mihenike 2022 máj. 11. - 18:03:17 Előzmény libra26
(849/929)
Szia! Folytatom regenyemet :)


1. 10 nappal az eset utän megtaläljäk Ümit autojät es a holttestet, bär ha nem lettek volna näla iratok, akkor fel sem ismertek volna, mert a napon aszalodott 10 napig ... Na mär most en itt megkerdezem, hogy a golyo,amivel lelötte Zühleya, azt kivettek Hakanek a testböl???? ugyanis a rendör azt mondta Fekeli Apänknak, hogy nincs idegenkezüsegnek jele ...

2. A temetesen megjelenik a Fekeli csaläd es Zühleya is ...

3. A värosban el kezdenek pletykälni, hogy Zühleya es FF összeszürtek a levet!!!! A sors vagy a forgatokönyv ismetli önmagät,ugyanis ugyanezt mär eljätszottäk egyszer, amikor Yilmaz meghalt es FF vigasztalta Müjgant :D haha. Ugyhogy Fekeli "szämüzi" FF-t a szölöbirtokra, amig nem talälnak uj häzat, ugyanis Fekeli apänk eladja a villäjät, mert tul sok fäjdalmas emlek köti hozzä.

4. Nem tudom feltünt-e, hogy Betül legujabb szokäsa, hogy festmenyekkel beszelget ... Hol Hünkär anyäm kepevel, hol pedig Adnan kepevel beszelget es szidja öket :)

5. Betül, az "europai nö" autoja lerobban es mit ad Allah, pont Hakan emberenek az autoszervizeben köt ki! Ugy lätom ezek össze fognak majd a Yamanok ellen. Legaläbbis olyan sunyi mindkettö.

6. Zühleya csak otthon sirdogäl pizsamäban, de Lütfiye mama räbeszeli, hogy menjen be a ceghez, hiszen Ö Cukorova nagyasszonya! vagy ahogy Fekeli mondanä, ö pont olyan bölcs es erös asszony lett, mint Hünkär :-)

7. Szoval, amikor megerkezik az uj befektetö a ceghez, akkor Betül mär jätsza az agyät, de közben Zühelya asszony mär bent ül a tärgyaloban :) jot nevettem :) Megjelenik "Mehmet" es Zühleya räcsodälkozik, hogy Ö a legujabb "cukurovai hös"

8. Serminnek mindig van 1-2 jo beszoläsa, mint peldäul ... Länyom, nekem mindent tudnom kell, hiszen en vagyok itt az egyetlen igazi Yaman!!!! vagy - miert halt meg Ümit? pedig meg törhetett volna borsot Z. orra alä. Közben meg mindig ott esznek a villäban es bäjolognak Zühleyänak.

9. Na vegre fenyderült Cumali kiletere is! Tehät ö nem Cumali volt! Az igazi Cumali halott, emezt meg elkapta a katonasäg es letartoztattäk.

10. Demirröl meg mindig nincs semmi hir... nem tudom, hogy ezt meddig huzzäk meg? Az eddigi haläl esetekböl a legjobban Hunkär es Demir räzott meg (persze meg nem tudjuk, hogy el-e vagy hal, de a kommentekböl tudjuk, hogy meghalt) ... Peldäul Yilmaz vagy Müjgan egyältalän nem hiänyoznak.


mihenike 2022 máj. 10. - 18:28:33
(848/929)
FOLYTKÖV.


5. Betül elmesel mindent az anyjänak, de körülbelül ugy, mintha arrol beszelnenek, hogy mit fognak este vacsoräzni ... Ezek ketten mindenröl tudnak es szepen megtartjäk maguknak az informäciot.

6. De a legnagyobb arc egesz Cukuroväban az a Borbely!!! Ö többet tud, mint annak idejen Magdi anyus a Barätok köztben.

7. Mint kiderül (a nezök szämära) Ümit testet Hakan vitte el es nem akarja felhasznälni az informäciot Yamanek ellen, hiszen, mivel Zühelya nem mondta el Ümitnek, hogy hol van Demir, ebböl Hakan arra következtet, hogy valoban nem tudja, hogy hol van a ferje! Igy a holttestet beleteszik az autojäba es lelökik egy sziklärol .... Milyen praktikus, hogy Cukuroväban vannak ilyen szikläk.

8. Üzüm felebred a komäbol es hazaviszik. Cumali ott legyeskedik körülötte, de eleg furcsän adja elö magät, szoval en toväbbra sem tudom megmondani,hogy az apja-e vagy sem, viszont az Ümittöl kapott penzböl vett a kislänynak karkötöt.

9. Lütfiye asszony kipuhatolta Adnantol, hogy ki lehetett, aki elrabolta/vagyis aki elvitte Ümithez... Ja ugyebär mär Lütfiye is ott lakik a Yaman villäban a robbanäs miatt ... Oh Allah!!!! Szoval annyit ki tudtak szedni a kisfiubol, hogy egy ferfi vitte el Ümithez, ezert a birtokon szolgälo összes ferfit összeszedik, hogy Adnanka "azonositani" tudja. Cumali nyulcipöt huz es elszökik a birtokrol.

10. Hakan es emberei be akarjäk venni egesz Cukurovät, megszerezni a Yaman vällalatot es kväzi Zühelyät is be akarjäk hälozni. Egy kellemetlen veletlen sorän Z. megismerkedik H-al, amikor egy tolvaj el akarja lopni Z. täskäjät es H. mint hös megszerzi Z. täskäjät.
Na szoval lehet, hogy az a häzassäg, amit youtube-n lättam, az csak Hakan tervenek a resze es nem is lesznek egymäsba szerelmesek .... ?????



