eztasorozatotszeretem 2014 nov. 19. - 18:41:42
(2687/2767)
Akkor megelègszem jövõre a 17.èvaddal is :P
Jah nem volt annyira rossz a mai rèsz,sajna tegnap csak az éjszakai ismètlèsböl kb az elsõ 10percet lâttam..Terzani üdvözletèt küldi Monterossoval:D
No meg Rexet..aztán Monte el is tûnt..?:O
De ellenszenves volt a bajszos rendõr..
Ha bemásolnèk ide egy olasz pár soros szöveget,le tudnád nekem fordítani mi van benne?:))
A webfordîtó egy nagy nulla..
Nightspeed 2014 nov. 19. - 17:55:38
(2686/2767)
Amikor azt írtam, hogy talán tavasszal vagy nyáron levetíthetik a 18. évadot, akkor arra gondoltam, hogy az olaszoknál :)
Habár már volt arra példa, hogy hamarabb láthattuk az új részeket, mint az olaszok :D
Ami az olasz nyelvtant illeti; részemrõl könnyen ráállt az agyam :D viszont objektív szemmel szerintem nehéz, mint az össze többi nyelv esetében, de semmi sem lehetetlen :D
Jó volt a mai rész! ;)
eztasorozatotszeretem 2014 nov. 19. - 14:56:08
(2685/2767)
Juhè,de menõ lenne,ha levetítenèk jövõre a 17-18 èvadot..:)))
Már nem igen emlèkszem,hogy volt a kínais rèsz..:)
Olyan jó neked,hogy beszèlsz olaszul..èn nèmetet tanultam xd
De csak alapfokon beszèltem max ès rengeteget felejtettem:((
Ñagyon nehéz az olasz?Néztem neten a nyelvtanjât,igen nehèznek láttam.
Nightspeed 2014 nov. 19. - 12:00:38 Előzmény eztasorozatotszeretem
(2684/2767)
Igen, úgy tudom, hogy készül a 18. évad, amit valószínûleg tavasszal vagy nyáron adhatnak le.
Tanultam olaszul, és bevallom õszintén, mióta olaszul van sokkal kedvezõbb számomra, mivel németül meg nem tudok. :-)
Abban a részben Monterosso csak azt fordította le, amit a kínai mondott az anyanyelvén! Viszont ahogy elõbb is írtam, amit már olaszul mondott, nem szinkronizálták le. De mindegy én értettem úgyis :-)
eztasorozatotszeretem 2014 nov. 18. - 21:05:42
(2683/2767)
Köszönöm az információkat! :))
Pedig nagyon szeretném,ha levetítenék a 17. évadot is :)) Azt nem lehet tudni,lesz-é 18.évad?(vagy azt forgatják most)? :)
Azért is imádom a filmet,mert van benne humor is no meg a kutyus..:D Jó volt a krokodilos is :D meg a vidámparkos:D
No meg a jóképû Davide és Terzani XD
Am te beszélsz valamennyire olaszul? :)
Petterson 2014 nov. 18. - 19:44:17
(2682/2767)
Pedig le lett fordítva, csak nem írták ki, hanem Montereszto mondta, hogy mit mond a kínai.
Nightspeed 2014 nov. 18. - 08:36:01 Előzmény eztasorozatotszeretem
(2681/2767)
Igen napjainkban is forgatják a sorozatot Terzanival :)
Szerintem nem vették meg a 17. évadot, de ebben már nem vagyok biztos :/
Ami engem illet, én a három olasz felügyelõ közül Davide Rivera volt az, akit a legjobban kedveltem :) habár a többivel sincs bajom :)

Nem tudom ki követte figyelemmel a tegnap leadott Darabokban (A pezzi) címû epizódot? Volt benne egy hatalmas baki, nem a film részérõl hanem a szinkron részérõl; amikor az öreg kínai felhívja az "ügyvédjét", és Terzani megkérdezi mire jutott, akkor nem szinkronizálták le amit válaszolt -_-
Aki nem értette volt, akkor én most fordítom; "Avvocato venire qui subito" vagyis "Ügyvéd jönni ide azonnal"
Ne essen félreértés én jól fordítottam, ugyanis a kínai törte az olasz nyelvet...
eztasorozatotszeretem 2014 nov. 16. - 18:51:42
(2680/2767)
Sorozatfüggõ:nincs mit,örülök h tudtam segíteni..

