napraforgó 2018 szept. 18. - 13:21:58 Előzmény temi3
(7/27)
Igazad van, kivéve talán Skóciát. Az írónő legtöbb regénye Cornwallban játszódik - ez Anglia legdélebbi csücske. Igaz, néha Skócia, vagy London is előfordul a helyszínek között, de azért mégis Cornwall vezet.
Nem tudom, hogy ki találja ki a magyar címeket, de azok a mexikói sorozatoknál sem stimmelnek.
temi3 2018 szept. 18. - 12:44:20
(6/27)
Most már tényleg bosszantó a sok fordítási kavarodás. Ezt a filmet most a napokban adták le A szerelem mindent legyőz (Liebe gegen den Rest der Welt) címmel. Még jó, hogy a német eredeti címet is jegyzem.
Más. Árulja el nekem a kedves szinkronizáló, ha egy film NÉMET, NÉMET szereplőkkel, NÉMET származású írónővel, akkor miért kell Pilcher helyett "Pilcsör"-ként bemondani??? Mert általában Skóciában játszódik? Tudom, apróság, de valahányszor meghallom, kiver a víz.
napraforgó 2018 szept. 18. - 04:31:48 Előzmény Qksika
(5/27)
Igen, valami mást adtak le, a címét én se tudom, mert csak részlegesen láttam.
Sajnos sem a port, sem a teletext sem tudja, mert ők is a Foglalt szíveket írták, amit a múlt héten már leadtak.
Pedig, amennyit láttam belőle, az kicsit más volt a szokványos Rosemunde Pilcher történetekhez képest.
Qksika 2018 szept. 17. - 22:57:09
(4/27)
Story4; 2018.09.17; 21:05
A film címének, az itt leírt tartalomnak és az itt bemutatott képeinek köze nincs ahhoz, amit ma vetíttek. Tulajdonképpen azt sem tudom mit láttam, de dögunalom volt.
napraforgó 2018 szept. 10. - 13:33:47 Előzmény napraforgó
(3/27)
Összekevertem a neveket, Rachel a lány és Emma a balesetet szenvedett nénikéje.
napraforgó 2018 szept. 10. - 13:12:04
(2/27)
Emma azért ment haza, mert a nénikéje bokája megsérült és így nem tudta ellátni a kastályszálló vezetését. De egyszer sem láttam, hogy emma bármit is foglalkozott volna a panzióval, csak jött-ment, sétálgatott, a korábbi szeretőjével találkozgatott stb. Valahogy nem így képzeltem el a rokoni segítséget.
Közben még bajba is került, mert *****SPOILER*****az orvos volt anyósa gyanúba keverte a polgármester megölésével.
10/10
grosz_i 2018 szept. 09. - 09:38:38 10/10
(1/27)
A film magyar címe: Rosamunde Pilcher: A szerelem mindent legyőz