mihenike 2022 ápr. 26. - 16:06:46 Előzmény libra26
(829/929)
Sziaaaaaaaaaa!!!! Oh Allah segits rajtam!!!!! Vegig neztem a mult heti reszeket es tegnapi reszt! Most nincs idöm regenyt irni, viszont annyit muszäj irnom a nagy SOKKKKKK utän, hogy a nagy olasz maffiozo csalädok is elszegyellhetik magakut a Yaman csaläd mellett, mert amit ezek csinälnak az valami felelmetes :D
Zühelya es Demir lassan lehetne Bonnie es Clyde :D
Hamarosan irok :D
1/10
ummogo 2022 ápr. 19. - 19:29:00 1/10
(828/929)
Kezdjük nagyon unni, sok az üres, unalmas rész minden epizódban! Ahogy látom május elején kezdődik a 4. évad, az is ilyen hosszú unalmas lesz???
vityek 2022 ápr. 16. - 08:04:10 Előzmény mihenike
(827/929)
Köszönöm szépen.
mihenike 2022 ápr. 15. - 21:42:20 Előzmény vityek
(826/929)
szia! egy koräbbi posztot bemäsolok neked

suxel new márc. 14. 13:26:17 (782/825)
Latni a sorozat veget. A 140. Torok resszel fog veget erni a Bir Zamanlar Cukorova. Ha jol tudom most jarnak a 127nel.
mihenike 2022 ápr. 15. - 21:40:32 Előzmény libra26
(825/929)
Szep jo estet :)
A csütörtöki reszben a legfontosabb az volt, hogy Zühelya a Hünkar Yaman emlekesten valami szenzäciosan nezett ki :) Nehäny amerikai sztär megirigyelhetne!!!!!

1. Imädom, ahogy Demir azt mondja Ümitnek, hogy "te pszichopata vagy" Ugyanis Ümit belibbent az Emlekestre es közölte Demiremmel, hogy a gyermeket värja es hogy milyen boldog csaläd lesznek.
2. Ez a Betül rosszabb mint az anyja, vagy Sermin csak berozsdäsodott.... Na mindegy, keveri-kavarja a dolgokat. Meg nem lehet tudni, de szerintem ö vette meg Zühelya reszvenyeit. Es Ümittel is cimboräl Demirem häta mögött.
3. Azize mama megint bekattant es el kezdte kidobälni Zühelya säljait a ruhässzekrenyeböl, ennek termeszetesen Serminem szemtanuja lesz es teljesen veletlenül megtaläja a fiokban a Demirröl es Ümitröl keszült kepet, amit meg anno Müjgan adott Z-nek!!!!
4. FF most ugy tünik, hogy tenyleg megnyugodott es Kerem Alinak szenteli az eletet ...
5. Lassan szerintem Sevda is be fog kattanni, mert olyan kettös eletet el, hogy az valami felelmetes :) Viszont Demirem keresett Ü-nek egy orvost, hogy vetessek el a gyereket. Igaz az eleg nehez lesz, hiszen nincs gyerek, csak egy kitömött has :D haha.
6. Zühelya visszavitte Gültent a birtokra... erdemes megnezni, amikor Demir meglätja Gültent es Z. mondja neki, hogy "ugye nem akarsz mondani semmit" haha :) szenzäsios :)
7. Igaz Husvet van es feltämadäs meg minden, de hova tünt a hulla, akit Z. es S. elästak???? Örület!!!!!



Mindig kitalälnak valamit, hogy az ember länya toväbb nezze es "csakazertis" vegig fogom nezni :-)
vityek 2022 ápr. 15. - 07:30:53
(824/929)
Meg tudja valaki mondani hány részes ez a film meddig tart még?
offtopic
mihenike 2022 ápr. 14. - 18:34:50
(823/929)
Yasak Elma: a Telapo feltekeny Endarra es meg is csalja vele Yildizt!!!! Zerin pedig egesz eleteben arra vär, hogy Halit visszamenjen hozzä! Mit esznek ezek Haliton?
Visszaszivom, hogy Zeynep es Alihan ernek valamit! Ök sem normälisak :)!!! ez a vergödes, ami köztük megy, mär kibirhatatlan!!!!
Kedvencem Cenar, aki most epp burnout-ban szenved, mert tul sokat dolgozott Alihan cegenek es hiänyoznak neki a Zeyneppel valo veszekedes!!!! Behalok a dumäjätol :)
Endar vihogäsa pedig feler egy teräpiäval :) együtt szoktam vele nevetni :)
Ez a Zehra pedig tenyleg egyre rosszabb, vagyis egyre butäbb... Csak azt tudnäm, hogy az apja miert utälja annyira? bärmit is csinäl, Halit mindig negativan äll hozzä. Persze sok marhasägot csinält mär eddig is, de olyan, mintha az apja zsigerböl utälnä a sajät länyät. Talän az anyja miatt???? Bär Zehra anyjärol sosem volt szo!
mihenike 2022 ápr. 14. - 18:28:10 Előzmény libra26
(822/929)
Sziaaaaaaaa!!!!!! Eldobom az agyam ettöl a Yaman asszonytol!!!!!!