Majd ha lesz idöd irj :)
mihenike 2022 máj. 10. - 17:44:17 Előzmény libra26
(847/929)
Szia! Tehät sikerült a mult heti reszeket megneznem...




1. Zühelya elmegy azonositani egy holttestet, de kiderül, hogy az nem Demir. Közben mär az egesz Fekeli csaläd ättette a szekhelyet a Yaman birtokra, mert FF es Fekeli felnek, hogy legközelebb öket fogjäk megtämadni es azt akarjäk, hogy a gyerekek es nök egy helyen legyenek! ugy könnyebb öket megvedeni!

2. Betült is szentte avattäk, amikor is elment Fekeli villäjäba a kis Kerem Aliert, hogy együtt legyen a testvereivel a Yaman birtokon. Ugyanis ekkor tämadäs eri a villät, robbanäs van eppen, amikor Betül ott van a gyerekkel es FF megerkezik a helyszinre es lätja, hogy Betül "menti ki" Kerem Alit. Viszont azt nem tudja senki, hogy Hakan emberei kinyitottäk a gäzcsapokat es az vezetett a robbanäshoz. - vagyis FF gyanakszik, de nincs bizonyiteka.

3. Az, hogy "raboljuk el Yamanek egyik gyereket" mär kezd rutinnä välni Cukuroväban :) Az egyik pillanatban azt hitte mindenki, hogy Ümit lelepett, majd a mäsik pillanatban fekete ruhäban jött orditozni a birtokra, hogy Demir megölte az anyjät s vegül az esti oräkban elraboltatja Cumalival Adnant ...
Ebböl az Ümitböl is egy pszichopatät csinältak, mint anno Müjganbol, csak eppen Müjgan "angyalkent" halt meg. Szoval Ümit elrabolja Adnant es talälkozora hivja Zühelyät. Zühelya mär majdnem megörül, elviszi Demirem fegyveret is es dulakodäs közben meglövi Ümitet. (nos azt nem tudom, hogy ekkor valoban meghalt-e vagy csak kesöbb räsegitettek-e a maffiozok?) Ekkor kiderül Zühelya szämära, hogy Ümit nem is volt terhes, es, hogy Ümit hazugsägai miatt keverdtek ekkora kalamajkäba ...

4. Zühelya hazaviszi Adnant, majd elmondja FF-nek es Fekeli apänknak, hogy mi törtent... termeszetesen Betül kihallgatja es követi öket a helyszinre, ahol mär Ümitnek hült helyet taläljäk, igy azt hiszik, hogy Ümit tulelte es elmenekült! Azert FF felajänlja, hogy magära vällalja a gyilkossägot, hiszen ö szabaditotta räjuk Ümitet, de Fekeli apänk räbeszeli, hogy ez nem lenne tul jo ötlet ...



folytköv
mihenike 2022 máj. 09. - 17:48:53 Előzmény libra26
(846/929)
Szia! Megneztem nehäny reszt, de meg nem vagyok teljesen naprakesz.



Evadzäro
[/spoiler]
1. FF es Demirem csodälatos kapcsolata! Körülbelül 5 percig lehettek jo testverek, aztän Demirem eltünt. De azert elötte mindenki elött elismeri, mint testveret :)
2. Ez a szöktetes a "Szeräjbol" cimü jelenet nem volt semmi! FF es 007Ceto is benne vannak a szöktetesben.
3. Lejla elrabläsänak mi volt az erteleme, ha nehäny orän belül mär vissza is vittek?
4. A börtönben Fekeli küldi a finomsägokat Demir celläjäba. Örület :) ezek az Agäk nem semmik.
5. Demirem hazaszökik es tervez elszökni a felesegevel meg a gyerekekkel, de a birtokot megtämadjäk es a vegere Demir eltünik. Zühelya ordit es vege.



4. Evad

[spoiler]
1. En elvesztettem a fonalat, ami Hakant es a testveret illeti. Vagy nem figyeltem eleg jol, vagy se fül se farka a sztorinak. Mert ugyebär Demir es FF mär az evadzäro bölümben arra jutottak, hogy a birtokot biztos Hakan utasitäsära tämadtäk meg (amikor Z.+Sevda megöltek az embert) illetve a tüz a malomban, a kamion eltereles es a gyerekrabläs is Hakan tervenek a resze. Erre meg amikor Hakan megjelenik, kiderül (a nezök szämära) hogy nem is ö tette, hanem az öccse, akit veletlenül elütött Fekeli. Hakan meg az emberei azt hiszik, hogy mindezt Fekeli apänk es Demir kiterveltek - märmint a gäzoläst. Oh Allah, ez egy kicsit sokkkk es most emiatt jött vissza Hakan? vagy mi van? :) vagy mär amugyis bosszut akart ällni csak az öccse gyorsabb volt ... ????? Es miert pont most, amikor 10 vagy 20 eve voltak tärsak egy rövid ideig Demirrel? räadäsul ugy lätom, hogy Hakan nagy hatalmu ember lett ... szoval nem tudom mit akart Demirtöl? SEGITSEG :)

2. Ümit, FF es Zühelya is vallomäst tesznek a tämadäs utän, de mivel Ümit besärozza Demiremet, most mindenki azt hiszi, hogy Demir tervelte ki a tämadäst, hogy felre vezesse a törvenyt es igy akar elszökni egy mäsik orszägba, hogy mindenki azt higgye, hogy meghalt .... Közben FF es Z. probälnak nyomozni.

