Téma: Ridikül

2/10
Papp Sándorné 2015 febr. 07. - 15:59:13 2/10
(184/304)
Nyugdíjas öreglány lévén indulása óta rendszeres nézõje vagyok a mûsornak, de lehet, hogy ennek vége lesz, mint a botnak. Unom már ugyanis, hogy mindig ugyanazok a vendégek. Bármennyire tisztelem és szeretem is õket, kezd egy kissé unalmas lenni. Fõleg, ha ugyanazt a történetet néha többször is halljuk.
tortura 2015 jan. 24. - 14:16:26 Előzmény Állatbarát
(183/304)
Igen, tényleg ezt mondta. De én poénra vettem. Nem kell olyan komolyan venni az életet. Ahhoz túl rövid ideig tart.
Állatbarát 2015 jan. 21. - 22:24:12
(182/304)
Azt hiszem a hétfõi adás szólt az anya fia kapcsoltról. Meg vagyok döbbenve, hogy a Jakupcsek és Radványi Dorottya milyen kegyetlenül elrontják a fiaik êletét. Addig nem lehetnek boldogok senkivel, amig õk elnek, nem szállnak le a nyakukról. És ezt olyan büszkén hajtogatjàk. Jakupcsek még a nyálát is csorgatja rájuk. Ez a saját kifejezése volt a mûsorban.
Állatbarát 2015 jan. 21. - 22:23:37
(181/304)
Azt hiszem a hétfõi adás szólt az anya fia kapcsoltról. Meg vagyok döbbenve, hogy a Jakupcsek és Radványi Dorottya milyen kegyetlenül elrontják a fiaik êletét. Addig nem lehetnek boldogok senkivel, amig õk elnek, nem szállnak le a nyakukról. És ezt olyan büszkén hajtogatjàk. Jakupcsek még a nyálát is csorgatja rájuk. Ez a saját kifejezése volt a mûsorban.
10/10
taki 2015 jan. 09. - 18:03:05 10/10
(180/304)
Köszi, hogy megvárták a "Család barát" végét. 
7/10
hjn14 2015 jan. 08. - 18:21:04 7/10
(179/304)
Ez a mai rész (hazugság - õszinteség) rendkívül tetszik. Szeretném "felvenni", megosztani azokkal is, akik nem nézik ezt a mûsort.
ifad 2014 dec. 28. - 13:21:19
(178/304)
Kérem, hogy nem vegyék el a helyet a Bosszú címû sorozattól. Végre volt egy remek sorozat, amit meg tudtam nézni, miután a gyerekek elaludtak. Akik a Ridikült nézik, már ilyenkor este úgyis alusznak! Kérjük vissza a Bosszút erre az idõpontra. Gondolják át!
7/10
hjn14 2014 dec. 16. - 18:32:46 7/10 Előzmény Qksika
(177/304)
Nincs probléma, Oksika! Már korábban kaptam választ személyre szóló válaszban. Ott nem okoskodtak a rossz szóhasználaton. Azért köszönöm.
1/10
Qksika 2014 dec. 11. - 18:35:35 1/10 Előzmény hjn14
(176/304)
Nem a mûsorból kell kiderülnie az ismétlés idõpontjának, hanem a mûsorújságból, abból pedig kiderül. Minden nap ismételik a délutáni adást az M2-n 23 óra körül. Mi a probléma?
vino-et-veritas 2014 nov. 07. - 19:23:17
(175/304)
Elméletileg aznap késõn este az M2-n ismétlik.

