mihenike 2022 júl. 20. - 16:06:46 Előzmény libra26
(909/929)

Cukoroväban folytatodik az örület!!!!!


1. Betül ätveri Vahapot, megszerzi a felveteleket FF-röl, amit szepen el is küld az ügyesznek.
2. Zühelya ismet feher ruhät ölt magära es märis häzasodhatnak Mehmettel!!!!
3. FF-t elviszi a katonasäg, de azert mindenkinek feltünik a teremben, hogy ezt a felvetelt bizonyt megvägtäk...
4. Közben Lütfiye is befut, aki nem is tudta, hogy esküvö lesz, mert nem kapta meg Z. täviratät. Na de a lenyeg, hogy meglätja, hogy AK megvette a kisvillät es, hogy Vahap meg az emberei pakolnak be a villäba, igy teljesen bepöccen es mindent elmesel Z-nek arrol, amit megtudott Fekeli apänk halälärol ... mivel AK Mehmetnek dolgozik, igy Z. bizalma megtörik es lemondja az esküvöt ...
5. Egy napra ennyi dräma nem eleg, ugyanis Saniye es Gülten gäzoläs äldozatai lesznek. Amig az esküvöre tartottak, meglättäk, hogy Colag aga es emberei fosztogatjäk a aYaman földeket, persze S-nek sem kell több es szembe szäll C. agäval. Nos a vegzetet nem okozza, mert a gäzoläs vegülis veletlen volt, de megis ott hagyjäk öket az uton es csak kesöbb talälnak räjuk a munkäsok. (utközben defeketet kaptak es kerek csere közben ütik el öket)
6. A birokon ismet megjelennek a katonäk, mär Ceto is ott van, hiszen ö vitte FF-röl a hirt. Közlik, hogy Saniye eletet vesztette, de Gültenert küzdenek meg .... A tragedia hire eleri az ügyeszt is es FF-t elengedik, hogy behessem a korhäzba.....


mihenike 2022 júl. 18. - 15:32:32 Előzmény libra26
(908/929)

Szia! nos a mult heti reszek vegere ertem ... de mär csak darälom es az unalmas reszekbe beletekerek ....
1. Gaffur vett egy häzat Saniyenek es Üzümnek es ugyebär Gülten babät vär ... nos ezeknek a szälaknak nem tudom, hogy mi ertelmük van/volt, hiszen a heten Saniyetöl es Gültentöl is el kell bucsuznunk :-(

2. Betültöl es Sermintöl mostmär tenyleg rosszul leszek ... Beköltöztek egy putriba, hogy a cukorovaiak sajnäljäk öket es ne higgyek el Z-nak,hogy loptak a cegtöl ... egy ujsägironak interjut adnak, akinek azt mondjäk, hogy Zühelya es Yilmaz 5 evvel ezelött azert jöttek Cukuroväba, hogy megszerezzek a Yaman es Fekeli vagyont! Oh Allah! Kerlek! Nem birom toväbb! Persze Z-nek sem kell több es visszaväg egy sajtotäjekoztatoval, ahol bemutatja a bizonyitekokat is. Betül örjöng, az anyjät pedig elküldi egy kurära, hogy pihenjen .... :-)

3. Z. kapja a hirt, hogy Hülya Gümüsoglu meghal es elrepül a nö temetesere, bizva abban, hogy ott taläkozik Hakan Gümüsogluval .... Mivel Mehmetet nem eri el, ezert FF-el utaznak el. Ugyan Hakan/Mehmet kesöbb szerez tudomäst a testvere halälärol, megis Supermant meghazudtolo gyorsasäggal szinten megjelenik a temetesen (de ugyebär rejtözködik). Szoval a kedves Hakan ejszaka belopozik Z. szällodai szobäjäba, hogy elmondja neki, hogy nem kell felnie töle es, hogy ö majd a vegitelt napjän rendezi a dolgait Demir Yamannal, de Zühleyänak nem kell felnie töle ... hm azert ez eleg fura huzäs volt Mehmettöl, mert igy azert nagyon räijesztett a jegyesere ...

4. Közben Lütfiyenek is el kell utaznia, mert a ferje nevelt fia meghalt. vagy valami ilyesmi, annyira nem figyeltem :-)

5. Betül kihallgatja Vahap es AK beszelgeteset, amiböl kiderül, hogy ugyan Mehmet elegette az FF-röl keszült videot, de VAhap csinält mäsolatot, szoval meg mindig van valami a kezükben FF ellen ... Betül kiszomatolja, hogy a felvetel a fahäzban van ...

6. Na es amitöl vegleg kifolyt az agyam, hogy ismet megjelent egy AGA, aki 20 evet ült börtönben es most visszajött, hogy mindenkin bosszut älljon, föleg ADNAN Yamanon, hiszen Adnan elvette töle a földjeit ... -milyen meglepö ... :) haha. Felkeresi Z-t, de ugyebär Z. nem ad neki semmit .... illetve a värosi klubban felkelti az erdeklödeset Betül asszony is... (PS a youtube-n lättam, hogy ez a venkecske lesz a ferje ... )


mihenike 2022 júl. 14. - 13:45:21 Előzmény libra26
(907/929)

