Téma: Rohanás

debut27 2011 febr. 12. - 13:16:32
(24/104)
Nekem tetszett a film,végig a fõszereplõnek szurkoltam,hogy sikerrel ölje meg testvére gyilkossait!És végül hopp a rendõr is benne volt az egészben.
1/10
zolibtr 2011 febr. 12. - 11:23:07 1/10
(23/104)
Ez az a film,amit ismervén a fõszereplõt, úgy ülsz le megnézni, hogy egy értelmes,pörgõs akció filmet fogsz látni!
Elkezded nézni és, ahogy telik az idõ rádöbbensz, hogy legszívesebben kikapcsolnád, de mégis végignézed valami oknál fogva, majd rájössz, hogy felesleges volt idõt pazarolni rá és nem tudod valójában mi is hiányzott a filmbõl!? Az AKCIÓ!
Meglepõdtem, hogy ilyen gyengére sikerült és kimerem jelenteni, hogy ez egy sz*r film!Nálam 1/10, de zerot is adtam volna, ha lehetne választani! De ez csak az én véleményem!
Meglepõdtem az arányon, van akinek ez bejön!?
10/10
FAtilla 2011 febr. 12. - 00:03:24 10/10
(22/104)
Kifejezetten jó film, nekem nagyon tetszett! 10/9
5/10
Gyuri04 2011 febr. 09. - 13:09:20 5/10
(21/104)
Izgalmasnak indul,de valahogy a sablonosság és a kiszámíthatóság rá nyomja a bélyegét a filmre,ha moziban néztem volna akkor sajnálnám rá a pénzem...
CsomiTheKing 2011 febr. 06. - 13:40:32 Előzmény Christian Cage
(20/104)
Rohanás(Faster) - Music Clip (G&M DeAngelis - Goodbye My Friend) HD 720p
http://www.youtube.com/watch?v=SZ09-jDPC8Y
10/10
suti7171 2011 febr. 06. - 01:11:12 10/10
(19/104)
Bar tenyleg kiszamithato a vege,szerintem ez az egyik legjobb filmje!!!
vehement 2011 febr. 04. - 00:00:04
(18/104)
Olvasva a hozzászólásokat nagy reménnyel vágtam neki a filmnek, lehet ez volt a baj. Kicsit olyan érzésem volt szinte az egész film alatt, hogy ezaz huh na most beindul, na majd most, már csak fél óra van, na majd hátha az utolsó negyed óra, de nem. Nekem valami hiányzott a filmbõl. Ami viszont nekem nagyot javított a filmen és ami miatt nem mondom rá hogy sz*r, az Oliver Jackson-Cohen teljesítménye illetve britt akcentusa, jó volt hallani a sok amcsi tõmondat között pár szép kerek egészet is:D
Christian Cage 2011 febr. 03. - 20:23:49
(17/104)
ez a film odab@sz rendesen:))
rock végre visszatért a jo kis régi zuzós feelinghez:DD
10/10
Marcipáncica_ 2011 febr. 02. - 12:49:50 10/10 Előzmény Belua
(16/104)
Volt egy bekeretezett kép a lakásában valami felvásárolt/eladott szoftverrõl vagy hasonló. Gondolom abból lett multimilliomos. Ezek után már csak a kihívásoknak és legyõzendõ akadályoknak élt, az 1 dolláros "hobbija" így már értelmezhetõbb...
Alexa5 2011 jan. 31. - 10:38:46
(15/104)
Ez egy jó film. Bár szerintem jobb lett volna, ha egy kicsit nagyobb hatást adnak egy-két résznek. Néhol túl gyorsan pörögtek az események. De úgy összességében tetszett, jó színészi alakítások és érdekes történet. Nálam 10/8.
Belua 2011 jan. 30. - 23:21:40
(14/104)
Tegnap láttam és nem volt rossz, sõt nagyon is élvezhetõ volt. Amint vége lett nekem a Kill Bill jutott errõl eszembe csávós verzióban. Kevés szöveg, egyszerû bosszúállós történet, jó karakterek, szuper verdák, kigyúrt csávók, 1-2 jó csaj. Emellett egy hobbigyilkos ami nagyon megdobta a történetet, a züllött zsaru szintén telitalálat, minden ott volt. Azt mondjuk nem értettem hogyha a hobbigyilkosunk minden ügyét ennyiért vállalja, akkor hogyan futja neki ilyen cuccokra? De ez csak részletkérdés. Ami igazán tetszett, hogy ez egy egyszerû nyers történet volt, jó helyszínekkel, jó karakterekkel végig pörögve, ahogy azt kell egy ilyen filmben. 9/10
10/10
Marcipáncica_ 2011 jan. 30. - 10:31:22 10/10
(13/104)
Hát gyerekek, Dwayne odatette magát! :))
Jó film, és az elcsépelt téma ellenére mégis élvezetes.
Annyira nem pörgött mint ahogy a cím alapján gondolható volt, de mégis végig feszes volt, az ember végignézte anélkül hogy elkezdett volna a szomszéd popcorncsámcsogásán mérgelõdni. Sajnos ahogy korábban más is írta a moziban szinte lötyögtek az emberek.
Még ami említést érdemel: a zenék (a záró számot utána percekig dudolásztam), az állati jó verdák, Dwayne izomzata (úúúúúúúúúú nyamiii) és hát a dilis bérgyilkos mint karakter. Ez utóbbiról (annak ellenére hogy sokat nem mozdított a történéseken sem elõre, sem hátra) csak ódákat lehet zengeni...
konklúzió:
aki tudja nézze meg! ;)
10/10
8/10
horusz 2011 jan. 29. - 22:28:21 8/10
(12/104)
Jó volt a film, még a feleségemnek is tetszett. Egyszerû akció film, amelyben csupa izom pasi leszámol a gonoszokkal. Mindenképpen azt mondom, érdemes volt miatta beülni a moziba.
10/10
Bigpapa 2011 jan. 28. - 15:47:58 10/10 Előzmény King Diamond
(11/104)
A port-os kritika tele van Spoilerrel...szóval aki elolvassa,az gyakorlatilag nem kap újat a filmtõl.


