offtopic
Mermaid. 2011 aug. 08. - 15:45:52
(1191/2171)
Amúgy ha ezt a bevándorlós dolgot nem oldja meg az európai politika, beláthatatlan következményei lesznek szerintem. A társadalom kineveli magából majd ha mást nem erõszakkal azt hogy ez a helyzet megoldódjon. Magyarán pl a négerek menjenek haza, de szerintem a "többiek " is.
Az a baj egész Afrika egy nagy káosz, és viszik magukkal mindenhová a stilust az ott élõk ha eljutnak a világ más részeire, bár ez nagyjából minden nemzetre igaz lehet, tisztelet a kivételnek. Tudnék mit mesélni, mi borzalmakat müvelnek õk. A durva tudod az hogy a saját fajtájukból is az értelmes, tanultabb menekül.
-csengõzoli-- 2011 aug. 08. - 15:41:11
(1190/2171)
Nemrég láttam franciaország néger negyedeirõl egy filmet, fuhú, az sem piskóta.
Lesz itt nemulass, kiderül még,hogy nem mûködik a nagy globális összeborulás...
Mermaid. 2011 aug. 08. - 15:38:38
(1189/2171)
nem dehogy, nem Magyarországra gondoltam :) Szépen is néznénk ki ha már ott is menne ez a hülyeség.....:D
Mermaid. 2011 aug. 08. - 15:37:43
(1188/2171)
Teljesen igaza van neki! Az én tapasztalatom is ez. Az arab és indiai még elmegy, bár mi nálunk ahol én élek õket sem nagyon kedvellik , de õk "elmennek", legalább dolgoznak stb.

A négerek itt is gázok, értem ez alatt az afrikaiakat de a leggázabbak erre a pacific island-iak, õk sokkal többen is vannak. Illetve a maorik, ahol korábban éltem. Most olyan országban élünk ahol kevesebben vannak és meg kell mondjam ezerszer jobb!

3 olyan országban éltem már ahol a szinesbõrüek , azon belül is egy bizonyos kaszt törvényben irva elõnyt élveznek sajnos pl egy állásra jelentkezésnél.

Hát ez van. A haverod nem irigylem. A véleményem az bármily kegyetlenül hangzik de pl vannak országok melynek nem való a demokrácia. Afrika pl ezek közé tartozik!
offtopic
meszag 2011 aug. 08. - 15:31:36
(1187/2171)
oh, elfelejtettem, nem itthon élsz
Mermaid. 2011 aug. 08. - 15:30:32
(1186/2171)
Senki nem mesélte kérlek, hanem az ország ahol élek ott igy van, ez a törvény!
offtopic
meszag 2011 aug. 08. - 15:29:18
(1185/2171)
na ezt hol mesélték neked? " elõnyt élveznek az álláspályázatokon."
-csengõzoli-- 2011 aug. 08. - 15:27:40
(1184/2171)
A dologban számomra az volt az érdekes,hogy ez a haverom egy végtelen türelmes srác.
A légynek nem ártott soha, természetgyógyászattal foglalkozik meg ilyenek.
Erre kiment kb 1 éve pincérkedni stb. és úgy néz ki azért jön haza,mert nem bírja tovább a négereket.
Eleinte nem akartam elhinni,gondoltam túloz, hogy hát a munkahelyén milyenek, úgy üvöltöznek,hogy szabályosan ijesztõ, akkor a házukban lakik egy, akitõl megõrülnek annyira tapló.
Aztán egyre mesélte a storykat,hogy az utcán köpködnek és pl ráköptek a lábára majd "sorry"-val el volt intézve.
A közértben már elõre megy a "sorry" és úgy mennek neki.
Ha egy busz becsukja elõttük az ajtót õk -a fehérekkel ellentétben- utánarohannak és ütik,hogy nyissa ki.
A buszon ordibálnak, büdösek stb. és csak és kizárólag a négerek.
Õ is együtt dolgozik Lengyelekkel, Indiaiakkal, Szlovákokkal, azt mondja semmi probléma, még az arabok is csendes népség a négerekhez képest.
Mesélte,hogy egyszerûen elmenekültek az angolok egyes részekrõl, kimenekültek külsõ, drágább kerületekbe és inkább onnan járnak be.
Kérdeztem miért nem szólnak rá ezekre, mire a válasz az volt,hogy ha bárki felemeli a szavát azonnal fajgyûlölõ stb. stb.
Nagyon durva a helyzet.
Mermaid. 2011 aug. 08. - 15:16:13
(1183/2171)
Azért nem költöznek vissza mert ott nincs segély és nincs már mit szétverni......
Mermaid. 2011 aug. 08. - 15:09:29
(1182/2171)
Tökéletesen igaza van a haverodnak! Bár én nem Angliában élek de nekem detto ez a véleményem és sajnos nem csak a négerekrõl hanem az összes szinesbõrürõl, pedig sose voltam és nem vagyok most sem fajgyülölõ de nem szeretem én sem õket azóta mióta megtapasztaltam milyen velük élni. A volt munkahelyemen egyedüli fehérként dolgoztam és tapasztalatból állithatom hogy a mai korunkban, modern világunkban megfordult a kocka és nem a fehér ember a fajgyülölõ hanem a szinesbõrü. Sokkal nagyobb fajgyülölõk mint egy mai fehér ember. Naponta el kellett türnöm az asztalborigató megjegyzéseiket a "fajtámra". Most mondhatná erre valaki hogy csak azt "kapjuk" mi gyarló fehérek amit "tettünk velük", de ez nem igy van. A seggük a mai világban már ki van nyalva. A kormány ahol élek külön mód bánik velük, pl elõnyt élveznek az álláspályázatokon.

