Gabriella54 2009 dec. 09. - 11:42:59 Előzmény alphadog
(14/34)
Láttad Az ötödik pecsétben? Szerintem az volt a csúcs! Azért a "non plus ultra"-n vitatkoznék! És László Zsolt?! :DDD
10/10
alphadog 2009 dec. 08. - 22:31:28 10/10
(13/34)
Mulaoval eddig sok helyen egyet értettünk, itt most kénytelen leszek szembeszállni :) , ugyanis szerintem Rátóti Zoltán hangja tökéletes a hangoskönyvekhez, és számomra filmben is átüt a tehetsége, színházban pedig...döbbenetesen jó! Számomra õ a mai magyar színészek közül az egyértelmûen non plus ultra! 10-esnél feljebb nem lehet értékelni? :)
mulao 2009 okt. 02. - 21:30:35
(12/34)
Nekem már nincs idõm se erõm arra, hogy eggyesével elítélkek színészeket,- hiszen már minden másodikban reklámban színész szerepel-, én nem ítélek el semmilyen színész se reklámért, se sorozatért.Lehet nevetséges, de én nem. Zolinál is kifejezetten tetszik, hogy sorozatban szerepel, csak a játéka nem mindig fog meg. Innentõl lezártam a vitát-beszélgetést.
Gabriella54 2009 okt. 02. - 20:41:59
(11/34)
Az reklám volt és nem sorozat :) És nem elítéltem, csak furcsa volt elfogadni más szerepkörben - de megtörtént :)

Tény, hogy nem lehet dalokat választani (csak a dalszövegeket lehet elolvasni), de ha végigböngészed az oldalt, észreveheted, hogy legalább öt számból hallasz ízelítõt :)
mulao 2009 okt. 02. - 14:49:02
(10/34)
Ha valóban így van, akkor annak örülök, ha nem ítélsz el egy-egy színészt, mert "sorozat-színész". Bár ezt nehéz elhinnem, az után, miután Magyar Attiláról azt írtad, hogy "abban a szörnyû reklámban", de mindegy.:)Egyébként láttam pár filmjét Rátótinak.Felmentem a honlapra, de sehogy se tudtam elindítani a dalokat, lehet én vagyok hülye, de nem lehet.
Gabriella54 2009 okt. 02. - 14:43:24
(9/34)
Milyen összekapásról beszélsz? Pont azt írtam, hogy sem Vándor Évát, sem Létay Dórát nem ítélem el azért, mert sorozatban szerepelnek. Amúgy ez a "lenézzük, mert sorozat-színész" csak nálunk dívik, Amerikában pl. egy-egy jó sorozat szereplõi igencsak népszerûek (igaz, picit a sorozatok is jobbak).
Létay Dórát nyárom láttuk a Sírpiknik c. elõadásban, remek volt!
A NYS honlapja pedig valóban megtekintésre érdemes, kiváló dalokat énekelnek!
mulao 2009 okt. 02. - 14:38:46 Előzmény Gabriella54
(8/34)
Azért ne keverjünk ide olyan színészt, mint pl Gesztesi, õt valóban még a Jóban Rosszban-ban is látnunk kell, Létay és Vándor meg pont jó példák, mert a sorozat elõtt csak színházból voltak ismertek.De mielõtt összekapunk, fejezzük be.:) Az oldalt meg megkukkantom.;)Rátóti meg amúgy nem volt rossz a Tartuffe-ben....
Gabriella54 2009 okt. 02. - 01:55:40
(7/34)
Én sem Vándor Évát, sem Létay Dórát nem ítélem el a sorozat-szereplések miatt (mind a kettõjüket másban is láttam már), de tény, hogy van egy-két olyan színész, aki sehol máshol nem szerepel, mint a csapból is folyó sorozatokban.
Amúgy pedig Rátóti kiválóan énekel, gitározik és szájharmonikázik is, a Neil Young Sétány együttes oszlopos tagja! Ha bekukkantasz a www.nys.hu oldalra, belehallgathatsz egy csomó dalukba is :)
mulao 2009 okt. 02. - 01:32:58
(6/34)
Nos, igazán érdekes ez a 'faludolog', kívánom Rátótinak, hogy mindent sikerüljön elérnie, amit szeretne vele kapcsolatban.Azért az Életképekben nekem nem tetszik nagyon, persze az egy sorozat, elhiszem, hogy színpadon kitud bontakozni.Az azért ellenszenves számomra, hogy addig, amíg pl Hegyi Barbarát, Rátóti Zolit nem ítél el senki, azért mert egy napisorozathoz adja a nevét, addig egy Létay Dórát vagy Vándor Évát, mindenkit.Pedig semmivel se rosszabb színészek, s nekik még a befutáshoz is szükséges volt.A másik meg a reklám, számomra pl sok általam kedvelt, s tehetséges színész vállal szerepet reklámban, ami nekem tetszik, mert úgy naponta láthatom õket a tv-ben (többször is), addig nem biztos, hogy Rátóti Zoli a kedvenc színészem lesz, de elismerem, hogy jól játszik, például az elõbb említett Európa Expresszben.Én ezt tudom most mondani. Köszönöm a weboldalt.
Gabriella54 2009 okt. 01. - 23:08:02 Előzmény mulao
(5/34)
Ajánlom figyelmedbe a www.magyarfold-falu.hu oldalt, ahol rengeteget megtudhatsz errõl az õrségi kis településrõl, meg persze arról is, milyen nagy fába vágta fejszéjét a falu polgármestere (aki topic-alanyunkkal azonos)
Ez a kép a templom augusztus végi állapotát "ábrázolja"

Aki pedig ne látta színházban, sokat veszített, mert abban a közegben sokkal jobban érvényesül a tehetsége. Az ötödik pecsétben pl. döbbenetesen jó volt...
mulao 2009 okt. 01. - 15:40:14
(4/34)
Még a végén Rátóti fan leszek.Az Európa expresszben szerintem nagyon jól játszott, jól állt neki a szerep is.Egyetértek azzal, hogy megérdemelten kapott jelölték, legjobb magyar férfi alakításra érte.
mulao 2009 ápr. 07. - 02:42:55 Előzmény hovirag117
(3/34)
Én ennyire, nem ismerem, de nem vagyok elájulva tõle. Ahogy mondja a hangoskönyvvet, mert beltudtam hallgatni, nem annyira tetszik nekem. Nem tudok a falujáról, de az biztos, hogy nagy dolog, amit csinál érte!
hovirag117 2009 ápr. 06. - 20:14:54 Előzmény mulao
(2/34)
Nagyszerû, tehetséges SZÍNMÛVÉSZ. Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, de amiben eddig láttam, mindig kiváló volt. Nagyon szeretem a hangját is, engem mindig megnyugtat, ha nagyon elrugaszkodnék a talajtól, azt mondanám hogy ,,naplementeszínû". Emberileg is le a kalappal elõtte, tiszteletreméltó, amit a falujáért tesz.
mulao 2009 ápr. 05. - 06:04:48
(1/34)
Biztos jó szakember, de én nem kedvelem túlzottan. A hangja szerintem nem annyira jó, hogy több hangoskönyvve is legyen. De mindegy. Az Életképekrõl nincs rossz véleményem, de szerintem gyengén játszik. Régebben néztem gyakran. Filmekben is láttam, nem is tudom, jó volt, de én mégse kedvelem.