BladesOrsi 2008 aug. 07. - 21:16:41
(5/105)
na, õ A színész. a nagybetûs színész. tud hihetetlenül mókás, ugyanakkor érzelemmel teli, komoly szereplõket is alakítani. remek színész, hatalmas tehetség.
kedvencem tõle az Apa csak egy van és a Patch Adams. az elõbbi nagyon mulatságos, az utóbbi számomra megható.
na és a mosolyától elájulok. nem azért mert jól néz ki, hanem mert olyan aranyos, amikor mosolyog. olyan igazi cinkos mosolya van :)
norton15 2007 nov. 01. - 15:29:52
(4/105)
Szerintem is jó színész, de azért nem ülnék le minden egyes filmjéhez.
orn 2007 nov. 01. - 13:58:55
(3/105)
nekem is õ az egyik kedvencem. pedig nem szoktam kedvenceket választani, de számomra is a legnagyszerûbb benne, hogy a vígjátékokban és drámákban is ugyanolyan színvonalasat tud nyújtani. bár sajnos mostanában kevésbé jók a filmjei...
Redfield 2007 okt. 30. - 08:28:54 Előzmény Redfield
(2/105)
Jaj, nehogy már... most ennyire nem akar hozzászólni senki ROBIN WILLIAMS-hez???
Redfield 2007 okt. 26. - 18:26:34
(1/105)
Zseniális színész, és mondhatni talán azt is, hogy komikusként sem kevesebb. Számtalan, számtalan filmben bizonyította rátermettségét maximálisan. Mind vígjátékokban, mind drámákban megállja a helyét, SÕT, õ kelti életre a filmek nagy részét. Nem sok színészt tartok számon, akiknek a neve garancia számomra, hogy legalább plussz pár fokkal színvonalasabb lesz a film, de az övé igen. Akik utálják, azok nem szeretik a vígjátékokat sem, vagy mindössze az arcával lehet bajuk. Nem is nagyon lehet kiemelni filmeket tõle, de a Halászkirály legendájá-ban nagyon tetszett a karaktere és a játéka, gyerekkoromban még láttam tõle a Játékok-at, egy nagy ritkaságot az életmûvébõl, és még számtalan más filmjét, de még mindíg nem az összeset. A sorozat, amivel kezdte filmes pályafutását még ma is megállja a helyét, (ami nem semmi). Két legjobb alakítása a Csodás álmok jönnek c. filmben lévõ, (de magát a filmet nem szeretem, mert ennél hollywood-ibb már nem is lehetne) és egy még ennél is kiemelkedõbb, komoly szerep: a Sötétkamra c. remekmûben volt.