Waffen SS 2009 szept. 04. - 17:22:49 Előzmény csoki98
(691/2171)
Szerintem meg a Tv2-n a Tények többet mond.
Dros 2009 aug. 18. - 15:33:51
(690/2171)
Azért krisztikéken lehet nevetni is. :D
Meg sokkal közvetlenebbek.
10/10
csoki98 2009 aug. 18. - 15:31:13 10/10
(689/2171)
Szerintem jobb ez a híradó mint a TV2,vagy az M1
lizet 2009 aug. 13. - 23:47:59 Előzmény LillyKra
(688/2171)
én szoktam nézni jó
LillyKra 2009 júl. 26. - 20:57:45
(687/2171)
Én is így emlegetem. =) Jó hogy egyetértünk mind a hárman.Dehát akkor is ciki ez az egész, fõleg híradóban! XD
norton15 2009 júl. 26. - 19:21:27
(686/2171)
Elvileg Baricselló ugyebár, de a többi pilóta nevét is nehéz megjegyezni. Pl hogy Jenson Button az nem Dzsénzön Batön.
LillyKra 2009 júl. 26. - 18:41:01
(685/2171)
miért kell Barihellónak mondani a pasi nevét amikor senki sem mondja így?
1/10
tiborz007 2009 jún. 13. - 17:19:25 1/10
(684/2171)
Na ez egy komplex hozzászólás volt, egyébként legtöbbször igen, de nem mindíg értek egyet a greenpeace-el
1/10
tiborz007 2009 jún. 02. - 18:19:41 1/10
(683/2171)
HÉ te cenzor, aki olvasod ezt!!!!!! Van egy észrevételem amit szerettem volna elküldeni "Amennyiben észrevétele van, vagy hibát észlel küldjön e-mailt" ezt írtátok ki. Csak egy e-mailt szerettem volna küldeni, de ilyen baromságok jöttek ki: "Beérkezõ levelek(POP3, IMAP,vagy HTTP) kiszolgálója" én az észrevételemet szerettem volna közölni, de fogalmam sincs mi ez és nem enged továbblépni. Csak egy e-mail az észrevételemrõl! Ez azért van, hogy még véletlenül se lehessen megírni az észrevételeinket? Kérjük ezt leírni: Csak akkor érdekel az észrevételed, ha profi számítógépes szakember vagy.Csak egy e-mailt szerettem volna küldeni ez ennyire bonyolult, hiszen tudjátok ki vagyok, megadtam az e-mail címemet
1/10
tiborz007 2009 jún. 01. - 18:39:55 1/10
(682/2171)
"politikailag helyesen képzett rendõr" Jóó
Kristóf meg foglalkozzon a kopasz kutyájával.
offtopic
pozsizsuzsi 2009 jún. 01. - 17:29:45
(681/2171)
jól elvagy magaddal, ez fontos.
1/10
tiborz007 2009 máj. 26. - 19:18:12 1/10
(680/2171)
Nagyon belelendültél, ma végigolvasom a hozzászólásaidat, de amit eddíg olvastam tõled abban egyetértünk.
Megleptél ezzel az írásözönnel, de teljesen megértem
wim 2009 máj. 26. - 14:20:26
(679/2171)
Bár ne lenne igényük rá! Szerintem pont erre van. Jó kis bulvárhír. Tényleg nem közölték? Akkor vajon kik közölték?(Van egy sejtésem.)
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 26. - 13:48:38
(678/2171)
Milyen jó!
Ehhez képest a baltikum államai vannak a tönk szélén, s lavíroznak az államcsõd felé.
Egyébként nézz utána más adatoknak is, mint pl. a munkanélküliségi mutatóknak!
Most akkor hogy is van ez??
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 26. - 13:44:43
(677/2171)
S végül: legyen egy minimális önállóságod.
Pl. írd le, ha már ily nagy hévvel bemásoltad ide ezeket a nagyszerû híreket, hogy vonj le belõle valamilyen következtetést!
Kiváncsi lennék, mire jutsz! :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 26. - 13:42:09
(676/2171)
Talán azért nem mondták be, mert az emberek nagyobbik részének ilyen hírre nincs igénye. Neked van?
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 26. - 13:40:33
(675/2171)
Remek!
Akkor remélem, te fogod biztosítani a több milliárd forintos tõkét a kínaiak helyett!
Mert a duma az megy! Azt a legkönnyebb.
cherry baby 2009 máj. 26. - 12:02:44
(674/2171)
Ezt mért nem mondták be?????????? mert testvér mi?????????