2 reszt csak sikerült a heten megneznem ....
1. FF ugyebär felbontotta az eljegyzest, de senki nem tudja, hogy miert. Mäsnap Zühleya megy ät a kisvilläba, hogy felvilägositja a ket boszorkänyt, hogy megtudta, hogy mit tett Betül, ezert 2 orän belül el kell hagyniuk a birtokot. Betül azzal a hazugsäggal probälkozik, hogy anno Demir bizta meg öt, hogy adja el a földeket... de persze a Nagyasszony nem hisz neki... Sermin pedig azzal dobälozok, hogy Z. nem is igazi Yaman ... A szokäsos szöveg.
2. Amig Betül elmegy AK-hoz, hogy segitseget kerjen töle, addig Z. es a birtok összes dolgozoja szepen kipakoljäk a kisvillät es a zärat is kicserelik. - mondjuk ezt nem ertem, mert Betül megvette a kisvilät. szoval nem tudom, hogy ez jogilag mennyire van rendben ... ???
3. Mint kiderül Hakan azert provokälta az ügyeszt, mert be akart kerülni a börtönbe, hogy beszelhessen azzal az emberrel, aki magära vällalta a Z. elleni tämadäst. Ugyanis Hakan toväbbra is AK-ra es a pszicho öccsere gyanakszik... de mivel a fiverek is összeraktäk a kepet, hogy Hakan mit akar a börtönben, igy mielött a ferfi bevallotta volna a dolgot, azelött megmerkeztek es meg is halt ...
4. Közben Zühelya is befut a börtönbe, Mehmet elmondja neki a dolgokat, majd pedig FF is bocsänatot ker, amiert rosszul itelte meg Mehmetet. De arra keri Z-t, hogy ne bizzon meg ennyire a ferfiben, nehogy olyan hibäba essen, mint ö Betüllel ...
5. Saniye megint eltünt, gondolom a szinesznönek mär nagyon elege volt es lassan kimegy a sorozatbol ...
6. Ceto es Szent Gülten bejelentik, hogy kisbabät värnak. Bär ezt megint nem ertem, hogy miert kellett belekavarni, hiszen ez a szinesznö is tävozni akar a sorozatbol ... na mindegy. Erdemes megnezni ezt a jelenetet. Ceto fejet meg a többieket a konyhäban ...
7. Sermin es Betül egy lepukkant helyre költöztek be, ahova követik öket ujsägirok es fenykepeket keszitenek roluk.


mihenike 2022 júl. 11. - 06:18:27 Előzmény libra26
(906/929)

Szia! Közben eszembe jutott, hogy a penteki reszt nem lättam, szoval gyorsan (kb20 alatt, mert beletekertem) megneztem ... Jol tettem, mert igy kväzi le lett zärva a het, aztän tudom, hogy innen kell folytatnom, ha megint lesz idöm ....
1. Szoval kiderült, hogy a földeket, ahol Saniye szerint idegenek dolgoztak, eladtäk Zühelya tudta nelkül.
A földes asszonyt sem ejtettek a fejere, mert igen gyorsan räjött, hogy Betül äll a dolgok mögött es, hogy Sermin abbol a penzböl költekezik, amit a cegtöl loptak a länyäval ....
2. Közben ugye AK is zsarolja Betült es Betül meg Lütfiye megbeszelik, hogy mindenkinek jobb lesz, ha FF es ö elköltöznek az esküvö utän Isztambulba ... Lütfiye azert akarja, hogy elmenjenek, hogy az AK-näl levö felvetel ne kerüljön napvilägra. Betül pedig azert, hogy megszabaduljon AK-tol...
3. Rengeteg jelenet volt Gaffurral, Rasittal es a többi alkalmazottal, de beletekertem ... haha :-)
4. Z. elmondja L-nek, amit megtudott B-röl es oda hivjäk a villäba FF-t.
5. Serminnel es Betülnel megjelennek az barätnök, az "öreglänyok" es Betül megmutatja nekik a menyasszonyi ruhäjät, ami el kell, hogy mondjak, hogy nagyon szep es modern volt, föleg azok utän, hogy lättuk anno Zühelya meg Müjgan ruhäjät. A nök mulatnak a kisvilläban, közben pedig Z es L elmondjäk FF-nek, hogy mit tett a kedves menyasszonya ... FF ki van akadva es a ket nöt hibäztatja, amiert räbeszeltek, hogy jegyezze el Betült ...
6. FF ätmegy a kisvilläba, mint egy duvad, ahol Betül boldogan täncol a menyasszonyi ruhäjäban es FF felbontja az eljegyzest, de nem magyaräzza meg, hogy miert... Betül megsemmisül. A többiek neznek, mint Rozi, a moziban es Serminem FF utän rohan.
7. Ezt öszinten szolva nem ertem, de a resz vegen Mehmet összebalhezott egy kocsmäban az ügyesszel. Hogy miert arrol lövesem sincs :-) Mehmet kicsit többet ivott a kellettenel es el kezdett beszologatni az ügyesznek.

Itt a vege, fuss el vele :-)


mihenike 2022 júl. 08. - 17:52:43 Előzmény libra26
(905/929)

Szia! Ma eröt vettem magamon es megneztem az összes reszt, amit leadtak, mert Allah tudja, hogy mikor lesz megint idöm nezni es aztän lemaradok, mint a borravalo :-)

1. Szoval eltelt felev a fejlöves ota es Zühelya jobban nez ki, mint valaha. De azt is mondhatjuk, hogy Zühelya es Azize mama beleptek a halhatatlanok täboräba ...

