mihenike 2022 jún. 03. - 09:02:20 Előzmény Bay Yanlış
(869/929)
Sziaaaaa

Tessek????? Zühelya a Fekete Özvegy??? Minden fejre es szerelme meghal???? Uristen!!!!! Ez lesz a finale????? na neeeeeee


10/10
Bay Yanlış 2022 jún. 02. - 21:46:39 10/10
(868/929)

Hakan titokban Abdulkadir elrablásán dolgozik, amikor Züleyha tudomást szerez a helyzetről, áthághatatlan fal épül Hakan és Züleyha házaspár közé.

Züleyha, aki megszégyenítette Betült és Şermint azzal a játékkal, amit Çolakkal felállítottak, megdöbben, amikor Hakan jön, hogy elköszönjön tőle. Ebben a pillanatban a kastélyba bosszút állni érkező Betül által kilőtt golyó, a Züleyha elé ugró Hakant találta el! Züleyha, túléli Betül golyóit.
Hakan , akit İbrahim Çelikkol alakít ,meghal, így a színész búcsút int Çukurova -nak a „Remények födjének” .


mihenike 2022 máj. 30. - 07:11:13 Előzmény libra26
(867/929)
Szia!


Ahogy a 3. evadban Szentet csinältak Demiremböl, ugy a 4. evadban ismet egy pszichopatakent ällitjäk be! Gondolom azert, hogy se a kedves felesegenek, se a nezöknek ne hiänyozzon
Persze tudom, hogy ez nem igy volt eltervezve, hiszen a szinesz akart tävozni, de miert kellett mär ezt a 4. evadot megcsinälni Allahom????? :D
A penteki reszt meg nem lättam, de ameddig lättam ....
Hüha... azt hiszem kezdem elvesziteni a türelmemet :D

1. Szoval ez a Hülya vs. Demir -szäl ... Hakan huga, Hülya es D. szeretök voltak, de aztän D. inkäbb Filizt vette el felesegül, ezert Hülya kiugrott a 4. emeletröl, de nem halt meg, hanem toloszekbe került .... Megörülök ... amint ezt megtudta Z., ugy eszebe jutottak azok a szörnyüsegeket, amiket D. tett vele evekkel ezelött ....
2. Lütfiye lett mindenki anyja! hät behalok :D Meg Saniye is szereti! Pedig S. kemeny dio :D
3. Ez a Betül borzalmas.... szerintem nagyon gengye karakter Z. mellett
4. Gaffur meg Rasit megint bajba kevertek magukat egy föld megväsärläsäval ...
5. FF es Betül együtt töltöttek egy ejszakät, de ugy tünik FF mär meg is bänta
6. Ercant kirugjäk Betül miatt
7. Azize pedig halhatatlan ... haha
8. Demirt meg mindig nem talältäk meg ...




mihenike 2022 máj. 26. - 22:20:23 Előzmény libra26
(866/929)
Szia! néhány gondolat …

1. Betül jól behálózza Ercant… közben cicázik AK-val is, de végül FF ágyában köt ki…
2. Sermin és Füszun bosszùt forralnak Saniye ellen és valami földterületröl hablatyolnak Gaffur elött, természetesen hazudnak, mint a vízfolyàs, G. ráharap és ha befekteti mindenét, akkor mindenét el is veszti … jaj Allah
3. Zühleya és Mehmet az ültetvényen sétálgatnak, amikor FF megjelenik és kiveri a balhét… persze Z. kikéri magának, hogy itt Ö a Földesasszony és Öt ugyan nem kell megvédeni… 🙈
4. Abdulkadir lebukik Hakan elött, hogy ö ölette meg Fekelit és ez Hakannak kicsit sem tetszik, söt kimegy Apánk sírjähoz is!
5. A nagy semmiböl megjelenik egy nö a villában, aki Demíremet keresi, de mivel Z. sincs otthon, így Lütfiyének nem mondja el mit akar…
6. Mutattak egy baljós jelenetet arról, hogy vki leveszi Demír gyürüjét és megírja azt a bizonyos levelet és még annyit mutattak, hogy egy hütöbe (???) beteszik D. testét 😔 de az arcát nem mutatták… 😵 - ezt a Demírem eltünt címü történetet nagyon hùzzák már…
7. Lütfiye el akar költözni, de Z. nem engedi el…

