Miklós Naményi 2016 jan. 04. - 22:12:03
(82/242)
MIÉRT nincs senki aki megvenné a folytatást?Hahó tv csatornák! Ez a sorozat egyszerüen fantasztikus volt!MInden benne volt ami egy jó sorozathoz kell.Bezzeg Jackie chan meg BUd Spencer szarokat adják orrvérzésik. Érthetetlen mennyire nem ismerik fel mire van kereslet és mire nincs
sa79 2015 dec. 21. - 14:21:56
(81/242)
Jó lenne, ha folytatnák nálunk is a vetítését.
Az elsõ éved után sok nyitott kérdés maradt
Körösladány Lászlóné 2015 aug. 31. - 22:49:32
(79/242)
Ha valaki meg tudná írni, hogy hogyan , hol lehet ezt az utolsó öt részt megnézni, azt nagyon megköszönném!
kkanai 2015 márc. 21. - 23:01:50
(78/242)
Úgy tûnik, hiába várjuk a 2. évadot magyarul, közben az olasz Canale 5-n már a 3. évadnál járnak, újabb és újabb bonyodalmak Primaluce körül ...
http://it.blastingnews.com/tv-gossip/2015/03/le-tre-rose-di-eva-anticipazioni-del-27-marzo-e-del-3-aprile-la-morte-di-aurora-00313537.html
napraforgó 2015 febr. 13. - 15:29:08
(77/242)
Fura, hogy az a két rendõr nem bilincselte meg Violát, csak símán beültették a rendõrautóba. Aztán mind a két hülye kiszállt és még mindig nem bilincselték oda a kocsiban valamihez.
Ja, és Ruggiero vajon honnan tudta, hol is kell megálljon a mentõautóval? Hisz még azt sem tudta, nem tudhatta, hogy a lányát már elfogták. Azt meg végképp nem tudhatta, hogy honnan fogják szállítani, mikor és és fõleg merre.

Kár, hogy nem derült ki szinte semmi a titkos társaságról. Mire szövetkeztek? honnan volt a rengeteg pénzük a titkos bankszámlán?
Miért tûnt el Eva 8 évvel ezelõtt? Luca annak idején le akarta leplezni a titkos társaságot, õt nyilván õk ölték volna meg, ha Viola nem elõzi meg õket. Vajon Eva is tudott a társaságról? Sok dolog nem tiszta.

Úgy tûnik lesz második évad is, kérdés, azt megvették-e?
syuzi 2015 febr. 07. - 12:45:40
(76/242)
Szegény lóvat sajnáltam hogy Viola lelövi a saját lóvát na azt nem gondoltam volna
Viola a végére teljesen zakant lett. Viola és Luca közt szerelmi kapcsolat volt és ez volt a történet kúlcspontja na azt végkép nem gondoltam volna.
Auróra és Alessandro együtt maradnak , de mi lesz Tessa, és Marciá sorsa? Õk kivel jönnek össze?
Már várom a történet végét:) Remélem happy end lesz:)
napraforgó 2015 jan. 27. - 07:33:17
(75/242)
Én sajnálom Evát. Jó 8 évig bújkált álnéven dél-Franciaországban, hazajön, meglátogatja az anyját és a 3 lányát, aztán már agyon is lövik. Ráadásul nem is derült ki, hogy ki is ölte meg Luca Montfortét, a hajdani szeretõjét?
Edoardo nagyon ellenszenves, ahogy megerõszakolta Laurát, az mindent elmond róla. Korábban Aurorát is meg akarta erõszakolni, akkor Alessandro szedte le róla. És Eva meggyilkolását is annyira hidegvérrel követte el. Pusztán csak azért, hogy övé legyen a családi vállalat vezetése.... Hiába látszik, hogy nem bír el a feladattal, azért csak akarja. Ahogy a szarka, aki nagyot akart, de nem birta a farka....
Szerencsétlen Viola meg kockára teszi az életét, csakhogy megtartsa alessandrot. De hiába, nem jól számított, Alessandronak nem annyira fontos sem a felesége, sem a gyereke, mint az igaz szerelme.
malvinkicska 2015 jan. 27. - 06:56:29
(74/242)
Nem régen kezdtem el nézni olasz sorozatokat, de nem bántam meg ez is nagyon jó, esemény dús.
10/10
pimpampuli 2015 jan. 15. - 13:57:42 10/10 Előzmény syuzi
(73/242)
Úgy olvasom elõre, hogy a január 22. i részben lebukik már végre a fõkolompos . . .
A lányának, Violának méhen kívüli terhessége van, úgy hogy nem lesz akadálya a szerelmeseknek . . .
Mindhárom lány megtalálja a szerelmet.
Vajon hány részes?
Már nagyon a végén járhatunk szerintem...
Nagyon jó, tartalmas film sorozat, szimpatikus szereplõkkel . . .
syuzi 2014 nov. 27. - 13:26:15
(72/242)
Eva is él ez is meglepetés volt
szerintem Alessandro és Auróra összejönek majd
Bruno és Tesa is szerintem
Már alig várom hogy lebukjon Ruggero a sok gonoszságáért megfizesen

