Téma: Reggeli gyors

Caffee 2018 ápr. 21. - 17:09:44 Előzmény Frutta
(19800/20900)
Nem arrol van szo, hogy szarnak a demokratikus ertekekre, hanem arrol, h Orban nem peldakep es nem fogjak kovetni, jelentektelen az o szemukben.
Zentai attol fel, hogy Orban megfertozi a tobbi orszagot is, s a trend a nemzetallamok fele mutat, mikozben Nemes ugy hiszi, hogy ez csak a latszat, valojaban meg Orbanek is szepen beilleszkednek a globalizacioba. Most pl. miert adjak el a Sparnak a CBA-Prima boltokat ?
Uakkor Zentai felelme annyiban jogos, hogy prosperalhatnak nem demokratikus orszagok is.
De, mint irtam vmelyik nap, az egesz hamar kiderul ha elfogynak az EUs penzek, rogton eszhez ter Orban ha nem ontik ellenorizetlenul a penzt, nem finanszirozza mar az EU az elkepzeleseit.
Frutta 2018 ápr. 21. - 16:30:20 Előzmény Caffee
(19799/20900)
Szerinted akarnak önálló pártot? Ugyan már. Megoldották az egyéni életüket és akkor rendben van. Ezek a pártok a haláltáncukat járják, remélem, hogy a népharag elsöpri őket egyszer és mindenkorra. Ahogy Ungváry Krisztián írja.
Frutta 2018 ápr. 21. - 16:26:12 Előzmény Caffee
(19798/20900)
Ha tényleg ekkora emelést hajtanak végre az brutális. Utána nézhetik a forgalmukat. De megérdemlik. Pusztuljanak a hiénáiakkal együtt.
Frutta 2018 ápr. 21. - 16:24:57 Előzmény Caffee
(19797/20900)
És ezt pozitívan kell értékelni? Hogy mindent, az alapértékeket is a globalista gazdasági értékek szerint relativizálják? Ha itt jó a németeknek, akkor szarunk a demokratikus értékekre? Zentai nem ezt kérdőjelezte meg, hanem azt, hogy akkor Orbánnak van igaza és az egész EU ne papoljon értékekről, hanem tényleg legyen valami laza gazdasági szövetség. És, ha így viszonyulnak a populista kormányok, pártok előretöréséhez, akkor előbb-utóbb eltemethetik az egész szar uniót is.
Caffee 2018 ápr. 21. - 16:14:58
(19796/20900)
Pfuj
https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/kisebb_lesz_az_mszp_frakcioja_trukkoznek_a_parbeszeddel.661037.html
A Parbeszed komolyan hiszi, hogy ezzel megmarad majd a partjuk?
5 embert nem tudnank felsorolni a partbol.. az MSzp mar emlitesre sem melto. Es ezek kerultek be a nagy taktikai szavazas reven.
Caffee 2018 ápr. 21. - 13:36:06
(19795/20900)
Caffee 2018 ápr. 21. - 10:05:51 Előzmény Frutta
(19794/20900)
Globalizacio vs nemzetallamok?
Azert nem biztos, hogy Zentainak van igaza vagyis Nemesnek abban van igaza, hogy ez nem ideologiai kerdes, hanem gazdasagi erdekek, abban pedig a globalizacio a nyertes.
Tessek a pelda, most az idegenforgalomban:
Kik,fogjak uzemeltetni a vnezo buszokat? Programcentrum es Mr. Niels cege nyertek. Mr. Niels jordan. Milliardokrol van szo, sajnos Rachel szakmabelikent rajott erre, nem hulye.