mihenike 2022 máj. 26. - 22:10:23 Előzmény Rebbeka
(865/929)
Szia! ez egy réges-régi rész :) :) :) rég volt, talán igaz sem
volt :)
Rebbeka 2022 máj. 26. - 10:49:40
(864/929)
Huuuha! Hünkár asszony feléledt, gondolom Fekeli aga is valamelyi következő részben szintén vissza tér az élők sorába! A főügyész távozik és vissza tér a főügyész asszony, férjével együtt a volt főorvossal, vagyis Sermin ex férjével. Miután mindenki életben lesz, "happy end-el" vége tér a sorozat!
Itt a katyvasz amiből leírtam a sorozat folytatását:
12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott török drámasorozat, IV / 20. rész, 47 perc
Az aktuális rész ismertetője: A Főügyészasszony mindenkit kihallgat, akinek tudomása lehet Demir Yaman hollétéről. Saniye nem tudja elfogadni, hogy Allah egy újabb gyermeket vett el tőle. Hünkar asszony a kezébe veszi az irányítást, mind a birtokon, mind a Yaman vállalatnál. Müjgan apja anyagi gondokkal küzd. Demir és Züleyha menekülése meghiúsul: az adanai kórházban kötnek ki…
mihenike 2022 máj. 22. - 23:23:15 Előzmény libra26
(863/929)


Ide írd a spoileres tartalmat



10. Öszintèn szólva Ali Rahmet temétésébe beletekertem, csak a Hünkäros jeleneteket nèztem meg, mert már csömöröm van a cukurovai temetésektöl 😔

11. FF elviszi Z-nek a Hünkärról készült festményt, hogy legyen a villában. Elmondja Z-nek, hogy mit nyomoztak ki, vagyis a nagy semmit…Tehát a hamis bélyeget meg a levelet. Az igazságot csak Lütfiyének mondja el és látom, hogy Z. kezdi elveszíteni a reményt… Nyugi Zühleya, Cukurovában a remény hal meg utoljára…

12. Apropó FF kezdi kicsit tùl komolyan venni a nyomozást és hogy megvédje Demír csalädjät… mintha olyan jó testvérek lettek volna 😵😵😵
Ennek köszönhetöen ismét szárnyra kelt a pletyka, ami Z-t és FF-t illeti, amit Lütfiye ismét kihallgatott (ez az ismétlödés nem tudom mire volt jó)
Na mindegy, mostmár, h Ali Rahmet meghalt, biztos, Lütfiye marad a Yaman villában…

13. Mindannyiunk Apjának a halála Lütfiyében és Zühleyában is gyanùt keltett! szóval kezdödik a nyomozás!!!!!

14. Betül nagy erövel vígasztalja FF-t… nem tudom, h ennek mi lesz a vége 🤣


Ide írd a spoileres tartalmat


mihenike 2022 máj. 22. - 23:08:28 Előzmény libra26
(862/929)

Ide írd a spoileres tartalmat



6. Mivel 007Ceto+FF Demírem után kutatnak Szíriában, így Fekeli apánk egyedül keresi fel Abdulkadirt, aki átveri és elhiteti vele, hogy ö is csak Hakan áldozata… (ez olyan kesze-kisza volt, hogy nem tudom leírni, mert hiába néztem, mégis elvesztettem a fonalat) Fekeli ùtnak indul, hogy számon kérje Hakant, de ùtközben AK emberei megàllítják és beadnak neki egy halálos injekciót, ami szívrohamot idéz nála elö és Fekeli elindul Hünkárhoz… :( Nagyon szép jelenet volt, ahogy megidézték Hünkàrt is. Legalább mostmár együtt lehetnek!!!!! 😥

7. Ezzel párhuzamosan FF és Ceto räjönnek, hogy a levél, amit elvileg Demír küldött, csak egy átverés volt, így hazaindulnak. Felkeresik az ügyészt, de az továbbra is azt mondja, hogy Demír rendezte el a saját eltünését, így FF ùgy begözöl, hogy behùz egyet az ügyésznek, így letartóztatják öket.