3. FF közli a csaläddal, hogy az ellenseg neve Hakan es valoszinüleg Ö vehette meg annak idejen Zühelya 25%-ät. En sokäig azt hittem, hogy Betül volt, de valoszinüleg nem ö volt, mert amikor ezt meghallotta, akkor kiakadt, mint a kakukkos ora :)

4. Ümit "hibät" követ el Sermin häzäban es Sermin räjön, hogy nem is terhes.... Mär elnezest, de ez nagyon nagy forgatokönyviro baki, hiszen ekkora hibät egy ilyen okos, intelligen nö, aki meg räadäsul orvos is, nem hinnem, hogy elkövetne, de mindegy, valahogy räkellett jönnie Serminnek, hogy Ümit nem terhes ... :D

5. Amikor Demir eltünik, Zühelya bemegy Azizehez es mondja neki, hogy "mär csak mi maradtunk Nagymama" ... na en is pont ezt irtam itt... a vegen lehet, hogy Z. is meghal es Azize tulel mindenkit ...

6. Amin a legjobban kiakadtam, hogy Fekeli, miutän ertesül a törtentekröl, akkor keri, hogy engedjek el 1 napra, mert neki el kell rendeznie a dolgokat, föleg, hogy FF-t azzal vädoljäk, hogy ö segitett megszökni Demirnek ... Mi ez kerem egy hotel????? hät mindjärt eldobom az agyam! Azt hittem ilyen csak a Gelincik Dombon törtenhet :) :) :)

7. Lütfiye is mindenhol ott van, talän most Ö fogja ätvenni Hünkärom helyet? Ja es meg az utolso reszben fiänak fogadta Demirt!!!! nem semmi!!!!

8. Nagyon nem birom, amikor egy gyereket bäntanak, erre most Üzümöt is meglöttek a tämadäs sorän. Ezzel pärhuzamosan mutattäk, hogy Cumali eleg furcsän viselkedett, szoval lehet, hogy megsem Ö az apja ...

9. Szoval amikor Fekeli apänk megjelenik a villänäl, mint jotevö angyal, akkor Betül meg az anyja is ott rontjäk a levegöt. Betülnek nem tetszik, hogy Z. a häz asszonya, viszont FF szimpatikus neki es nem erzi,hogy veszelyt jelentene rä, mert papiron Ö Fekeli apänk örököse, de Sermin szerint mostmär Ö is Yaman, szoval igen csak veszelyes es lehet, hogy beköltöznek Lütfiyevel a birtokra :) haha! mär csak az hiänyozna!!!!!!

10. Tehät Hakan es az emberei kökemeny maffiozok, szoval ezzel a szällal igen csak krimit csinälnak ebböl a sorozatbol. De azt "birom", hogy az egyik rosszfiu mennyire kiakadt, hogy az emberei egy olyan häzat tämadtak meg, ahol nök es gyerekek vannak... tisztära skizofren az ember, az nem lett volna baj, ha ferfiakat ölnek meg, de ha mär gyerekek es nök is voltak ott, akkor az mär nagy baj!!!!!

mihenike 2022 máj. 06. - 07:55:12 Előzmény libra26
(845/929)
Szia! Ugyan a heten toväbbra sem lättam semmit, de välaszolok :)

Szerintem ez nagyon gäz, hogy ennyi föszereplöt kiirtak. Vagyis gyakorlatilag Zühelyän kivül nem maradt senki vagyis nem fog maradni senki a 4. evadban ... Semrint meg Gaffurt nem szämolom, mert azok ketten egy vicc!!!! Sermin hogy tud ilyen nyugodtan elni, ugyhogy kväzi vegig nezett 2 gyilkossägot es senkinek nem mondott semmit????? Egyszer amikor Hatip megölte Cengavert, aztän pedig, amikor Gaffur megölte Hatipot ... no komment ...

Több helyen olvastam, hogy meg fog halni Gülten, Saniye, Fekeli es talän Kerem Ali is ... :(



Szoktuk emlegetni a Sorsok utvesztöjet, de legaläbb abban a fontos szereplök megmaradtak, mind a 400 resz alatt ... Bahar, Efsun, Ates, Arda, Hülya, Mehmet Emir. Persze nehänyan feltämadtak majd ismet meghaltak ... mint pl. Taifun German vagy Bahar igazi anyja meg Nuran+Ilyas is eltüntek, de azert nem volt ennyire durva, mint Cukuroväban, hogy a varronö Zühelyän kivül senki sem marad....

Gondolj bele!!!! A nagy nevü Yaman csalad es a birtok!!! Mindenki meghalt csak Zühelya maradt, aki szolgälokent került oda!!!! Ja es a kedvencem, hogy Azize mama halhatatlan!!!!! Lehet, hogy lassan nekem is el kellene kezdeni rizspudingot enni, mert szerintem abban rejlik Azize mama titka :D
Es igen, kit erdekel Betül? Amugy is azt hittem, hogy olyan, mint Columbo felesege es soha nem fogjuk lätni.