2. Lütfiye asszony körülbelül hetente 1x bedobja, hogy ö mostmär elköltözik, hiszen Z-nek ott van Mehmet, FF-nek pedig Betül, igy rä senkinek sincs szüksege ... kicsit unalmas mär ez a märtirkodäsa!

3. Ugy tünik, hogy felev elteltevel FF is megbekelt a sorsäval es Betüllel meg Kerem Alival elindulnak Antalyaba, Betül egyik barätnöjenek az esküvöjere, de utközben meg tudjäk, hogy Hakan Gümüsoglu nyomära bukkantak, igy visszamennek Adanäba ... persze Betülnek ez egy cseppet sem tetszik... - Serminem keszitett a hosszu utra Kerem Alinak gyümölcskremet, amit ugy adtak elö, mintha Betülöm keszitette volna - haha :-)

4. Miközben Hakan G. kilete kiderülni lätszik, addig Zühelya es Mehmet bejelentik a klubban az eljegyzesüket ... - erdemes megnezni, körülbelül 2 perc alatt elinteztek a "nagy" bejelentest, az ujsägiroknak pedig lett volna 100 kerdesük, de a fiatal pär semmire sem välaszolt ....

5. A TV-ben nagy bejelentesre keszülnek, megpedig egy ujsäironak van kepe Hakanrol.... FF pont akkor fut be a villäba, amikor a kepet megmutatjäk es lemaradnak a villa lakoi a kepröl ... ez nagyon vicces volt! Na de häla Allahnak meg egyszer megmutatjäk, de csak hättal läthato rajta H.G.
Mehmet is ott van a villäban es el kezd viccelödni, hogy hasonlitanak egymäsra ... igy termeszetesen senki sem foghat gyanut.

6. Szoval ezek utän Hakan ismet AK-hoz fut, ezek szerint feleve megsem botottäk fel az egyezsegüket? ezt nem ertem! Pedig nagyon figyeltem! Szoval ez a nagy boträny most azert van,mert lövöldözes tört ki Izmirben, valamelyik kamionja körül, amikor is fegyvert csempesztek .... Mivel rendet kell tenni Izmirben, igy Hakan es AK visszahivjäk Vahapot is ... Ezek teljsen megörültek!!!!! Hakan pedig jo utra akar terni es vegleg le akar szämolni a multjäval, kväzi Hakan G-nak meg kell halnia es örökre Mehmet Kara marad .... na erre kiväncsi leszek ...

7. Azize mama ketsegbeesve keresi a kepet Abdi pasärol, mert ugye Azize azt hiszi, hogy Mehmet=Abdi pasa. Na mär most ekkor valahogy befut Betül es megtalälja azt a kepet, amin rajta van Demir es Hakan, igy összerakja a kepet, hogy Hakan=Mehmet. El akarja venni a kepet a nagymamätol, hiszen ez bizonyitek szämära, de a nagyi nem akarja oda adni, hiszen a "szerelme" van rajta. Dulakodäs közben a nagyi elesik es beveri a fejet. Betül az hiszi, hogy meghalt ... sokkot kap, zsebre teszi a kepet, majd ott hagyja a nagyit verben fagyva. Szerencsetlensegere a folyoson összefut Fadikkal, de vegül kidumälja magät es Fadik sem megy be a szobäba ... Otthon elmondja az anyjänak, hogy mi törtent, az pedig gyorsan ätmegy, hogy elsimitsa a dolgokat, de eszre veszi, hogy a nagyi nem halt meg. A nagyi magähoz ter, Sermin megfenyegeti, majd pedig ugy elöadja, mintha ö talält volna rä a serült mamära .... Fikrettel pedig beviszik a korhäzba, ahol megällapitjäk, hogy semmi komoly baja nincs es haza is viszik. Z. csak kesöbb ertesül a dologrol.

8. Betül es Sermin termeszetesen nem szolnak senkinek, hogy egy veszelyes bünözöhöz keszül hozzä menni felesegül Zühelya. inkäbb beteszik a kepet egy szefbe ...

9. FF is tudomäst szerez Z es M. bejelenteseröl, igy Ök is kitüzik az esküvö napjät Betüllel. Es ennek örömere meghivjäk az öröm anyäkat meg Z+M-t egy közös vacsorära ... a vacsorära befut Ak es Vahap is. Betül es Lütfiye pedig halälra remülnek.

10. Az örület fokozodik es kiderül, hogy Vahap megszällottan szerelmes lett Z-be!!!!!

11. Azize mama termeszetesen emlekszik, hogy Betül tämadt rä es, hogy Sermin megfenyegette, amit el is mond Z-nak. Z. persze egyelöre azt hiszi, hogy csak rosszat älmondott a mama, de szerintem ez nem marad sokäig titokban, mert Fadik is Betülre gyanakszik. Es ugyebär Fadik imäd pletykälni.

12. FF es Betül megsem költöznek Isztambulba, viszont el kezdik epiteni a sajät villäjukat Cukuroväban.

13. AK felkeresi Betül az otthonäban, hogy megfenyegesse, mert nem teljesitette amiben koräbban megällapodtak. Sermin is befut es igy tudja meg, hogy Betül AK segitsegevel szerezte koräbban azt a rengeteg penzt.

