7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 08. - 01:42:34 7/10
(871/2171)
Nem kéne ezen viccelõdni, meg kifordítani másoknak és nekem is állandóan a szavaimat. :(
Orbánék sem jobbak, mint a Komcsik, errõl csak ennyit, szerinted, hol van még egy ilyen ország Európában ahol állítólag Demokrácia kellene, hogy legyen és nem látni mást, mint lépten nyomon, názi egyenruhához hasonló és szinte már masírozó ennyi naplopó sünsörit gépfegyverrel, hogy a lakosságban félelmet és elnyomást ébresszenek... ?:(
Vagy azért véded õket, mert te is az vagy oszt itt osztod az észt. ?:(
Még a bérlakásban élõ sündöriket is, a Mi pénzünkön fizetik nekik, nem beszélve a többi juttatásról oszt rögnek 24-48h otthon, míg más napi 8h-ban kemény munkával keresi meg a napi betevõre az éhbért... :(
Hát persze hogy kiharcolják a létszám növelésüket, hisz hol van még egy ilyen jó állás, ahol felelõségre vonás nélkül kell dolgozni és még napi plussz pénzük is van a sok mellékesbõl. ?:(
Nem sokat kell dolgozni érte, aki bérlakásban él, azt is, és még az élelmezésüket is a Mi pénzünkön finanszírozzák nekik, mindent és akkor a mellékes napi keresetükrõl, már nem is beszélek… :(
A felelõség tudatuk is annyi mint a nagy egészségügyben dolgozóknak, kik mûhibákat ejtve szinte nap mint nap hallani, és még egy embert sem hallottam volna, hogy lecsücsültettek volna érte, ja, igaz is most majd példát statuálva leûltetik azt a szerencsétlen BÁBÁT. :( Gratulálok… !
Hol ott a többi orvos is, az emberi élet mentésére esküdött fel állítólag, ja igaz a másik kezük csûrben volt... ;) :(
Aki meg el lop egy két zsemlét, meg a hajléktalant üldözik és felrugdossák Õket názi vasorrú csizmában, hogy ne aludjon a közterületen, azt bezárják, meg megbüntetik, hát mivé fajult ez a Magyar nép kérdem Én, aha értem Én… :(
! NÁZIVÁ !
Hát… Büszkék lehetünk erre a 2000 éves kultúránkra, hogy még MI, ma mindig itt tartunk… :(
Csengõ-zoli 2010 okt. 08. - 00:29:34
(870/2171)
Szerintem az árvizet is Orbán okozta.
Állítólag lappföldrõl hozattak jéghegy darabokat mókusvadászokkal, amiket aztán a világûrbõl vezérelt protonágyúkkal olvasztottak meg.
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 08. - 00:24:46 7/10 Előzmény NANU..! NANU..!
(869/2171)
Azta szentit,... ?:XD)))
Ezeket tényleg Én írtam.... ?:(
Huuu, a szülinapomat jól ki ünnepeltem... ;)))
7/10
NANU..! NANU..! 2010 okt. 08. - 00:22:41 7/10
(868/2171)
De nekem ne mondja már senki, hogy ez csak úgy egészen véletlenül azon a részen, egész véletlenül persze, épp a polgármesteri választások után, csak úgy átszakad a gát... L Hagyjuk már ezt a mû balhét... :(
Nem most jöttem már le a falvédõrõl Én, hogy ilyen véletlen balesetekben tudjak hinni… :(
Szerintem ott van a lényeg elásva, amikor az új jobbik Orbán had úr a neonázi bunkók közt fel alá járkált és nyilatkozott, hogy „itt már ne várja senki, hogy holnaptól mindenki az otthonában folytatja a holnapot, mintha mi sem történt volna”… :(
Ide a bökött, hogy itt ez az egész szánt szándékos kisajátításra ment ki a dolog, azt a pár száz ( parasztot meg cigányokat ), meg kielégítik könnyûszerkezetes új lakásokkal, hát,… így valóban lehet új munkahelyeket teremteni pár év lefolyása alatt, és új lendületet adni a gazdasági folyamat beindításnak, bár elég morbid az egész gondolat, de miért is ne lehetne igaz… ?:(
Csengõ-zoli 2010 okt. 07. - 23:07:49
(867/2171)
Nem is értem,hogy akarja bedumálni a cég,hogy ez természeti katasztrófa volt?
Átszakadt a gát, mi ezen a természeti katasztrófa?
