tom991 2008 szept. 28. - 15:44:23
(11/31)
Mármint "Howard Ashman neve jó movie-ra enged következtetni".
tom991 2008 szept. 28. - 15:43:23
(10/31)
Én még nem láttam a filmet, de Howard Ashman (Aladdin, A Szépség és a Szörnyeteg, A kis hableány dalszövegei) jó movie-ra enged következtetni. Isten nyugosztalja!
Danner 2008 máj. 12. - 22:56:20
(9/31)
No meg mikor azt énekli el, hogyan lett fogorvos:
már gyerekkorában is szadista volt, az anyja hát azt mondta, legyen fogorvos, mert akkor egyszerre okozhat fájdalmat és kereshet pénzt :D
Danner 2008 máj. 12. - 22:51:56 Előzmény sipka
(8/31)
Ez hatalmas film! :D
Nekem is az a jelenet maradt meg legjobban!
A fogorvos, meg az egész film is nagyon kész :D
10/10
peca1000 2008 jan. 06. - 22:15:30 10/10
(7/31)
Imádom ezt a filmet, mind a zene, mind a karakterek fenomenálisak. Amikor Steve Martin leszáll a motorról, és a motor magától leáll :) meg a többi fergeteges poén.
10/10
pozsizsuzsi 2007 dec. 31. - 13:37:00 10/10 Előzmény sipka
(6/31)
Ifjúkorom egyik kedvenc filmje. Amikor a kedvenc fogorvosomnak kölcsönadtam a kazettát, hogy kötelezõ film, nézze meg, állítólag nézetlenül adta vissza. Ugyanakkor elfelejtette visszatekerni. Mit tesz isten, a fogorvosos jelenetnél szakadt el nála a cérna. A zenék pedig tényleg nagyon jók, amiket a káposzta énekel, az egyenesen zseniális. Audry II is tényleg nagyon nagy arc. Yes Doctor, Doctor! :DDDD
Redfield 2007 júl. 23. - 11:38:20
(5/31)
Azért szerintem biztos lábakon áll a poén. :) Két verés közt szív egy kis nevetõgázt... :) Remek humorista, ezt még filmes pályafutása elõtt is bebizonyította.
sipka 2007 júl. 23. - 11:06:58
(4/31)
Mondjuk engem a "fehérnép" verés annyira nem fogott meg. Habár a csaj tehetett volna ellene, például azzal hogy felhívja a zöldszámot :) Vagy esetleg elmegy egy edzõhõz, hogy felkészítse az ilyen esetekre, mint a Jennifer Lopez fõszereplésével készült, "Most már elég!" címû filmben. De lehet hogy a csaj akarta hogy megverjék, mert szerette a szado-mazot :) (Végülis nem található meg a filmben ennek a teóriának a megcáfolása.)
Redfield 2007 júl. 23. - 09:16:09
(3/31)
Hát Martin kettõs életet élõ karaktere valóban megfogja az embert. Nappal fogorvos, este meg motoros vagány, aki veri a barátnõjét. :) kész...
sipka 2007 júl. 22. - 23:00:50
(2/31)
Gyermekkorom kedvenc filmje. Steve Martin a szadista fogorvosként olyan zseniálisat alakít ebben a filmben, hogy az már nem mérhetõ semmihez!!! (Húhh lehet most egy kicsit túloztam?!) A zenék pedig nagyon jók, még most is hallom a filmbeli számokat! (Állandóan ezeket a számokat hallom. Lehet hogy megbolondultam? :) Az Audry II is nagyon nagy arc. A kedvenc jelenetem ebbõl a filmbõl, mégis egy (a történet menetére nézve) elég jelentéktelen jelenet: amikor is Bill Murray karaktere bemegy a fogorvoshoz, hogy megnézzetese a fogát. Persze õ már tudja hogy ez a fogorvos egy szadista állat, és épp ezért megy be hozzá hogy fájdalmat okozzon neki (mivel erre izgul fel) :) Steve Martin játszotta karakter meg már mindent bevett hogy még elviselhetetlenebb fájdalmat okozzon neki, de a páciens egyre jobban katarzisba esik, így a végén kiküldi a francba, mivel az orvos meg arra gerjed ha a delikvensek rettegnek tõle. Szóval szerintem ez egy nagyon jó film. Sõt talán ez az egyetlen olyan musical amit szívesen megnézek akár egymás után többször is.
July1 2006 júl. 16. - 22:05:03
(1/31)
Imádom ezt a filmet, nagyon durva :D