1. Ümitem a legösibb modszerhez folyamodik es azt hazudja, hogy terhes. Vagyis szerintem nem terhes! De nem is akärhogyan!!!! Autoval követi Z-t es az orszäguton közli vele, hogy terhes! Z. rebbenestelen arccal közli vele, hogy ök bizony erre szämitottak Demiremmel es Ümit megszülheti a gyereket, de majd Z+D fogjäk felneveleni :D Ümit csak nez es puffog.
2. Z. otthon elmondja Sevdänak, de Demirnek nem mondjäk el, mert ugyebär Demirem a nyugodtsäg peldakepe es menne es megölne Ümitet. Sevda, a mintaanya szalad Ümithez es keri, hogy vetesse el a gyereket, mert D. vagy megöli vagy pedig elveszi töle a gyereket!!! Nem baj, hogy mindenki azt gondolja Demirröl, hogy egy pszichopata ällat, aki nöket öl :D haha
3. Demiremnek kisebb gondja is nagyobb, mint Ümit, ugyanis kiderül szämära, hogy Z. eladta a reszvenyeit! Persze nem lehet tudni, hogy kinek ... de nekem van egy olyan sejtesem, hogy a titkos väsärlo nem mäs, mint Betül länyom, mert mär megpeccegette az anyjänak, hogy ö bizony nem bocsätotta meg Demirnek, hogy annak idejen "kisemmiztek" öket ... tudod ez a sorozat idejen mindig tema volt, de aztän Serminem beket kötött Demiremmel.
4. Betül äjuläst szinlelve megismerkedik Ümittel es elhinti, hogy ö ugyan nem kedveli Demirt ... haha... rosszabb, mint az anyja
5. Demirem ketsegbeesve keresi azt, aki megväsärolta a reszvenyeket, de termeszetesen nem talälja. Meg Poirot is felkeresi, de ö sem tud segiteni! Itt mär csak Columbo segithet!!!!!
6. Az nagyon vicces volt, ahogy Zühelya reagält Demirem szämonkeresere! Kväzi öt nem erdekli sem a birtok, sem a penz, sem a vällalt, mert öt annyira megaläztäk azzal, hogy megcsaltäk!!!! "Mit tettem volna Demir? kertem volna töled penzt, hogy elszökhessek a gyerekekkel? :)" haha. Demirem pedig mint egy pincsikutya megint megbocsät Zühleyänak!!!!!
7. Ez a Cunami (nem tudom mi a neve a szemtanunak) megkörnyekezte Üzümöt, szoval szerintem ö lehet az apja. Saniye kiosztott a heti bereket es neki kevesebbet adott, mint, amennyiben Gaffurral megegyeztek, de az a pofätlan Gaffur meg igy is elkeri a penze felet! Katasztrofa ez a Gaffur!!!!
8. Ja igen, Demir azt hiszi, hogy FF a titkos väsärlo es amikor Lütfiye szämonkeri FF-t, akkor nem ad rä egyenes välaszt ... de szerintem inkäbb Betül vette meg, mint FF, mert akkor FF Müjgannal volt elfoglalva ... vagy nem?????


offtopic
mihenike 2022 ápr. 13. - 17:21:36 Előzmény libra26
(821/929)
Yasak Elma: a heten 2 resszel mentem toväbb, de minden perce megeri :) akkora marhasäg, de akkoräkat szorakozok rajtuk :) örület :) Most az aktuälis tema Yildiz ex-ferje es ma jöttem rä, hogy a pasi a Mr.Wrongbol ismerös. :) Egyedül Zeynepet es Alihant lehet komolyan venni, az összes többi bolond :) Yildiz toväbbra is idegesit, egyelöre nem sikerült megkedvelni. Endart sokkal jobban birom :) Ma az jutott eszembe Halitrol, hogy Ö a Telapo! Borzalmas :)
Es a Hercais-Reyyan!!!! nagyon rossz szinesznö!!!! Illetve Zerin (Alihan növere) pedig az Elärulväban volt Selcuk anyja, de nem szerepelt benne sokäig. De mivel ott egy szegeny, szakadt nöt jätszott, igy nem ismertem fel :) haha :)

