Téma: Rocky Balboa

Moncso 2007 máj. 05. - 14:59:00 Előzmény Timke
(50/170)
Szerintem is jo. Sportemberek ne nezzek, nem a boxrol, bajnoki cimrol szol. Inkabb a szeretett felesegenek elvesztese es lelektani kovetkezmenye, meg a csaladi kotottseg az alapja az egesznek. Ettol meg erdekesebb.
10/10
delorean 2007 ápr. 20. - 22:53:05 10/10
(49/170)
ez mindent bizonyít
10/10
delorean 2007 ápr. 20. - 22:46:05 10/10
(48/170)
háát pedig Stallone ''viszi a hátán'' az egészet, mert végülis Rocky-ról szól aki kiöregedett, de még ég a láng odabent, és a ''Stuff In The Basement'', egyszóval van még szufla odabent. A Rendezésrõl meg annyit Psycho hogy azt is Stallone csinálta, Rendezett, írt és fõszereplõ is volt egyben, nem kis meló egy ilyet összehozni. Aki meg nem szereti a Rocky-t azzal valami baj van, és az mégnagyobb baj ha csak annyit lát hogy végigboxolja mind a hat részt...
Stallone a legnagyobb színész aki él és élt valaha ;)
SLY FOREVER
Timke 2007 ápr. 03. - 21:21:46
(47/170)
Egész jó. Bár nekem nincs összehasonlítási alapon, sokkal rosszabbra számítottam. Persze elõre lehetett tudni a történetet, de mégis sikerült méltósággal filmre vinni. Talán Stallone arca volt az enyhe túlzás - kevesebb botox kellett volna neki. De mindent összevetve megnézhetõs a film, kellemes kikapcsolódást nyújt.
^PsychoDad^ 2007 márc. 28. - 22:26:39
(46/170)
Asszem lemaradt a :) a végérõl! :)
^PsychoDad^ 2007 márc. 28. - 22:23:52
(45/170)
Letölteni sok helyen, de nem szalonképes itt leírni ilyesmit!

Szerintem sem Stallone bácsi viszi a hátán a filmet a szinészi tehetségével, de mégis jó lett a film, nyilván a rendezés miatt!
K.dory 2007 márc. 25. - 21:40:05
(44/170)
Valaki nem tudja hogy a neten hol lehet rendes szinkronal letölteni a Rocky összes részét????
peacepeach 2007 márc. 25. - 15:47:08
(43/170)
Rocky Balboa ki szereti ki nem megosztlanak a vélemények én nem tartom nagy színésznek Stalone-t de tény hogy nincs nélküle Rocky!! Elhangzott hogy Rocky filmeknek mind van mondanivalója és a Rocky filmek nem a Boxról szólnak!! vegyes érzelmeim vannak a végét illetöen, csak ennyi , ennyi? És hogy most vesztett vagy nyert a Rocky azt mindenki maga dönti el!! "Ilyen az élet, ilyen a box"!!De ez lett a legsikeresebb rész szerintem!!
Bigpapa 2007 márc. 22. - 01:17:44
(42/170)

