libra26 2022 ápr. 09. - 10:06:01 Előzmény mihenike
(809/929)
Cukurova: Olvasok mindent, követtem, amiket írtál, de mindig 2-3 résszel hátrébb voltam, gondoltam megvárom a hétvégét most már...
De van 1-2 gondolatom nekem is a mostani részekkel kapcsolatban és fogok is reagálni mindjárt az írásokra :)
Jó hétvégét!
offtopic
libra26 2022 ápr. 09. - 10:02:26 Előzmény mihenike
(808/929)
Sziaa :))
Örülök, hogy nézed a Yasak Elmát :) én biztatlak, hogy tarts ki, ez a sorozat abszurd, sokszor ökörség, de nekem abszolút SÚ érzést ad :D döbbenet, miféle karakterek... És csak mondom, minden egyes évadban egyre abszurdabb figurák érkeznek... Egyszerre vagyok ledöbbenve és nevetek rajtuk, de legalább nagyon jól szórakozom, az biztos :D

Eleinte nekem pl Endar kifejezetten fura volt - mostanra leesik az állam néha, lehet, hogy nem egy szép nő, de azok a ruhák meg a stílus :) meg az a förtelmes viselkedés :) bevallom (szégyen, nem szégyen) engem most így a 4.évaddal is le tudnak ültetni :) szerintem ez egy olyan rossz függőség, mint Atahanék esetében :D igazad van, nekem is totál visszaköszön ez az Efsun&Hülya páros, majd meglátod, itt is lesz "barátnők " szakasz meg egy csapatban játszunk rész, meg ellenségeskedések - ezért is emlékeztet nagyon rájuk

Yildiz még nekem is nagyon kettős volt ott, ahol most te jársz. Nekem késöbb kezdett szórakoztatóvá válni, bár okosabb soha nem lesz, de idővel hozzám közelebb tudott kerülni :) na de hát lehet hozzád nem jut el annyira később sem :)

Zehra az akiből egy hihetetlen nagy ostobát csináltak valamiert a legelejéhez képest, ezt egyszerűen nem is értem....

Halit no komment :D soha nem értettem ezt az embert, ezt a karaktert :D

Jó szórakozást!!! (Lesznek részek ahol a fejed fogod vagy idegesítő lesz, de szerintem tarts majd ki, ez tényleg egy könnyed szórakozás :D)
mihenike 2022 ápr. 09. - 08:52:07 Előzmény libra26
(807/929)
Szia!
Az e heti reszeket nem lättam, csak a FB-n olvastam ezt-azt es azt hiszem eljött nälam a melypont ... :D

Ugyan olvastam mär koräbban, hogy Müjgan meg fog halni, de most, hogy tudatosult is bennem, igy valahogy teljesen mäs erzesek törtek fel belölem ... miert nem lehetett egyszerüen öt es FF-t kiirni azzal, hogy elköltöznek Cukuroväbol es boldogan elnek, mig meg nem halnak .... ???? Ezek a forgatokönyvirok betegek!!!!


offtopic
mihenike 2022 ápr. 05. - 06:50:04 Előzmény libra26
(806/929)
Szia, kepzeld, a mult heten ugy belemerültem a Yasak Elmaba, hogy teljesen megfeledkeztem rola,hogy elkezdödött az "Artatlanok" a Supert TV2-n ....

Szoval a Yasak Elma... borzasztoan szorakoztato, de alapvetöen nagy marhasäg :D Nagyon jokat nevetek Endaron es az öccsen, fergeteges päros :D Cenar beszoläsait le kellene jegyzetelni, mert annyira vicces :)
Az 1. evad 45. reszenel tartok (magyar felbontäs szerint!!)Nekem ez a Yildiz egyältalän nem jön be....egyreszt egy butaliba.... mäsreszt semmi kemia nincs közte meg a kedves ferje között... nekem olyanok, mint Apa-Länya ... Nem is ertem, hogyan füzte meg/be Halitot, hiäba neztem, nem ertem, hogy mit eszik rajta Halit :) Halit a török szultän egy rakäs volt feleseggel ... es Yildiz azt hiszi, hogy majd Ö lesz neki az igazi .... ????? persze egyelöre igy tünik - de mondom, nekem ez olyan hihetetlen.... :)
Vagy peldäul Zeynep es Alihan ... - teljesen normälisan indult a kapcsolatuk, aztän Alihan bekattant es szakitott vele, most meg azon dolgozik, hogy valahogy visszaszerezze, de persze felreertesek sorozata miatt nem tudnak kibekülni... na ez kiborit ... haha.
Most megjelent benne a Hercais dräma kirälynö Reyyan :D elöször alig ismertem meg, mert itt egy modern nöt jätszik.
Felbukkant egy volt-ferj (Yildiz volt ferje) aki most Endarral dolgozik együtt.


