Téma: Rémálompár

6/10
gimbiikeeh 2013 máj. 16. - 02:33:16 6/10
(8/8)
Nem rossz ez. Kicsit morbid nekem. De egyszer simán meglehet nézni, izgalmas volt. Fõleg a vége felé.

6/10
pzsuska 2010 máj. 09. - 11:07:25
(7/8)
Na ennek a filmnek magyarázza meg valaki a végét....kérem..:-)
chosette 2009 jún. 03. - 12:09:24 Előzmény chosette
(6/8)
Megtaláltam azt a képet ahonnan a Cord nevet kapta a HIDE AND SEEK.Eredetileg akkor is ez a neve.Szerintem a kínaiak változtatták át úgy mint mi Rémálompár-ra.
chosette 2009 máj. 22. - 16:35:02 Előzmény spollar.daniel
(5/8)
Bocsi a képet csak most láttam.Örülök,hogy neked is megvan.
chosette 2009 máj. 22. - 16:33:01 Előzmény spollar.daniel
(4/8)
Nem baj,hogy lemásoltam a tartalmát? De nem a magyar DVD borítóról. Nem azt akartam leírni,csak a címét kijavítani.Mert ügye a címe Angolul, HIDE AND SEEK magyarul, Rémálompár.Után azt gondoltam, miért ne tudják mirõl szól. Gondolom neked nincs meg,mert ha meglenne akkor tudnád,hogy sokkal több van leírva.Majdnem elmondják a filmet egészébe csak, a végét nem.
spollar.daniel 2008 nov. 18. - 11:01:02
(3/8)
Magyar dvd-borító tartalommal.
chosette 2008 ápr. 13. - 00:45:34
(2/8)
Megtaláltam egy kis részt a filmbõl.itt megtudod nézni.
http://www.videodetective.com/movies/HIDE__SEEK/trailer/P00929250.htm
chosette 2008 ápr. 07. - 21:15:11
(1/8)
Nem tudom,hogy megnézik-e akik e lapot szerkeztik,de szerintem rosz címet adtak. A Cord az a Mag. Megnéztem a szereplõ listákat és e film címe: Magyarul Rémálompár.

A film egy házaspáról szól Anne (Deryl Hannah) és Jack (Bruce Greenwood) akik gyereket szeretnének,de sehogy sem akar össze jönni.A pár orvoshoz fordúl és már beteljesülni látszik a vágyuk,de örömük nem tart sokáig.Az orvos Frank (Vincent Gallo)ép erre alkalomra vár és a mégörültebb felesége Helen(Jennifer Tilly)egy éjszaka elrabolják Annet és egy ismeretlen házba viszik és oda láncolják az ágyhoz,hogy ott szülesen meg a gyerek.El akarják venni tõlük.A tervük ütközésbe kerül,ugyan is Jack egy percre sem hiszi el,hogy felesége meghalt ahogy ezt az orvos és felesége kitervelte.Nyomozni kezd,de Anne sem adja fel.

Azért nem mondom el a történet végét.Nézzék meg sikerül-e megmennekülni-e Anne-nak és hogyan.

Szerintem nekem legalábis elég idegesitõ volt a film.Az örült feleséget játszó Jennifer Tilly jól alakitja,de a hangja és a magyarhangja volt idegesitõ.Na nem mindenkinek lezs az.A film elég jó.Nálam az osztályzásnál 7 pontot kap.