Ärtatlanok: ugy tünik, hogy nagyon nekem sem lesz idöm nezni, mert a Cukurova es Yasak Elma beszippantottak, de ha megis, akkor jelentkezem :) Es ugye värom az Elärulva folytatäsät is, szoval tele van a "naptäram" haha :)
mihenike 2022 ápr. 13. - 17:09:22 Előzmény libra26
(820/929)
Sziaaaaaa!!!! neeeeem biiiiirooooom :) megäll az eszem :) Olyan gyorsan törtennek az esemenyek, hogy csak kullogok utänunk :D


1. Biztos üldözesi mäniäm van, de ujabb Efsun-effektus: Hova tünt a hulla? ez a hulla is eltünt, mint anno Yusuf-holtteste... tudod a siräso Sali bätyänk odebb vitte a holttestet .... na ne!!!! Apropo, a hetföi reszböl valoban kihallottam, hogy Z. lötte le a pasit, viszont nem ertem, hogy Sevda miert volt annyira kiborulva, mintha ö ölte volna meg. Mindegy is! Ja igen, tehät nincs hulla, igy Zühelyät es Sevdät hazaengedik. persze addig a villa összes alkamazottja össze-vissza pletykät, hogy mi törtenhetett, az elen Gaffurral es Rasittal :) ez a "szemtanu" pedig csak nez ki a fejeböl, hogy hova tünt a hulla :)
2. Zühelya termeszetesen követi Demiremet es megakadälyozza, hogy megölje Ümitet es sajät magät is es meg is bocsät a ferjenek!!!!
3. A legnagyobbat megiscsak Sermin alakitotta, aki nem kapta meg a havi zsebpenzt Betültöl, de meg arra sem volt penze, hogy Franciaorszägba telefonäljon es huncut modon elment a villäba, hogy a Yamanek telefonszämläjät növelje... es miközben elöadja, hogy neki fel kell hivnia a länyät, addig eszre sem veszi, hogy a länya ott ül a nappaliban :) haha. Szoval megerkezett a következö "Mokus vs. Erdötüz" - mert szerintem biztos nem azert jött, hogy boldogan eljenek a kedves anyjäval a szomszedos villäban, amit megvett maguknak .... vagyis visszaväsärolt maguknak! Az egy dolog, hogy a szeme sem äll jol a länynak, de a haja sem :) haha :) es vajon tenyleg elvält Pierrtol? es vajon igazat mondott? Egyebkent azt hittem, hogy Betül olyan lesz, mint Columbo felesege es soha nem fogjuk lätni :)
4. Azize mama mindentoväbbi nelkül felsimerte Betült! oh Allah! nem birom!
5. FF es Lütfiye elmennek a birtokra, hogy kibeküljenek Yamanekkal, de Demirem nem akar bekülni!
6. Sevda ismet probälja Ümitet jobb belätäsra, bär ez nem meglepö, mert mostanäban mäst sem csinäl. Viszont Serminem meg mindig nem mondta el, hogy Ümit es Sevda anya es länya. Nem tudom,h. miert tartja meg mindig magäban.


libra26 2022 ápr. 13. - 09:42:12 Előzmény mihenike
(819/929)
Óriási ahogy leírtad!!
Igazából szeretnék egy külön kommentet szentelni ennek, hogy offshore számla :D :D :D hogy nem említettem ezt meg a múltkor??? Én is ott maradtam teljesen, mi zajlik :D

Viccesen hatott nagyon. Sadi bácsi, a pénzt utald át egy offshore számlára :)

Megnéztem amúgy a heti 2 részt, volt minden megint, hamarosan írok én is ;)
offtopic
libra26 2022 ápr. 13. - 09:39:05 Előzmény mihenike
(818/929)
Szia!
Huu sajnos nem... Szerintem most abba nem fogok tudni bekapcsolódni, pedig nem tűnt rossznak
De hátha egyszer :) ha esetleg felveszed a fonalat, majd mesélj, érdemes-e belevágni :)
mihenike 2022 ápr. 12. - 18:26:57 Előzmény libra26
(817/929)
Szia! mivel megneztem a tegnapi reszt, igy megragadom az alkalmat es gyorsan kipuffogom magam :)


1. Demir egy sötet, cigaretta füstös detektiv irodäban felberel embereket, hogy megkeressek Zühelyät ... igen szürreälis jelenet volt!