Tudnäm irni reggelig is, de te ugyis lättad, en meg le vagyok maradva 4 evvel szoval nem szaporitom a szot :D ui. azert Yildizben es Endarben egy Hülya Atahan es Efsun Demirci veszett el :D
mihenike 2022 ápr. 05. - 06:37:41 Előzmény Bay Yanlış
(805/929)
Most egy kicsit lelankadt a lelkesedesem... de volt mär ilyen a 2. evad közepe fele... na mindegy, szerintem "csakazertis" vegig fogom nezni.
mihenike 2022 ápr. 04. - 14:31:02 Előzmény libra26
(804/929)
Szia
Ha eddig azt mondtuk, hogy ezek olyanok, mint a Vad-nyugaton, akkor most már ez egy maffia-banda-bűnszövetkezet .... a teljesség igénye nélkül csüt-péntek ...



1. Ümit természetesen D ellen vall .... hogy Allah verje meg :D Sevda is vergődik, mert két tűz közé került
2. Müjgan hazatér miután csalódik FF-ben és Lütfiye még belerúg egyet azzal, hogy közli vele, hogy Ümit és FF szeretők voltak ... Ali Rahmat először nem akar neki megbocsátani, de végülis nem tud neheztelni a lányára, úgyhogy megbocsát neki. Szerencsétlen Mügjant az ág is húzza
3.Zühelya újból felkeresi a nyomozó barátját, aki annak idején lebuktatta Behicét és elraboltatja Fikret Fekelit. Közben Lüftiye néni is magánakcióba kezd és elmegy a hotelhez, ahol FF és Mügan megszálltak. Nos kérlek itt találkozik Z és a nyomozó barátja, Lütfiye kihallgatja és követi őket.
4. FF és Zühelya emberei között tűzharc alakul ki, elmondja Z-nek, hogy D és Ü-nek viszonya volt/van, de persze Z. nem hisz neki ... és FF meglép Lütfiye néni segítségével.
5. FF végül úgy dönt, hogy visszatér C-ba és mindent bevall, hogy felmentsék Demirt ...


10/10
Bay Yanlış 2022 márc. 31. - 18:50:55 10/10 Előzmény mihenike
(803/929)
Nagyon húzzák ezt a sorozatot.
mihenike 2022 márc. 31. - 12:48:10 Előzmény libra26
(802/929)
Szia!!!! szóval akkor íme hétfő-kedd-szerda ...