8. Ezen az estén az Ipar Kamara vacsorát hív össze a városi klubba, ahova elmegy Z+Mehmet/Hakan is. Fekelit hiába várják… (ja igen ùgy tudják, hogy Ankarába ment… legalábbis ez volt a fedösztori, amikor elindult egyedül nyomozni) És Betül otthon tombol, amiért Z. kihagyta öt egy ilyen fontos üzleti vacsorából… Persze az anyja mondja neki, hogy ne becsülje alá Z-t, de Betül nem veszi komolyan, ostobának tartja Z-t.

9. Szegény Ali Rahmet holttestét az ûton, az autójában a kèt félnótás Gaffur és Rasit találják meg, akiknek jónéhány perc kell, mielött leesik nekik, hogy A.R.F. halott… rohannak a hírrel a villába, ahol Lütfiye összeomlik… noshát hiába sütötte a Bosnyák Böreket, a jóbarátja már nem tudott belöle enni… Saniye felhívja a klubban Z-t, hogy értesítse, így Hakannal együtt mennek a Kórházba, ahol az egyetlen cukurovai orvos/professzor/PhD megállapítja, hogy szívroham vitte el Fekelit….
Hakan is ledöbben, söt még sajnälja is Fekelit, mindenestre ö semmit sem tud AK akciójáról.
Ugyanezen az estén Z. felkeresi az ügyészt, hogy találják meg FF-t, mert valahol Szíriában keresi Demírt, de muszäj értesíteni, hogy a bácsikäja meghalt… Na az ügyész néz mint Rozi a moziban tájékoztatja a hamis bélyegröl és levélröl (amiröl persze Z. semmit sem tud és mindjárt megörül…) majd közli vele, hogy FF-t letartóztatta, de mivel meghalt a bácsikäja, így elengedik… Végül így tudja meg FF és Ceto h. „apánk“ meghalt…
De azért a biztonság kedvéért FF örjöng amiért Hakan is ott van


Ide írd a spoileres tartalmat


folytköv
mihenike 2022 máj. 22. - 22:27:13 Előzmény libra26
(861/929)
Szia!!!!!

Ide írd a spoileres tartalmat


Háttal nem kezdünk mondatot, dehát a héten elbùcsùztunk (mint pénteken Zühleya szájából elhangzott) „mindannyiunk“ Apjától… Ezt eddig még sosem hallottuk, de mivel Hünkär mindenki Anyja volt, így hát belefér, hogy Fekeli mindenki apja…

1. Eddig ùgy tünik, hogy ez a Hakan/Mehmet nem is olyan rossz arc, inkàbb Abdulkadir a maffiózó.
2. Sermin asszony ismét kihùzta a gyufát, erre Saniye elütötte autóval, de csak a lába törött el :) Viszont én akkorákat nevettem rajta :) És ahogy Sermin mondja, hogy „ezek“ = *Zühleya+FF+AliRahmet+Lütfiye+Saniye+Gaffur* bünbandát alapítottak és öt, az egyetlen igazi Yamant meg akarjäk ölni… na ahogy ezt mondta, sírtam a nevetéstöl!!!! de még Betül is kinevette :)
3. Lütfiye és Saniye megszervezik a Körülmetélési Ünnepséget, ahol Z. ismét szenzációsan nèz ki és Hakan/Mehmetet is elvarázsolja Z. szépsége és intelligenciája!!!!! Persze Azize is kicsinosítja magât, mert azt hiszi, hogy Hakan/Mehmet nem más mint Apti Pasa… haha
4. Betül szemét szùrja Ercan a cégnél, ezért Abdulkadírral (kebap zabäläs közben…) megbeszélik, hogy taktikát kell vältania és kihasználja, hogy „szép és okos nö“ és el kezdi tenni a szépet Ercannak… Majd pedig addig csüri-csavarja a dolgokat, mígnem Ercan kiállít neki egy hamis számlát… Gondolom ezt majd felhasznälja ellene, hogy megszabadulhasson töle 🙈
5. Az Ünnepségen készül egy kép amin Hakan is rajta van és Fekeli Apánk ennek „köszönhetöen“ rájön - egy beszállító segítségével, aki ismeri az igazi Mehmetet… - hogy Hakan=Mehmet.

folytköv
libra26 2022 máj. 17. - 19:40:29 Előzmény mihenike
(860/929)
Sziaa :)