A mai téma érdekes, de kissé leragadtak a saját területükön (irodalmár, színészek). A Z-generáció dolga sokkal összetettebb kérdés. Nap, mint nap a mi családunk is szembesül vele...
7/10
hjn14 2014 nov. 07. - 18:06:38 7/10
(174/304)
A mai témát - (m1) -szeretném másnak is ajánlani, de sajnos nem derül ki a mûsorból, hogy mikor és hol ismétlik meg. Jó lenne - gondolom igény is lenne rá - ha közölnék az adások témáit, és az adott téma ismétlését más csatornákon.
Ez nagyon nagy munkát jelentene a szerkesztõknek?
1/10
Suziy 2014 nov. 03. - 21:17:51 1/10 Előzmény Suziy
(173/304)
A föld belehal a sok szemétbe, ez kinek lenne érdekes?
Az elmúlt száz évben a Föld népessége 1 milliárdról 7 milliárdra nõtt, s az emberiség ( ... élelmiszert, vizet és energiát õröl fel, kimenetként pedig szemetet termel....,a globalizált tudatú nagyvárosi fogyasztót, a totális függõségben élõ, „modern”, urbanizált embert. ... )a földfelszín 97%-át elfoglalta. S mivel az emberek több mint fele városokban él, mára a város lett az általános közeg, a földi ökoszisztéma legfontosabb meghatározója. A városlakó emberre úgy is tekinthetünk, mint egy új fajra – Homo sapiens urbis – mely folyamatosan alakítja a környezetét, saját magát és így talán a saját jövõjét is............. a piacgazdaság kapitalizmusa!!!!
1/10
Suziy 2014 okt. 16. - 19:56:00 1/10 Előzmény Suziy
(172/304)
Modern szabad piacgazdaság a "kényszer" munkahelyek fen tarthatósága az árucikkek gyártása és eladhatósága jegyében
szükség van az ilyen klasszikus értékeket romboló, viszont gazdaságos "életben maradás" társadalmilag cserefelpörgetõ mûsorokra.
1/10
Suziy 2014 okt. 16. - 09:49:15 1/10
(171/304)
"Önmagaddal légy elégedett" Rékasi Károly
"Elégedettség"
Amit az idõ elõrehaladtával, nevezetünk "fejlõdésnek" a "nyilvános médiumok" rendre, már, már szabály szerint általánosan vizionálnak.
Az elégedettség nem olyasmi, amit egy bizonyos célban majd megtalálhatunk, hanem olyan dolog, amit minden nap gyakorolunk a cél felé haladva.
"Az elégedettség önmagad elfogadásával, szeretetével kezdõdik." Nem így van, a magunk a tulajdonunk szeretete Önzés látszólag az énnek (sajátja) javát akarja, de sejtelme sincs arról, hogy mi az igazán jó, hiszen az "ego" ha tudná, érezné nem vágyna másra, nem vágyna szebbre, nem vágyna jobbra, nem vágyna többre.. Az önzés a csillapíthatatlan sóvárság egy az "önimádat" neme.
Ha tárgyilagosan megvizsgáljuk, láthatjuk, hogy az emberi világot, a társadalmi és a nagy gazdasági folyamatokat egyaránt az önzés vezérli.
Mert mi az elégedettség? Ha van elégedettség akkor nincs szükség már többre!
Szeretem az órámat, a cipõmet, a RIDIKÜLömet, a szûk vagy tág környezetem, az életem mind, mind szeretem és ezért elégedett vagyok nem szeretnék újat nem szeretnék nagy változásokat nem álmodozom, hogy ezen változtassak.

A klasszicizmus titka mikor még a státuszszimbólum csak név volt.