1. Ümit és FF egy újabb ördögi tervet eszelnek ki, mégpedig, hogy FF találkozóra hívja Z-t, és azt mondja neki, hogy békét akar kötni és Z. győzze meg a kedves férjét a békéről... Mindeközben Ümit asszonyság lefényképezi őket, ahogy az asztalnál FF megsimogatja Z kezét ... viszont a tervbe belerondít Ali Rahmet apánk ... így a képek nem jutnak el Demíremhez ....
2. Mint megtudjuk Sevda anyánk nem bírt a lelkiismeretével és felkereste a mindent tudó Fekelit, hogy segítsen neki ... elmondja neki, hogy Ümit a lánya és, hogy Ü-nek meg D-nek viszonya volt, de nem tud segíteni Ü-nek, mert Z-t is saját lányaként szereti ...
3. Ezután Fekeli papa felkeresi Demirt is, és azon kívül, hogy Ü. anyja Sevda, mindent elmond neki Ümitről és FF-ről ... persze D. agya elborul és elviharzik Ü-hez ...
4. Ezekkel az eseményekkel párhuzamosan Fekeli apánk megtagadja FF-t, FF visszaadja a cég kulcsait illetve Fekeli apánk hívatja a jegyzőt is és mindent levesz FF nevéről ... bankszámla, aláírási jogok stb ...
5. Útközben FF defektet kap és láss csodát Müjgán talál rá és addig-addig beszélgetnek, amíg arra nem jutnak, hogy együtt elhagyják Cukurovát, sőt Törökországot is és Németországban kezdenek új életet! Persze az csak részletkérdés, hogy Müjgan egy szót sem tud németül ... na mindegy :) okos lány, majdcsak megtanul németül :) Müjgan el akar köszönni Apukától, de FF nem hagyja, ugyhogy csak egy levelet hagy Fekeli papának ...
6. Demirem felkeresi Ümitet és elzavarja Cukurovából - természetesen ennek a szemtanúja lesz a bejárónő ...
7. Ezután Müjgan is megjelenik Ümitnél, hogy elbúcsúzzon tőle, így Ümitnek világos lesz, hogyha FF is elmegy, akkor nem fognak bosszút állni és Demir sem lesz az övé....
8. FF is elmegy Ümithez, majd veszekedés közben Ümit legurul a lépcsőn és FF ahelyett, hogy segítene rajta ott hagyja a nőt
9. Detektív Sermin asszony nem bír magával, így Füszünnel felkeresik Ümitet, hogy kérdőre vonják, hogy mi van közte és Sevda között, de mikor odaérnek, akkor már csak a sérült nőt találják ... Hívják a mentőket és befut a bejárónő is, aki megvádolja Demírt.
10. Demír időközben otthon várja Z-t, hogy mindent elmondjon neki, de Z. nincs otthon, mert Fadikkal nyomoznak Rasit után. - kiderül, hogy Rasit ártatlan és kibékülnek Fadikkal... de ez megint csak időhúzás - De azt sikerült elmondania Sevdának, hogy Ümit és FF összejátszanak.
Szóval mielőtt D. beszélni tudna Z-vel, akkor megjelenik a katonaság és elviszik Demíremet.
11. Fekeli is értesül az Ümittel történtekről, bemegy a Kórházba és beszélnek Sevdával és arra jutnak, hogy Demírem ártatlan és FF-re gyanakodnak
12. Fekeli elolvassa Müjgan levelét és újra összetörik a szíve :(
13. Közben FF és Müjgan boldogan utaznak és készülnek az új közös életükre, megszállnak egy hotelben és másnap reggel reggeli közben Müjgan meglátja az újságban az Ümitről és Demírről szóló híreket... felhívja a Cukurovai és Kórházat és amíg FF elmegy a bankba, addig Müjgan lelép a gyerekkel, mert teljesen kiborul attól, amit Bathiar mondott neki a telefonban FF-ről.
14. FF a bankban szembesül vele, hogy Fekeli papa letiltotta a számláit és mire visszaér a hotelbe, addigra már Müjgan sincs ott.
15. Szegény Zühleya pedig semmit sem ért



Nem tudom, hogy te hol tartasz :)
mihenike 2022 márc. 31. - 12:23:52 Előzmény Bay Yanlış
(801/929)
Köszönjük az információt
Nem tudom még meddig bírják csavarni a történetet ... főleg, hogy én még csak a 3. évadnál tartok és már így is fogom a fejem ....
mihenike 2022 márc. 30. - 13:46:35 Előzmény libra26
(800/929)
Szia
Mivel leírtam neked mindent, így nyugodtan átugorhatod.... ez már egy kész bolondok háza...az imént írtam egy regényt a hétfő-keddi részből, de eltűnt az éterben :-( szóval nagyon ideges lettem .... úgyhogy majd holnap írok mind a három részről ....
10/10
Bay Yanlış 2022 márc. 30. - 07:24:52 10/10
(799/929)

A harcok nem hiányoznak a Remények földje című tévésorozatból, amely már a 4. évadot vetíti Törökországban a képernyőn. Kiszivárgott információk szerint a múlt héten nagy verekedés tört ki a forgatáson.

İbrahim Çelikkol, aki ebben az évadban Hakan Gümüşoğlu szerepében szerepelt a sorozatban, gyakran megvárakoztatta a díszletet, ami sokáig feszültséget okozott a csapatban. Végül Furkan Palali, a sorozat egyik főszereplője fellázadt a helyzet ellen.