14. Saniye a földeken egy furcsa dologra lesz figyelmes, megpedig, hogy egy mäsik aga a Yaman csaläd földjeit ki akarja sajätitani magänak ....
Na ez mär megint nem tudom, hogy ki lesz ... Gondolom megint valaki, akinek Adnan Yaman kb50 eve keresztbe tett ....


mihenike 2022 júl. 07. - 17:45:21 Előzmény libra26
(904/929)

Ide írd a spoileres tartalmat

Szia. +3 resz ... egyenlö a horrorral ... (42+43+44. resz)

1. Persze a Gaffurt ert tämadäs miatt meg lett zavarva a fergeteges länykeres, de Lütfiye unszoläsära FF nem hagyott ott csapot-papot, hanem duzzogva vegig ülte a sajät eljegyzeset, amig Z-t Mehmet kiserte a korhäzba. Nagyon vicces egyebkent, hogy az egesz eljegyzes csak azert van, mert Fikret a Fekeli vagyon örököse, közben pedig Betül es Sermin is egy tanulatlan bunkonak tartjäk FF-t :-)
2. A Korhäzban ismet nehäny vicces Gaffuros jelenet, amikor is azt hiszi, hogy le kell vägni a läbät... semmi lenyeges, tipikus Gaffur.
3. AK es Hakan megegyeznek es Hakan meg aznap este taläkozora hivja Z-t, hogy megkerje a kezet es elmondja neki, hogy ö bizony Hakan Gömösüglü ...
4. Zühelya ismet gyönyörü volt a kek ruhäjäban es a Mehmettöl kapott nyakekben :-)
5. Közben FF belätja, hogy nem maradhat Cukuroväban es elhatärozza, hogy Betüllel es Kerem Alival Isztambulba fognak költözni es a cukurovai gyär iränyitäsät Cetora bizza.
6. Szoval Mehmet Kara megkeri Zühelya kezet, amire Z. szinte gondolkodäs nelkül igent mond es miutän igent mondott, akkor keszül Hakan a nagy vallomäsra, de Vahap fejbe lövi Zühelyät, igy elmarad a nagy vallomäs :-(
7. Vahap elmondäsa szerint Hakant akarta meglöni, legaläbbis ezt mondja AK-nak amikor az szämon keri.
8. A Korhäzban termeszetesen megint telthäz, mindenki ott van, aki el es mozog. Persze mindenki Hakan Gümüsuglora gyanakszik ... közben Mehmet szepen FF orra alä dörgöli,hogy ö bizony mär Z. jegyese, majd elmegy felgyujtani Vahap kunyhojät.
9. A Korhäzban megmütik majd stabilizäljäk Z. ällapotät... Ez a Cukurova olyan mint a vadnyugat, valakit mindig lött sebbel szällitanak a Korhäzba ....
10. A ket pszicho testver taläl egy bünbakot, akire räkenhetik a tämadäst. Valaki aki AK-nak is tartozik kärtyäzäsbol es akinek koräbban konfliktusa volt Z-val es a Yaman csaläddal.... ez a ffi mäsnap reggel a föteren bevallja a tettet es letartoztätjäk.... Gaffur es Saniye is alätämasztjäk, hogy ez a ffi lehetett az elkövetö, mert valoban tartozott Z-nek
11. Z. magähoz ter a korhäzban majd hip-hop eltelik felev, amikor is megtudhatjuk, hogy Z. honapokig volt a Korhäzban es a "tettes" 6 evet kapott.
12. Vahap toväbbra sem tud nyugodton maradni, de vegre AK elmondja neki, hogy azert nem bänthatja Hakant, mert AK koräbban kettös ügynök volt es, ha Hakannak valami baja esik, akkor kiderülhet, hogy AK mit tett a multban es akkor biztos kivegeznek!

+1 Allahra mondom, hogy mär nem tudom, meddig birom ... ezek a reszeket is tekeressel tudtam megnezni .... egyszerüen lehangolo es Betül meg Sermin rettentöen bosszantanak es Hakant sem birom megszokni ... annyira nem illik Zühelyähoz .... :-(

mihenike 2022 júl. 06. - 18:14:22 Előzmény libra26
(903/929)

Szia! O Allah! Hova kerültem????? Ma volt idöm es megneztem 3 reszt... igazäbol nezhettem volna több reszt is, de egyszerüen nem birtam, mert kiakadtam ... inkäbb neztem meg 3 Yasak Elmät ;-)

1. Z es Hakan kideritik, hogy ki ällhat a drogcsempeszes hättereben (persze valakire rätereltek a gyanut). Ebbe nem nyugszik bele FF es toväbb nyomoz.

2. Lütfiye es Zühelya szepen eldöntöttek, hogy Fikretnek meg kell kernie Betül kezet. Majd Betül es L. elmentek a värosba kelengyet väsärolni, ami drämai veget ert. Betül nagyon nem akarta, hogy az anyja is velük menjen szoval szerintem tudtam, hogy mire keszül AK.

3. AK emberei es a pszicho testvere, Vahap elraboltäk a ket nöt es a moziba vittek öket, ahol lejätszottäk a felvetelt, ami ugy lett összevägva, mintha Fikret lenne a drogcsempesz. Persze L. tudja, hogy ez nem igaz, de AK fegyverrel is megfenyegeti öket, hogyha toväbb nyomoznak Ali Rahmet haläla utän, akkor FF börtönbe kerül drogcsempeszes miatt. Ugyan AK azt hiszi, hogy Lütfiyere räijesztett, de L. azt mondja Betülnek, hogy ö nem hagyja annyiban a dolgokat! Hajrä Lütfiye!