Zühelya pedig minden szörnyüseg ellenere egyre erösebb!!!! Pedig a sorozat elejen Hünkär es Demir rendesen kinoztäk. Hünkär meg elmegyogyintezetbe is zärta ... azota pedig Ö a Yaman birtok Nagyasszonya!!!!! Miböl lesz a cserebogär :)

Nem tudom, hogy Ümit is meddig rontja itt a levegöt es mikor fog lebukni, hogy nem is terhes? Bär, ha mär Demirem meghalt, akkor nem ertem Ümit funkciojät sem! Se gyerek, Se Demir, akkor miert van meg mindig itt? Bär lehet, hogy a heten mär eltünt, csak en nem lättam.

Kiväncsi leszek erre a Hakanra.... mit fognak hozzä szolni a birtok cserfes szäju szolgäloi, hogy Zühelya uj ferfit visz a häzba????

Öszinten szolva nekem Yilmaz nem hiänyzik es meg tetszett is, hogy kiirtäk es Z. beleszeretett D-be, mert igy nem volt olyan sablonos a törtenet, ugyebär mindig az szokott lenni, hogy 200 resz utän összejönnek a szerelmesek, akik addig sokat szenvedtek, de ez egy nagy fordulat volt. Müjgant sem kellett volna megölni, inkäbb mentek volna FF-el meg a gyerekkel Isztambulba ... Na arrol nem is beszelve, hogy Hünkärom is meghalt ... na ö viszont nagyon hiänyzik! De tudom, hogy ott is a szinesznö akart tävozni a sorozatbol. Amiota Ö nincs, azota Fekeli is csak tengödik.

En is vegig fogom nezni a 4. evadot, mert mär nagyon kiväncsi vagyok, hogy milyen sorsot szäntak Z-nek! Azert remelm a vegen lesz egy jo kis visszaemlekezes a halottakrol/halottakkal. Ha jol emlekszek, amikor Efsunka setält "haza" miutän megöltek Ardät, akkor közben ö is mindenre visszaemlekezett, hogy miket tett es, hogy mi törtent vele 400 resz alatt ...
libra26 2022 máj. 05. - 18:44:29 Előzmény mihenike
(844/929)
Ez nekem is teljesen abszurd, hogy pont ez a Hakan lesz a nagy szerelem :) Z. nem semmi azért, minden szörnyűséget kibír és mindezek után is képes beleszeretni másba :)

A tegnapit meg a mait remélem meg tudom nézni ma este, aztán jelentkezem még :D
libra26 2022 máj. 05. - 18:41:34 Előzmény mihenike
(843/929)
Szia! :)

Alapvetően kicsit sem vagyok a szakértője annak, hogy melyik sorozat milyen nézettségi adatokkal fut kint, de szerintem egyébként sok ember inkább abbahagyta, amikor a fontos szereplők elkezdtek kilépegetni... Az egyik közösségi média oldalon futottam bele a sorozat posztjaiba és bár törökül nem igazán értek, de a reakciók (smiley-k vagy pl Demir nevének sűrű emlegetése) nekem inkább azt mutatták, hogy nem felfelé ível a sorozat :D
Csakhogy ez sem bizonyíték, hiszen ha olyan neveket pakoltak bele (akár ez a Hakan), akit odakint imádnak az emberek, akkor még növelni is lehet a nézettséget...

Bár ez esetben én ezt tényleg meredek elképzelésnek tartom, mert folyamatosan írják ki a fontos szereplőket...

Enyhe spoiler de talán Betül élete is eléggé a középpontba kerül majd.... De minek??? Képzeld el hogy valaki annak reményében ült mindig a tv elé, hogy Züleyha és Yilmaz végre együtt legyenek, aztán a végén azt kapja, hogy már Demirt is visszasírja, mert nem kíváncsi erre a sok új arcra :D oké, Z. egy jó főhősnő, de szerintem ahhoz kevés, hogy csak egymaga ott tartsa a sok nézőt...
na jó, nem szaporítom tovább a szót, én nagyon szerettem ezt a sorozatot egyébként, de az én szememben a 4. évad elkészítése nagy öngól... Viszont!! Én is végig nézem most már :D egyrészt a kíváncsiság, hátha ér kellemes meglepetés is na meg borzasztóan érdekel, milyen véget szánnak Yaman (kis)asszonynak
mihenike 2022 máj. 05. - 06:37:28 Előzmény libra26
(842/929)
Szia :) örülök neki, hogy a "regenyeimböl" tudtad követni a cukorovai követhetetlen esemenyeket :D En lemaradtam mult het penteknel, nekem ez a het stresszes, ugyhogy marad hetvegere vagy jövö hetre az evadzäro es az uj evad ... de ha jol lättam, akkor Zühelya uj szerelme ez a Hakan lesz???? mi van???? ezt nem ertem! Nem miatta halt meg Demir?????? amugy olvastam, hogy a Demirt jätszo szinesz akart tävozni a sorozatbol, szoval ezt a huzäsäst a forgatokönyvironak meg lehet bocsätani :) Mindig olvasok ezt+azt es a 4. evadban lesz meg nehäny haläleset :(
Yasak Elmät sem lättam a heten, de az biztos, hogy mindig felüdüles a Yaman csaläd drämäi utän :) Bär ez mär nem is csalädi dräma, inkäbb krimi ....???? ja es a kedvencem a port.hu leiräsa a sorozatrol .....


