4/10
Serutekin 2013 nov. 06. - 23:38:24 4/10
(41/61)
Sokszor lehúzzák az emberek itt a filmeket, de ez tényleg nagyon vérszegény. A logikai elemek teljes hiánya és a kiszámítható sztori miatt nem ajánlom megnézni. Mellesleg nagyon a képedbe nyomul a film és erõltetett.
10 pontból esetleg egy halvány 4 ér.
offtopic
Babi néni 2013 nov. 06. - 22:54:07 Előzmény SpencerBarnes
(40/61)
Van aki nem is dohányzik és mekibe sem jár és földhözvágná heti 3alkalommal 2000ft-ért a mozizás. Ha neked ez alap akkor örülj neki, mert kurva gazdag vagy az átlaghoz képest magyarországon.
Egyébként azzal vígasztalom magam, hogy nem engedhetem meg magamnak a mozit, hogy úgyis jobb itthon nyugalomban megnézni egy filmet, mások 90percig nem bírnak kussban, zörgés, csámcsogás és szagos kaják nélkül végigülni.
Régi mozis élményeim (amikor még megengedhettem magamnak a 600ft-os mozijegyet havi egyszer) szinte mindig csalódottan távoztam a moziterembõl, a bemutató alapján az ember mindig többet, jobbat vár, aztán szinte szart se kap.
Itthon fogom és leállítom ha szar és keresek egy másik filmet.

A bemutató tetszett, de a hozzászólások alapján tuti nem fogom megnézni.
Kicsit tele már a padlás a hálivûdi maszlagokkal.
Vágyom valami tartalmas kis mûvészfilmre, kár hogy azokból kevés van.
Sz Peter 2013 okt. 26. - 18:39:07
(39/61)
Roy Pulsipher (Jeff Bridges) miatt érdemes megnézni. Egyébként elég kiszámítható, sokszor látott az alapsztori.
Nagy1A 2013 okt. 18. - 10:56:29 Előzmény SpencerBarnes
(38/61)
OFF! Igaz............igaz.........Vánnyadt Vánnyadtovics Ványadt....akárcsak magam mondtam volna....
A mozinak meg van a maga sajátos, egyedi, különleges hangulata, ott teljesen átadja magát az ember a filmnek, kiváve, ha mellette egy idióta kólát szürcsök és kukit zabál, állandóan megkérdezve az õmellett ülõ valakijét, hogy......kérsz még?? Othon is nagyon jó mozizni, de azért az más, kötetlenebb. Plusz, azért az IMAX-os élmény, semmivel nem hasonlítható össze, pl.: az Avatar 3d-s sárkányrepülése,otthon és az IMAX-en.........ég és föld. A moziban teljesen benne vagy a képben és olyan mintha magad is benne lennél, mert az agyad a nagy tömegû 3D-s látvány inger miatt, teljes egészében el tudja oltani a nagyon kis bejövõ 2D-s látványingert, viszont az otthoni 3d, 106 centin lószar, még a nagy vászon sem lehet elég, mert a periféria látásod miatt a szoba 2D-s tárgyai is benne vannak a képben.
Emiatt olyan, mintha egy 3D-s képet néznél, ami a falon lóg.
Amúgy a véleményekbõl nem tudom eldönteni, hogy megnézzem, avagy ne! Ezt szeretem a legjobban!
3/10
jos78 2013 okt. 17. - 21:13:39 3/10
(37/61)
Ez sajnos nagyon gyengére sikerült. És unalmas is volt. 3 pont
2/10
tesz-vesz 2013 szept. 03. - 17:29:51 2/10
(36/61)
többet ki lehet volna hozni ebbõl a filmbõl. egy így nemcsak kevés, de rettenet is, ízléstelen, unalmas.
valahogy nem áll össze, jó lett volna hogyha a vérbíró cowboy cowvboy is maradt, dehogy nõi testben van, bennem ez mindig ellenérzéseket váltott ki. sokkal jobb lett volna, hogy a srác a nõ, a cowboy meg a kínai, sokkal több humort ki lehetett volna hozni belõle, és a csajt is meg lehetett volna tenni, így fõszereplõnek.
a két fõszereplõ nem humoros, nem tudna élni a vásznon, ez egy elcseszett men in black
A film nem bír kilépni a b-kategóriából
2/10
Shiviatar 2013 aug. 30. - 22:00:17 2/10 Előzmény Mr. D
(35/61)
Miközben néztem, egy kérdés keringett a fejemben: Mi ez a rettenet?
