Téma: Reggeli gyors

Vak Béla 2021 máj. 04. - 12:22:58 Előzmény Frittata
(20900/20900)
Kun Zsuzsa, mint az a tudományos ismeretterjesztésben jeleskedő újságíró, akit az MTA -nak díjazni kell. Hát viccnek erős :)
Akkor már Neumann, ha a KR újságírói közül válogatnak. Vagy olyat kellett választani, aki nem nagyon politizál ?
Frittata 2021 febr. 18. - 15:51:06 Előzmény Vak Béla
(20899/20900)
Most olvastam és el vagyok ájulva. Be is teszem majd a hírt a Klubrádió fórumára. Hogy az újságírók is mekkora prostik, hát hihetetlen.
Vak Béla 2021 febr. 18. - 15:31:31 Előzmény Frittata
(20898/20900)
Vak Béla 2021 febr. 16. - 13:07:53 Előzmény Frittata
(20897/20900)
Tudom, hogy nem igaz, de ez a narratíva. Ezzel erősíti a kormány magát, a tehetetlen ilyenolyan Brüsszel, szemben a hatékony, ügyes kormánnyal.
A kormányhivataloknak politikai vezetése van, a tisztifőorvosnak nincs közvetlen utasítási joga a területi hivatalban dolgozók felett. De szakértő apparátus sincsen. Úgyhogy ráncigálja a politika az egészet össze-vissza.
Frittata 2021 febr. 16. - 12:34:42 Előzmény Vak Béla
(20896/20900)
De nem igaz, hogy nincs elég nyugati vakcina. Ha itt lenne most bármiből két millió, akkor sem haladna gyorsabban semmi, mert szervezetlenek, nincs infrastruktúra, ember stb. Nyugaton sem megy gyorsabban. Az olaszoknál Lombardia (ugyanakkora, mint Magyarország, tíz millió lakos) júniusra tervezik befejezni az oltást, pedig bevonják a reptereket, sportcsarnokokat, a polgári védelmet és talán már lehet is oltani a patikákban is. Szóval nálunk sem fog gyorsabban menni.
Vak Béla 2021 febr. 16. - 12:16:16 Előzmény Frittata
(20895/20900)
Arra megy ki a játék, hogy addig zárva vagyunk amíg nincs elég beoltott, de nincs elég nyugati vakcina, ezért tessék a keletieknek örülni. Az imént olvastam a mi háziorvosunk oldalán, hogy "zuhogó esőben az út szélén stoppolva nem válogat az ember, hogy milyen autóba száll". Hát mit mondjak. Ő amúgy egy igen jól beágyazott, a háziorvosságon túl kerületi rendelőintézet igazgató, intelligens ember.
Mi is kiváráson vagyunk.
Frittata 2021 febr. 16. - 11:57:53 Előzmény Vak Béla
(20894/20900)
Hát ezzel nagyjából egyetértek. Az oltással kapcsolatban a dk-nak nem kellett volna pártként beleszólnia így is tudunk éppen eleget arról, hogy mi folyik. Tegnap késő délután felhívtak a háziorvosi rendelőből, hogy menjek oltatni magam orosz vakcinával. Szerintem még nem tartanak az én korosztályomnál, tehát ez valami maradék lehetett, de nem tudtam megbeszélni,m olyan gyorsan letette a nő a telefont. Hallottam, hogy Budán egy másik nő, 62 éves szintén egy ugyanilyen telefont kapott és ő is nemet mondott. Sajnálom, nem kell sem az orosz, sem a kínai oltás. Elvből. Elegem van ezekből a gengszterekből. Egy szó el nem hangzik arról, hogy jönnek-e a nyugati oltások, mert csak az oroszról és a kínairól beszélnek. Mintha csak ez lenne. És ez nem elfogadható. Kenjék a fejükre.
Vak Béla 2021 febr. 16. - 11:27:52 Előzmény Frittata
(20893/20900)
Hát botrányos az egész eljárás meg maga a médiatörvény főleg. Sok törzshallgatót elveszítenek az biztos és ezt nem kompenzálja az sem, hogy egy jó internetes kampánnyal szerezhetnek sok vidéki hallgatót. Főleg, ha nemcsak drágabolgárúrral hanem egy színesebb palettával festik a hirdetést. Ővele kampányoljanak a pártok. A Breuert sajnos sokszor hallom, párom rákapott a reggeli műsorárára. Aljas, alattomos, helyezkedő újságíró, mondhatni majd minden, az a újságírókkal kapcsolatos sztereotípia elmondható róla. A tévéje bérleményével kapcsolatban nem látom át a helyzetet, mert csak a kirúgott bérlő álláspontját hallom. A zeneiskola-szfe ügy súlyosabb, mert ha nem is volt róla közgyűlési határozat, akkor is nyilván tudott róla a mostani vezetés. Ezért illett volna tisztán játszani. Bár nyilván a KLIK sem tekinti partnernek a polgármestert, pedig nem a zeneiskolai igazgatóval, hanem velük kellett volna tárgyalni a megoldásról.