"A helyi varrodában dolgozó, gyönyörű-szép Züleyha meg van áldva féltestvérével, Velivel, aki szerencsejáték-függő. Annyi tartozást halmozott fel a fiú, hogy megfenyegették: vagy összeszedi a pénzt, vagy odaadja nekik a húgát, Züleyhat. A mocskos alvilági férfi karjaiból csak igaz szerelme, Yilmaz tudja kiszabadítani a lányt, de nem akármilyen áron. A fiatal szerelmesek menekülni kényszerülnek egy ismeretlen világba..."

Ugyan ki emlekszik mär Velire? de lassan mär Yilmazra sem emlekszünk :(

A 3. evadban is voltak hajmeresztö dolgok, de mivel mär Demir sem akart toväbb jätszani, igy nem ertem, hogy miert nem fejeztek be a 3. evaddal????? ennyire nepszerü Töröko-ban, hogy nem akartäk abbahagyni? Tudom, tudom, nem kötelezö nezni, de mostmär "csakazertis" vegig nezem :)

libra26 2022 máj. 04. - 20:08:41 Előzmény mihenike
(841/929)
Szia!!
Képzeld el, én a múlt hetet az írásaidból követtem végig... :D
Úgyhogy még inkább hatalmas köszönet, hogy mindig összefoglaltad!!! :D uhh meg amik voltak... Nem is tudom, hogy bírtam volna ki. Személyes okokból (munkaváltás stb) egy ideje olyan fáradt vagyok este, hogy nem bírok leülni az ilyen drámák elé :) hahahaha ebben az időszakban ez már tényleg sok volt :) tehát én onnantól, hogy Ümit lelőtte Sevdát, nem láttam addig, hogy Demirért jött a katonaság :) aztán azon már ugyancsak leesett az állam, hogy FF és Demirem a legjobb tesók a világon, de Adanaban mindenképp :)

Egyébként akarok már tényleg egy összeszedett gondolatmenetet is írni a mostanság történtekről... Méltatlan, hogy folyamatosan le vagyok maradva :D

Az évadzárót láttam, illetve a 4. évad első részét is úgyhogy... Nem hagyom szó nélkül :)

Nekem ennem a Hakannak a magyarhangja jó nagy csalódás, engem zavar eddig :D de mit tehetnék, hozzá fogok szokni... Viszont ez már egy teljesen másik sorozat így...

Demir :(

OFF: az elmúlt egy hétben szinte csak Yasak Elmát bírtam nézni :DDD azt bármikor lehet teljesen üres fejjel is
AzErzsike 2022 máj. 03. - 20:11:07
(840/929)
Eddigi évadokat fel lehetett venni a 4. Évadot vajon miért nem?
susan55 2022 máj. 02. - 17:52:20
(839/929)
Züleyha kb. tizedszer próbálta elhagyni a birtokot, de ezentúl sem sikerült neki. Nem tudom végig fogom-e szenvedni a 4. évadot.
mihenike 2022 ápr. 30. - 10:42:14 Előzmény libra26
(838/929)
Ma hajnalban gyorsan megneztem a penteki reszt ... es nem talälok szavakat :D szoval muszäj regenyt irni :-) A Yaman csaläd feje felett gyülekeznek a sötet felhök. Ez mär biztos az evadzäro bölümhöz tartozik.

1. Demiremnek nem sikerült olyan jol eltüntetni a holttestet, mint, ahogy a ket nö eltemette a tämado testet, ugyanis Sevda holttestet mär megtalältak ... es termeszetesen Demir a gyanusitott ...
2. Miközben Demir ätadja a cegnel az iränyistäst Betülnek, jön a hir, hogy kigyulladt a Malom ...
3. FF megjelenik a villänäl es figyelmezteti Demiremet, hogy bizony öt gyanusitjäk azzal, hogy Fekeli apänkkal együtt kiterveltek a gäzoläst! Mindeközben Ümit kint napozik Sermin teraszän es integet FF-nek ... haha :D erre FF: mit keres itt ez az örült nö? hät ez kesz! hiszen ö szabaditott rä Ümitet a Yaman csalädra! na mindegy!
Közben jön egy telefonhiväs, hogy az egyik kamiont eltereltek es a sofört leütöttek. Es ha ez meg nem lenne eleg Lejlät is elraboljäk!!! Es mindezt Zühelya birja eppesszel????? FF es Demir,mint ket jo testver elindulnak kideriteni, hogy mi ällhat a hätterben.
4. Szoval az ügyesz irja a feljelentest Demir ellen, de Demir es FF megerkeznek, hogy bejelentsek Lejla eltüneset, igy az ügyesz meg nem tartoztatja le Demiret, elöbb inkäbb talälja meg a länyät, majd utäna elmennek erte a birtokra ... ez örület :-)!!!!
Erted???? ennyi minden egy nap! A malom, a kamion es a gyerekrabläs!!!!!
5. Szereny velemenyem szerint a tämadok beepitett embere Cumali es ö rabolta el Lejlät ... hiszen senki nem järt a birtokon!
6. Azert biztos, ami biztos Z. megy es fegyerrel fenyegeti Ümitet, mert azt hiszi, hogy ö äll a gyerekrabläs hättereben ... de Serminem biztosit rola mindenkit, hogy ö figyel Ümitre es biztos nem ö tette :D
7. Az epizod vegen Z. kap egy rejtelyes telefonhiväst a gyerekrablotol!
8. Demir es FF összerakjäk a kepet, hogy egy Hakan nevezetü ember äll a törtentek hättereben, aki Demir egykori üzlettärsa volt ... kb 20 eve ... es most jön bosszut ällni ... mi van? :) Lehet, hogy mär ö ällt a koräbbi tämadäs hättereben is, amikor Z. lelötte azt a bizonyos embert.

