CsengoZoli 2009 febr. 13. - 21:13:27
(291/2171)
Hát ez mondjuk tényleg elég durva...
offtopic
wukovsky 2009 febr. 13. - 21:04:41
(290/2171)
Semmi az égvilágon, még csak érintõlegesen sem, viszont a 7ker polgár mester melleti szolidarátási tüntetésrõl bõven, a mocskos tolvajról :D

Ez a magyar valóság :D

Bármit le tudnak nyomni az ostoba emberek torkán.

De hát a 7 mester lövészben megmondta Kálvéra:

Ha Isten nem akarná, hogy megnyírjuk õket, nem csinált volna belõlük birkát.

Itt csak az a gond, hogy Mária Terézia bölcsen pedig azt mondta:

Etetni kell a birkát, ha nyírni akarjuk :D
CsengoZoli 2009 febr. 13. - 20:18:44
(289/2171)
Tényleg nem volt benne szó a tûntetésrõl a Magyar Hírlap-bojkott ellen ?
wukovsky 2009 febr. 13. - 20:11:54
(288/2171)
Látom Te is igazságos vagy, ha már a másik vacakról megírtam a véleményem, gondoltam ide is írok.

Hazudsz mint a híradó, és erre a két közszolgálati rá is szolgál. Szûrt, manipulált áll hírek, az ostoba magyar nép meg ezt nyeli.

Nézegettem itt is, ott is régebbi hozzá szólásokat, különösen a máv sztrájk idejérõl. Te Úr Isten, milyen ostobák ezek a magyar emberek. Kezdem néha azt hinni, hogy én nem is vagyok az, mert ..... Én nem gondolkozom ilyen szûk látókörûen, és elvakultan. Gyöngyi76 a legostobább mind közül :$
Robi 2009 febr. 13. - 19:57:55
(287/2171)
Igazán figyelemre méltó a pártatlansága "ennek" és a "másik" kereskedelmi adónak.Gondoltam segítek nekik mert bizonyára elkerülte a figyelmüket.
(Mintegy két és fél ezer ember részvételével tüntettek a Magyar Hírlapot ért miniszterelnöki támadás miatt, a sajtó- és véleményszabadság érdekében Budapesten, a Kossuth téren.)
(TXT alapján)
marteeka 2009 febr. 12. - 21:57:49
(286/2171)
Tudom, nekem is van efféle allergiám :)
idõjós1010 2009 febr. 12. - 21:19:59
(285/2171)
IGEN
Sz23 2009 febr. 12. - 20:49:59
(284/2171)
Mást úgysem tud, csak azt, mint Gyurcsány!
feketevipera 2009 febr. 12. - 20:42:30
(283/2171)
Hát ha megnézed, az elmúlt húsz év (is) tele volt hazugságokkal és be nem váltott ígéretekkel. Szóval ehhez szerintem már hozzászokott a jónép. Azt választják meg, aki hihetõbbet hazudik (vagy legalábbis hihetõbbnek tûnõt hazudik). Nem hinném, hogy belátható idõn belül emberközelibbé válik a politika világa, azaz hogy a kisemberek érdekeit is figyelembe vegyék. Majd figyeld meg, hogy már a választásokat követõ elsõ napon semmibe fognak venni bennünket.
idõjós1010 2009 febr. 12. - 20:33:17
(282/2171)
Szerintem Gyurcsány már elásta magát, nem igen száll ringbe fõ esélyesként újra. Itt most Orbán lesz a nyerõ, meglátjuk mit tart be az ígéreteibõl.
feketevipera 2009 febr. 12. - 20:27:13
(281/2171)
A legnagyobb baj ebben az országban az, hogy az elmúlt évtizedek alatt nem alakult ki konstruktív ellenzékiség. Mindez annak a terméke is, hogy mindkét oldalon MSZMP-ivadékok sorjáznak. A fontos társadalmi problémákat együtt söprik a szõnyeg alá, nem véletlenül nem támogatja egyik párt sem pl. a kisebb országgyûlést. Arról nem is beszélve, hogy a háttérben igen jól meg tudnak egyezni az ország vagyonának felosztásáról. Nincs senki a Parlamentben, aki megvédené a magyar értékeket, aki szót emelne az ország érdekében. De sebaj, lassan megkezdõdik a versenyfutás a szavazatokért. Kíváncsi vagyok, ki milyen ígéretekkel fog elõállni, csak hogy nyerhessen.
idõjós1010 2009 febr. 12. - 20:05:56
(280/2171)
Elfogadom :-)
offtopic
Sz23 2009 febr. 12. - 20:01:47
(279/2171)
Nem vagy te rokonom?:) Ugyanez a véleményem. (Most már csak akkor reagálok a kommentedre, ha vmivel nem értek egyet:D)
idõjós1010 2009 febr. 12. - 19:59:07
(278/2171)
Nagyon igaz.
idõjós1010 2009 febr. 12. - 19:56:51
(277/2171)
Én azt nem értem, hogy mért csak abban látja az ellenzék a kampányfogást, hogy mindig csuklóból ellentmond a kormánypártnak, és igyekszik azt hangoztatni amit a közemberek többségének szájából hallani vél. Miközben választópolgárokat úgy is nyerhetne, hogy letesz valamit az asztalra, valami olyat ami ötletesebb, használhatóbb mint a kormánypárt javaslata. Ha az ellenzék által benyújtott javaslatokat sikerrel az ország épülésére tudnák használni az egy sokkal jobb pont lenne a választópolgárok szemében, mint a jelenlegi állandó ellenpropagandájuk.
Persze ez így most nekik egyszerûbb, és valószínû hogy képtelenek lennének értelmes pályázatokat benyújtani az ország problémáinak megoldására.
feketevipera 2009 febr. 12. - 19:49:28
(276/2171)
Ha még úgy adták volna el az egészet, hogy az államnak is legyen belõle haszna... (De hát Kuncze maci is azt brummogta, hogy "Az állam rossz gazda".) De nem, mert felélik az egészet. Megalapozzák a gyerekeik (sõt az ükunokáik) jövõjét is, miközben az egyszerû ember semmit nem lát ebbõl az egészbõl. Amikor "csinálni" kell az államadósságot, akkor mi, állampolgárok sehol nem vagyunk. Amikor viszont vissza kell fizetni, akkor nekünk kell visszafizetnünk. Hát b...a meg, én csináltam ekkora államadósságot???? Fizesse vissze az, aki csinálta!!!! A hazaárulókat nemcsak felelõsségre vonatnám, de a vagyonukat is elkoboztatnám, meglenne az az állami vagyon, sõt még az államadósságunk is megszûnne.
feketevipera 2009 febr. 12. - 19:44:05
(275/2171)
Hát a mezõgazdaság még kínlódik. Nem ment tönkre egészen, csak 99%-ban. Még vannak néhányan, akik próbálnak tenni valamit. A múltkor láttam pl. egy riportot a TÉSZ-rõl, de lassan ez a szövetkezet is becsõdöl. Nálunk, Hegyalján még egynéhányan folytatják a szõlõmûvelést, de ennek sincs nagy jövõje. Fõleg úgy, hogy Ferenc testvér helikopterrõl figyelteti a szüretelõket, és elvileg bárki feljelenthetõ, aki nem a szûkebb értelemben vett családtagokkal vagy napszámosokkal dolgoztat. A kaláka tehát büntetendõ dologgá vált, aminek nyilvánvalóan egyetlen célja van: a kistermelõt ellehetetleníteni. A helikoptereseknek pedig csak annyit üzennék, hogy nézzenek távcsõvel a s...embe.
Sz23 2009 febr. 12. - 19:41:19
(274/2171)
Jajj de nagyon igazaad van! Fõleg az utolsó mondatban!