Jaj de jó, érdekes dolgokat írtál, most nézegetem, olvasgatom, köszönöm :)

Én Cukurova után már megint csak loholok! :D még ezt az új főcímet se bírtam megszokni, nem tudom láttad-e, ez annyira más világ már :) plusz kb. minden nő úgy néz ki, mintha 2022-t írnánk (a szolgálókon kívül), nem igazán örülök, hogy itt van Betül, de a 70-es (80-as??) évek feelinget lassan csak ő hozza :) meg néha Füsun... Na mindegy igazából ezt Betül kapcsán akartam megjegyezni valamikor, csak akkor se bírtam leírni gondolataimat normálisan...

Én még csak ott tartok, hogy Hakan és Züleyha először találkoztak....

Yasak Elma: katasztrófa :D :D botrányos az a sorozat de tuti csak akkor fogom abbahagyni, ha vége lesz! :D jó hosszú... De mondjuk Cukurova is nagyon, én az elején álmomban nem gondoltam volna, hogy ezt ennyi ideig fogják csűrni-csavarni
mihenike 2022 máj. 16. - 17:29:37 Előzmény kriptonyt
(859/929)
Szia! en mär "csakazertis" vegig nezem, hiszen vegig neztem 3 evadot, igy mär nem hagyom ki a 4. evadot sem, de az biztos, hogy kicsit sem erdekel, hogy mi lesz Betüllel vagy Hakannal vagy Fikrettel ... engem mär csak az erdekel, hogy mi lesz Cukurova uj Nagyasszonyäval, az egyszerü varronoböl majd szolgäloböl lett Földes asszonnyal, Zühelya Yamannal ... :)
kriptonyt 2022 máj. 16. - 17:05:12
(858/929)
Nem tudom ki hogy van vele, de ez a 4. évad nekem màr annyira nem tetszik.
mihenike 2022 máj. 14. - 16:06:25 Előzmény libra26
(857/929)

A hetre ez az utolso iräsom igerem :) :) :)

A Facebookon lättam nehäny hozzäszoläst, mindenki ki van akadva, hogy a fontos szereplök meghalnak ... erre valakit az irta, hogy a sorozat cime lehetne: "a remeny hal meg utoljära" - en nagyon jot nevettem rajta ... De volt aki szerint ez a "Remälmom földje" De tenyleg!!! Gondolj bele, hogy Z+Y egy szebb jövö remenyeben jöttek Cukuroväba es mi lett velük...??? oh allah!!!! Szämolgattam es körülbelül 420-430 magyar resz lesz belöle, ha a 140. bölümmel valoban veget er a sorozat! Szoval akkor tulszärnyalta a Sorsok utvesztöjet is! De ha mär itt tartunk, akkor meg az jutott az eszembe, hogy a Yasak Elmänak se lesz soha vege ... 146 bölüm ... es meg nincs vege ... :)


mihenike 2022 máj. 14. - 13:10:11 Előzmény libra26
(856/929)
Szoval Cukuroväban Demir Yaman eltünesevel sem äll meg az elet ... Söt! :)


1. Fekeli elhivja vacsoräzni Mehmetet/Hakant, hogy jobban megismerjek. A vacsorän reszt vesz Fekeli, FF, Z es Betül, de Serminemnek nem szolnak, ö pedig beällit hivatlanul a vacsorära :) oriäsi belepö volt! A mär jol ismert szlogenjevel jelenik meg: "En is Yaman vagyok, itt a helyem" hät ez a nö kesz :)

2. A vacsora ideje alatt Abdulkadirnak es emberenek meg kell bütykölniük Fekeli papa fekjet, hogy hazafele sajnälatos baleset sorän eletet vessze... Na mär most kerem szepen Hakan olyan informäciokhoz jut a vacsora alatt, hogy räjön, hogy a testvere haläla baleset volt, igy megakadälyozza a balestet. A vacsora utän követi Fekelit es amikor lätja, hogy nem tud az öregfiu fekezni, akkor beväg ele ... Termeszetesen az autot Abdulkadirhoz viszi, hogy egy mäsik autoszerelö ne jöjjön rä, hogy meg lett bütykölve a fek! Na szoval igy Mehmet urasäg is megkapta a Szent kitüntetest Cukuroväban, hiszen megmentette Fekeli agät!

