offtopic
mihenike 2022 jún. 10. - 20:57:39 Előzmény libra26
(889/929)
Szia! Ma nem neztem meg a tegnapi reszt, de annyira bosszant, hogy igy elrontottäk ezt a sorozatot, hogy nem is tudom szavakkal kifejezni :( Az biztos, hogy vegig fogom nezni. Eddig csak a Hercait hagytam abba, de az tenyleg nagyon kreten sorozat volt ... - ahol mindeki feltämadt, itt meg ugye mindenki meghalt ...
En sem tudom, hogy Zühelya hogyan fogja megbocsätani Hakannak azt, hogy az elejen Mehmetnek adta ki magät ... ???? hiszen, amikor hozzä fog menni, akkor mär tudja, hogy ö Hakan ... elkepesztö.
Valoban ez a szinesznö gyöngyörü! Es azok a ruhäk, amiket räadnak! Käpräzatos!
Igen, persze, Lütfiye es Zühelya megdumältäk, hogy le kell vägni 5 bäränyt es meghivtak 100 embert lakomäzni es azt hiszem meg aranyat is osztogattak! De jo, hogy ennyire gazdagok!!!! Mondom, mivel a kislänynak semmi komolyabb baja nem lett, igy az egesz csak egy idöhuzäs volt... Szegenyt multkor elraboltäk, most meg leesett az erkelyröl :(

Lassan azt kell mondanom, hogy a Sorsok utvesztöje 4. evada ennel sokkal jobb volt .... akär mekkora bolondok häza volt az is, megis szorakoztato volt ...

Igy vagyok a Yasak Elmäval is ... ugyan le vagyok maradva kb 200 resszel, de amit eddig lättam, az szorakoztatott. Annak a sorozatnak sincs, se füle, se farka, mert pl. Yildiz es Endar minden hazugsägot megusznak (magyar 130. resznel tartok), soha nem derül ki, hogy valojäban mit tettek, mert ugy csürik-csavarjäk a dolgokat, hogy meg ök maguk is elhiszik sajät magukrol, hogy ärtatlanok :D Peldäul az sem derült ki soha Halit szämära, hogy Endar azert berelte fel Yildizt, hogy elcsäbitsa, majd egy hotel szobäban rajta kapja öket .... itt is Yildiz elferditette az igazsägot, Halit kidobta Endart, de az egesz sztori soha nem derült ki, hogy Yildiz az elejetöl kezdve tudta, hogy Endar mire keszül es a penzert csinälta ... csak aztän megtetszett neki Törpapa es a penze es ugy alakitotta a dolgokat, hogy Endart tegyek lapätra ... es persze rengeteg sok mäs ilyen hazugsäg volt mär azota is, de ez volt az elejen az alapproblema es ez sosem derült ki ....
libra26 2022 jún. 10. - 12:44:47 Előzmény mihenike
(888/929)
Sziaa!! Na ezt a részt még nem láttam! A héten nem jutottam végül hozzá eddig, de úgy érzem sok helyen fogok beletekerni :)

Hihetetlen most már.... És igen, olvastam mi lesz majd jóval később Hakannal... Én már őszintén nem tudom mit mondjak :D
Tudod az SÚ is egy őrület volt, de az valahogy az utolsó részig képes volt szórakoztatni... Itt ezt sajnos már nagyon nem érzem :( persze kitartok, akárcsak te..

Sejtettem, hogy AK & Betül komoly szövetségbe kezdenek... de majd akkor mi lesz Hakannal, ha be kell ismerni, hogy ő nem is Mehmet? Mert most így könnyű játszani a szerelmest, de ha esetleg el is veszi Z-t, Mehmet Karaként akarja elvenni is vagy kiteregeti a lapokat? :D

Ezen a gyerek baleseten meg teljesen ledöbbentem, hogy írtad... Lezuhan aztán semmi baja??? Egy olyan kicsi gyereknek? Remélem, Lütfiye vagy valaki elsütötte, hogy "Isten/Allah hatalmas" utána meg indult a bárányáldozás...