Széklettel etette, megégette, fogókkal tépkedte a gyermekeket híveivel a rabbi

A szektavezér A Betár 'Illit zsidó településen élõ Élior Hén rabbi három-négyéves kisgyermekeket kegyetlen és válogatott kínzásokkal kívánt Isten útjára téríteni, majd rémtetteinek kiderülése után családostul Brazíliába menekült. A brazil hatóságok csütörtökön úgy döntöttek, hogy kiadják Izraelnek a gyermekkínzó szektavezért.
Élior Hén rabbi kiadható Izraelnek, döntött csütörtökön a brazíliai legfelsõbb bíróság. A rabbit, egy zsidó hasszíd szekta alapítóját és szellemi vezérét, több tettestársával együtt három-négyéves gyermekek kínzásáért fogják majd perbe Izraelben.
Élior Hén (akinek Élior elõneve beszédesen azt jelenti, hogy „Isten fénye”), egy gyermekekkel kegyetlenkedõ zsidó misztikus szekta alapítója és szellemi vezére, 2008 márciusában Izraelbõl családostul Kanadába, majd onnan Brazíliába menekült, miután az izraeli hatóságok tudomást szereztek megdöbbentõ cselekedeteirõl.
Sao Paulo brazil nagyváros régi zsidó negyedében húzta meg magát, míg izraeli megkeresésre a brazil rendõrség letartóztatta. Hén rabbi brazil ügyvédje meglepõ módon azzal az indokkal kívánta megakadályozni védence kiadatását Izraelnek, hogy a bûncselekményeket nem Izrael állam területén, hanem a megszállt területeken levõ Betár 'Illit nevû zsidó településen követte el, ahol nem érvényesek az izraeli törvények.
Élior Hén rabbi a felesége elsõ házasságából született és mások gyermekeit válogatott kínzásokkal kívánta megszabadítani a gonosztól, azaz jó útra téríteni õket neje és követõi tevékeny részvételével és közremûködésével. A szektaalapító rabbinak 10-15 állandó, beavatott, keményvonalas híve van, akik mesterüket „rejtõzködõ igaznak” tartják.

A "gyógyításhoz" használt eszközökHén rabbi és követõi legtöbbször megkötözött állapotban kínozott, gyötört, fa- és vaskalapáccsal ütött, fogókkal csipkedett, maró vegyi anyagokkal leöntött három-négyéves gyermekeket. A felesége egyik kisgyermekét annyira megverték, megkínozták, hogy be kellett szállítani a jeruzsálemi Sá'áréj Cedek kórházba, ahol az áldozat egy esztendeig kómában feküdt. Ám végül ez az eset derített fényt a zsidó messianisztikus szekta rémtetteire.
A rabbi felesége, aki végig kivette részét a saját és mások gyermekeinek „gyógyításából”, végül is megtört és férjére, valamint annak híveire a jeruzsálemi bíróságon terhelõ vallomást tett. Az asszony többek között elmondta: férje és a szekta tagjai üvöltéssel, ökölcsapásokkal, pofozással, erõteljes ráncigálással, emberi széklet megetetésével és bizonyos testrészek pörkölésével, égetésével igyekeztek „gyógyítani” a gyermekeket.