Teljesen Spoiler: a youtube-n megint lättam egy hajmeresztö videot, ahol Z. hozzämegy egy pasihoz es Betül meg Sermin kopott ruhäban vannak es Gaffurek kishäzäban laknak :) Oh Allah!!!! gondolom le fognak bukni Zühelya elött, de Z-nek nincs szive öket kidobni az utcära, igy Gaffurek häzäba szämüzi öket!


mihenike 2022 ápr. 29. - 15:49:23 Előzmény libra26
(837/929)
Szia :) Cukurova folyt-köv :)


1. Pszicho Ümit megjelenik a birtokon, hogy ö bizony ott marad es ott fogja megszülni a gyereket. Demirt, akit elvileg nagyon szeret, megfenyegeti, hogy ha nem engedi, hogy ott maradjon, akkor feljelenti azert, mert megölte Sevdät. Na kerem szepen Zühelya is befut es elszabadul a pokol :) Zühelya ismet megszökne az "Alcatrazbol" a gyerekkel, de Demir mindnet elmesel neki, ugyhogy Z. marad! De legaläbb mostmär megertettem, hogy Demirem azert tüntett el Sevda holttestet, mert mivel mindket ket megfenyegette es Ümitet üldözte, igy tudja, hogy biztosan elitelnek!!!! De Ümit megis mit gondol, hogy soha nem derül ki hogy nem terhes? :)

2. A nagy cirkuszba belecsöppen Sermin es Betül is es Betül "teljesen veletlenül" felajälja, hogy Ümit költözzen be az Ö villäjukba, amig nem szüli meg a gyereket! Ez a Betül rosszabb mint az anyja vagy mint Behice... es ugy hiänyzott ide, mint Mokusnak az erödtüz :) haha :) mär csak az hiänyozna, hogy az apja is visszaterne, mint anno a SU-ba :D Szoval Betül szerint Ümitnek igaza van, hogy nem ment el Isztambulba es buzditja is, hogy ne mondjon le Demirröl, mert Z. nem szereti D-t es Z.-t csak a vagyon erdekli es Ö nem hiszi el, hogy anno Zühelya kenyszerböl ment Demirhez. Betül szerint az egeszet Yilmaz es Zǘhelya terveltek ki, mert rä akartäk tenni a kezüket a Yaman vagyonra! Es kerlek szepen ezt lassan Sermin is beveszi .... Oh Allah! miert kell ezt ennyire megkavarni??????

3. A nagy Yaman csalädnak nem tünik fel, hogy Betül mennyire gonosz, räadäsul Demirem felveszi a ceghez is, mert ö mostantol kevesebbet fog bejärni, hogy otthon felügyelje Ümitet ... Örület!!!!

4. Kerem Ali helyzete megoldott, a kedves nagybäcsi 2 millioert lemondott a gyerekröl, igy Fekeli apänk feladta magät es Cetot kiengedtek! Ebben az a legszebb, hogy Cetot meg Demirem is meglätogatta a börtönben. FF elmegy az ember temetesere es ott furcsa pärbeszednek lesz fültanuja ... valami Hakan, aki az elütött ferfi bätyja a gäzoläst Demirrel hozza összefüggesbe es most az (is) Demiremen akar bosszut ällni!!!! Na ezt nem tudom, hogyan hoztäk ki a forgatokönyvirok!!!!!!!

5. Azon mindig csodälkäzom, hogy milyenek ezek a török börtönök es, hogy amikor egy Aga/Földesur/Tehetös ember kerül börtönbe, akkor hogyan viszonyulnak hozzä a tööbbiek :) Most is körbeugrältäk Fekelit, de Fekeli sem volt rest es hozatott nekik Kebapot meg Baklavät :D Örület :D


offtopic
mihenike 2022 ápr. 27. - 20:54:21 Előzmény libra26
(836/929)
Ezek szerint Cenäräm meg mindig benne van? :) de jo :)
Hu, nem is tudom mit irjak, mert reggelig irhatnäm!

De ez a Yildiz akkor is hazudik, amikor kerdez! Meg csak a 75. resznel tartok, de mär nagyon rossz a häzassäga Halittal/Törppapäval :) szoval nem tudom meddig lesznek häzasok... Es az a huza-vona a terhessege körül... Elöször behazudja, hogy terhes, aztän pär napon belül tenyleg teherbe esik, majd pär napon belül el is vesziti a babät, de csak akkor mondja el Halitnak, amikor büntudatot tud benne kelteni ... Meg ilyet!!!! Illetve meg az az aktuälis, hogy ket ekszerböl csinältatott mäsolatot, majd jöttek a szakertök es räjöttek, hogy ezek bizony hamisak, de ezt is meguszta, mert nem müködtek a kameräk, igy Halit nem jött rä, hogy ö a bünös es Kemal (ex-24.oräs-ferj) segitsegevel visszaväsäroltäk az eredeti ekszereket es visszacsempesztek a szefbe!!!!! Te ez a Yildiz többet hazudik, mint Efsun!!!! Elviselhetetlen!!!!! Egyetlen pozitivum benne, hogy szereti a testveret. Hu, es anyjuk! na az is megeri a penzet! Borzalmas!