2. Gaffur ugyebär felvette a "szemtanut" (vagy talän ö is a tämadok között volt???) es kerlek egy papir galacsinnal+kövel bedobta Sevda anyänk ablakät es megfenyegette... Kerdezem en, hogy Sevda nem kezdett el gyanakodni, hogy valaki a birtokrol fenyegette meg öket???? Oh Allah! Ne! SU-Effektus ... nem birom!!! Sevda märis rohan Gültenhez a levellel, igy Gülten is tudomäst szerez a gyilkossägrol, emiatt G. elärulja Z. rejtekhelyet es Sevda hip-hop ott terem Zühleyänäl ... Mekkor hühot csaptak a menekülesnel, most meg Sevda csak ugy hip-hop ott terem Cipruson mindenfele herce-hurca nelkül illetve a visszafele uttal sem volt semmi gond... Nos eddig tartott a nagy szökes az "Alkatrazbol" ugyanis Zühelya Yaman ismet a Yaman birtokon van a gyerekekkel!!!! Behalok!!!!

3. Legnagyobb meglepetesere a villäban Ümit värja, aki eppen a Nagyinak duruzsol a fülebe, a Nagyi pedig Sevdät szidja, amiert szomoruvä tette Hünkärt, de amikor megjelenik az igazi Sevda, akkor azt hiszi, hogy az a länya :D annyira färaszto! Azize mami mindenkit tulel!!!! Demirem elöször örömködik, hogy Z. hazatert, de Z. közli vele, hogy csak a gyerekek miatt jött vissza es ismet ket idegenkent fognak elni a häzban, mint azelött. Majd szepen "udvariasan" kihajitja Ümitet a häzbol :D

4. FF es Ümit talälkoznak, de FF mär nem akarja folytatni a bosszut. Ümitet is probälja lebeszelni, de Ü. hajthatatlan! Ahogy Demirem mondanä, egy pszichopata nö :)
Szoval FF Kerem Alinak fogja szentelni az eletet! Erröl egy szep beszelgetest folytatnak Ali Rahmettel is ...
Itt megemlitenek egy Spoilert a Spoilerben, hogy valahol olvastam, hogy Kerem Ali is meg fog halni... ez vajon igaz? csak nem ölnek meg egy ket eves gyereket is...????

5. Egyebkent ez a "szemtanu" eleg furcsän nezegeti a kis Üzümüt ... lehet, hogy ö az igazi apja? mert ugye azt hiszem egyszer volt rola szo, hogy az apja elhagyta ... vagy valami ilyesmi :)

6. Ümit nem bir magäval es ejszaka oda telefonäl a birtokra es Demirem oriäsi haragra gerjed es egy fegyverrel elindul Ümithez ... Z. ezt lätja, ugyhogy szerintem követni fogja, hogy megakadälyozza, de ugy lett vege a resznek, hogy Ümit ajtot nyit ... szoval izgulhatunk toväbb :) :) :)


offtopic
mihenike 2022 ápr. 11. - 18:44:02 Előzmény libra26
(816/929)
Esetleg beleneztel az uj sorozatba? - Ärtatlanok SuperTV2
En lemaradtam az elsö hetröl, mert beszippantott a Yasak Elma :) de azert jo lenne belenezni, mert a bemutatoja tetszik
mihenike 2022 ápr. 11. - 18:41:19
(815/929)
folyt. köv.

3. Sermin+Füsun: a ket pletykafeszek vegül csak kideriti, hogy Sevda länya Ümit. Igazäbol Füsün jött rä... jol összerakta a kepet! ezt is erdemes megnezni :) erre Sermin: "Füsün, teged mintha kicsereltek volna, talän agymüteted volt?" haha :) Fusun kitalälta, hogy Sevdänak a szemelyieben mäsik nevnek kell ällnia, mert ez csak a müveszneve es a Muktärtol (mi az a muktar?) pedig kikertek Ümit papirjait es igy összeraktäk a kepet! haha