A rabbi felesége azt is vallotta a nyomozóknak, hogy férje és „katonái” a megjavítandó gyermekektõl megvonta az alvást és az étkezést, mert mindez „csak növeli bennük a rosszra való hajlamot”. A megkínzott, alvástól és étkezéstõl eltiltott gyermekeket a rabbi végkimerülésig álló helyzetben tartotta. Élior Hén rabbi egyik leghatásosabb gyógymódja az volt, hogy a gyermekeket összekötözött kézzel-lábbal begyömöszölte és bezárta egy szûk bõröndbe, ahol huzamosabb ideig tartotta õket.
cherry baby 2009 máj. 26. - 11:33:04
(673/2171)
A románok börtönnel sújtanák a homárokat
A román állampolgárok majdnem háromnegyede rossz dolognak tartja a homoszexualitást, és 40 százalékuk úgy gondolja, hogy az ilyen kapcsolatokat büntetni kellene. Mindez a Gallup Organization felmérésébõl derült ki, mely az Országos Diszkriminációellenes Tanács kérésére készült.
A kutatás szerint a románok 19 százaléka úgy gondolja, hogy a homoszexuálisok közötti kapcsolat elleni intézkedés bizonyos jogok megtagadása lenne, más 15 százalék megbírságolná õket, és 10 százalékuk akár börtönbüntetést is kiszabna ennek a kisebbségnek. A megkérdezettek 84 százaléka nyilatkozta azt, hogy zavarná õket, ha megtudnák, hogy a családjuk egy tagja homoszexuális.
Az ilyen párok közötti házasságot is kritizálják a románok, 64 százalékuk szerint ugyanis ezt be kellene tiltani, és majdnem 68 százalékuk azt is megtiltaná, hogy gyermeket fogadjanak örökbe.
A kutatás szerint csak addig elfogadott a homoszexualitás, amíg az nem nyilvánul meg. Amikor azonban munkatársakról, szomszédokról van szó, akkor a megkérdezettek 58 százaléka ellenzi a homoszexualitást. A felmérést 1200 személy megkérdezésével végezték el.





És még mi vagyunk homofóbok :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
cherry baby 2009 máj. 26. - 11:31:38
(672/2171)
Jönnek: gazdasági támaszpontot nyit Kína a mi fõvárosunkban

Gyönyörû, nem? Miután évszázadokig védtük a tatártól, töröktõl Európát, legutóbb pedig az ázsiai barbár szovjetek elleni harcban áldozták százezrek életüket, most a hazaáruló magyar kormány támogatásával segítünk a sárgáknak, hogy hídfõállást építsenek ki maguknak Budapesten. A kínaiaknak Európa megszállása a céljuk, akárcsak a muszlimoknak, cionista zsidóknak, afrikai niggereknek, hisz a világhatalomért folyó küzdelem egyik fõ színtere kontinensünk keleti fele, lásd ezt.
Budapesten nyitja meg elsõ külföldi irodáját a kínai befektetési ügynökség, a China Investment Promotion Agency (CIPA) – mondta Kilián Csaba, a magyar ügynökség, az ITD Hungary befektetési igazgatója. Az errõl szóló szándéknyilatkozatot a felek múlt héten kedden írták alá.
A befektetési igazgató elmondta, hogy a várhatóan 2009 második félévében nyitó budapesti iroda feladata, hogy kínai befektetéseket vonzzon Magyarországra. Köszönjük, a textilipart már így is hazavágták a hazánkat olcsó kínai termékkel elárasztó „befektetõk”. Az ITD Hungary közlése szerint a kínai befektetésekért jelenleg erõs a verseny a közép-kelet-európai régióban, de a konkurensekhez képest elõnyt jelent Magyarország számára a központi földrajzi elhelyezkedés, (magyarul geostratégiai fontos szerep – a szerk.) a kelet- és nyugat-európai piacok megközelíthetõsége, a közvetlen Budapest-Peking repülõjárat, valamint a képzett munkaerõ.
A budapesti iroda nyitását indokolja továbbá, hogy a régióban csak Magyarországon van jelen a Bank of China, (ez sem biztos, hogy véletlen – a szerk.) valamint a környezõ országokkal összehasonlítva, Magyarországon él a legnagyobb kínai közösség. Persze, mert mi vagyunk amúgy a legrasszistább, idegengyûlölõbb ország az egész bolygón.