Téma: Rudolf Péter

lietta 2014 okt. 02. - 12:40:27
(67/87)
2014 október 10-én este 8-kor az Eötvös 10-ben Parti Nóra és Rudolf Péter játszik a Pszichoszínház elõadásán.
lietta 2014 okt. 02. - 12:37:29
(66/87)
2014 október 10-én este 8-kor az Eötvös 10-ben Parti Nóra és Rudolf Péter játszik a Pszichoszínház elõadásán.
97petra 2014 jan. 26. - 18:00:45
(65/87)
Végigolvastam az összes eddigi kommentet!
Elõször is: nem szoktam ilyen kommentelõs vágjunk egymás fejéhez marhaságokat, meg szapuljuk a színmûvészt dologba belefolyni, de mivel Rudolf Péterrõl van szó, muszáj.
Én mindig is nagyon szerettem, imádtam a Beugróban amit csinál. Õ az improvizáció nagy mestere. Egyszerûen zseniálisan csinálja! Ha összejönnek a dolgok vagy lehangolt vagyok, és megnézek egy-két részt és úgy érzem valami fantasztikus dolog van a világban. A Mindenbõl egy vant is imádom. Újra meg újra megszoktam nézni az összes részt, mert borzasztóan szórakoztató. Szomorú, hogy a Beugró nem talált magának állandó csatornát, látszik, hogy csak a Való Világ izére meg az éjjel nappal Budapestre van szükség.
Igyekszem minden filmjét megnézni, egészen jól haladok, nagyon sokat sikerült feljutatnom, illetve elcsípni a TV-be.

Évekig vártam, hogy egyszer lássam élõben, színházban. Ez december 15-én valósult meg, ami azóta majdhogy nem pirosbetûs ünnep Számomra. A Pletykafészek címû darabban láttam és szerintem elképesztõen zseniális volt. Ott is az elõadáson a tapsnál õ kapta a legnagyobb tapsot, és nem olyan nagyképûen állt ott a színpadon, mint aki azt mondja, hogy: Nekem ez jár.
olyan szerény volt, mint aki nem is kérné hogy megtapsolják.

Sok interjút megnéztem, hallgattam. És akit érdekel, hogy milyen valójában, az nézze meg, amit a XXI. Század címû mûsorban volt.
tehetséges, kedves, szerény:) és Magyarországnak annyira szüksége van az ilyen embereknek. Amellett nagyon tájékozott, és nagyon mûvelt. És elképesztõ, hogy mennyire szereti, a feleségét és a gyerekeit

Nekem üti az ÖSSZES "hálivúdi" sztárt. Ha választhatnék, hogy egy " tudom milyen híres amcsi színésszel" találkozzak, vagy Rudolf Péterrel. Azt hiszem nem is lenne kérdés...
_goldie_ 2013 szept. 10. - 22:44:21
(64/87)
http://www.youtube.com/watch?v=STGzIzReqIQ

ez eszméletlen jó

spoiler
..picim ne dumálj lesen vagy..:DD
Johann 2013 aug. 27. - 20:14:57
(63/87)
"Ezt hívják manapság színészetnek? A most futó mûsora élvezhetetlen (...) Valami új megnevezést kellene kitalálni az ilyen kreálmányok résztvevõire. A "színész" és a "színmûvész" szót meg kellene hagyni azoknak az igazi színészeknek, akik igényes munkájukkal megteremtették ennek a mesterségnek az elismertségét."
Gondolom, "most futó mûsora" alatt a Mindenbõl egy van-t érted. Érdekes, szerintem meg kifejezetten élvezhetõ és szórakoztató. Az persze biztos, hogy önmagában nem egyenlõ a színmûvészettel, viszont igenis annak egy része; ha belegondolsz, kifejezetten komoly szakmai kihívást jelenthet folyamatosan úgy rögtönözni, hogy az vicces is legyen.
Bizonyára azzal sem mondok újdonságot, hogy ez a mûsor sok szempontból a korábbi Beugró folytatásának tekinthetõ (a szereplõk részben azonosak, illetve maga az improvizáció is összeköti a kettõt). A Beugró népszerûsége szerintem vitathatatlan (volt), nem véletlen, hogy több csatornán is szerepelt, több változata is volt, társasjáték is készült belõle, stb. Ha jól sejtem, neked már az sem tetszett. Talán érdemes figyelembe venned, hogy ezzel nagyon sokan máshogy vannak.
A legfontosabbnak ugyanakkor azt tartom ideírni, hogy Rudolf Péter tehetsége lényegesen sokoldalúbb, mint ahogyan sokan bemutatták itt, a fórumában. Szerencsére errõl már többen írtak elõttem is. Egy adalék mindehhez: van Szarka Gyulának egy Alku címû szólólemeze. Azon, a (neo)reneszánsz hangulatú dalok mellett, Rudolf Péter és Nagy-Kálózy Eszter mond el XVI., XVII. és XVIII. századi szerelmes leveleket. Kivételesen értékes albumnak tartom, ami mellesleg gyönyörû!! Szerintem mindenkinek végig kellene hallgatnia, aki teljes képet akar kapni Rudolf Péter tehetségérõl.
filoszemitabéla 2013 aug. 22. - 14:46:39 Előzmény Zoli9898
(62/87)
A " Szerencsés Dániel"-ben megmutatta azt az oldalát is. Egy ilyen jó színész bármit el tud játszani.
10/10
Zoli9898 2013 aug. 22. - 06:49:44 10/10
(61/87)
Szerintem az egyik legtehetségesebb magyar színész-rendezõ. Bár eddig csak vígjátékokban láttam, biztos van drámai oldala is. Én nagyon kedvelem. 10/10
offtopic
sofi 72 2013 márc. 28. - 16:20:17
(59/87)
Kikre?
10/10
offtopic
convar 2013 márc. 28. - 15:47:54 10/10
(58/87)
Akkor hol céloztál rájuk?
offtopic
sofi 72 2013 márc. 28. - 15:26:45
(57/87)
És ezt ki mondja?
10/10
offtopic
convar 2013 márc. 28. - 13:29:53 10/10 Előzmény sofi 72
(56/87)
Pedig azok pont nem olyanok mint a többi.
offtopic
sofi 72 2013 márc. 17. - 08:46:39
(55/87)
Azt pont nem láttam.