4. Demir Yaman: Demirem kiszabadul. Otthon megdöbbenve hallja, hogy a villät megtämadjäk es a kedves felesege nyugtatäsa ellenere (ahogy te is irtad) berohan FF-hez, hogy megfenyegesse... Közben Ümitet kiengedik a korhäzbol es bemegy Demiremhez ... nem tudom, hogy ez a nö meg mennyire akarja magät megaläzni, de mär nagyon unalmas! Zühelya probälja megadni D-nek az eselyt, hogy bevallja bünet, de D. nem veszi a lapot, igy Z. lelep ... D. nem eri öket utol, viszont összerakja a kepet, hogy Z. a szökest segitseg nelkül nem tudta volna megszervezni, igy felkeresi Poirot, aki pedig hazudik, mint a vizfolyäs... igy Demirem Londolban kezdi el kerestetni Zühleyät .... Viszont Szent Gülten beszol D-nek, hogy ö a hibäs azert, amiert Z. elment a gyerekekkel, igy D. kirugja Gülten.

5. Ümit+Sevda: Ümit nem adja fel a bosszut, az anyjäval is összeveszik es szövi a következö tervet D. ellen vagy eppen D. megszerzese erdekeben ... nem tudom... de nagyon örül neki, hogy Zühelya elhagyta D-t. de meg mielött Z. elhagyta volna D-t, elötte szepen kilakoltatta Ümitet a häzbol ... haha :) hiszen az a häz megiscsak a Yaman csaläd tulajdona es Zühelya megis csak egy földesasszony! Vele nem lehet csakugy packäzni :) Viszotn Müjgan haläla mintha megviselte volna Ümitet ...


6. Saniye+Gaffur: Saniye ismet megjelenik a birtokon, a nagy semmiböl! apropo! hova tünt? talän koronäs volt a szinesznö...???? mert csak ugy eltünt, mint szürkeszamär a ködben! Gaffur az udvari bolond! Mit össze nem hazudozott a tämadäsrol??? es elöadta, hogy ö nyugtatta a többieket es öt csak azert tudtäk bezärni a pajtäba, mert megadta magät. hogy a többiek nem feljenek egyedül ... azaz nelküle! Majd pedig azt is mondta, hogy a löves mellette suhant el ... haha - az a golyo amivel megöltek a nök az egyik haramiät! A tämadäs mäsnapjän megjelent egy piros sälas ferfi a birtokon, akit Gaffur felvesz a birtokra (mert a fizetese felet majd G-nak adja... ezt a G-t mindenki ätveri) es persze ö az a valaki, aki kifigyelte, hogy Z. es S. elässäk a hullät! De szerintem ö is a tämadok között volt! szerinted nem???? legaläbbis a piros sälbol en arra következtettem!!!!! Saniye toväbbra is haragszik G-ra, de Üzüm kedveert megbocsät es visszaengedi G-t a häzukba....

7. A villa szolgäloi: mär nekem is nagyon az agyamra mennek :) Saniye az egyetlen, aki er ott valamit, de ugye ö csak most tert vissza hosszu idö utän es nem tudom, hogy mekkor felforduläs värja majd öt bent :) Rasit meg Fadik is unalmasak mär :)

8. A nagyi ... Hu szegeny Nagymama nagyon a bögyömben van mär :) nagyon idegesit!!!!!!

9. Ali Rahmet + Lütfiye: ök ketten jo päros! viszont, hogy Ali Rahmetnek meg hany szerettet kell eltemetnie...???? vagy lassan mär öt temetjük? :(

10. Szoval ilyen az elet Cukuroväban! Es ilyen ez az elpusztithatalan Zühelya Yaman :) Aki egyre okosabb, egyre erösebb es egyre szebb :) Nekem a sorozat elejen egyältalän nem tetszett a szinesznö! Azt hogy meg mi fog jönni, azt csak Allah tudja, de nekem mär ez is sokkkkkk :) nem tudom mi jön meg a 4. evadban, amikor mär Demirem sem lesz .... ?????