A feszültség után a két játékos egymás torkának ugrott. Nehezen szétválasztották őket. Állítólag Celikkol megfenyegette Palalit.

Furkan Palalı elhagyta a díszletet, és az első géppel Isztambulba érkezett, és panaszt tett a producernek a Celikkol miatt. A producer hosszú erőfeszítések eredményeként kibékítette a feleket


libra26 2022 márc. 28. - 11:37:06 Előzmény mihenike
(798/929)
Szia!!! Elképesztő :D :D már így olvasva is
Én lemaradtam a balesetnél de szerintem a múlt hetet át fogom pörgetni, mert így az életben nem veszem fel a ritmust :)
mihenike 2022 márc. 28. - 11:18:05 Előzmény libra26
(797/929)
Szia
A pénteki részben megint volt minden, mint a piacon vagy mint a búcsúban


1. Ümit határozatlan időre elhagyja Cukurovát és a kórházat, de Sevda ezt nem hagyja annyiban, megjelentet az újságban egy verset, aminek hatására Ümit visszatér és Sevda megígéri neki, hogy mindent megtesz érte ... -ez kérlek szépen olyan gyorsan történt, hogyha valaki 5 perccel később kapcsolta be a tv-t, akkor az meg sem tudja, hogy Ümit elhagyta a város :)
2. Gyakorlatilag Ümit es FF eszközként hagynálják Sevdát, hogy elválasszák Demirt es Zühleyát.
3. Sevda úgy megkavarja a dolgokat Demir és Z. között, hogy D. ismét féltékeny lesz a halott Yilmazra ... persze Sevdának bűntudata van és próbálja Ümitet lebeszélni, de Ü. hajthatatlan.
4. Sermin felcsapott Columbonak és nyomoz Ayjla meg Sevda után.
5. Egyébként az, hogy feledéseb merült, hogy Hatip ölte meg Cengavert és Hatipot pedig Gaffur ölte meg es mindkettőt végig nézte Sermin ....


mihenike 2022 márc. 26. - 09:05:47 Előzmény libra26
(796/929)

Lätod, lätod FF es Müjgan annyira untatnak, hogy el is felejtettem, hogy Müjgan azt hazudja otthon, hogy ügyeletes a korhäzban, közben pedig FF-el tölti az ejszakät, aki most eppen meg van sertödve es haragszik Fekeli apänkra


mihenike 2022 márc. 26. - 09:03:49 Előzmény libra26
(795/929)
Szia! Nehäny szo a csütörtöki reszröl ... tudod, különben elfelejtem :-D

1. Eltelt 10 Nap a baleset ota, Zühelya es Demir szerelmesebbek, mint valaha. Ayla-Ümit-Asszony ismet hivatlanul megjelenik a villäban az este közepen, hogy kifejezze häläjät a virägcsokorert, amit Zühelya es Demirem küldött neki, amiert megmentette Z. eletet ... Z.-nek alapvetöen vägni szokott az esze, de most semmit nem vesz eszre abbol, hogy Demir es Sevda milyen kinosan erzik magukat, ha Ümit megjelenik. Sevda ugyebär duplän kellemetlenül erezheti magät ... A nagymama viszont jol megkavarja az ällovizet, mert Ümit elött el kezd hablatyolni, hogy Z. ugyan D. felesege, de ö meg mindig Y-t szereti es minden este kijär a sirjähoz ... Komolyan ez a nagymama is azert van ott, hogy huzzäk vele az idöt ...
2. Serminem meg a korhäzban ellop Ümit asztalärol egy levelet, amit Sabahattintol kapott Ümit es ott meglätja, hogy Ü. mäsodik neve Ayjla ... na azota Serminem mäst sem csinäl, csak azutän nyomoz, hogy mi a kapcsolat Ümit es Sevda között, mert nagyon megjegyezte, hogy a Korhäz udvarän Sevda azt kiabälta, hogy Aylja ... Meg Lüftiye-börek-keszitö asszonysägot, is megkerdezi, de L.-t nem lehet csöbe huzni. Ö ugyan nem mond semmit Serminnek, inkäbb a korhäzba siet, hogy Ümitet szämon kerje, hogy mi a tervük FF-el :-D (mär annyira agyonra van bonyolitva ez a sorozat ...)
3. Rasit is visszater mindennap a villäba, hogy magyaräzkodjon Fadiknak, de Fadik nem hisz neki es Gaffur is megveri ...
4. Gülten fültanuja es szemtanuja lesz Ü+D beszelgetesenek... szoval szerintem G. összerakta a kepet
5. Demir mär többször el akarta mondani Z-nek, hogy viszonya volt Ü-el, de Sevda mostmär meg akarja ezt akadälyozni, amiota tudja, hogy Ü a länya
6. Közben pedig Ü is välasztäs ele kenyszeriti Sevdät, vagy Ö vagy Zühleya es a kapcsolatukat összehasonlitja azzal, ami Adnan Yaman es Sevda között volt ...
Meg nem tudom, hogy Sevda, hogyan dönt!