Max ami utánna következett... :(
7/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 23. - 19:01:35 7/10 Előzmény apuska
(866/2171)
edgEgy van escsehmé occson most meghúták oztán majd álnak majd a pöczkekben a viz altatva méh mán ha honjanjlban ne végjon a buksza szlaja... {:(}
Ehted no, vogyok a nehm... ?:(
7/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 23. - 18:55:54 7/10
(865/2171)
Na, occso kuttyagumiért adok occsón nagyon occcsót... :(
Mondtam Én, hogy occssccsó a gitt Én szokni occsón gittelés váljal, nadon, nadon occcssscssoón ! :)
7/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 23. - 18:53:04 7/10
(864/2171)
21.000.000.000 millió HUF kifizetés csak tanácsadásért és értékelés és egyébb jó szóért... ?:(

Jól értelmeztem, mert ha igen Én occcsó vagyok kiccsi és nadon occcsó !

Én adok occcson sok kicccsi occcsó jó szót és tanácccsot még hozzásszólok mindenhöz és bele is szook mindönbe, csak adjatok egy évre 100 mijjilot néhköm és minden lösz nagyon jo es oscccsó ! ! ! X:)
jololo 2010 szept. 22. - 18:35:51 Előzmény apuska
(863/2171)
mi volt ez a hang ?:D
apuska 2010 szept. 16. - 20:02:51
(862/2171)
Szépeket nyilatkozott a (vagy valamiféle?) Hydrologiai Bizottság az árvizi védekezésrõl. Ott senki nem ért semmihez, hülyeségeket csináltak, - egy polgármester, miért is értene hozzá? - esetleges sikerek, de inkább károkozás. Én végig követtem az árvizi tudósításokat, de a (valamiféle?) Hydrológiai Bizottság neve és tanácsai, segítõ közremûködése valamiért nem ragadt meg bennem. Lehet, hogy ez egy neves, és hozzáértõ szervezet (by MTA) mely kezét lábát törte a vészidõkben, hogy hasznos tanácsaival segítsen, csak az a cudar (bulvár és jobboldali) tömegkommunikáció egyöntetûen bolykottálta a szerepeltetését.
Ha a HyBi eddig kussolt, és most nagy a szája, akkor fogja be, ha eddig is kajabált, de a becsült és nem becsült hírcsatonák elfelejtettek tudósítani róla, akkor meg azok fogják be a lepénylesõt, és ne csináljanak ilyen hírt vagy szenzációt. Miért nem akkor interjúvoltak...?
Hogy rossz helyre rakták a homokzsákokat, abban az irányban úgy sem viszi el a gátat a víz....Akkor kellett volna pofázni, amikor a riadt lakosság fejvesztetten igyekezett menteni az értékeit. Tetszett volna akkor odaszaladni, oszt segíteni nekik. Nem most okoskodni. Persze, ha ez megtörtént, csak a tudós véleményt lesajnálták, akkor "mea culpa".
7/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 13. - 21:10:18 7/10
(861/2171)
Látom leesett. :)
Egyébként,... más nem sok minden lehet egy verseny lónak... :(
7/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 13. - 20:45:45 7/10
(860/2171)
OVERDOSE-t... ?:(
Hát mindenki tudja, hogy nem nyert és mi volt a versenyen... :(
Ezt nyomták a TV-Rádió híreiben orrba, szájba. :(
Szegény lovat ki csinálták. ;,(,,
Mehet Meet Foods-nak… :(
7/10
NANU..! NANU..! 2010 szept. 13. - 19:44:29 7/10
(859/2171)
Az ORBÁN is csak a cigányok hátán nyertek, persze, hogy próbálja védeni õket, sok ám az a 7-81001000 ember szavazat, amit megkaphattak... :(
De szerintem még a cigó gyilkosságokat is Õk pénzelhették, hogy a választásig maguk mellé tudják a cigányok java részét állítani, hogy majd mi megvédünk bennetek, csak szavazzatok ránk a fideszre, tudják ezek a politikus gennyasgenyek manipulálni rendesen az embereket... ?:(
7/10
NANU..! NANU..! 2010 aug. 30. - 01:11:14 7/10
(858/2171)
A Q-va annyukat, ma hallottam, hogy Kicsinálták OverDose-t, de szerettem azt a szép lovat, örülhet most a lelkük, hogy rohadnátok meg mind... :(
Köcccsög pénzhajhász mocsokárulók mind, egytõl-egyig gerinctelen gennnyládák, biztos hogy a patázáskor is megkenték pénzzel a kovácsot, hogy lesántítsa a szerencsétlen állatott. !:(
A gazdája is milyen ember az ilyen, hogy ezt szó nélkül tûri, most kell a média hírverés, hogy elintézték, ha nem lenne belõle pénze a háttérben, akkor ezt nem is engedné, hogy így elbánjanak a lovával... :(
Az is biztos, hogy most is valamit kitaláltak, hogy ne nyerjen, mert már a start kocsiba is alig bírták betenni, szerintem valamivel stresszelték vagy zavarták, az is lehet, hogy bekenték a fakkot valami olyan irritáló szerrel, ami megzavarta a lovat vagy valami electronikus eszközzel zavarták a nézõtérrõl, de eltudom képzelni azt is, hogy beinjekciózták vagy gyógyszerezték a kajáját vagy a vizét... :(
Szegény OVERDOSE-nak vége a karrierjének, max. a spermiuma marad fenn, de még egy ilyen szép ló, mint OverDose, egy sem lesz, az is biztos... :(
Szegény állat ki van szolgáltatva az emberek kényének-kedvének, most meg majd ló szalámit vagy oroszlán eledelt készítenek belõle a mocskos görények, remélem amit keresnek rajta, mind patikára kell majd költeniük... :(
Csengõ-zoli 2010 aug. 05. - 18:53:48
(857/2171)
Biszku Béla nyugdíja 240 000...