Nagyon jó kis sorozat én nagyon szeretem:)
Már alig várom hogy kezdödjön a mai rész:)
10/10
Bözsemama 2014 ápr. 02. - 07:19:25 10/10
(71/242)
Van második évad, de hogy nálunk adni fogják-e, az a jövõ titka!
Itt megnézheted olaszul a folytatást.

http://www.piratestreaming.net/serietv/le-tre-rose-di-eva.html
zyro 2014 márc. 28. - 11:02:37
(70/242)
Hát én nem tudom, mert még nem érkeztem ezt a 24-ik részt megnézni (felvettem)hogy mivel lett vége, de akik itt látták olaszul nekem az jött le hogy mintha lenne tovább, de nem vagyok benne biztos, mert itt több évadról is beszéltek a fórumon ebbõl gondolom, de hátha valaki többet tud errõl!
Papp Sándorné 2014 márc. 27. - 09:33:38
(69/242)
Vajon várható valamikor a folytatás?
zyro 2014 márc. 25. - 21:09:32 Előzmény Bálint Arató
(68/242)
Nagyszerû....most akkor megint elakadt ez a kín keserves sorozat, 24 rész...és a következõ héten megint nem lesz tovább, de bezzeg az a hülye Poirot lesz, azt le nem takarítják, csak tudnám ki a fene nézi?--egyáltalán el sem kellett volna kezdeni ha nem tudják befejezni, így most akkor megint abba marad,legalább is én nem találom sehol.Hiába van olaszul ha nem értem, lehet biztos következtetni, de hát úgy azért nem élvezetes,minden esetre köszi STORY TV !
Bálint Arató 2014 márc. 16. - 13:59:31
(67/242)
Szeretem a Story-4-et. Felháborít azonban, hogy a Rózsák harcát éjfél utánra tették. Nem értem a mûsorszerkesztõk gondolatmenetét, esetleg bennem van a hiba?
Az ismeretségi körömben sokan nehezményezik és elkeseredettek. Javaslom a mûsorszerkesztõknek, hogy változtassanak ezen.
kozmane57 2014 márc. 13. - 18:57:18
(66/242)
Én ezen a portálon találtam meg de olyan lassan töltögetik,hogy kín kivárni.Nagyon szemét dolog ,hogy a Story4 éjfél utánra tette a részeket,legalább megismételnék mint olyan sok más sorozatot ,lehet,hogy nem érdekük, nem is tudja megnézni csak aki nappal alszik.http://stozo-blogja.blogspot.hu/2013/09/rozsak-harca.html
clarissacat 2014 márc. 13. - 17:27:20
(65/242)
Az sem világos a késõi vagy inkább korai kezdés mellett, hogy mi okból darabolták így széjjel. Az eredeti részek másfél órásak, itt meg csináltak belõlük valami ezer darabra felaprított sorozatot, amit ráadásul egyszer már a felénél abbahagytak. Mindenféle már ezerszer látott mûsorok vannak este, egy ilyen jó filmet meg betesznek "éjszakai mûszakba". Nevetséges!! Vagy inkább siralmas? ez a fajta mûsorszerkesztés, és az értelmét sem látom. Ha valami "okos" a Story tv-tõl megmagyarázná esetleg. Jó lenne, ha a második évad is lemenne, de nem sok reményt fûzök hozzá. És ha lehetne kérni, azt legalább ne aprítsák így miszlikbe.
Andrea69 2014 márc. 12. - 20:52:05
(64/242)
Miért van ilyen késõn? Elé tették a Dallast, de miért? Jó, hogy nem hajnali kettõkor van, akkor talán senki se nézné. Legalább ismételnék a részeket "normális" mûsoridõben. Vagy ezt a filmet csak az a pár ember nézi (nézné), aki itt is hozzászól és reklamál az idõpont miatt?
10/10
Bözsemama 2014 márc. 12. - 20:49:04 10/10
(63/242)
http://www.piratestreaming.net/serietv/le-tre-rose-di-eva.html

Itt megtalálható az összes rész olaszul. A STORY5-ön kezdik, vagy kezdték ismételni. 15-én 18 óra. 22-én 18 óra, de hogy hányadik rész azt nem jelzik.