Neked is toväbbi jo szorakozäst

mihenike 2022 ápr. 11. - 18:11:11 Előzmény libra26
(814/929)
Szia! Nagyon jot szorakoztam az iräsodon :) Amiket Sadi bäcsirol es Z-rol irtäl, azon sirtam a nevetestöl. Szoval ma olyan voltam, mint maga Zühelya Yaman es hipergyorsasäggal vegig neztem a mult heti 5 epizodot ... persze a nyavalygäsokba beletekerve, mert ugy voltam vele, hogy soha nem fogom felvenni a fonalat, ha ezt most nem teszem meg :)

1. Zühleya Yaman: szoval ott kezdem, hogy Zühelya felebred a szällodäban, miutän Fikret Fekeli miatt eläjul a raktarepületben. Scherlok Holmes/Poirot/Sadi bäcsi ott örködik az ägya felett, de Z. hajhatatlan, ö az ejszaka közepen hazamegy. Meg jo, hogy hazament, igy läthatta, ahogy Sevda megvedi a kisfiät (bär en elöször azt hittem, hogy Z. lötte meg a ferfit es nem Sevda), majd pedig ujabb Efsun-effektus, megyünk hullät äsni .... :D en csak neztem, mint az a bizonyos Rozi a moziban :) Mindezt Zühelya szemrebbenes nelkül teszi, hiszen Ö megteheti, Ö egy földesasszony!!! ezzel pärhuzamosan Sevda rettenetesen kiborul .... ez nem is csoda, inkäbb az a csoda, hogy Z. ennyire hidegverrel kezelte a dolgot ... :D PS persze valaki kifigyelte öket ... Amikor Müjgan taläkozora hivja es beszämol neki Ümit es Demir viszonyärol, azt is hidegverrel kezelte, mert belätta, hogy Demirnek jo oka volt mäshol keresni a boldogsägot. Ezutän több eselyt is adott Demiremnek, hogy bevallja bünet, de Demirem nem tette meg. Zühelya csalodottsägäban eladta a Holdingos reszesedeset es Scherlok segitsegevel Ciprusa szökött. Azt mondja Zühelya, hogy "Sadi bäcsi utald ät a penzt egy offshore szämlära" Mondom anyäm, hova kerültem! Ezt nem lehet kibirni :D Sevdänak bevallja Z. hogy el fog menni es S. märis rohan Demiremhez, aki kesön erkezik, Z. elmegy a gyerekekkel. Közben meglätja 007 Cetint es Szent Gültent, akik tudtak a szökesi tervröl es kikisertek öket a komphoz! Z. es a gyerekek szerencsesen megerkeznek....
Szoval nem en nem tudom, hogy Zühelya Yaman mikor lett ennyire okos, intelligens es kemeny asszony! Ezt Hünkäromtol tanulta? amikor 5 evvel ezelött megerkezett a birtokra Yilmaz oldalän, akkor egy kis buta liba volt.

2. Fikret Fekeli es Müjgan: Müjgan ugye ott hagyta FF-t, amikor kiderült szämära, hogy FF okozta Ümit balesetet, majd pedig otthon Lütfiye neni azt is elmondta neki, hogy FF es Ümit szeretök voltak. Közben FF feladja magät es Demirem kiszabadul. Viszont azt nem tudom, hogy akkor FF szabaditotta a banditäkat a villära, vagy sem??? ezt a szälat nem sikerült megertem :) (lehet, hogy azert mert beletekertem.... )
Müjgan elmegy Ümithez es elmondja neki, hogy mekkorät csalodott benne es, hogy mennyire megveti.
Müjgan közben älläsajänlatot kap Isztambulbol (kesöbb kiderül, hogy Lütfiye keze van a dologban, aki segiteni akart M-nak, hogy uj eletet kezdjen), amit elöször nem fogad el, de miutän követi FF-t es kihallgatja FF es Ümit beszelgeteset, miszerint FF lemond a szerelemröl es a bosszut välasztja, azutän megis ugy dönt, hogy elfogadja az älläsajälatot es uj eletet kezd. FF ugy gondolta, hogy Müjgan majd örökke värni fog rä es mondta Batiarnak, hogyha bosszut ällt Demiren, akkor boldogok lehetnek Müjgannal. Ekkor Batiar felvilägositotta, hogy M. mär felmodott a korhäzban es elköltözik Isztambulba. Nos FF-nek sem kell több, rohan eljegyzesi gyürüt venni, hogy megällitsa Müjgant es elmondja neki, hogy öt välassza es lemond a bosszurol!!!! Mire hazaer, akkor mär senki nem volt otthon, mert Fekeli, Lütfiye es Kerem Ali kikisertek Müjgant a repülöhöz! Ez a jelenet ismet nagyon szepen meg volt csinälna, ugy, mint, amikor Hünkärom utolso utjära indult el... aki nem tudta, hogy mi fog törtenni, az is erezhette, hogy ez volt a vegsö bucsu pillanata! Müjgan feher ruhäban, mint egy angyal, azokkal a nagy szemeivel ... szep jelenet volt! FF autoba ül, de nem eri utol a gepet, igy soha nem tudja elmondani Müjgannak, hogy öt välasztotta es lemondott a bosszurol!
Otthon FF elmondja a tervet Fekeli papänak es Lütfiye neninek, akik az äldäsukat adjäk a länykeresre es boldogan värjäk, hogy Müjgan visszajöjjön Kerem Aliert es akkor FF megkeri a kezet es härman költözhetnek Isztambulba! 2 perc mulva pedig bemondja a rädio a repülögepszerencsetlensegröl szolo hirt es mindenki összetörik! FF szörnyen jätszik! egy percig sem ert el a szenvedese a lelkemig! Ekkor megkezdödik a hibäztassuk magunkat Müjgan haläla miatt cimü epizod. mind3-an magukat hibäztatjäk ... erdemes ezt vegig hallgatni!!!! L. azert mert ö intezte neki az älläsinterjut, F. papa azert, mert elengedte Isztambulba, FF pedig azert, mert nem tudott lemondani a bosszurol....
Szegeny Müjgan a legnagyobb vesztese ennek a sorozatnak, talän 5 percig, ha boldog lehetett... de az egesz elete egy szenvedes volt! Nem is ertem, hogy miert kellett ez a FF-szerelemi szälat kitalälni, ha vele sem lehetett boldog... :(