mihenike 2022 márc. 25. - 08:28:23 Előzmény libra26
(794/929)
Szia!


1. Szent Ümit megmentette Z. eletet, de a gyereken nem tudtak segiteni. Azt mondja Demir, hogy "annyira boldogok voltunk, hogy lesz meg egy gyerekünk" - kb 5 percig örültek neki, aztän megtörtent a baleset ...
2. Sermin es Füszün meg mindig a Korhäzban kovälyognak, ugyhogy elsökezböl ertesülhetnek rola, hogy Z.-t baleset erte ...
3. Persze a gyanu märis FF-re terelödik, Gaffur rohan a korhäzba, hogy elmondja Demir urnak, erre Fekeli papa pedig feljelenti FF-t, hogy megvedje Demir haragjätol... mert ugyebär, ha FF börtönben van, akkor Demir nem bänthatja ... De azert a biztonsäg kedveert D. halälosan megfenyegeti a rendörök elött FF-t
- gondolom ezt a kesöbbiekben szepen fel fogja hasznälni ellene FF ...
4. 007 Ceto hozza vegül a hireket, hogy kiderült, hogy FF ärtaltan
5. Sevda es Ümit most eppen nagyon szeretik egymäst, aztän majd meglätjuk, hogy igazad lesz-e, hogy Sevda Z. ellen fog fordulni?
6. Rasit talän nem hazudott Fadiknak es valoban elvette a mäsk nöt az imäm elött, de csak kenyszeritettek rä ...
7. FF nem tud megbocsätani Fekeli papänak, amiert azt feljelentette, ugyhogy azt mondja, hogy Fekeli papa mär nem a nagybätyja ...



Kellemes hetveget :D
mihenike 2022 márc. 24. - 08:01:48 Előzmény libra26
(793/929)
Szia :-) Tegnap este megneztem a hetfö-keddi reszt...


1. Öszinten szolva a Fikret+Lütfiye+Fekeli+Müjgan-jelenetekbe beletekeretem, mert nem birtam
mär azt a nyavalyäsgt hallgatni. De a lenyeg, hogy FF es Müjgan nagyon szerelmesek es M. biztositotta a tämogatäsärol FF-t. Fekeli papa megbocsätott FF-nek, aki visszatert a villäba es L. neni azt mondta a nyäri konyhäjäban/ami nekem az amerikai konyhäs nappali elödje... haha/, hogy "annyi böreket eszünk,hogy lassan egy börek fa fog kinöni belölünk" - köszönjük szepen :D mi is pont erre gondoltunk :D

2. Zühelya rosszuleteinek szemtanuja lesz Sermin, aki szepen viläggä kürtöli azt ... pedig lehet, hogy nem is terhes ... nem baj, mostmär tudja Demirem, Füsün, Müjgan es Ümit is ...

