perry 2007 nov. 03. - 08:51:14
(8/28)
+t
perry 2007 nov. 03. - 08:49:35
(7/28)
Egyszerûen bele szerettem ebbe a filmbe. Igazából nem a másság ábrázolása az ami érdekessé teszi.
Közbe szúrnám az is túl tesz sok olyan filmen , melyben csak töltelékként használják a melegek jelenlétét. A film igazi erénye a mesélés "mámora".
Egyre belejebb visz a cselekményébe, magával ragad, nem enged szabadulni abból a világból melybe magával visz. Sokrétü jellem ábrázolást láthatunk, emberek fejlõdést. Árulást, barátságot,
szeretetet és még sorolhatnám.....
Neesonról sokat nem kell írnunk, hozza a formáját.
Amit viszont Cillian Murphy produkál, az hyper mega stb. sztárok javára is válhatna.
Úgy ábrázolni egy homoszexuálist , hogy az ne legyen modoros, vagy ne vigye el olcsó manírok
felé csak az igazán tehetséges színészek sajátja.
De a többi színész is úgy adja magát a filmhez, hogy kerek egészet kapunk.
Nekem felvillant a Síró játék, aki teheti nézze meg és a kettõ együtt igazi filmes élmény fog adni.
verdeleth 2007 máj. 25. - 16:29:01
(6/28)
tetszett Nem kell túl komolyan venni, egy könnyed film A zenék nekem is nagyon tetszettek, sokat lehet röhögni rajta
Redfield 2007 febr. 16. - 22:03:03 Előzmény x-tro
(5/28)
Szerintem jó film. Sokat kuncogtam rajta. Szórakoztató, néhol kicsit gyermekded humorú, aranyos film, remek színészi alakítással, állati jó zenékkel, és pozitív kisugárzással. :)
x-tro 2006 okt. 01. - 09:35:26
(4/28)
Nekem nem a linkeléssel van bajom, ellenben egy fórumban egy szimpla link, mindenféle körítés stb nélkül elég kevés. Írj valami böffenetet és még pluszba nyomd be a linkedet. Ezt akartam csupán.
Amúgy virágozzon száz virág.
filmtekercs 2006 okt. 01. - 09:31:56
(3/28)
"Legalább írnál ide is valamit, nem csak linkelgetnél öreg..."

Ellenben, látom, Te igen aktív Portfórumos vagy. Ám nekünk elsõsorban az újság népszerûsítése a célunk, így számos más fórum vár ránk.
filmtekercs 2006 okt. 01. - 09:29:53
(2/28)
Igen, én is úgy hallom. Sajnos én még nem láttam. De ami késik, az a szegedi gyors.
x-tro 2006 szept. 25. - 16:25:33
(1/28)
Legalább írnál ide is valamit, nem csak linkelgetnél öreg...

Amúgy jó kis film, egy egészen fenomenális színészi alakítással.