Háát,halljátok..
Ahan,hallottam róla,hogy nov25 az elsõ résztõl újra kezdi a Duna tv..igazság szerint anno néztem Rex felügyelõt,mindegyik gazdival láttam részeket,de össze vissza,nem úgy,hogy végig néztem az elsõ résztõl az utolsóig.
Mivel nem vagyok nagy tv nézõ pár 1-2 jó sorozatot nézek meg kézilabda forma1 pl.
Most is csak kapcsolgattam a tvt,mikor megláttam h van Rex Rómában,én most a Davides részek második felénél kapcsolódtam be,de anno láttam pár Lorenzos részt is..ezért is zavaros most picit nekem...
Nagyon sajnálom,hogy vége lesz,hiányozni fog:(((De egyáltalán megvettük a 17.évadot?Vagy ezután fogják?Egyáltalán mennyi évados?Még forgatják a filmet?
Meg olyan rossz,h mindig másik felügyelõ van:( Nektek szimpatikus Terzani?
Darrel B. Mays 2014 nov. 16. - 16:46:01
(2679/2767)
Igen, sajnos vége. Mivel a Duna TV-n november 25-én az elsõ résztõl hetente újraindul,nem hiszem,hogy amíg azt be nem fejezik,lesznek új részek. Amíg a 170 részt levetítik,kb. 2017-ig fog tartani, de ne legyen igazam!
Utoljára ilyen heti vetítéssel a TV2 próbálkozott 2005-2007-ig, persze akkor csak az osztrák részek voltak...
Az sem tartott valami kevés ideig.

De elõre szólok (SPOILER!!) , hogy egy borzasztó nagy katyvasszal ér véget. Ha olvastad az epizódismertetõt, Rexi drágánk most kivételesen az olasz-osztrák határnál, Meranoban kap egy gazdát összesen 1 (nálunk kettészakítva 2) rész erejéig, akinek "Brandtner" lesz a hangja...
(Viczián Ottó)
Ez gyakorlatilag-ha jól tudom- világpremier, mert eddig bizony sehol sem ment... De az M1 nem is nagyon harangozza be,Terzani is egészen el lett titkolva nálunk. Szerintem a fantasztikus menedzsmentnek köszönhetõen élnek hazánkban olyan emberek is,akik azt hiszik, hogy a 12.évad után nincs szinkron :)

A Rex most tart...hanyadik csatornájánál is a Duna TV-vel?! TV2, Story4, Story 5, M1, AXN White, AXN, és Duna TV.
A felújított,16:9-es változatban (AXN-es vetítések a 6.évad közepéig) az RTL csoport is megvehetné, ha már a Knight Ridert valahogyan adják a Cool TV-n (és Rexszel együtt mindkettõ a TV2-n ment kb. 10 évig.) Ha elkezdeném pl. a Knight Rider helyén,legalább lenne valami értelmes azokon a "szennytévéken" a '90-es évek-beli Gálvölgyi show-k (amikor még tényleg humoros volt,bár azért nem érte el a korábbi színvonalat már) huszadszori ismétlése mellet :)
(Aki szereti ezeket a mûsorokat, amik ott mennek, attól elnézést kérek persze.)