Elsõsorban az "Üvegtigris" I-II-III-IV-V-VI-VII...-re céloztam.
vénasszonyok:nyara 2013 márc. 16. - 20:28:02 Előzmény sofi 72
(54/87)
Gyûlölöm a reklámokat és pánikszerûen kapcsolok más csatornára, ahogy elkezdõdik. Rudolf Péter reklámjain mégis halálra röhögöm magam.
Én nem lennék annyira szigorú az "Egy szoknya, egy nadrág" megítélésében sem. Én jókat tudtam rajta nevetni. Ez nyilván fõleg Rudolf Péter miatt volt.
offtopic
sofi 72 2013 márc. 16. - 11:23:26
(53/87)
...nák/nék, nák/nék...

Kilóg a kapanyél a szádból édes!
sofi 72 2013 márc. 16. - 11:19:51 Előzmény Kulcskészítõ
(52/87)
Az, hogy egy film ócska hulladék, sajnos nagyrészt a rendezõn és a forgatókönyv írón múlik. A színésznek csak annyi marad, hogy megpróbálja a ráosztott szerepet maximálisan eljátszani. Rudolf Péter szerintem fantasztikus. Az egyik színfolt jelen pillanatban a magyar színészek között. Az pedig, hogy a magyar rendezõk és forgatókönyv írók semmi másra nem éreznek késztetést, csak arra, hogy ízléstelen, és ezerszer lerágott, halálosan unalmas filmeket készítsenek, nem a színész (jelen esetben Rudolf P. hibája). Gondolom neki is élnie kell valamibõl. Örülök, hogy megpróbál túlélni és nem munkanélküli alkesz színészként váltja a világot valamelyik színházi "kantinban". ;)

Az általad felsorolt filmekrõl egyezik a véleményünk. Iszonyat primitív és közhelyes ál-retro érzést közvetítõ szarkupac mindegyik (azok biztos, amelyek ezt a témát dolgozták fel), amiken a bugger középkategória teli pofával röhöghet. (bocs, ha durva voltam, de ez van...)

A reklámoknak pedig speciel kimondottan örülök!! Végre a sok fantáziátlan német koppintásos szuperhepicsaládegyüttmosogatéskindercsokitmajszol mellé kaptunk, egy pár másodperces igazi mestermû sorozatot, amiben Rudolf P. "kaméleonként", maximális profizmussal, egy csomó arcát megmutatja nekünk.

Le a kalappal!
10/10
convar 2013 márc. 16. - 00:10:44 10/10
(51/87)
Kossuth díjat kapott. Teszem hozzá, teljesen megérdemelten.
Kulcskészítõ 2012 jún. 12. - 15:26:25
(50/87)
Régebben - isten látja lelkemet - nagyon kedveltem. Csak sajnos azóta elmúlt pár év, és szomorúan kellett látnom, hogy õ is nyakig merült a bizonyára jól jövedelemzõ, nagy magyar gagyiba (Egy szoknya egy nadrág, Szuperbojz, Csudafilm + béna reklámok stb), ahol az aprópénzre váltott tehetségéért cserébe megbízhatóan hozhatja ugyanazt az egy figurát, minden erõlködés nélkül. Még ez sem lenne baj, de sajnos a trutymóba való mélymerüléssel egyenesen arányosan nõtt a szemébõl sugárzó "mekkora ász lettem már a búvárkodásban figyeled?" kisugárzás.
offtopic
Anditos 2012 jún. 10. - 11:25:39
(49/87)
Leírtam a benyomásomat róla, ahogy mindenki, de nem fogok sztorizni róla. Nekem kicsit csalódás volt, hogy mennyire másként viselkedik, amikor nézõ, rajongó vagy kamera nem látja.
Tomonas-23 2012 jún. 09. - 20:42:33 Előzmény Anditos
(48/87)
Ha már felhoztad a "valódi énje" dolgot, akkor ki is fejtenéd?......mert így az egész csak lóg a levegõben. Akkor tehát milyen is valójában? Beképzelt, netán nagyképû, esetleg el van szállva magától??.....vagy??