3. FF-nek toväbbra is gyanus Mehmet...

4. FF es Betül kezdenek közelebb kerülni egymäshoz, de szerintem FF-t nem fogja különösebben erdekelni a nö ...

5. Ja igen, azt azert meg megjegyeznem, hogy eleg erdekes volt ez a vacsora Mehmettel es a Yaman csaläddal, mert olyan bizalmas informäciokat osztottak meg vele, ami abszurd ... bär igy megmenekült Fekeli apänk ... bär szerintem csak egy idöre, mert szerintem lassan bucsuzunk töle is!

6. Zühelya rejtelyes csomagot kap, elvileg Demirtöl, amiben benne van Demir gyürüje, de szerintem azt nem Demir küldte ... vagy talän meg eletben van es kesöbb fog meghalni???? Mindenesetre az iräsa egyezik Demirevel ... Betül meg Sermin azert szurkolnak, hogy Demir halott legyen. En nem ertem Sermin "päforduläsät" sem, hiszen az elmult 3-4 evben annyira szerette Demirt es Zühleyät ....

7. Lütfiye anyänk elölepett Terez Anyänak. most ö Zühleya legföbb tämasza!

8. Azert micsoda kepet ällitanak be a török autoszerelökröl/autokereskedökröl ... Ez az Abdulkadir is egy maffiozo.. ha emlekszel Ezelben is az egyik fögonosz (kesöbb igaz pozitiv szereplö lett) Ali bätyäm is autoszerelö volt, aki ujjakat vägott le ... A Yasak Elmäban eppen most lepett be egy autokereskedö, aki szinten maffiozo ... Micsoda sztereotipiäk alakulnak ki igy az emberben :) ha egyszer Töröko-ban järok biztos nem megyek el egy autokereskedesbe sem :) ja es a kedvencem, hogy ältaläban ezeknek a kezeben mindig ott van egy rozsafüzer :) Hihetetlenek


mihenike 2022 máj. 13. - 17:41:33 Előzmény libra26
(855/929)
Szia!
A tegnapi reszben nem sok minden törtent, viszont azt muszäj kiemelnem, hogy Z. fantasztikusan nez ki!!!!! Eszmeletlen :-) Nekem a sorozat elejen egyältalän nem tetszett a szinesznö es a szerepet sem tartottam sokra, de rengeteget fejlödött es valoban olyan mint Hünkär. Vegülis Hünkar sem volt igazi Yaman, ö is csak behäzasodott a Yaman csalädba es ugy lett Cukurova Nagyasszonya.


1. Betül es Abdulkadir (micsoda neve van...) kezdenek összemelegedni, szerintem a pasi szerelmes lesz Betülbe, de Betül Fikret utän fut. Viszont ugy tünik, hogy Fikret kezd erzelmeket täplälni Z. iränt...
2. Szerintem Fekelinek sincs mär sok hätra, mert Hakan nagyon csunya szemeket eresztgetett rä, amikor talälkoztak a klubban.... :(
3. Hakan es emberei äl-orvost es növert küldtek a villähoz, hogy megöljek Azize mamät, de a mama pont nem volt otthon, mert Z. orvoshoz vitte. Viszont Hakan megnyugodhatott, mert vegülis Azize mama azt hiszi, hogy Ö Apti pasa es elfogja venni felesegül! Szoval igy mär nem kell megölni a mamät, mert keveri a szezont a fazonnal, igy neki senki sem hinne .... keeeeeesz!!!!! itt mindenki pszichopata! Hol gyerekeket bäntanak,hol demens öregmamäkat akarnak megölni ....
4. Z. fent akarja tartani ahagyomänyokat es megrendezik Saniyeval a körülmetelesi ünnepseget.
5. Gaffur körülbelül 4 ora hosszäig birta a mäsik munkahelyen, az ebed utän pedig visszaszaladt Saniyehez. Vicc ez a Pasi :)!!!!!!
6. Hakan//Mehmet elöadja a nagy es joszivü üzletembert, hogy mindenki szimpätiäjät elnyerje cukuroväban. Bär a Fekeli csaläd ferfi tagjainak nagyon nem tetszik a pasi, hiszen nem väsärolhattäk vissza töle Zühleya reszvenyeit ...