A gyilkos python 9-rõl inkább írok kritikát mint errõl.
Ha valami, ez a film tényleg elvesztegetett idõ az életedbõl.
9/10
cathyca5 2013 aug. 19. - 19:31:02 9/10
(34/61)
Nagyon jo, vicces film:) nem bántuk meg hoyg ezt választottuk ...
9/10
deljuve 2013 aug. 17. - 14:57:38 9/10
(32/61)
nagyon jó film!enyhén a sötétzsaruk koppintás, de élvezhetõ és vicces!
a végén nagyon drámai, és vicces!!!
nem tudom sokaknak miért nem tetszik, látszik hogy nem tudják értékelni a jót!
9/10 8-ast érne, de kellemeset csalodtam!
kistejes23 2013 aug. 16. - 23:42:29
(31/61)
nekem tetszett!Féltem attól h nem fog tetszeni a kritikák alapján, de kellemeset csalódtam. :) ajánlom másoknak is! Olyan Man in black beütése van és csak egy picivel rosszabb nálla. 7/10
offtopic
zottyo534 2013 aug. 16. - 14:38:02
(30/61)
Ha Jeff Bridgesnek sikerült volna ehelyett az idegtépõ kotkodácsolás helyett bármi mást produkálnia, ami texasi akcentusnak is eladható, akkor simán lehetett volna a film egy átlagos semmi, így viszont nagyon alulról szagolja a béka seggét. Azt pedig nem is értem, hogy minek mutatták lassítva, ahogy mindenki szerelmesen bámul rá. Lehet, hogy enélkül csak egy órás lett volna a film?
Viktor6665 2013 aug. 15. - 23:48:31
(29/61)
Men in black és ghostbusters mix egy kis cowboyos beütéssel és nagy minõségromlással.
4/10
_Freddy_ 2013 aug. 15. - 12:12:39 4/10
(28/61)
Rövid mindent elmondó értékelésem a filmrõl: F*s,fos,fos...
5/10
jozsi86 2013 aug. 11. - 22:16:10 5/10
(27/61)
Nem rossz film. Egyszer-egyszer meg lehet néznu. Némi Men in Blackes beütése van, de az jobban tetszett.
7/10
Attila G. 2013 aug. 06. - 01:48:26 7/10
(26/61)
Én ugyan láttam a Ghost Busters és Men In Black részeket; s van némi hasonlóság; mégis úgy gondolom, hogy nem lehet teljesen összehasonlítani az említettekkel; külön, más lapon kell kezelni ezt a filmet.
Azt nem akarom írni, hogy pl. a Men In Black s ez a film ég és föld, mert ez azért túlzás lenne.
Bár az tény, hogy mind a Sötét zsaruk, mind a Szellemirtók nagyobbat durrant, s ez a film, és a története kissé egyszerûen lett.
Az is tény, hogy gyûlölöm Ryan Reynoldsot, mert egy gusztustalan fazonnak tartom néhány karaktere miatt, de olyan karakterek eljátszására is való. - Pl. amíg néhány gusztustalan jelenetet Sean William Scott simán el tud adni, addig ugyanattól RR elõadásában tényleg rájön a hányinger. S sose fogom megérteni, hogy pl. az Alvin és a mókusok filmfeldolgozásában hogyan lehetett ilyen embert szerepeltetni. - Ebben a filmben viszont tûrhetõ volt. Bár azt szívesen elnézegettem volna, ha ráesik néhány úthenger, hirdetõoszlop és hasonló.
S bár nem teljesen nyerte el a tetszésem a film plakátja.
S bár eme film nézése közben döbbentem rá az egri Uránia mozi hátrányára. - Agyba-fõbe járatják a klímát a székek alól, pedig szerintem késõ délután, illetve este fölösleges, sõt, zavaró; ilyen formátumban nagyon rossz. -
S Jeff Bridgest is egy kissé szürke valakinek tartom - bár egyszer már szívesen megnézném A halászkirály legendáját.