FOLYTKÖV





libra26 2022 ápr. 10. - 13:47:08 Előzmény mihenike
(813/929)
7. Sevdatól is kivagyok már :) persze, ő tényleg nincs könnyű helyzetben, de ahogy lavírozik a felek közt, hát már nem bírom :) de ez legalább arra jó, hogy furfangos Sermin és még furfangosabb Füsun tudjanak nyomozni + ökörségeket beszélni :) na ezek még érnek valamit

8. Kicsit off a részek szempontjából, de tudod egyik nap ki jutott eszembe? Hatip :D az is olyan egy színfolt volt, rá még mindig jól emlékszem és sajnálom egyébként, hogy kiírták, szerintem abban a karakterben még volt potenciál :D számomra pl sokkal több, mint a háznál dolgozó töltelék szereplők, Gülten és Fadik féle siránkozások, Fadik&Rasit vergődései (még mielőtt összeházasodtak)

9. Gaffur meg az előadásmódja még mindig a legjobb

10 vagyis a plusz 1 gondolat:
Sokszor elgondolkodom, kelleni fog-e nekem a 4. évad :D de ezt már ki hiszi el, hogy Z. mindig beleszeret másba?? Ez még valamennyire hiteles volt, mert évek óta Demirrel él és valamennyire akkor is kötődött hozzá, amikor még nem szerette... De ezek után? Attól tartok, én a 4. évadban már nagyon sok mindent nem fogok hitelesnek látni...

Bónusz: Lütfiye legalább általában nem idegesít :D :D

További jó szórakozást!
libra26 2022 ápr. 10. - 13:35:41 Előzmény mihenike
(812/929)
Szia :)
Elolvastam mindent és sok dologban nagyon is egyetértek meg úgy látom, te is kicsit besokalltál ettől a sztoritól mostanra :D hát én is, de ilyenkor mindig abba próbálok kapaszkodni, hogy van néhány szereplő, aki miatt még mindig érdemes...
Nagyon régóta nem írtam elemzéseket, szóval most így ideömlesztek néhány gondolatot, mert egyszerűen már nem bírom, muszáj :D

1. Ümit&Fikret
Nekem ebből annyira elegem van... :D Fikret nekem a mai napig "nem jött át", pontosabban a kínjai. Mindig ez a mantra, hogy Demirnek meg kell fizetni az apja tetteiért... Mi van?? Ezt a 70-80-as években sem gondolhatták komolyan , Fikretből egy 2 méter magasra nőtt ostoba kisfiút csináltak, aki a legnevetségesebb eszközökkel próbálkozik:) teljesen hiteltelen, Fikret egyszerűen csak Adnan Yamanra dühös, ez még mindig teljesen abszurd így....
És ez a villába betörős rész??? Mi van? :)