mihenike 2022 máj. 12. - 21:19:58 Előzmény libra26
(854/929)
mihenike 2022 máj. 12. - 21:16:54 Előzmény libra26
(851/929)
mihenike 2022 máj. 12. - 17:59:40 Előzmény libra26
(850/929)
Szia, nehäny gondolat a tegnapi reszröl, mert különben elfelejtem :)


1. Sermin cirkuszt rendez a Yaman villäban, miközben összeszolalkozik Lütfiyevel is. Ez milyen abszurd volt mär :) Ällitolag Zühelya egyszer megemlitette, hogy ät akarja rendezni a nappalit, erre Sermin magänakcioba kezd es el kezdi utasitgatni a szolgälokat :) hät ez nagyon vicces volt. Aztän beszol Lütfiyenek, hogy ök csak lehuzzäk penzzel a Yaman csalädot ... de vegülis tenyleg vicces, hogy ott laknak mär ök is :) na mindegy. Megjelenik Betül is es kiosztja az anyjät es teszi a szepet Lütfiye asszonynak, ugyanis Betül terve, hogy hozzä menjen felesegül FF-hez, igy megszerezve mind a Yaman mind a Fekeli vagyont!!!!!

2. A cegnel közelebbröl megismerhetjük Mehmetet/Hakant, aki teszi a szepet a länyoknak :) Z-nek es Betülnek. Mehmet urasäg nem akarja visszaadni a reszvenyeit, ugyanis ö nagyban gondokozik, nem csalädi vällalkozäsban :)

3. Betül szervezkedik az autoszerelövel is ( valami Kadir vagy mi) aki felfedi magät, hogy ö bizony Mehmet tärsa. De egyelöre senki nem tudja, hogy kit rejt ez az älnev.

4. FF-nek gyanus az ember, hiszen mindenki arra szämitott, hogy az uj reszvenyes Hakan. FF-nek meg gyanusabb lesz a ferfi, amikor az este kellös közepen megjelenik a birtokon valami aläiräsi felhatalmazässal ... es senki nem ismeri fel, csak Azize mama!!!! Ugyan a neve nem jut az eszebe, de emlekszik rä, hogy hol, hogy mikor es mit ettek :) De persze senki nem foglalkozik vele, hiszen demens a mama ...

5. Hakannak is volt egy jo beszoläsa, hogy a mama meg eletben van, de a länya mär meghalt ... kesz! Ö meg nem tudja, hogy a rizspudingban rejlik a titok :D

6.Persze Füsün sem hiänyozhat a birtokrol es kiszurja, hogy FF es Zühelya beszelgetnek es kitalälja, hogy milyen szep pär lennenek :) haha.

7. Hakan munkäsokat keres az uj gyärba es Gaffur, miutän összeveszett Saniyevel, jelentezik az uj helyre :) en nem tudom, hogy mit gondol, ez szerintem sehol sem tudja megällni a helyet, de nagyon csäbito, hogy mindennap van meleg ebed :-) micsoda szempont munkakereseshez :-)






Összegzeskent en mär nem is tudom, hogy mit mondhatnek erre a sorozatra :) en nem tudom, hogy minek csinältak meg egy negyedik evadot is. Ez hogy csak Zühelya maradt ez valami hihetetlen. Nälunk "Remenyek földjenek" forditottäk. Ha jol tudom eredetileg az a cime, hogy "Egyszer volt, hol nem volt Cukoroväban..." - vagy valami ilyesmi. Az meg talän jobban illik ahhoz, amit most eppen läthatunk.
Kit erdekel Betül vagy Fikret? Mert, hogy nälam mär Fikret is, a "kit erdekel" kategoriäba tartozik. De vegülis Ö itt a legszerencsesebb, mert ö Fekeli is meg Yaman is ... haha :) Azert azt jo lenne meg tudni, hogy miert is gyülöli Hakan ennyire Demirt? mert nekem ez meg mindig nem vilägos! Illetve, ha Fekeli apänk ütötte el a testveret, akkor miert kellett ebbe Demirt is belekeverni? csak azert mert joban vannak Fekelivel? mi van????? Szoval szerinted milyen cim illene a sorozathoz, ahol mindenki meghal? :-)