Ami a DK-val kapcsolatban kiakaszt, ez a "mi kerületünkben csak EU-s engedélllyel rendelkező vakcina" c. kampány. Ez oly mértékben előtérbe helyezi a politikai érdeket mindennel szemben, hogy arra nincsenek szavak. Hiszen tudják, hogy ezt elérni nem lehet, viszont halálra idegesítik vele az embereket, az orvosokat lehetetlen helyzetbe hozzák, ....
Frittata 2021 febr. 16. - 07:30:38 Előzmény Vak Béla
(20892/20900)
Hát az biztos, hogy, ha ő ejtett volna két jó szót illetékes helyeken, akkor talán nem történik ez. De mindenképpen botrányos az egész. Szerintem rengeteg hallgatót veszítenek. Nem tudom, hogy hogyan mérik az internetes hallgatottságot, hogy ezt is például szorozzák-e hárommal vagy nem. Nem tudom hallottad-e, ez Niedermüller újabb húzása, hogy kirakják a Heti tévét a bérleményükből, Hallottam Breuer Pétert tüzet okádni. Mondjuk teljesen a fidesz mellett kampányoltak az önkormányzati választás előtt, de nem tudom, hogy ezek a bosszúk mennyire hasznosak. Ahogyan elég antipatikus ez a zeneiskola vs. SZFE ügy is.
Vak Béla 2021 febr. 13. - 14:19:40
(20891/20900)
A KR ügyéhez: Nem a Slomóval való összeveszés állhat a frekvenciával kapcsolatos döntés hátterében?
Frittata 2020 okt. 31. - 10:34:16 Előzmény Vak Béla
(20890/20900)
Ez igaz, de nem is tesznek semmit. Szerintem ezt az ügyet tudatosan elengedték, jöjjön, aminek jönnie kell. Nézd meg, minden ország próbálkozik pedig az emberek már nagyon nehezen viselik. De, ha az egyetlen lehetőség a zárás, akkor meg kell tenni. Az nem olyan elrugaszkodott, hogy kötelezzenek mindenkit, akit lehet home office-ra, hogy betiltsák a tömegrendezvényeket, hogy visszaállítsák az idősek vásárlási sávját esetleg módosítva. De láthatólag semmit sem akarnak csinálni.
Vak Béla 2020 okt. 31. - 09:58:54 Előzmény Frittata
(20889/20900)
A legnagyobb baj szerintem, hogy miután az első hullámban minden az ijesztgetésről szólt (nem kis részben politikai okból a főváros-vidék, ellenzék-kormány ellentét szítása érdekében), addig most, a sokkal komolyabb helyzet idején mintha semmi sem történne. Pedig nyilván történik, csak az nem hozható nyilvánosságra, mert azzal borulna a "uraljuk a helyzetet, már fel vagyunk készülve, mindenből van elég, ..." narratíva. Mert eszetlen kapkodás van, a kiüresített, lezüllesztett államaparátus lebénítva, lebénulva, eszköztelenül, a szakmai irányítás helyett vezénylés, politikai utasítások. Márpedig nagy szervezeteken nem lehet naponta változó eljárásrendeket átvinni, mert még a kettővel előttit sem tanulta meg a folyamat minden szereplője. Attól csak a hibák szaporodnak meg a résztvevők frusztrációja az óriási nyomás miatt.
Most látszik, hogy mire vezet az, ha a népegészséget a kormányhivatalok politikai kinevezettjei alá szorítják, amikor az amúgy is dísznek odatett tisztifőorvos vívmányként számol be arról, hogy közvetlen kapcsolatot épített ki a járvány miatt a szervezete megyei vezetőivel.
Frittata 2020 okt. 31. - 07:07:18 Előzmény Vak Béla
(20888/20900)
Ráadásul ő cukorbeteg.
Frittata 2020 okt. 31. - 07:06:54 Előzmény Vak Béla
(20887/20900)
Pontosan. Ez tényleg kezd tragikussá válni. De a dolgot láthatólag elengedték... Lesz, ami lesz.
3/10
Caffe 2020 okt. 30. - 12:48:52 3/10 Előzmény Vak Béla
(20886/20900)
Eh:(
Vak Béla 2020 okt. 30. - 12:32:41
(20885/20900)
Pikó a Szt.Lászlóban :(
3/10
Caffe 2020 okt. 30. - 11:21:17 3/10
(20884/20900)
Reggeltol estig azon sirnak a radioban, hogy tombol a jarvany, mikozben megallas nelkul mindenfele mozi- es szinhazeloadasra, komcertekre es kiallitasokra hivogatnak. Aztan ujabb musorban bozsekolnak, h mar nem tudni, hol fertozodtek el.
Azok kapjak el, akik egesz nap zsizsegnek, aztan elfertoznek mindenkit.
Frittata 2020 okt. 09. - 15:16:36 Előzmény Caffe
(20883/20900)
Jé, tényleg. Valakinek útban volt a dolog, de ehet, hogy nem lehet más médium linkjét betenni.
3/10
Caffe 2020 okt. 09. - 13:39:00 3/10
(20882/20900)
Miert tunt el vajon a Baranyi Krisztina vs Greczy Zsolt Dk tema?
Frittata 2020 szept. 17. - 06:00:49 Előzmény Caffe
(20881/20900)
Az az érzésem, hogy nem sokára Mesterházy is ott találja magát... Szánalmas az mszp.