A képen a 16.évad 11-12.részének fõnökével látható Rex :)
Sorozatfüggõ 2014 nov. 16. - 15:04:33
(2678/2767)
Köszönöm az infót, némileg megnyugtatott, hogy Davidét legalább nem "halasztották meg".
Nightspeed 2014 nov. 15. - 18:01:12
(2677/2767)
Igen éppen ezért lenne jó, ha az olasz vetítési sorrendet tartanák be - mint írtam :)
Úgy tûnik a következõ évadot már nem szinkronizálták le :/
eztasorozatotszeretem 2014 nov. 15. - 17:00:38
(2676/2767)
Davidevel nem történt semmi,nem halt meg csak úgy eltûnt mint a kámfor
jaa,akkor az az újságíró nõ volt...én meg csodálkoztam,mi lett azzal az újságíró nõvel,akivel lefeküdt..ez számomra érthetetlen volt...
csak kár h vége lesz 19.én :((
10/10
Tilla 2014 nov. 14. - 21:52:28 10/10
(2675/2767)
Sõt, az sem baj, ha marad a német juhászkutya, hiszen Kántor, Rin Tin Tin, vagy Kelly is filmsztár volt, nem Rex az elsõ ezen a pályán. Csak más nevet kell találni... :-)
Sorozatfüggõ 2014 nov. 14. - 20:11:03
(2674/2767)
Kedves Rex rajongók!
Kérem, ha valaki tud válaszolni, tegye meg!!
Azt szeretném tudni, hogyan ért véget Davide és Rex kapcsolata. Azt a részt láttam utoljára, amikor Rexet elrabolták, de Davide megtalálta. A következõ volt az utolsó rész, sajnos nem tudtam megnézni, és látom, hogy a folytatásban már Terzaninak hívják Rex gazdáját. Szépen kérem, ha valaki tudja, írja le nekem, mi történt Davidéval! Elõre is köszönöm!!!!
Nightspeed 2014 nov. 14. - 17:46:59
(2673/2767)
Nah itt még nagyon adja :D
Nightspeed 2014 nov. 14. - 17:40:44 Előzmény Darrel B. Mays
(2672/2767)
Maddalena de Luca szerepe a törvényszéki szakértõ, mint annak idején dr. Graf :) Nagyon dögös nõ!!!
Noha komoly szerepet szántak neki, de annak idején szerepet kapott a RÓMAI HELYSZÍNELÕKBEN, ezért inkább úgy döntött, hogy fõszerepet vállal ott, semmint mellékszerepet a Rexben :)
Aki nézi hétfõ esténként a Római helyszínelõket, majd a következõ évadában Selvaggia Martini-ként tûnik fel...
Katia pedig nyomszakértõ, és nem a boncolásért felel, mint most Gloria!
Nightspeed 2014 nov. 14. - 17:29:03
(2671/2767)
Azért jó lenne ha az M1 nem össze-vissza adná le a részeket, hanem az olasz vetítési sorrend szerint, ugyanis a tegnapi részben Terzani megdugta az újságírónõt, a mai részben pedig megismeri.... Kicsit szürreális -_-
offtopic
Petrapetrus 2014 nov. 13. - 10:35:43
(2670/2767)
Jó, hogy nekem nincsenek ilyen problémáim. :D

A Moseres részeket végignéztem - és NAGYON SZERETTEM!, a Brandtnereseket már csak úgy hellyel-közzel (szerintem a vele készült részek felét, maximum 3/4-ét láttam) - elment, aztán utána következõ gazdikba pedig csak érintõlegesen belenéztem mondjuk egyszer vagy kétszer. Pontosabban a Hoffmann-Herzogból láttam nagyjából összesen 2 vagy 2,5 epizódot - ennyi elég is volt, meg egyszer egy Fabbrisat. Utóbbinál nyugtáztam, hogy régen az elõzõ verzió sem volt valami jó, sõt, de ez már kifejezetten x*r. Úgyhogy ennyiben maradtam a sorozattal. :D

Az elsõ négy évadot bármikor bármennyiszer, az 5-7. még olyan, hogy ha nincs más, megnézem NÉHA, a 8. szériától pedig már konkrétan egyáltalán nem érdekel a sorozat. :D

A Rexet már réges-rég be kellett volna fejezni, ha rajtam múlt volna, már a 7. évad végén. :)

Ha annyira nyomozókutyát akarnak, akkor castingoljanak egy másik fajta ebet (mondjuk labradort), nevezzék át a sorozatot valami másra, a krimi-szálat meg hagyják meg nyugodtan. Nyomozhat egy labrador is a rosszfiúk után, nem kell ahhoz egy Rex nevû németjuhász...
10/10
Tilla 2014 nov. 12. - 22:11:58 10/10
(2669/2767)
Nahát, hogy tudtad megállni, hogy nem nézed a sorozatot?! :-) Én alig vártam a következõ részt.
Akkor kezdett kicsit idegesíteni, amit a kutyával mûveltettek, mikor Böck bosszantására trükközött. Hát ilyen nincs! Egy kutya viccelõdik? Olvastam ugyan arról, hogy állítólag az ebeknek is van humorérzékük valamilyen szinten, no de ennyire, azért enyhe túlzás.
papzo 2014 nov. 11. - 07:08:58
(2668/2767)
A filmen az elefánt is repül.
Ne keress racionalitást, hitelességet vagy mást.
Adott egy sztori, adott hozzá (több) kutya, megpróbálnak sok éven át minél több bõrt lehúzni róla.
Ez az új felügyelõ nem igazán szimpi, Davide sokkal szerethetõbb volt és a kutyával is jobb volt az összhang.