Ennek ellenére ahhoz képest egész jól elszórakoztam ezen a filmen. Bár kétségtelenül voltak hibái, többek közt a rövidsége.
Kevin Bacon számomra üde színfolt volt. Egy bizonyos korábbi "szellemes" filmjének egyik jelenete miatt kedveltem meg a palit. - Amikor az Árnyék nélkül címû filmben láthatatlanul kikocsikázott (közben jó kis zene szólt), volt rajta valamilyen gúnya, meg a fején kendõ körbetekerve. 2 kis srác elkezdte bámulni, mire õ rájuk nézett; kitátotta a "száját", ezzel halálra ijesztve a srácokat... Na eme jelenet óta úgy gondolom, hogy jól állnak neki ezek a karakterek, mint a Szellemzsarukban is hozott.

S Mary-Louise Parker is elég kellemes nõszemély volt.

Na szóval, bár kissé meglepõdök a saját pontozásomon, 10/7-et adok rá.
8/10
King Diamond 2013 aug. 05. - 14:42:29 8/10
(25/61)
Valószínûsítem azért, mert még nem láttam se a Ghostot, se a Men in Black részeket, de én baromira jól szórakoztam a filmen. Tökre megérte moziban megnézni. Ötletes történet (a képregényt szokás szerint nem ismerem), remek látvány (nem értem azokat, akiknek ez gagyi volt), jó szereplõk (a fõszereplõkön kívül Robert Kneppert élmény volt látni, valamint Jeff Bridges avatarja sem volt utolsó látvány), jó poénok (többször is nevettem egy jót), talán egy kicsit több 3D elfért volna bele. Lehet, hogy ha az elõbb említett filmek megnézése után jött volna nekem is ez, akkor én is hasonlóan vélekednék, mint itt a többség, de most ez a véleményem. A magyar szinkron is jó volt. Nem voltunk sokan a moziban, ami szintén pozitívum. És az is lehet, hogy nem hozza vissza az árát, meg bukni fog, de én remekül szórakoztam rajta, és végül is ez a feladata egy ilyen jellegû filmnek.
8/10
Superalonso 2013 júl. 29. - 10:56:35
(24/61)
Nem tudom mért kell ezt a Ryan Reynolds-ot erõltetni...kibacottul idegesítõ ürge, 1 filmet nem bírok végignézni tõle talán csak a Safe House-t tudtam megnézni, de azt sem miatta
5/10
bercesnagy 2013 júl. 27. - 16:10:58 5/10
(23/61)
Közepes film, szépen kidolgozott látványvilággal és egy rendkívül gyenge forgatókönyvvel. A Men in Black nyomába sem ér. Ryan Reynolds csak erõlködik, Jeff Bridges pedig mintha még mindig azt hinné, hogy a félszemût forgatja, talán Kevin Bacon játszik a legjobban. Egy könnyed nyári filmnek elmegy, de felejthetõ alkotás. 5/10.
Marcipáncica_ 2013 júl. 24. - 23:32:23
(22/61)
Ezt jól benéztük most...
No. Hát én az a típus vagyok, aki általában minden filmben meglátja a jót, vagy legalábbis igyekszik.
DE!! Most ez nem jött össze. Láttam már olyat amirõl morogva jöttünk ki, vagy amin röhögtünk hogy "jééézusom hátezmegmivót??!" és sorolhatnám. De errõl agyhalottként távoztunk, mert még beszélni sem volt kedvünk róla annyira elvette a kedvemet mindentõl. Másra számítottam. Hogy miért?
Mert:
- szeretem a fõszereplõket
- alapvetõen érdekes és jó az alapsztori
- vannak benne trükkök, animált karakterek
- poénok
- akció...stb
legalábbis az elõzetes és az ismertetõ alapján.
De mégsem mûködik. Olyan mint egy jó iparos munka, rutinosan összerakták, mindenbõl tettek bele egy-egy csipetnyit, de a film nem lett jó. A poénok erõtlenek, a szereplõk felszinesek, az akció semmilyen a forgatókönyv összecsapott...
Nem érte meg. Nem a mozijegy árát, hanem az idõt sajnálom amit rááldoztam... :(
Csalódás:
5/10