2. ... Csak kapkodtam a fejem, ha már betörés és rablás :) de ez onnantól szép, hogy Züleyha és a török Hercule Poirot nyomozó alias Sádi bácsi a rosszfiúk nyomába eredtek :) Allah, ez a nő :) ha valami nem létezik a valóságban, vagyis nem létezhet, az maga Züleyha Yaman, aki annyi szörnyűségen ment már keresztül, de ő csak keményebb és keményebb, és azt is tudja szeretni aki bántotta korábban, meghalna az egykoron pszichopata férjéért, de emellett rablókat gyilkol és el is ás amit képes elhallgatni, mitöbb, akkor sem omlik látványosan össze, mikor megtudja, hogy a szeretett férje megcsalta, DE neki még az sem lehetetlen, hogy ráfogja a fegyvert Fikret Fekelire és azt mondja "szétlövöm a fejedet" :) :) :) MI történik? :D
Néha amúgy tényleg lenyűgöző, Züleyha, a pusztíthatatlan :)

Igen, itt a dolgok sorrendjét kevertem, de a lényeg: mindezt nem lehet így kibírni, szenzációs :D JA merthogy jól is néz ki közben

3. Demir, drága fiam, még ma is egy állat egyébként, de kedvenc jeleneteim, mikor Z. kéri, hogy ígérje meg, hogy higgadt maradt, erre ő megígéri, de 5 másodperc múlva ordít - persze ez egy mellékes dolog, Demirünk hiába kemény férfi, nem vallott be semmit Ümitről... Z. adott esélyeket

4. Nagyon sajnáltam Züleyhát, mikor Müjgan átadta neki a képet, holott Demir tényleg könnyen tisztázhatná magát, hiszen Z. is tudja, hogy sokáig elfordult a férjétől

5. Utálok jelenleg mindenkit, aki Demirék ellen játszik :D annyira vártam, hogy összejöjjenek, de persze, értem, muszáj a feszültség egy sorozatba

6. 2 résszel vagyok lemaradva, így a Müjgan szálhoz nem tudok még részletes véleményt írni, viszont teljesen igazad van, ezek a forgatókönyvírók kicsit sem normálisak :D ebből a sorozatból ész nélkül írnak ki mindenkit, elvetemültek... Igaz, Müjgan szerepét már bő 1 évaddal ezelőtt szétbarmolták, neki az, hogy kiírták, már megkönnyebbülés lehetett, szerintem jóval megalázóbb volt 1-2 helyen ez a szerep, mint amit az átlag néző "szívesen" elnézett volna... És erre a Fikretes szerelmi szálra mi szükség volt?? Hogy valaki majd őszintén sirassa? Mivel nekem már az se jött át az utóbbi időben, hogy Fekeli apuka szereti őt

folyt
mihenike 2022 ápr. 09. - 12:55:30 Előzmény libra26
(811/929)
Jövö heten több idöm lesz, ugyhogy szerintem beerem a cukorovai kalandokat ... persze, ha ezt a tempot be lehet egyältalän erni 5 nap alatt ... haha :) värom az iräsodat. nyugodtan Spoilerezhetsz is :-) nem haragszom meg.
Jo hetveget
offtopic
mihenike 2022 ápr. 09. - 12:54:18 Előzmény libra26
(810/929)
Köszönöm a visszajelzest :-) a heten csak 1 reszt lättam Yildiz es Endar kalandjaibol. Amiben pedig az törtent,hogy Endar törbe csalta a volt-szeretöjet, aki elvette Zehrät es elvält Zehrätol es Z. visszaköltözött az apjähoz, az uj häzba/villäba.
Nem tudom, hogy emlekszel-e erre a häzra, vagy ez a häz meg mindig meg van-e, amit Yildiz välasztott, de az a häz egy giccparäde :D mintha valami Barbie-babäje lenne :-D meg a kilincsek is aranybol vannak :-D
Nagyon izlestelen!
Illetve megjelent Yildiz volt-ferje, aki kb 24 oräig volt a ferje :-)
Es Endar meg Cenar ismet sziporkäztak :-) Nem tudom, hogy a törökök valoban ennyire humorosak, vagy csak a magyar szinkron teszi ... de Cenar annyi marhasägot hordott megint össze ... "Együtt dolgozom Zeyneppel es kialakult bennem a szimpätia erzes. Fuj! Szimpätia! Inkäbb eszek yoghurtot es kiflit, hogy elmuljon" Illetve a volt-ferj magänakcioba kezdett, nem pont azt tette, amit Endar elvärt volna töle erre: "Na tessek ez is egy filozofus, elkezd egyedül gondolkozni. Ihletet adtunk neki! Aki a közelünkbe kerül, az el kezd gondolkozni" Na igy lehet, hogy nem annyira vicces, de akkor es ott nagyon viccesnek hatott :-)