Szóval kedves Port-os kritikamester.Tegyél már oda egy SPOILER feliratot a kritikád elé,hogy csak az olvassa el,aki már látta a filmet.Mondjuk az meg minek olvassa el?
10/10
Bigpapa 2011 jan. 28. - 15:38:41 10/10
(10/104)
Nagyon vártam egy ilyen filmet Rock-tól,hiszen nem titkoltan,amikor Arnie kiszállt a filmezésbõl, az Amazonas kincsében jelképesen is átadta a staféta botot neki,hogy "most te jössz". És sajna azóta nem nyomott Dwayne ilyen stílusú filmet.
Idáig!Végre!Imádtam a film minden percét.Nem tudom,ki mit vár egy zúzós filmtõl,de én megkaptam mindent.Rock qrva jól néz ki,rá is gyúrt rendesen a filmre.A mellékszereplõk is zseniálisan lettek összeválogatva.Mr. Eko a Lost-ból,ahogy Maggie Grace is.Billy Bob jól hozza a lecsúszott zsarut.A kocsi jól néz ki, a zene is megfelelõ.nagyon jó az operatõri munka.Végre nem rángatják össze vissza a kamerát.Kicsit több bunyó lehetett volna benne,de így is 100%-os nekem a film.
Tegnap két csajszival láttam a filmet,nekik is tetszett,fõleg,hogy nem vártak tõle semmit.Biztos,hogy még a haverommal is meg fogom nézni moziban.

SPOILER*******************
Azért remélem,lesz második része(bár semmi értelme),ahol csak levadássza azt a drogos ribancot,aki felnyomta õket.Mert azt csak el kéne kapni.
SPOILER VÉGE**************

Ami viszont siralmas volt, hogy tegnap 22.30-kor néztük meg a Lurdyban és rajtunk kívül csak 3 ember ült még a teremben.Premier film,jó plakát,jó bemutató...emberek meg sehol.

10/10
denyiro 2011 jan. 28. - 13:47:26 Előzmény r0t0
(9/104)
:) Ma már így tolják az emberek. Semmi ésszerû érvelés, hanem bele a lecsóba kimondom a frankót szöveggel adják elõ a lényeget.
8/10
King Diamond 2011 jan. 27. - 22:51:28 8/10
(8/104)
Nem sokszor szoktam, de most egyetértek a Port kritikájával, kábé nekem is ez a véleményem a filmrõl. Jó volt. Bár nekem alapból nincsenek 'nagy' elvárásaim egy akciófilmtõl, csak pörögjön, lövöldözés, verekedés legyen benne, meg persze jó zene, ami ha nincs, nagyban ronthatja az összképet. Ezeket teljes mértékben teljesítette a Rohanás (mint ahogy a kritikában is írja a srác). A szereplõktõl sem vár el hû de nagy alakításokat az, aki akciófilmre ül be, The Rock hozza a tõle megszokott (na nem a Boszorkányhegyes, meg Fogtündéres) szintet. A többi szereplõt is jól megválogatták, Billy Bob Thornton azért már színészkedik is valamit, Carla Gugino pedig gyönyörû, mint mindig, habár volt egy (szerintem) még nála is szebb nõ a filmben, a Lilyt alakító szõkeség (Maggie Grace). Õ, ha lehet tán még csinosabb, és gyönyörûbb volt Guginónál. A sztori is tetszett, ahogy bosszút áll, szépen, egyenként. Jó volt moziban megnézni, az ilyeneket ott is megéri. Egy ponttól már lehetett sejteni, hogy mi lesz a vége, kábé a film közepétõl, engem annyira nem ért váratlanul, és nem volt rossz lezárása szerintem.
8/10
5/10
r0t0 2011 jan. 26. - 21:00:04 5/10
(7/104)
Már majdnem megkérdeztem hogy hány évesek vagytok ti zseniális hipervagány iqbajnokok, de aztán láttam hogy ---87, hát így akkor nem is csodálkozok.
Odin87 2011 jan. 20. - 22:38:11
(6/104)
Én arra lennék kíváncsi, hogy kik voltak azok a f*szok akik megint(mint a feláldozhatóknál)idõnap elõtt értékelték a filmet.
végül is sok minden kiderül egy elõzetesbõl.
Christian Cage 2010 dec. 30. - 12:18:30
(5/104)
tegnap voltam moziba és nagyon tetszett h mindenhol ennek a filmnek a plakátja van kirakva:DDD
jo lesz látni rockot megin ilyen seggszétrugos lövöldözös filmben:DD