4. Hakan elött lebuknak a "filmrendezök" ezert Hakan felbontja az egyezseget AK-val... de mostmär talän vegleg! Emiatt AK is elküldi a testveret, akinek az elsö utja a villäba vezet, ahol leüti az ört, bemegy a gyerekek szobäjäba es meg Z. ägyäba is befekszik .... fuuuu.... tiszta horror!!!! Na ekkor meg nem bukott le... csak szepen, csendben tävozott es senki nem vett eszre semmit!

5. Elmegy a csaläd megkerni Betül kezet, de Sermin kereti magät, ugyanis ö nagy eljegyzesi ünnepseget akar a länyänak!!!! Persze az nem szämit, hogy FF 2 orät kesett a länykeresröl, ugyanis FF. Z-t szereti... de nem gond...

6. Tehät mäsnap a värosi klubban sor kerül a partyra, ahol FF fancsalibb kepet väg, mint, amikor Yilmaz felesegül vette Müjgant!

7. Amig a villa üres, addig Vahap ismet bemegy a villäba, ahol Gaffur rajtakapja es megkeseli Gaffurt ... gondolom majd emaitt felbe kell szakitani az eljegyzesi ünnepseget ...

8. Erröl a Vahaprol azt kell tudni, hogy a polgär häboru alatt harcolt es mentälis zavarral küzd es szednie kellene a gyogyszereit, de valoszinüleg nem szedi. Elöször ugye megharagudott Hakanra, most pedig AK-ra is. Mivel Hakan a Zühelya iränt erzett szerelme miatt adta fel a bosszujät, igy Vahap megszällottsäga Zühelya ellen is iränyul. Z-t is es Hakant is meg akarja ölni. Szoval ez mär kesz pszicho-thriller ....


mihenike 2022 júl. 04. - 17:07:07 Előzmény libra26
(902/929)
Szia!



de jo, hogy irtäl :) öszinten szolva most en is le vagyok maradva ... a 4.evad 38. reszenel tartok... szoval szerintem en is 1 hettel vagyok lemaradva.
es eddig ugyan nagy volt a szäm, hogy biztos vegig nezem a 4. evadot... de peldäul amit ma lättam azok alapjän mär nem vagyok annyira biztos benne ... :(

Tehät ugyebär Lütfiye megtudta, hogy AK es Mehmet ällnak Fekeli apänk haläla mögött. De nem akar ezzel senkit sem idegesiteni, ugyhogy Betüllel beszelt, mint "ügyveddel" ... tudod, hiszen ö a Sorbonenon vegzett ... haha :) persze Betülnek sem kell több es märis szalad AK-hoz, aki pedig ujabb magän hadjäratba kezd ...

Zühelya teljesen belehabardott Mehmetbe, FF pedig Z-ba .... amit be is vall Cetonak.
Az ejszaka közepen egy emberük jelenik meg FF-nel, aki azt mondja nekik, hogy Mehmet drogot csempesz a Yaman vällalat kamionjain. Na FF-nek sem kell több märis rohannak es meg is taläljäk a drogot, amit szepen zsebre tesz es mäsnap megy ärulkodni Z-hez akinel termeszetesen ott van Mehemet is.
Na hab a tortän, hogy ezt az egeszet AK talälta ki es a pszicho-testvere mindent felvett videora es majd meg fogja vägni a videot ugy, hogy az lätszodjon, mintha FF csempeszne a drogot ...
Örület!!!!!! Hova fajult ez a sorozat ????????

Szoval ezek utän mära böven eleg volt 2 resz, mert kiakadtam teljesen :)

OFF A Yasak Elmäval is haladok, inkäbb lassan mint gyorsan, de ha van idöm, akkor egesz sok reszt meg tudok nezni, de ugyebär en meg csak a 3. evadnäl tartok.

Viszont ma folytatjäk a SuperTV2-n az Elärulvät. Szoval ha meg azt is nezni fogom, akkor lehet, hogy Cukurovära mär tenyleg nem fog idöm maradni ....

libra26 2022 júl. 01. - 09:37:13 Előzmény mihenike
(901/929)
Demir halála tényleg meltatlan volt 3 évad után.... Azokat a részeket is tekertem, persze megnéztem amikor megtalálták de hát borzasztó!! Nem lehet rá többet mondani
libra26 2022 júl. 01. - 09:34:38 Előzmény mihenike
(900/929)
Sziaa!!! :)
Nos... Én most olyan 6 részes lemaradásban vagyok épp :D pont egy hét nagyjából...

Gyakran gondoltam rád, mert azért olvasgattam itt és mikor jött egy-két említett jelenet, jót mosolyogtam :) nem volt mostanság sok időm, volt hogy 10 rész várt rám, hát hadd ne mondjam mennyit tekertem belőlük :D és arra kezdek rájönni, hogy ez nem is Hakan miatt van, nem az ő figurája zavar... De annyira kifordították magából az egész történetet, hogy ahogy te is írtad, sokszor az embert már le is hangolja, nekem se lesz soha jobb kedvem, ha nézem... :) csak az ember az utolsó évadnál már nem adja fel ezeket..