Megértem az angliaiakat és az összes olyan Eu-s országot ahol ez a probléma! Ráadásul ez csak a kezdet! mindig is azt gondoltam hogy az Unió egy nagy baromság és semmire nem jó. Mikor mindenki ünnepelte hogy Magyarország is belépett azt gondoltam " örüljetek bolondok" most a kor engem látszik végül igazolni.

Ez csak a kezdet ott, azon sem csodálkoznék ha valami forradalom vagy háborúvá torkollna az európai feszültség, jó esély van rá. nem lehet nációkat igy keverni, sem kultúrákat.
Rhaegar 2011 aug. 08. - 13:44:40
(1181/2171)
:)

Szerintem az a legfelháborítóbb, hogy van egy ország, ami befogadja õket, az "õslakosok" befogadóak, megtûrik õket erre õk bûnöznek, majd ha ezt az ország rendvédelmi szervei nem engedik, akkor fel vannak háborodva, tüntetnek, majd benyõgi az egyik, hogy õk itt boldogtalanok.

Na most... most, erre mit lehet mondani ??
Semmit.
Jól meg kell simagatni õket gumibottal.
Aztán ha nem tetszik, akkor ellehet menni.
Mondjuk oda ahonnan jöttek.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 aug. 08. - 13:37:57
(1180/2171)
Igen, úgy mondják mindenhol,hogy NÉGGGGGYEREKES? NÉÉÉGY GYEREKES!, mintha lenne olyan család,ahol ennél kevesebb gyerek van.
mushi 2011 aug. 08. - 13:05:19
(1179/2171)
Tavaly pont Észak-Londonban, Tottenham mellett laktam. Az biztos, hogy nem egy megnyerõ külsejû környékrõl van szó. Fehér embert ritkán látni arrafelé. Remélem azért gyorsan megoldódik ez a zûr, mindenféle egyéb következmény nélkül. Jobb lenne, ha London megmaradna..
vénasszonyoknyara 2011 aug. 08. - 13:01:14
(1178/2171)
rendõrök megöltek egy NÉGygERekes családapát. Így kifejezõbb és érthetõbb. A rendõr le akarta tartóztatni, a férfi rálõtt és a rendõr két halálos lövéssel válaszolt. Tényleg felháborító, hogy nem vízipisztolyt használt a megátalkodott rasszista rendõr!
-csengõzoli-- 2011 aug. 08. - 12:55:15
(1177/2171)
Él kint ismerõsöm,azt mondja katasztrófális a helyzet.
Az angolok mind kiköltöztek külsõ kerültekbe, mindenki menekül a négerektõl.
Azt mondja gyakorlatilag fajgyûlölõ lett belõle 1 év alatt,mióta kint él, elviselhetetlenek a négerek.
Köpködnek, ordibálnak, hisztériáznak és ha bárki szól az rasszista.
Óriási probléma lesz ez még nekik.
Rhaegar 2011 aug. 08. - 12:51:33
(1176/2171)
http://galeria.index.hu/kulfold/2011/08/08/terjednek_a_londoni_zavargasok/?current_image_num=2&image_size=l

Ezek (lázongók) nem sz@rral gurigáznak.
Jól helyben hagyták ezt az épületet, mintha rakéta támadás érte volna...

Egy érdekes cikk még ezzel kapcsolatban: http://index.hu/kulfold/2011/08/07/autokat_gyujtottak_a_tuntetok_londonban/

"Egy, a tüntetésen rész vevõ asszony szerint a környéken élõk azért is jöttek el ilyen sokan, mert jelenlétükkel akarták felhívni rá a figyelmet: !!!az emberek boldogtalanok itt!!!. Az etnikai indíttatású ellentétek, a rendõrséggel szembeni ellenérzések, illetve az erõszakos tömegmegmozdulások egyébként sem új keletûek a kerületben."

:D ....

"Az apátok hóbelebancos lóf..zát, akkor miért nem takarodtok vissza afrikába???!"

Ezt nem én kérdezem, hanem a 89 éves háborús veterán, Johnson bácsi. De teljesen egyetértek vele, miért nem költöznek vissza ?
-csengõzoli-- 2011 aug. 08. - 12:48:51
(1175/2171)
Mindenesetre szerencsére ott még nem tartunk,mint London, de az angoloknak könnyû, tele vannak pénzzel,elmenekülnek onnan,ahová ezek beteszik a lábukat.
Jé,ez kimaradt a mai híradóból,vagy csak nem láttam?
http://www.elelmiszer.hu/cikk/behajtok_szalltak_meg_az_electro_world_kozponti_aruhazat
vénasszonyoknyara 2011 aug. 08. - 12:43:06
(1174/2171)
Igen. Kína a Magyar Nemzetközösség része volt.
-csengõzoli-- 2011 aug. 08. - 12:24:42
(1173/2171)
Nemrég kiderült,hogy volt egy kis gyarmati területünk Kínában, akkor onnan ez a sok Kínai?
vénasszonyoknyara 2011 aug. 08. - 12:19:23
(1172/2171)
Van azért egy alapvetõ különbség:
A britek hatalmas gyarmatbirodalommal rendelkeztek és ennek folyományaként kapták meg ezeket a kedves, késelésre szakosodott, hasznos állampolgárokat. nekünk viszont soha nem volt gyarmatunk Indiában. Lehet, hogy területi követeléssel léphetnénk fel az indiai kormánynál. Esetleg a névazonosság miatt Bihar államot kérhetnénk.