Teljesen igazad van, baklövés volt a 4.évad, a 3.évadban felépítették nagyon szép ívvel, amit lehetett... Pontosabban megcsinálták a lehető legjobban, kihozták azt, amit Yilmaz halála után ki lehetett... És most zúzzák porig... Szükségtelen volt. Nem is tudom, melyik marha gondolta ott, hogy a főszereplők folyamatos kilépése után ezt még tarthat felfelé :D Züleyha amúgy gyönyörű, talán a legszebb hölgy főszerepben, akit az utóbbi időkben láttam, de ez egyszerűen nagyon kevés annak, aki 2-3 évadon át szerette ezt a sorozatot.... Kár :)
mihenike 2022 jún. 09. - 19:54:56 Előzmény libra26
(887/929)
Szia! Megneztem a kedd-szerdai reszeket.... Allah, mär megint fogtam a fejemet ... szoval muszäj nehany gondolatot leirnom...


1. Ez megis mi volt ez a Lelja balesete....????? Ez a Fadik komolyan semmire nem valo.... A kisläny lezuhant több meter magasrol es kväzi semmi baja sem lett ... nem tudom, hogy ennek megint mi ertelme volt ... csak idöhuzäs ... Legaläbb egy ujabb ok, hogy äldozatot mutassanak es 100 embernek adjanak enni-inni es aranyat!!!!!
2. A gyerekek korät en sem tudom követni, csak Adnankät tudom, hogy 5 eves. De pl. Kerem Alit azota nem is mutattäk, hogy kijött a korhäzbol
3. AK fut Betul utän, Betul FF utän, FF pedig Zühelya utän ...
4. Hakan bevallotta AK-nak, hogy beleszeretett Z-ba... ugyhogy ezzel vege a nagy szövetsegnek es AK mostmär Betüllel szövetkezik
5. Mint kiderült az elsüllyedt hajo biztositäsi papirjai eltüntek, igy a 10 millio doläros veszteseget Hakan/Mehmet fogja kifizetni


mihenike 2022 jún. 08. - 21:39:04 Előzmény libra26
(886/929)
Szia :-)

A heten nem neztem Zühelya kalandjait.... de ha igy haladunk mär nekem sem lesznek gondolataim, csak vegig nezem es kesz .... Az, hogy Zühelya Yaman meg nem vesztette el a jozan eszet az egy termeszeti feletti jelenseg, egy csoda... pedig szegeny mär az elmegyogyintezetet es a börtönt is megjärta ....
Nem tudom, hogy olvastad-e aläbb, hogy mi fog törtenni Hakannal...???? ez mär kesz örület!!!!!
Jaj tudom, hogy szegeny Hülya beteg meg minden, de engem nagyon idegesitettek a jelenetei!!!!

Engem FF es Betül, külön-külön vagy együtt, de hidegen hagynak!!!!!


Cetonak, a kiskutyänak lesz meg oka szomorkodni, nem tudom, hogy most miert ilyen szomoru...
de ha mär se Saniye, se Gülten se lesznek, akkor ugyan mi lesz a rizspundinggal?

Ez a 4. evad egy nagy baklöves volt ... Szerintem, amikor a Demirt jätszo szinesz is bejelentette, hogy elhagyja a stäbot, akkor es ott ki kellett volna talälni valami frappäns befejezest .... ezzel teljesen tönkre teszik amit a 3 evadban felepitettek ....

OFF a Tiltott gyümölcs forumjän is irom a regenyeimet, ha gondolod becsatlakozhatsz :) igaz en meg csak 2018-ban järok... :-)

Kepzeld, valamikor aprilisban kezdtek az Artalanokat a Supert Tv2-n. irtam is, hogy erdeklene, de vegül nem kezdtem el nezni, mert a Yasak Elmät kezdtem el nezni es mert nem akartam ugy järni vele, hogy felbe hagyjäk ... erre a minap olvastam, hogy csak ugy abbahagytäk .... Böven eleg nekem, hogy a Cukurovära több mint egy evet kellett värni es, hogy most az Elärulvät värom, mint a Messiäst :-) OFF

libra26 2022 jún. 08. - 09:56:34 Előzmény mihenike
(885/929)
Szia!!! :)
Köszönöm az írásokat, most sikerült mindent visszaolvasni és nem is vagyok nagyon elmaradva...

Ajj nem tudom, hiába nézem most már ezt a sorozatot, sokszor úgy érzem, hogy üres a fejem utána, nincsenek róla gondolataim. Egy dolog, hogy állandóan 45 őrület történik egy részben, de ezt a Hakant se tudom nagyon megszokni eddig... Ugye azt is elintézték ezzel a felesleges Hülya mellékszállal, hogy Z. megutálja a férjét és visszaemlékezzen a pszichopata Demirre, majd feltegye magának a kérdést, hogy hogyan szerethette?