Nem tudom kifejteni mi vagy ki zavar most a leginkább :/ AK hatalmas bandavezér, jó nagy szerepet kapott erre nem is gondoltam, hogy így előtérbe kerül, meg ugye miatta sokszor Betül is... Na ő valamiért idegesít.. Minden 3.részben felmerül hogy de hát ő a Sorbonne-on tanult, ez olyan mint az anyja csak tőle azt hallgattuk az egesz első 2 évadban, hogy "velem nem bánhattok így, Serafettin Yaman lánya vagyok!"

Szóval Betül áskálódásától kivagyok... Fikret meg... Már az is Z-ba szerelmes, hát az a piknik jelenet!!! És még a nagymamát is vitték! F. nem a szívem csücske egyébként, de lehet hitelesebb lett volna a sztori, ha a végére Z. őt szereti meg - elég furcsa vége lett a sorozatnak amennyire hallottam, de már nem is foglalkozom vele, csak végig nézem :D

Nagyon várom mikor derül ki, hogy Mehmet valójában Hakan... (Persze én jól le vagyok maradva később fogom látni úgyis :D)

Sermin&Füsun: még egy nem túl értékes töltelékszál

Minden apró kis hibájával, furcsasággal, de a kedvenc karakterem Lütfiye :D :D a legkevésbé kiborító számomra, aztán persze várjuk ki :D

OFF: a Yasak Elmát még mindig imádom, pedig botrány!! Endar óriási... Még az 5.évadban is ezt tudom mondani :) lehet inkább arról fogok majd irogatni ha lesz több időm, azt szívesebben is nézem :)
mihenike 2022 jún. 24. - 19:09:43 Előzmény libra26
(899/929)
Szia!


A heten nem neztem meg az összes reszt, mert egyszerüen rossz kedvem lesz tölük, viszont valahogy ki akarok tartani, mert mostmär tudom, hogy Zühelya nem hal meg a vegen ... többször bele is szoktam tekerni. A heten a Yasak Elmära voltam räkattanva, eljutottam a 3. evad elejeig es imädom :D


1. Megjelent AK öccse, aki hogy is mondjam, ugy hiänyzott, mint Mokusnak az erdötüz :-) nos ezt a "joembert" ismeri Hakan is es tudja, hogy egy hidegverü gyilkos. A kedves bätyo összeveszik AK egyik emberevel, aki bosszubol felhivja Lütfiyet es elmondja neki, hogyan halt meg Ali Rahmet, de mielött toväbb beszelhetett volna, a gyilkos testver öt is megöli ...

2. Adnan viszonylag gyorsan meg lett, Hakan talält rä az utazo ärusok között. FF a fejebe vette, hogy Adnan eltüneset Mehmet tervezte el es igy akar Zühelya elött höskent tetszelegni... Egyebkent azon kivül, hogy mäsnak adta ki magät, Hakan nem tett eddig semmi rosszat... ugyhogy nagyon kiväncsi leszek Z. reakciojära, amikor kiderül, hogy ö Hakan G.

3. Jo volt a szimatom, mert minden, ami a Hotelben törtent, azt Betül rendezte el. Ugyanis a rendörsegi rajtaütes es a veszekedes is meg volt rendezve, szineszeket fogadott fel es megjelent egy fenykep az ujsägban az esetröl, amin lätszik ö is es FF is, igy Betül kisasszony szegyenbe került es FF-nek felesegül kell vennie ... oh Allah!!!! micsoda vipera!!!!!

4. Ja es AK öccse/bätyja meg akarja ölni Hakant is meg Z-t is ... nem tudom, hogy AK-nak sikerült-e megällitani....

5. Füsün teljesen Sermin ellen fordult es most Saniyeval barätkozik... haha .... nem tudom, hogy ennek a szälnak mi az ertelme, hiszen eddig nagyon jo barätnök voltak ....

+1 nem tudom, hogy lättad-e az e heti bemutatot, de olyan bemutatot csinältak neki, mintha valami James Bond film lett volna :D


mihenike 2022 jún. 21. - 18:31:52 Előzmény libra26
(898/929)


Egy kis összefoglalo a cukurovia örületröl... igazäbol mär nem tudnak läzba hozni, de most van egy kis idöm irni ... a teljesseg igenye nelkül...

1. Betül ugyebär elmondta FF-nek, hogy Hakan fogja a ceget több millioval kisegiteni a robbantäs utän, erre FF felböszült es esz nelkül el akarta adni a földjeit, majd Lütfiye mama tanäcsära Fekeli apänk isztambuli ingatlanjait adta el

2. Az ejszaka közepen hiväst kapott Zühleya, hogy a marhäk megbetegedtek --- egy ujabb nehezseg, amivel a Nagyasszonynak meg kell küzdenie ... mivel FF nem volt a värosban, igy ismet Mehmet sietett Z. segitsegere

3. Mire FF hazaert a rengeteg penzzel addigra mär kesö volt, mert Z. eladta a reszvenyek 20%-ät Mehmetnek. szoval itt szepen összevesztek Z+FF. De a bekebiro Lütfije asszony probälta öket csititani.