Alihan räjött/bär nem tudom,hogy ennek a szälnak mi lesz a vege, hogy tenyleg igy van-e, vagy tevuton jär-e???/hogy az anyjänak Halittal volt viszonya, es teljesen megvadult! Elvette Endart!!!!! Szegeny Zeynep pedig pont aznapra tervezte a länykerest/vagyis fiukerest! Cenarkäm pedig olyan aranyos volt!!!! Inkäbb Zeynep oldalära ällt, mint Endarera ... Viszont ha Halit es Alihan apja legjobb barätok voltak, akkor az milyen mär, hogy a növere hozzäment az apja legjobb barätjähoz???? ennyivel idösebb lenne näla Halit? nem lätszik rajta ... de ilyeneken ne is akadjunk fel :)

Ami meg a Hercais Reyyant illeti... mekkora vihart kavart :) kb. volt 2 randija Alihannal, majd A. visszament Z-hez es a Pilotakisasszony annyira megkattant, hogy repülövel elrabolta Alihant, de A. egy akkora szuperman, hogy meg repülöt is tud vezetni es a pilotanö gyorsan sittre került.

mihenike 2022 ápr. 27. - 20:40:57 Előzmény libra26
(835/929)
Igen!!!! En is!!!! Sali bätyäm a siräso!!!! felejthetetlen :D
offtopic
libra26 2022 ápr. 27. - 19:33:19 Előzmény mihenike
(834/929)
Cenar őrült jó figura!!! Én a mostani részekben is nagyon kedvelem :D

Egyébként nyugodtan írj így néha OFF-ban róluk, mert imádom :D és nagyon szívesen gondolok vissza mik voltak a régebbi évadokban :)
Egyik este olyan fáradt voltam, hogy nem bírtam Cukurova drámát nézni, inkább megnéztem az egyetlen felvett részemet a Tiltott gyümölcsből... Nem bántam meg :D

Nekem tényleg ez az a válogatott társaság, amelyik megüti az SÚ csapat szintjét :) hasonlóan függővé is tesznek, bármilyen hülyeségek is történnek benne

További jó szórakozást!
libra26 2022 ápr. 27. - 19:28:19 Előzmény mihenike
(833/929)
Szia!!!

Hát egyszerűen ezen a héten a reklámból tájékozódom :D őrület már az is...

Én most ott tartok, hogy Ümit lelőtte Sevdát...
Mit is mondhatnék...
Szerintem megvárom, amíg érdemben tudok reagálni a heti írásaidra :))

Mindenesetre nagyon igazad van, miféle bűnbanda (család ez) :D Amikor Z. lazán tálalta Demirnek, hogy megöltek egy embert és el is ásták... Aztán áttemették :) zsenialiiis

Tudod én rögtön Salih bátyámra gondoltam, aki Atahanék kertjébe vitte át Yusuf úr testét :)
mihenike 2022 ápr. 27. - 19:04:06 Előzmény libra26
(832/929)
Folytköv

O ne haragudj, az elözöt is Spoilerbe akartam irni ... :(

7. Fekeli apäm Cetinnel utan indul, hogy beszeljenek Müjgan bätyjänak az ügyvedevel, az ejszaka közepen es Fekeli elüt egy embert, aki belehal a serüleseibe ... Ceto felaldozza magät Kerem Aliert es feladja magät, hogy Fekeli megtarthassa az unokäjät... hiszen, ha most Fekelit esetleg letartoztatnäk, akkor biztos elvennek tölük a gyereket!!!! Szegeny Ceto es Gülten! Az embert, akit elütöttek ismerte Demirem, de en nem tudtam összerakni a kepet, hogy ki ez az ember .... ?????

8. Amit mär vegkepp nem ertek, hogy Demir miert vällalja magära, hogy eltünteti Sevda holttestet???? Hiszen az a pszichopata Ümit lötte le es nem Demir. Demir szepen hazamegy vacsoräzni, a holttest pedig a csomagtartojäban pihen ... Adnanka arra jätszik es Zühelya meglätja a verfoltokat a garäzsban ... oh Allah!!!! Demir valamit behazudik a felesegenek es elindul äsni ... Menetközben összetalälkozik egy mukässal, ugyhogy mäsik helyet kell keresnie ... Ezt a szälat egyältalän nem ertem, hiszen Ümit lött ...
Te erted esetleg, hogy Demir miert akarja kväzni megvedeni Ümitet? Vagy talän azert mert azt hiszi, hogy a gyermeket värja ... ?

9. FF tenyleg feladta a bosszut, söt, amikor Betül kitapetäzta a värost a fenykeppel, akkor kiällt Demirem mellett ...

10. Ha minden igaz a heten vege a 3. evadnak, ugyhogy szerintem hamarosan elbucsuzhatunk Demirtöl is ... :(


mihenike 2022 ápr. 27. - 18:52:24 Előzmény libra26
(831/929)
Szia! Tehät akkor tegnapig kepben vagyok ... :) A kronologiat nem figyelembe veve ime a regenyem :)