Nyilván ezt így megmutatták a nézőknek is, hogy "na, ez volt Demir" :D talán ez sokaknál be is válik, esetleg elkezdenek Z-nek és Hakannak szurkolni, de én nagyon nehezen szokom meg ezt az új vonalat :)

Azize mama :) én ott majdnem letettem a hajamat mikor Adnannal együtt bement a városba és beültek a cukrászdába :) mindig alkot, ez a poén szál, de tény, hogy néha már idegesítő - jelenleg 1-2 rész lemaradásom van azért..

Betül folyamatosan valami akcióban van, ő se valami szimpatikus :) lassan feltehetném a kérdést, hogy ki az egyáltalán??! :)
FF meg rá van feszülve a Hakan témára :) Gondolom, neki hosszabb távon Z kellene inkább...

Sermin&Füsun mindig hozzák a kellemes, szórakoztató perceket :D én már csak ilyen aprosagokat emelek ki, mert a fő szál abszolút nem jön be

Olykor már elcsépeltek ezek a Gaffur&Rasit&Saniye&Fadik&Gülten jelenetek is, de nem baj, azokkal a részekkel nincs gond, amik próbálnak szórakoztatni :) na meg Cetin, akit én már csak bánatos kiskutyának hívok, egyszerűen megőrülök, hogy mindig szomorkásan néz :D

Láttam, szóba kerültek a gyerekek és hogy melyikük hogy fejlődik, mennyi idős... Hát igen, valóban, némelyik gyerek esetében nagyon nem figyelnek az időre :) :) vicces :)

Igyekszem behozni a heti lemaradást és írok még, jó szórakozást :D
susan55 2022 jún. 08. - 08:46:04 Előzmény kriptonyt
(884/929)
Ugyanez járt a fejemben. A kis Leila az 50. török rész környékén született, ahogy Kerem Ali is. A tegnapi a 111. török rész volt. Yilmaz 78 decemberében halt meg, ha jól emlékszem a fejfára írottakra, azóta eltelt min. fél év, mivel nagy hőség van. Látszik a színészeken is, hogy nagy melegben forgatták a 3. évad egy részét a 4. évad eddig látott részeit. Kerem Ali már akkor is jó féléves lehetett. A két kicsi Yilmaz halála óta szinte alig fejlődött. Na de felesleges ezekben a felnőtteknek való mesékben reális dolgokat keresni. A film nem egy kész forgatókönyv alapján készült. X színész gondol egyet, nem vállalja tovább a szerepet, meghal autóbalesetben, a másik eltűnik, 1-2-t megölnek. A múltból lehet hozni a sorozatba 1-2 rokont, ellenséget, hogy aztán kellően fenn lehessen tartani a feszültséget és ezáltal a nézők érdeklődését. Nem akartam nézni a 4. évadot, aztán nem így lett. Tegnap azon is elgondolkoztam, hogy egy olyan fiatal nő, mint Züleyha képes-e a valóságban ennyi tragédiát így feldolgozni. Kicsit pityereg, aztán látszólag már semmi baja. Ami a sorozatokban könnyen megy, az a valóságban azért kicsit nehezebb....
kriptonyt 2022 jún. 07. - 17:58:25 Előzmény mihenike
(883/929)
Pont ilyen gondatok vannak a fejemben, no meg a kis Leila. Mikor volt már amikor született? Annyi minden történt, de a kislány még csak most kezd kúszni- mászni? Nincs itt egy kis időzavar?
10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 04. - 18:03:07 10/10 Előzmény mihenike
(882/929)
Rendben. Majd a jövő héten írom a befejezés történetét spoiler tartalomként.
Visszatérve a magyar részekhez, Sermin Yaman egy diplomás nő, de annyi esze nincs, hogy ha drága autót vásárol, és azzal furikázik, az kíváncsiskodó kérdéseket fog generálni: honnan, miből, stb...😂
mihenike 2022 jún. 04. - 15:26:57 Előzmény Bay Yanlış
(881/929)

ui. valojäban regebben sokkal szivosabbak voltak az emberek Cukoroväban, mostanäban pedig hullnak mint a legyek :)


Kellemes hetveget :)

Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 04. - 15:20:32 10/10 Előzmény mihenike
(880/929)
Nagyon szívesen. Kellemes hétvégét!
mihenike 2022 jún. 04. - 15:17:35 Előzmény Bay Yanlış
(879/929)


Köszönöm szepen a beszämolot!!!!! Nagyon jot nevettem azon, hogy Furkan Palali mennyire boldog, hogy neki nem kell meghalnia :) haha :)



mihenike 2022 jún. 04. - 15:13:00 Előzmény libra26
(878/929)
FOLYT.köv.