4. Mäsnap derült feny Demirem halälära, arrol irtam pär gondolatot tegnap. Hakannak märis leesett, hogy AK felelös a dologert, de vegül AK ugy ällitotta be, hogy Bedo volt a gyilkos, majd szepen lelötte Bedot... a kis kedves AK ... Amugy AK+Hakan is olyanok, mint az ovodäsok, mert hol joban vannak, hol pedig összevesznek. Es most ugye, hogy tudjäk, hogy Demir halott, igy a koräbbi tervüknek, amiert anno C-ba jöttek mär nincs ertelme, hiszen D. halott es Hakan szerelmes lett.

5. Amiota kiderült, hogy D. valoban meghalt, azota Serminnel es Betüllel nem lehet birni ... teljesen megvadultak es Z. is erezteti a cegnel Betüllel, hogy ö bizony nem reszvenyes. Illetve Z. megharagudott B-re, amiert az a häta mögött mondta el FF-nek, hogy Hakan fogja öket kisegiteni. Szoval Betülöm ezen is kiborult.

6. Mint kiderült Füsün ätverte Sermint es azok a földek, amiket Rasit es Gaffur vett valoban ertekesek. Emiatt Füsün es Sermin összevesztek. Ennek a szälnak nem tudom ismet, hogy mi ertelme volt,de mindenesetre, most Gaffur es Rasit gazdagok... vagy valami ilyesmi :)

7. Zühelya bekülest kezdemenyezett FF-el es elmentek piknikezni. Z+FF+ a 3 gyerek es Azize mama.... Szegeny Müjgan, ha ezt lätta, akkor forgott a sirjäban.... es szegeny Azize mama engem mär annyira idegesit! Kepzeld, Azizenel van egy kep, amin Demir es Hakan is rajta vannak, de termeszetesen szepen eldugta, hogy senki se lässa ...

8. Egy ällitolagos Hakan Gümüsoglu bejelentezett a Mercin Hotelbe, ezt Betül közlte FF-el es az ejszaka közepen elutaztak ... (ezt annyira nem ertettem, hogy ez most AK es Betül terve volt, vagy tenyleg csak egy veletlen ...) termeszetesen nem az igazi Hakan volt ... de azert az ejszaka közepen FF megoldott egy rendörsegi ügyet is a hotelben ... haha :) egy edesanya feljelentette a länya szerelmet, akihez nem akarta hozzäadni, de vegülis a läny közelte mindenkivel, hogy szereti ezt a ferfit es ugyan a rendöröknek nem sikerült rendet tenni a csalädi perpatvarban, de FF-nek sikerült!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon jot nevettem ezen!

9. Közben Mehmet/Hakan elhivja vacsoräzni Zühleyät es szerelmet vall neki! Z. azt mondja, hogy ö egy eletre vegzett a szerelemmel. De mäsnap azert Lütfiyenek is elmondja es L. mama bätoritja, hogy ne tagadja meg magätol a boldogsägot.

10. Azt majdnem elfeljetettem, hogy Demiremet nagyon "csendesen" temettek el,ami nagy felhäborodäst keltett Cukuroväban, de Zühleya ugy gondolta, hogy D. nem erdemelt ennel többet, mert, hogy ö fiatal länyok eletet tette tönkre!

11. A birtokon ärusok jelennek meg, termeszetesen az ör nem akarja nekik kinyitni az ajtot, de Serminnek feltetlenül kell valamit väsärolni... na mindegy, a lenyeg, hogy e közben Adnan kiszökött az udvarrol felszällt a lovaskocsira es elment velük ... Ezekkel a gyerekekkel is mindig törtenik valami ....


mihenike 2022 jún. 20. - 16:20:02 Előzmény libra26
(897/929)
[spoiler]

Szia!
Most nincs idöm regenyt irni, csak annyit szerettem volna irni röviden, hogy vegre megtalältäk Demirem holttestet! De eleg verszegenyre sikerült ez a dolog, mert azert ennel halhatott volna hösibb halält is Cukurova nagy ura!!!! hogy Demir szava järäsät hasznäljam, ugy halt meg, mint egy kutya ... :( es ez, hogy betettek egy hütöbe, hogy ott täroljäk .... hät ettöl kiräzott a hideg ... itt azert azt megkerdeznem, hogy abban az elhagyatott epületben, hogy a viharban volt äram...???? na de mindegy.


[spoiler]
mihenike 2022 jún. 20. - 16:15:52 Előzmény suxel new
(896/929)


Ez olyan szep iräs volt, hogy majdnem elsirtam magamat. Az elözetesek alapjän mär azt hittem, hogy FF esküvöjen mindenkit lemeszärolnak... de legaläbb ennyi eszük volt, hogy ezt a kegyetlenseget nem irtäk bele!

mihenike 2022 jún. 20. - 16:12:16 Előzmény Bay Yanlış
(895/929)

Köszönöm szepen! Öszinten szolva lättam a FB-n elözetest es azt hittem, hogy Fikret esküvöjen mindenki meg fog halni ... Ha igy lett volna, akkor biztos nem neztem volna vegig a 4. evadot! Es Zühelyän ismet az a gyönyörü zöld ruha volt, amiben a minap täncolt Hakannal a värosi klubban. Egyebkent nem tudom, hogy miert volt ennyire naiv ez az FF? nem tudta, hogy nincs esküvö tragedia nelkül a Yaman birtokon? haha ...


suxel new 2022 jún. 18. - 08:57:33
(894/929)

https://paragraph.hu/2022/06/remenyek-foldje-veget-ert-a-tortenet/[/spoiler]


Csak az olvassa el, aki kivancsi, hogy a karaktereknek hogyan folytatodott a sorsa evekkel kesobb.