3. Sevda anya es Ümit kibekültek, ugyanis Sevda egy csellel vallomäsra birta a neniket, aki egesz eleteben hazudott Ümitnek ... köszönjük Allahnak :D Szoval ezen a reggelen Sevda pisztollyal a kezeben jelent meg Ümitnel es öngyilkossäggal fenyegetözött, hogyha nem hallgatja meg. Közben otthon nem szolt, hogy hova megy es amikor Sermin eppen - teljesen veletlenül a villa fele järt es seta közben nagyon megehezett es meghivatta magät reggelizni - akkor elmondta az aggodalmait, hogy Sevda fejevel valami nem stimmel /Mellesleg D. el akarta mondani Z-nek, hogy Ü-el viszonya volt, de Sermin bezavart .../ Ezutän pedig megerkezik Sevda, Zühelya autojäval, azt mondja, hogy elment a pekhez börekert, de vegül nem vett semmit, mert eszebe jutott, hogy nem ehet zsirosat ... - bocsänat, de ezen nagyon jot nevettem - ennel jobb hazugsäg nem jutott eszebe? :D

4. Most, hogy Saniye nincs otthon Gaffur visszasirta magät a birtokra ... az a pasas toväbbra is mindig mosolyt csalt az arcomra ... es ahogy Demirem mondja neki, hogy "kutya" meg "majom" - az valami oriäsi :D

5. Fadik es Rasit összehäzasodtak az anyakönyvvezetönel, otthon nem mondtäk el senkinek (közben eltünt az eljegyzesi kep a kirakatbol ... ennek kesöbb lesz jelentösege) ezert Zühelya es Gülten egy delutän alatt megszerveztek nekik egy lakodalmat aznap estere :D imädom, hogy ezeknek nincs akadaly :D Volt etel, ital, zene, menyasszonyi ruha, arany, minden, ami kell (persze Gaffur nem adott penzt ... haha) Csak eppen azzal nem szämoltak, hogy megjelenik Rasit ällitolagos mäsik felesege (akivel az Imäm elött häzasodtak össze), akitöl meg gyereke is született ... Oh allah, Rasit igazäbol meg sem szolalt, Demirem jol megverte, szoval nem tudom, hogy ez igaz-e???? Mindenesetre Fadikot nagyon sajnältam!

6. Mäsnap reggel Zühleya elindul a nögyogyäszhoz egyedül, mert Demirem nincs otthon. Közben ugyebär Müjgan kihallgatja Sermin es Füsün beszelgeteset es märis leadja a drotot Ümitnek, hogy Z. terhes (persze meg közel sem biztos, hogy terhes ... ) Itt megint volt Serminnek egy jo beszoläsa, hogy Müjgan olyan mint egy buvalbelelt Bagoly, azokkal a nagy szemeivel :D - haha - de igaza van vegülis :D :D :D

7. Tehät a ket nö elindul, Z. az orvoshoz, Ü. pedig azert, hogy el mondja az igazat Z-nek. Közben Z. balesetet szenved es Ümit taläl rä, de egyelöre nem lehet tudni,hogy segit-e rajta ... De gondolom igen, hiszen Ö orvos :D Es Z. magänäl volt, ezert lätta, hogy Ümit ott van az autonäl.



Különben ez a sorozat jobb mint egy maratoni futoverseny :D csak tudjuk tartani a lepest
offtopic
mihenike 2022 márc. 19. - 09:30:26 Előzmény libra26
(792/929)
Az uj sorozat a Super TV2-n märcius 28-än kezdödik - Ärtatlanok- Biztos bele fogok nezni, aztän majd lätjuk :) A tv2-s Sevda nenis sorozatba bele sem neztem, mert mär a bemutatoja is gagyi volt .... Benne van Hanife (Sorsok utvesztöje, Gelincsik domb) es a Fogd a kezem föszereplöje, akit szinten ki nem ällhattam :D - de mär a bemutatoja is valami förtelmes :D
mihenike 2022 márc. 19. - 08:50:22 Előzmény libra26
(791/929)
Szia, szoval folyt.köv., mert tegnap a regenyem mäsodik fele eltünt az eterben, de mostmär hozzä tudom kapcsolani a penteki reszt is :D




5. Ümit es a fotok: Ümit elöszöris a fejebe vette, hogy mivel Z. nem kapta meg a kepeket (hiszen Sevda kezebe kerültek) igy megforditja a törtenetet es azzal keresi fel Demirt, hogy öt zsaroltäk meg a kepekkel. Persze Demir märis räjön, hogy FF keszitette a kepeket, de azt meg nem tudja, hogy alapvetöen FF es Ümit együtt terveltek ki mindent. Erre Ümit meg kavar egyet a szälon es amikor FF kerdöre vonja, akkor azt hazudja neki, hogy Z-t nem erdeklik a kepek es Demir kerdöre vonta Ü-t es ezert hazudta azt D-nek, hogy öt is megzsaroltäk!!!! ERTED???? :D na remelem a forgatokönyviro is erti :D :D :D