7. Betül es FF együtt töltöttek egy romantikus ejszakät, de FF utäna nagy ivben elkerülte Betült... az utcän is alig akart neki köszönni... ekkor 007 Ceto is FF-vel volt es ez a bölcs fiatalember levonta a következtetest, hogy FF Z-be szerelmes, ezert nem tudja viszonozni Betül közeledeset ... Ezt az informäciot Gültennel is megosztotta... FF egyebkent teljesen meg van vadulva Mehmet Kara miatt, összeveszett Cetoval es kirugta. Ceto most egy etteremben dolgozik. FF probält mär azota Lütfiye neni kisereteben bekülni, de Ceto nem megy vissza dolgozni, viszont visszafogadta bätyjänak!!!!! keeeeeesz :D

8. A ket nagy okos Gaffur es Rasit a földjük tulajdoni lapjät a Nagymama szobäjäban rejtettek el. Na mär most Azize mama megtalälta a dokumentumot es ment a konyhäba eldicsekedni, hogy Apti pasa az eljegyzesükre földet ajändekozott neki ... haha :D persze Saniye eszen nem lehet tuljärni es jol összeveszett megint Gaffurral, Fadik pedig Rasittal. Közben ezt Sermin is meghallotta, jot szorakozott rajtuk, majd felfedte magät. hogy jol ät järt Gaffur eszen! ÖRÜLET!!!!!

9. Vegül de nem utolso sorban, aznap, amikor Z. utra kelt, aznap Lütfiye es Saniye is utnak indultak, hogy Ali Rahmet utän nyomozzanak. Vagyis, hogy aznap, amikor meghalt az öregfiu, akkor mit deritett ki vagy mit nem deritett ki Mehmetröl ....AK megtudja Semrintöl, hogy Lütfiye meg Saniye hova indultak, igy követi öket es ugy intezi, hogy a nök ne tudjanak semmit se kideriteni! Elöször ugy tünik, hogy nem hisz neki/nekik Lütfiye, hiszen nagyon furcsa, hogy eppen akkor jelent meg ott AK is. De kesöbb ugy tünik, hogy megnyudott es belenyugodott AR haläläba ....

10. FF vegül megiscsak tisztäzza a dolgokat Betüllel es ismet elcsattan egy csok közöttük.

11. Betül mindig bent ül Z. irodäjäban. Nem akar ätköltözni Ercan irodäjäba. Volt egy nagyon vicces jelent, amikor Z. tudomäst szerzett az elsüllyedt hajorol, berohant a ceghez es Betül akkor is a szekeben ült es Z. lazän felällitotta :D hät az nagyon vicces volt. Ezen Betül annyira kiborult, hogy otthon el kezdett Wiskyzni .... haha :D egyebkent milyen modern nök laknak Cukuroväban :D

12. Valakinek az eljegyzesi partyjära hivatalos az egesz väros.... tipikus. Es Zühelya megint ugy nezett ki, mint egy Istennö :) Mehmet fel is kerte täncolni, ekkor erkezett meg FF es L. es tätva maradt a szäjuk!!!!!! Na ez volt a penteki utolso jelenet!!!!!!





Jo szorakozäst es Kellemes Hetveget
10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 04. - 14:58:30 10/10
(877/929)

139. rész (török )
Miután Betül Züleyhának szánt lövését Hakan kivédte, a korházi ágyon fekszik. Aykut küzd az életéért. Elektrosokkolja, miközben Züleyha a kezét fogja Hakannak.😂😂😂
Aykut nem a legjobb orvos, egyik betegét sem tudta megmenteni, mind meghaltak a kezében.

Sebahattint vissza kell hívni a kórházba dolgozni, mert Çukurova lakossága drasztikusan csökkent. A régi szép időkben Yilmaz mennyi golyót kapott, és mindet túlélte, még korházi ellátásra sem volt szükség.(kunyhó, stb...)