Sztem azt akarta Nemes elmondani, h a fidesz tervei szerint nemzeti toke tamogatassal felerosodhet annyira, hogy versenykepesse valhat a globalizacios versenyben, ergo a globalizacio a trend megha idolegesen nemzeti populista maszkban jelenik is meg a felszinen. Legalabb is ez az optimista forgatokonyv.
Addig fogjak beken hagyni Orbant, amig nagyobb a nyereseguk mint a vesztesegeik, perpill a nemet toke koszoni, jol elvan igy is Orbannal.
oxális 2018 ápr. 21. - 07:39:16
(19793/20900)
szerintem is-
Frutta 2018 ápr. 20. - 13:29:04
(19792/20900)
Nagyon érdekes Zentai és Nemes Gábor vitája. Zentainak van igaza... Szerintem
Frutta 2018 ápr. 18. - 19:13:50 Előzmény Caffee
(19791/20900)
Mert végső soron ő is egy narcisztikus figura. És le akarja mosni magáról azt, hogy a háttérből manipulálta a pártot. De az általa felsorolt és tisztelt politikai figurák olvastán, hát kicsit lehidaltam.
Caffee 2018 ápr. 18. - 19:05:44 Előzmény Frutta
(19790/20900)
Olyan, mintha szandekosan ingerelne, idegesitene mindenkit, kozben mond nagyon jokat, majd furan viselkedik (pl. amikor a Jobbikkal rohogcselt talan a Sziget fesztivalon). Az teny, hogy az mszpsek es dksok demonizaltak, de mintha direkt akarna ratenni egy lapattal a kulonben sem szimpatikus karakterere. Most pl mi a fenenek nyilatkozik szinte naponta?
Frutta 2018 ápr. 18. - 17:27:28 Előzmény Caffee
(19789/20900)
Ez az ember egy annyira eklektikus figura, hogy már-már a skizofrénia határát súrolja nálam. Egyszerűen nem tudom hova tenni. És rá is vonatkozik, amit valamelyik nap Sallaival kapcsolatban mondtam. Tény, hogy az lmp valamikor az mszp-vel és Gyurcsánnyal szemben jött létre és kizárt ezekkel az erőkkel minden együttműködést, mert ebben gyökeredzett az identitása. Egyet is értek ezzel. De. Amikor a valóság ellenében az egyébként helyes elvek képviselői a doktrinerség és a szűk látókörű dogmatizmus bűnébe esnek, akkor az óriási politikai baklövéseket tud eredményezni. Most ez történt. És a nagyobb baj, mert abban, hogy a visszalépések feltétlenül a matematikailag papíron kiszámolt eredményt hozták volna én sem hiszek, az volt, hogy hagyták, hogy az lmp legyen a pofozózsák és azt, hogy ezt a mantrát majd négy éven át szajkózzák a dk az mszp hangadói. Így legalább a saját siralmas szereplésüket rá lehet kenni másra. Ez Sallai úr, a háttérben Schiffer szellemével, igazi bűne, pontosabban annál több: politikai hibája.
Caffee 2018 ápr. 18. - 11:46:10
(19788/20900)
Nem tudom, miert jott ra Schifferre most a szofosas, nem kene
Caffee 2018 ápr. 18. - 11:09:07
(19787/20900)
Akár, de en a politikus vonalra koncentralnek inkabb. Volt abban az interjuban minden, politikusokrol, ujsagokrol, csodalkozom, hogy meg nem szedtek elo, meg lehetne hallgatni ismet.
Caffee 2018 ápr. 18. - 11:06:44
(19786/20900)
Azert kinos egy felvetellel szemben mast allitani, bar reszletes vallomast tett a volt mszp-s jelolt is VVFanni ugyben, azt vallotta, hogy nem o olte meg a lanyt.
Caffee 2018 ápr. 18. - 11:04:25 Előzmény Caffee
(19785/20900)
Caffee 2018 ápr. 18. - 11:03:53
(19784/20900)
Ez pedig egy jozanabb ertekeles, bar egy dolgot kihagyott, ami megkerdojelezi nehany allitasat, megpedig az, hogy az Eu finanszirozza ezeket a felmutathato pozitiv gazdasagi fejlmenyeket, majd meglatjuk, mire megy a fidesz gazdasagi agyteosztje ekkora tamogatas nelkul, nem is vagyunk ettol olyan messze mar, elepadnak a forrasok, na akkor lehet megmutatni.
Allitolag a tamogatasok kb 90 %-at mar felhasznalta a fidesz kormany. Elore.
Caffee 2018 ápr. 18. - 10:13:14 Előzmény Ferkó1943
(19783/20900)
Annakidejen lattam ezt a beszelgetest a pszichologussal, csodalkoztam is, hogy nincs kovetkezmenye. Raadasul rengeteg megdobbento dologrol is beszelt, osszefonodasokrol, a rendszervaltas koruli politikusokrol, hattermegegyezesekrol,titkokrol. Az az ember a halalan volt, nem volt erdeke osszeeskuveselmeleteket gyartani.
Ha viszont az a kerdes, hogy miert pont most kerult ez elo, akkor a cikkekbol arra kovetkeztetwk, hogy egyreszt az elokerult hangfelvetel bizonyitek, masreszt, ha a szereploket nezzuk, par lepes es elokerul Portikon keresztul Laborc akit most szednek elo Szilvassyval, a napokban olvastuk.. a fidesz a vegso leszamolasra keszul vagy csak kilo egy ket fontos figurat, akik ugyancsak beszelni kezdenek, ki tudja.
Frutta 2018 ápr. 18. - 09:06:56 Előzmény Ferkó1943
(19782/20900)
Gyárfás neve már nagyon régen felmerült az ügyben. De eddig valahogy nem tettek semmit. Most valami miatt előkerült a dolog. Sokszor írtam, már róla, hogy egy moral insanity, mindent el tudok képzelni róla. A saját anyján is átmenne, ha az útjába áll. Ha előzetesbe tették, akkor nagyon alapos a gyanú és esetleg ő maga is mondhatott valamit, ami ezt erősítette. Kínos. De, ki tudja, talán egy megkönnyebbülés is neki.
Ferkó1943 2018 ápr. 18. - 09:02:43 Előzmény Caffee
(19781/20900)
Egy konteós könyvben több variáns is van a gyilkosságról. Az egyik ebből Gyárfás Tamás. De lehetett az amerikai maffia is, akiket jelentős pénzzel vert át, amikor hazajött. De lehetett a Moszad is, mert beszervezték, de egy idő után önállósíttat magát, és megtagadta az együttműködést...

Mindenesetre nem volt egy egyszerű ember., túl sok volt a ellensége.