Vegyes érzelmekkel ültem be a moziba. Igen, moziba.Nem éreztem etikusnak ezt a filmet netrõl lelopott kópiában megnézni, annál nagyobb kedvencem a Rocky.
Vegyes érzelmek egyike, hogy mindenki felett eljár az idõ, én sem vagyok olyan fürge, mint 20 éves koromban, és Stallone sem olyan,mint 40 évesen, amikor leforgatta a Rocky V-öt, ami valljuk be, minden idõk egyik legszarabb filmje volt. A Rocky mítoszt sikerült olyan mélyre alázni, ami keveseknek sikerült volna.
A másik ok, hogy nem biztos, ebben a korban egy boxolóról kéne filmet csinálnia.
Amikor elkezdõdött a fõcimzene, amit szerintem qrvára eltaláltak a rocky filmekhez, igazából már leszartam, milyen lesz a film, a lényeg, hogy ott ülök.
Akinek tetszett a Rocky 1, ami mellesleg 3 oscart kapott és több jelölést, annak ez a film is tetszeni fog!
Van a filmben pár jó mondás, köztük az, amikor egy öreg kutyáról van szó és Rocky azt mondja: csak úgy látszik, hogy fekszik és nem jó már semmire. De valójában csak spórol az erejével,és ha foglakoznak kicsit vele, engedik, hogy megmutassa,mit tud, akkor odateszi magát a kutya. A másik pedig: érzem, hogy itt lent ( és magára mutat), lent a pincében még van tartalék!
És szerintem ez igaz Stallonéra is. Odatette magát ebben a filmben!
Megmutatta, ahogy a Schwarzenegger is megmutatta a T3-ban, hogy jöhetnek az új feltörekvõ színészek, de Terminátor mindíg is csak egy lesz, Arnold, ahogy Rocky is csak egy marad, a Stallone.
Úgy nézzétek ezt a filmet, hogy egyszer mi is leszünk "öregek", leírnak minket, és csak rajtunk múlik, hogy tudjuk e mozgósítani azt a tartalékot a pincében.
Haniel 2007 márc. 21. - 20:39:10
(41/170)
Ez az eddigi legjobb rész kicsit érzelgõs de felülmúlt minden eddigi részt talán az elsõt nem :)
Netty. 2007 márc. 16. - 11:00:40
(40/170)
BlaBla... Ezért b@romi felesleges volt felírni a véleményedet :) Ha engem vmi annyira nem mozgat meg, akkor hagyom a francba, nemhogy még véleményezzem is :)
Bastardee 2007 márc. 16. - 10:02:38
(39/170)
Mikor jön ki a Rockí magyar szinkronnal?
Jeol 2007 márc. 16. - 09:18:44
(38/170)
Nem akarlak megbántani...de ha ez a véleményed akkor egyszerûen nem értessz a filmekhez.A Rocky filmeknek 70%-bna nem a box a lényege...Mindegyik Rocky résznek van valami mondanivalója,amit kilehet vetíteni a saját életünkre.
lever_elek 2007 márc. 15. - 20:10:34
(37/170)
szerintem ez valami hihetetlen szánalmas film!az elsõ rész még csak-csak elment de már ott is olyan bénázások voltak......hihetetlen hogy a bokszolók egyszer sem védekeztek és a kezüket kb. has alatti magasságban tartották.A védekezés fogalma számukra ismeretlen.Ami még idegesítõbb hogy mindig bosszútáll valamelyik ismerõséért........elõs részben harcol xy ellen maj visszavágó aztán asszem az edzõje hal meg utána xy hal meg ........harmadrészt meg egy kicsit sok Rocky rész van.Mi lesz a Rocky MIV-ben?Valami öregember legyõz egy két fejjel magasabb kidolgozott testû bokszolót : ) ?Egyszóval nincs története már pedig a jó filmeknél általában alapkövetelmény.......
10/10
delorean 2007 márc. 15. - 16:41:28 10/10
(36/170)
Szeritnem jobban jársz ha feliratosan látod, meg inkább halaszák el a szinkront, mert egy ilyen filmhez tökéletes szinkront kell csinálni:). Én az összes Rocky-t szeretem, úgy jó ahogy van :)

Rocky FOREVER
Jani222 2007 márc. 15. - 09:50:40
(35/170)
De mért feliratosan adják a moziban?Ez tök hülyeség.Én nem olvasni,hanem hallani akarom
barni1 2007 márc. 13. - 09:10:29 Előzmény Brambilla
(34/170)
szerintem a negyedik nem is volt szar az ötödik volt a legrosszab a negyedik jo volt de a 3. volt a legjob az elsõ 5 közül
Milcsiádész 2007 márc. 09. - 22:12:19
(33/170)
Én otthon láttam, sztem jó volt, inkább érzelmekre mentek rá, mintsem az izgalmakra mint elõzõ részekben. Hangulatot megint megtudták csinálni így 2007-ben is. Jó volt de messze nem annyira mint az 1-2 bár ez valahol érhetõ is.
epercs 2007 márc. 08. - 22:46:12 Előzmény Brad
(32/170)
És nem tudod kiírni cd-re vagy dvd-re? Mert vevõ lennék rá. Ugyanis én pont azt szeretem, ami feliratos, és nem szinkronos, de sajna a mozikban szinkronnal fog menni.
Brambilla 2007 márc. 06. - 18:45:31
(31/170)
Már letöltötte, de még nem néztem meg. Remélem most alkottak valami nagyot újra, mert a Rocky filmek színvonala nagyon ment lefelé az egyre több résszel, a leggázabb talán a negyedik volt, remélem ez az elsõhöz lesz hasonló színvonalban.