Miután Zuleyha az összes férjét eltemette, ezért örültem, hogy a forgatókönyvíró Fikretnek talált egy másik nőt, Zeynep személyében. Furkan Palali (Fikret) a nagy boldogságtól, hogy neki nem kell meghalni a sorozatban, egyből forrón, hosszasan szájon csókolta Zeynepet.

Miután bejelentették, hogy 140. részben befejeződik a sorozat, ezért Züleyhának (feketeözvegynek) már nincs ideje újabb férjet behálózni. Bár lehet, hogy szemet vet a megözvegyült Gaffurra.😂


mihenike 2022 jún. 04. - 14:06:51 Előzmény libra26
(876/929)
folyt.köv.


4. Ahogy azt mär koräbban is irtam, a 4. evadra Demirem ismet pszichopatakent van beällitva.... Zühelya miutän elolvasta a levelet, amit Demir irt 15(!!!!!) eve Hülya Gümüsuglunak, mindenäron fel akarta keresni a länyt, hogy tisztäzzäk a dolgokat ... (egy olyan lännyal, aki 15 eve lebenult es nem tud beszelni ....) Szoval Demir levelben szakitott vele es elvette Filizt. Hülya pedig leugrott a 4. emeletrol. Tehät elindul egyedül, mert nem talälja Fikretet.... utközben "veletlenül" Mehmettel összefut, aki felajänlja neki, hogy menjenek együtt, mert Z.-nek különben 1000km-t kellenne egyedül utaznia...
OFF Alapvetöen teljesen abszurd, hogy Zühelya mennyire közvetlen Mehmettel ... minden szemelyes dogot elmesel neki... igy tudta meg Mehmet/Hakan azt is, hogy Z. fel akarja keresni Hülyat .... tehät a hugät... OFF
Ugyhogy ezek ketten felkerestek Hülyät, persze Hakan idegenkent, azaz Mehmetkent ment oda ... egy fenykep majdnem lebuktatta, de vegülis Z.-nek nem tünt fel semmi ....
Miutän Z. megtudta, hogy mit tett ezzel a lännyal D. utäna/ennek hatäsära, minden eszebe jutott, amit Demir vele tett es levette a gyürüjet ... Szoval azzal, hogy megtudta mi törtent Hülya es Demir között, leesett a rozsaszin fätyol a szemeröl es välni akar!!!! De nem akärhogyan kerem szepen!!!!! A cukurovai ujsägban is közze tette!!!!! hät ez keeeeeesz :D Viszont a villät nem akarja elhagyni, mert ö viszi toväbb Anyuka örökseget!!!!! Erre Saniye: vegülis Hünkar asszony sem igazi Yaman volt, megis Ö volt a cukurovai Földesasszony :) Szoval Zühelya egy az egyben az uj- Hünkar :D

5. Mehmet/Hakan megkedvelte Z-t es addig, amig Demir vissza nem ter, addig nem akar a ceg ellen semmit sem tenni. Ez AK-nak nem tetszik es Hakan akarata ellenre elsüllyeszti a ceg egyik äruszällito hajojät, a Royal7-t! Ezt kapd ki :D

6. AK räjön, hogy Hakan beleszeretett Zühleyäba, igy a tervüknek löttek, szoval AK inkäbb Betüllel szövetkezik Hakan häta mögött ... vagy valami ilyesmi :D



folytköv
mihenike 2022 jún. 04. - 13:43:39 Előzmény libra26
(875/929)
Szia :) Lemaradtam mint a borravaló, szóval egyszerre néztem meg 6 részt, úgyhogy az agyam rendesen lefáradt, de muszáj volt, különben sosem érem utol a cukorovai tempót ... :)
a kronológiát figyelmen kívül hagyva ...