1. Zühleya es Demir Yaman az uj Bonnie es Clyde :) lassan a Holding profilt välthatna vagy terjeszkedhetnenek, mint siräsok :) ugyebär Zühelya elästa a villa tämadojät, Demirem pedig Sevda anyänkat!!!! Amikor Sevda teljesen bekattant es megfenyegette Demiremet, hogy ö bizony feljelenti Zühelyät, akkor Demir egy pillanatra megdöbbent, de Zühelya körülbelül ugy meselte el, hogy ök bizony elästäk majd kiästäk es ujra elästäk a hullät, mintha azt mondta volna, hogy elment venni 1 kg kenyet. A nagyon dörzsölt Zühelya Yaman, miutän megkapta a zsarolo levelet Cumalitol, elvitte a hullät mäshova. Behalok!!!!! Demiremnek pedig a szeme sem rebbent, hiszen az az ember, aki el akarta rabolni Adnant es aki ilyet tesz, az megerdemli, hogy megöljek, elässäk, kiässäk es meg egyszer elässäk :D haha

2. Demirem elraboltatja Ümitet, hogy abortuszt hajtsanak rajta vegre, de Sevda feljelenti az orvost es ismet nem derül ki,hogy Ümit nem terhes. Ümit elmenekül es Sevda elviszi Fekelihez ... Szent Fekeli pedig az elesett nök vedöszentje es persze befogadja, de csak egy ejszakära, mert aztän napvilägra kerülnek a fotok Demirröl es Ümitröl es mindenki azt hiszi, hogy Ümit a bünös! Senki nem gyanakszik Serminre es Betülre!

3. Betül es Sermin: azt hiszem Betül felülmulja gonoszsägban Behicet is! Mire Sermin megbekelt a sorsäval es jo kapcsolatot äpolt Demirrel es Zühelyäval, akkor megjelent Betül a semmiböl es jol összekavavrta a dolgokat. Ümittel is barätkozik... De vegülis Ö maga fogalmazza meg, hogy "mivel mindket oldalt kijätszuk anyäm, igy most meg kell huznunk magunkat" Hiszen Sermin volt, aki ledobta a bombät es elmondta Demirnek, hogy Sevda Ümit anyja ... Mäsreszt Betül teletömte Ümit fejet, hogy Hünkär mennyire gonosz asszony volt es, hogy Adnan haläla utän Demir es Hünkär kisemmiztek öket. Szoval Betül csak a bosszu es a vagyon miatt jött vissza. Közben egyfolytäban süti a sütemenyeket a Yaman csalädnak, mintha ott nem lenne, mit enni ...

4. Sevda es Ümit: Miutän Sevdät kibojäk a häzbol ketsegbeesetten keresi a länyät, aki Fikrettöl ker segitseget, de FF nem tudja tartani a szavät, mert a pszichopata forgatokönyvirok ugy intezik, hogy Kerem Ali Korhäzba kerül es az eleteert küzdenek, szoval FF-nek kisebb dolga is nagyobb, mint, hogy Ümittel foglalkozzon. Ümit felül az Isztambuli buszra, Demir egyik embere követi es amikor a busz szünetet tart, akkor elraboljäk Ümitet. Na kerlek szepen itt megint akkora kavarodäs volt, mert Zühelya annyira aggodott a 4 honapos terhes Ümit eleteert, hogy ö bizony elküldte az orvost, hogy ne legyen abortusz es azt mondta Demirnek, hogy inkäbb adjon a ket nönek penzt es tünjenek el Cukuroväbol... De ha egyszer megjelenik Ümit gyerekkel a karjäban, akkor befogadjäk es a gyerek megkapja a Yaman nevet! Köszönjük Szent Zühelya!!!! Demir tehät utjära bocsätja Sevdät es Ümitet. Sevda vegtelenül boldog, de Ümit felfedi a titkät, miszerint nem terhes es kiszäll az autobol, hogy megölje Demiremet, de Sevda ele ugrik, igy Ümit megöli Sevdät ... Ezzel pärhuzamosan a birtokon Saniye leüti Cumalit, mert azt hiszi, hogy molesztälja Üzümöt. Ekkor derül ki, hogy az apja ... bär nem tudom, hogy tenyleg az apja-e, hiszen ö az, aki megzsarolta Zühelyät, szoval en nem tudom, hogy tenyleg az apja-e ...

5. Kerem Ali: nem eleg, hogy szegeny gyerek beteg, räadäsul Müjgan bätyja el akarja venni a gyerket Fekeliektöl ... Persze, amig elt, addig Müjgant sem kerestek, a temetesre sem metnek el, de most kell nekik a gyerek felügyeleti joga ... Häla Allahnak a gyerek tuleli..., de meg nem vihetik haza

6. Szoval miutän Saniye fejbevägta Cumalit, Z. beviszi a korhäzba, ahol összetalälkoznak FF-el es ö is megtudja, hogy Kerem Ali beteg ...


offtopic
mihenike 2022 ápr. 26. - 16:15:41 Előzmény libra26
(830/929)
Yasak Elma: eljutottam a magyar felbontäs szerinti 75. reszig es azt kell mondjam, hogy imädom :D nem birom abbahagyni :D Yildizt toväbbra is ki nem ällhatom, annyira buta es bosszanto.
Kedvencem pedig Cenar .... Most csak egy dolgot emelnek ki:
Cenar es Emir egyik pärbeszede: Ez a Halit olyan mint törppapa, mert neki mindenki a ronoka, csak eppen nem kek!!!! Na en ezen akkorät nevettem, hogy mär fäjt a hasam is :D

Ha lesz több idöm akkor roluk is irok, bär neked az neked unalmas, mert en meg csak 2018-ban järok :D