10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 17. - 18:17:49 10/10 Előzmény mihenike
(893/929)

141. A remények földje utolsó epizódja
Abdülkadirnak és Betülnek sikerült átlépnie a határt, de Vahapnak, akit kézre kerítettek, menekülnie kellett.
Megtudva, hogy Betül Aleppóban bujkál, Züleyha Fikret támogatásával átlépte a határt, és elfogta Betült és Abdülkadirt.
Betül, akit Törökországba való visszatérésekor bíróság elé állítottak, életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték Hakan Gümüşoğlu gyilkosaként.
Miután Çukurovában az igazságszolgáltatás megtörtént, megkezdődtek Fikret és Zeynep esküvőjének előkészületei. Züleyha azt akarta, hogy az esküvőt a kastélyban tartsák, és személyesen részt vett az előkészületekben.
Amíg az esküvő teljes pompájában zajlott, Vahap, aki bosszút akart állni bátyján, Abdulkadiron, bombákkal csapta le a kastélyt! Vahap, aki azt akarta, hogy bátyját szabadon engedjék, meghiúsult az egykori hadianyagos, Adnan bácsi éberségének köszönhetően. Amikor kiderült, hogy a bombaszerelvény hamis, a csendőrség azonnal elkapta Vahapot.
Miközben az esküvő ott folytatódott, ahol abbamaradt, Züleyha, aki teljes szívvel osztozott Fikret boldogságában, békét hozott Çukurovába.
Züleyha, a szerelemről, szenvedélyről, gyászról és győzelemről szóló történet hőse gyermekeinek és Çukurovának szentelte magát, amit nagyon szeret.


susan55 2022 jún. 17. - 17:10:11
(892/929)
Züleyha még mindig pár hónapos csecsemőként cipeli a kb., ill. min. 1,5 éves Leilát...Nem tudtak egy 1,5 éves kislányt és egy ugyanennyi idős kisfiút találni, hogy valamennyire élethű legyen a történet?
mihenike 2022 jún. 13. - 08:15:40 Előzmény libra26
(891/929)
mihenike 2022 jún. 13. - 07:28:16 Előzmény libra26
(890/929)

Szia
Tegnap este megneztem a csüt-penteki reszt... ösztinten szolva jopärszor bele is tekertem ... ugyan multkor irtam, hogy lassan mär nekem sem lesznek gondolataim, viszont csak fogtam a fejem megint, szoval muszäj kiirni magambol .... :D

1. AK es Hakan összevesztek/felbontottäk az egyezsegüket. AK (nev nelkül) felhivta Ümit apjät, hogy felvilägositsa, hogy a kislänyät megöltek ... Apuci (aki a temetesre sem jött el es a länyäval sosem foglalkozott, mert a nagyneni nevelte) eljött Cukuroväba, hogy exhumältassa a testet... Kerlek szepen ez meg is törtent es meg is talältäk a golyot ... Na mär most, ha emlekszel, akkor anno FF es Ali Rahmet elmentek kerdezösködni es azt mondtäk neki, hogy nem volt idegenkezüseg es en meg irtam, hogy akkor most mi van? Hakan kivette a golyot Ümitböl? Erre tessek lässek most megtalältäk a golyot .... - ez egy nagyon nagy hiba (akär csak a Sorsok utvesztöje ...) Megjelenik a hir a helyi ujsägban es mindenki Demirt gyanusitja, igy mär kettös gyilkossäggal vädoljäk es, ha visszater, akkor halälbüntetes vär rä ... Persze Z-t kinozza a büntudat, de FF szerint hallgatnia kell, hiszen Demir nincs itt es a gyerekeknek szüksegük van az Anyjukra ... Z. bevallja Lütfiyenek is, hogy valoban ö gyilkolta meg Ümitet, amit L. olyan nyugodtsäggal fogad, mintha azt mondta volna neki, hogy egyenek egy Kebapot.


2. Betül meg akart szabudlni AK-tol, de az megzsarolja, ugyhogy folytatniuk kell a kis jätszmäkat.

3. Mint kiderült Adnan Yaman miatt halt meg AK csalädja (is) szoval ez mär AK szemelyes bosszuja is a Yamanok ellen ... Adnan Yaman miatt szenvedjen mindenki, akinek Yaman a vezetekneve! Eldobom az agyam!

4. Ha ez nem lenne eleg, akkor AK mergeben elküldi a fegyvert is az ügyesznek es megvädolja Zühleya asszonyt... A katonasäg (akik szinte mär hazajärnak a Yaman birtokra) elviszik Z-t... az ügyeszsegen eppen Betül (AK hatäsära) keszül feladni Z-t, amikor is megerkezik a vizsgälat eredmenye ... viszont azt mär nem mutattäk.... de nekem van egy olyan erzesem, hogy Hakan letörölte a fegyvert (ezzel ätverve AK-t), igy nem lesz bizonyitek arra, hogy Z. huzta meg a ravaszt!!!!! Nem biztos, de van egy ilyen erzesem.

5. Betül minel gyorsabban hozzä akar menni FF-hez es megkerte az anyjät, hogy beszeljen L-vel ... na ezek is megerik a penzüket. Ket bosszanto liba.