Pici kiegészítés: én személy szerint az ilyen-olyan szakértõket teszem felelõssé a jelenlegi helyzetért (sok mindenben), sokkal inkább, mint a politikusokat. Járatják a szájukat, belekotyognak olyan dolgokba, amikról fogalmuk sincsen, és a határozott véleményükkel nyomást gyakorolnak a mindenkori kormányra-ez viszont már a politikusok hibája, hogy hagyják...

A politikusoknak meg innen üzenném (persze, biztos olvassák:DDD), hogy néha erõt kéne venni magukon, a személyes ellenszenvükön stb., és legalább néha ne saját magukat nézzék, hanem minket!!!

Kicsit off, de a legszebb az volt, mikor Seres Mária honlapjára írt egy képviselõ felesége a költségtérítés ügyében. Miszerint: látott már õ olyan inget,amit már hatszor mostak, hogy hogy néz ki? Az õ férjének elegánsnak kell lennie.
Bakker, nekem is, de nekem nincs olyan ruhadarabom, ami hatnál kevesebb alkalommal lenne kimosva. nekem miért nem jár költségtérítés?
idõjós1010 2009 febr. 12. - 19:40:48
(273/2171)
Mindez azért, mert a tisztelt politikusainknak mindig ez volt a legegyszerûbb.
Eladni, eladni, eladni, majd szép összeget kaszálni vele, inkább mint foglalkozni a dologgal, és megmaradt volna állandó bevételforrásnak.

Elég szomorú
offtopic
idõjós1010 2009 febr. 12. - 19:35:21
(272/2171)
Majd 20 év múlva.