6. Amikor a csütöröki resz vegen Demir lelötte Fekelit, akkor kaptam egy kisebb szivrohamot. Gondoltam magamban, hogy Hünkärom most forog a sirjäban. Ezt a "Demirem lelötte Fekeli papät" cimü törtenetet is olyan gyorsan lezavartäk, hogy a nezöknek meg idejük sem volt feldolgozni az esemenyeket, märis mindenki megtudta, hogy az egesz csak szinjätek volt es azert csinältäk, hogy FF-t kicsalogassäk a rejtekhelyeröl ... Persze elötte meg Zühleya es Müjgan is kihortak läbon egy-egy szivrohamot, mert Cukorova cowboyai megint akcioztak :D Amikor Ümit ertesül rola, hogy a lövöldözes csak szinjätek volt, akkor nem figyelmezteti FF-t, hogy ne hagyja el a rejtekhelyet, hanem hagyja, hogy elmenjen es bele setäljon Demir es Fekeli papa csapdäjäba...

7. Demir fiam probäl bekesen közeledni FF fele, de FF hajthatatlan.

8. ugye Fekeli apäm Nemetorszägban megtudta, hogy Ümit es FF koräbban szeretök voltak ... kiväncsi vagyok, hogy ezzel az informäicoval mihez fog kezdeni

9. Persze Gaffur mellett se menjünk el szo nelkül, aki meg a korhäzba is kepes bemenni, hogy etelt es puha ägyat kapjon... de mivel ott sem järt sikerrel, ezert ismet visszamegy a villäba, az iställoba, es eppen akkor jön FF gyujtogatni :) Es most persze Gaffur veri a mellet, hogy nelküle bizony leegett volna a villa :D Az alkalmazottak a birtokon egesz nap attol felnek, hogy jön a katonsäg, hogy elvigyek Demir urat. Este pedig amikor D. hazer megint jot nevettem, mert azt mondta G-nek, hogy "ha jön a katonasäg, akkor mond azt nekik, hogy nem vagyok itt, söt nem is ismersz olyan nevü embert, hogy Demir Yaman" - hät en akkorät nevettem :)

10. Zühelya es Demir nagy talälkozäsa otthon a törtentek utän - azok a nagy szerelmi vallomäsok :D örület :D nem tudom, hogy meg meddig fog tartani ez a nagy idill ... szegeny Zühelya ... mennyit kell meg neki szenvednie ....

PS. lättam valami elözeset, hogy Z. talän megint terhes lesz? :)




Ez a sorozat kezd hasonlitani egy loversenyhez, mert olyan gyorsan törtennek az esemenyek :D
Kellemes hetveget :D
mihenike 2022 márc. 18. - 15:29:06 Előzmény libra26
(790/929)
Szia! ma en is megneztem a 2 reszt, ami lement a heten :D

1. Sevda vs Ümit no komment... nem ertem, hogy nem talälta meg 30 even keresztül :D Serminem persze a fejebe vette, hogy Sevda agya is beteg, mint a nagymamäe :)

2. Komolyan mondom, hogy ezek a Yamanek fontosabb emberek mint az amerikai elnök! Mekkora születesnapi bulit csinältak mär a 4 eves gyereknek ...??? :) Aki mostmär Yilmaz Adnan Yaman :D Mintha legaläbbis diplomaosztoja lett volna :D Nagymama a bulin: Sermin, mint Hapti pasa felesege, aki olyan köver mint egy bälna :D haha :D

3. A nagyon bölcs Fekeli kiszimatolta, hogy FF nem utazott el, egeszen elrepült Nemetorszägig, hogy ezt letisztäzza :D

4. FF felgyujotta az iställot Gaffurral együtt :) G-nak ugy lätom 9 elete van :D es ahogy G. beviharzik a születesnapi bulira ... ilyen nincs :D
ps. hol van Saniye? csak nem Coronäs lett a szinesznö? vagy mär öt is kiirtäk a sorozatbol????