Hiába no,ezért tartunk mi ott,ahol...
7/10
NANU..! NANU..! 2010 júl. 30. - 23:19:29 7/10
(856/2171)
Offffff... =:(

Azaz ember, kinek a kocsiját összezúzta a daru az ma újra született és vihet egy gyertyát a templomba, de töltsön egyúttal 5-ös 6-os lottót, kenot és skandit is... stb... !:)
7/10
NANU..! NANU..! 2010 júl. 29. - 02:14:42 7/10
(855/2171)
Ja, Igaz is tegnap hallottam az egyik rádió híradásában, miszerint az amcsi állami pénzintézet, nem tud elszámolni, több mint 2 milliárd $-al... ?:(
Az azért nem semmi kis pénz... :(
Mennyi is az HUF-ban kb. 400-500 milliárd HUF... Az azért szép kis summa... :)
Láttam mûsort a Discoveryn, vagy valamelyik hasonlón, hogy egyes BANK intézetek az 1$-os hiány után is nyomozást indíttatnak, itt meg csak húzzák a szájukat, ez azért nem semmi... ;)
7/10
NANU..! NANU..! 2010 júl. 29. - 01:06:23 7/10
(854/2171)
Az azért érdekes, amit ma vagy tegnap hallottam a hírekben, hogy az amcsik nem engednek szakértõket a comp baleset kivizsgálása végett az országukba, de Õk, minden hová mindenütt ott vannak, és lehetnek szó nélkül, mint a CIA vagy az FBI is. stb... ?:(
Nyaljuk ezeknek is a seggüket, mint minden nyugatinak… :(
Fejjj, micsoda gerinctelen néppé váltunk, tisztelet a kivételnek… :(
Afganisztánban is, mit keresünk mink ott, ha csak nem azért vagyunk ott, hogy elhitessék ezt a nagy Bin Laden világ ördöge butítást… :(
Csak arra kellünk, hogy az ottani emberek, minket is utáljon, mint megszállókat, ezzel akarják elhitetni a buta, hiszékeny emberekkel, hogy terrrorrr veszélyben vagyunk… :(
Bla,bla,blaaa… :(
Csengõ-zoli 2010 júl. 29. - 00:37:21
(853/2171)
Nanu!
Szerintem ha csinálnál egy IQ-tesztet,kiderülne,hogy növény vagy!
7/10
NANU..! NANU..! 2010 júl. 29. - 00:22:18 7/10
(852/2171)
Na, napok óta itt ez a barom, aki véletlenül lett rendõr gyilkos, mert bele üldözték, kap is 15-20 évet. :(
A fika túrkáló meg ki húzott németbe, majd mint aki újjá született, haza jött a jó létbõl a jóba... :(
Azt nem hurcolták meg úgy, mint ezt a csávót, mert ott mindenkit meg vett pénzzel... :(
Egyébként "aki másnak vermet ás, maga esik bele" szitu gyanús az egész, gondolom már rég a sündisznók bögyében volt a csávó, így ki is provokálták belõle a pánikszerû vadállatot, de egy hibát elkövetett, hogy csak egy sünön ment keresztül, mert így csak, egy gyilkos áldozat lett a végén, saját maga... :(