1. Szoval ez az Azize mama meg a Füsün&Sermin jelenetei valahogy annyira idegesitettek mär, hogy ugy volt, hogy hozzävägok valamit a szgephez :) haha :) Egyreszt idöhuzäs, mäsreszt egyik ostobäbb, mint a mäsik ... Jo, a nagyi pedig ... halhatatlan ... Zühelyänak vegtelen türelme van hozzä, de engem mär nagyon idegesit :D
2. Azize: Remelem egyszer meg elökerül ez az Apti Pasa, mert miatta kepes volt Taxit hivni es lelepni kävezni Adnannal .... Na mär most kerem szepen, azok az inkompetens munkäsok az udvaron lättäk, hogy a demens Nagyi lelep az 5 eves kisgyerekkel, de nem tetettek ellene semmit ... hät ilyen nincs ...
Szerencsere viszonylag gyorsan elökerültek... Viszont!!!! Hogy tudott magänak Taxit hivni? Hihetetlen egy karakter!!!!! Es amikor ketsegbeesik, akkor märis a rizspuding kell neki!!!! Hät en csak fogtam a fejemet!!!! Ilyen nincs!!!!!
3. Sermin es az auto: Amit Betül ellopott penzt a cegtöl, a kedves anyukäja abbol vett magänak egy autot, hiäba mondta el neki a minden häjjal megkent kislänya, hogy most meg kell huzniuk magukat, nehogy valakinek feltünjön, hogy hirtelen sok penzük lett! Persze az "egyetlen elö igazi Yamant" ez nem erdekli es Füssünnal (aki mellesleg meglätta a böröndnyi penzt) elmentek AK(=Abdulkadir) autokereskedesehez, ahol vettek "joäron" egy amerikai autot. Ha valamit, akkor ezt a jelenetet erdemes megnezni! Mivel Sermin läbän meg gipsz volt, igy nem tudott volna vezetni, ezert beült AK irodäjäba, ahol ecettel lelocsolta a gipszet, igy le tudta azt szedni a läbärol!!!! Ha nem lättam volna, el sem hiszem!!!! Miutän szepen elhajtottak Füssünnal meg az uj autoval, akkor AK csak ennyit mondott "Ez a nö egy futobolond. Ha nem Betül anyja lenne nem adtam volna neki egy autot sem" Elsö nap elrejtette az autot Sermin, de Lütfiye meg Saniye eszrevettek es Saniyenek märis el kezdett järni az esze es összerakata kepet, hogy ezek meglopjäk a ceget ... De Lütfiye szerint Betül nem olyan, mint az anyja .... Aztän mäsodik nap pedig vegig vonult a väroson az uj autojäval, dudälva!!!!! Hät en azt hittem, hogy meghalok a röhögestöl :D De otthon, amikor Betül meglätta az autot, akkor nagyon nagy cirkuszt csinält, megint elöadta, hogy Ö egy Szent es az anyja nagyravägyo, majd visszavitte az autot AK-hoz ...
Ja igen, a fedösztori az volt, hogy abbol a penzböl vette az autot, amit meg Pierretöl kapott Betül.... de mondta neki Betül, hogy mivel a villät vette abbol a penzböl, igy gyanus, hogy az autot milyen penzböl vette ... Jaj nagyon färasztoak :D haha :D




folytköv.
mihenike 2022 jún. 04. - 13:03:31 Előzmény Bay Yanlış
(874/929)
Na ez az!!!! ha minden igaz, csak Fadik marad, aki meg tudja neki fözni a rizspudingot :( csak az a baj, hogyha mäs nem eszik az "örök elet elixirjeböl" (=rizspuding) akkor valoban nem lesz, aki megfözze...:D
De lehet, hogy mär Zühelya is eszi, mert ö is elpusztithatatlan :)
10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 03. - 17:54:55 10/10 Előzmény mihenike
(873/929)
A végén nem lesz, aki megfőzze a rizs pudingot.😂
10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 03. - 13:57:46 10/10 Előzmény mihenike
(872/929)
Bir Zamanlar Çukurova 139. Bölüm
mihenike 2022 jún. 03. - 12:04:58 Előzmény Bay Yanlış
(871/929)
Szia! Nekem meg a 3. evad is tetszett, de ez a 4. mär egy kinszenvedes... ez, hogy mindenki meghal es csak Zühleya meg a halhatatlan Azize maradnak ... ez mär szänalmas .... de en mär "csakazertis" vegig nezem. En a tv2 tempojäban haladok, szoval 4. evad 20. resz (magyar felbontäs szerint). En azt olvastam, hogy 140 Bölüm lesz. most ez hanyadik volt?
10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 03. - 10:23:36 10/10 Előzmény mihenike
(870/929)
Szia.
Ez még nem a vége. Ez volt a tegnapi, csütörtöki részben, amit Törökországban adtak. Folyamatosan forgatják. De , azt olvastam, hogy 2022-ben befejezik.
Nem tudom, hogy Te , hogy vagy vele, de nekem az első és a második évad, amikor még éltek a főszereplők (Hünkar, Yilmaz,, Fekeli, Demír, Müjgan és a Hatip Aga, Behice, Cengaver) sokkal jobban tetszett.