Nézd a világot: annyi milliója,
S köztük valódi boldog oly kevés.
Ábrándozás az élet megrontója,
Mely, kancsalúl, festett egekbe néz. (Vörösmarty Mihály)
10/10
taki 2014 okt. 13. - 19:18:34 10/10
(170/304)
a mai témához:
http://www.nemzetisport.hu/vizilabda/vizilabda-ujabb-klasszis-bucsuja-valkai-agnes-visszavonul-2133819
Vízilabda: újabb klasszis búcsúja, Valkai Ágnes visszavonul
Edmond Dantes 2014 okt. 03. - 09:01:10
(169/304)
"Meddig tart még ez a közhelyes förmedvény mûsor...": tudod, szegény az eklézsia, évi 80 milliárdból mit vársz?
"..kíváncsi lennék hogy ki nézi rendszeresen?": szted számít ott?
1/10
stenimore 2014 okt. 02. - 23:34:16 1/10
(168/304)
Meddig tart még ez a közhelyes förmedvény mûsor ,kíváncsi lennék hogy ki nézi rendszeresen?
tortura 2014 okt. 02. - 18:27:51
(167/304)
Nézd, neked jogod van felháborodni bármin. De azért hadd jegyezzem meg csendben, halkan, hogy egy vicc attól vicc, hogy nem kell komolyan venni. Egyébként meg nem haladunk sehova. Csak mindig kell a magyarnak egy ellenségkép. A külföld, a nyugat, a melegek, a hidegek, stb. Valaki kell, mert a magyar ember nem szereti jól érezni magát a bõrében. Én például cseppet sem félek attól, amit itt néhányan vizionálnak. De azért csak tegyék nyugodtan, én egész jól elszórakozom rajta.
A mûsorról is essék néhány szó. Pár részbe belenéztem és nem nagyon tetszik. Érdekes, hogy Jakupcsek a sokat szidott kereskedelmi tévében volt a legjobb. Nekem a nevével fémjelzett mûsor tetszett nagyon annak idején a TV2-n. De a Most vagy soha c. mûsort is jól vezette. A tegnapi adást meglátva már nem is voltak illúzióim. Pitti Katalin kiváló operaénekesnõ. De amikor pár éve láttam egyszer az A' la Cart-ban, igen kiábrándultam belõle a hisztis kirohanásai miatt. Olyan volt, mint egy hisztis 5 éves hülye gyerek. Kovács Katitól meg megint csak kiver a víz, bár hogy jó énekes volt, az tény. Csak a látványa...
Jakupcsek az én véleményem szerint igenis jól néz ki a korához képest. És nem azért kell topon lennie (egy p-vel), mert van egy kislánya, hanem azért, mert a megjelenésébõl, a szereplésébõl él. Ergo nem hagyhatja el magát. Szerintem semmi kivetni való nincs benne. Amiben én láttam, csinos volt. A Szeretlek Magyarországban hülyébben öltöztetik, de hát ott Jenõ is úgy néz ki, mint egy idióta. Azt az egyet én sem értem, hogy miért kell mindig direkt kislányosra maszkírozni, hiszen õ már nem kislány. De tartok tõle, hogy errõl nem õ dönt, hanem a mûsorkészítõk.
1/10
Suziy 2014 szept. 30. - 14:15:32 1/10
(166/304)
Arra haladnak!!
Média fejek , betöltik, áttöltik a sok "mocskot" a szereplõk fejébe
és azok nyomják mint a robotok ez és az kell!
Többségi demokrácia; Mátrix újratöltve.
1/10
Suziy 2014 szept. 30. - 12:05:06 1/10
(165/304)
Milyen megállapítás ez, tegnapi adás; "majd a gyerek felnõ eldönti, hogy fiú e, vagy lány!"
Dõl a "többségi" marhaság a szenny médiából.
A nõ nõnek a férfi férfinek született, majd ha hibridként tudnak azonos nemûek egymás közt szaporodni, akkor majd dönthetnek.
Mert ha "pusztán" lélektani alapokon múlik hogy valaki milyen nemû akar lenni, akkor a közeli jövõben bárki állíthatja magáról, hogy Õ II. Ramszesz, melléknevén Nagy Ramszesz, görögösen Ramesszisz, uralkodói nevén Uszermaatré Szetepenré (i. e. 1302 k. – i. e. 1213. június 27.) az újbirodalmi XIX. dinasztia harmadik fáraója.
Egybõl megkapná a dilifleknit.
Bezzeg a melegek jövõre óvodát nyithatnak.

no comment