Téma: Rudolf

Pinky90 2008 febr. 11. - 15:51:28
(11/71)
Nekem tetszett Anna, láttm Ottival és egyáltalán nem volt rosszabb...csak sokkal másabb...máshogy fogja meg a karaktert...a Rudolfban is már nagyon szépen csinálta januárban..
Dávid nekem sosem volt a szivem csücske és meg kell mondjam, nekem még most sem tud sokat mutatni...Az h neked Zsuzsi már majdnem a bnõd még nem biztos h ezerszer jobb mint Betti, legfeljebb neked sokkal jobban tetszik :) Viszont Rudiban én is Zsuzsit mondanám...Mozartrol és Elisárol nem tudok mit mondani, egyszer láttam mindkettõt és nem velük...amugy Betti is tündéri lány :)
10/10
panni013 2008 febr. 11. - 13:54:17 10/10
(10/71)
Baranyai Anna nem volt jó,ahogy régebben sem a Rómeóban.Dávid pedig mindenben nagyon király,és ezerszer jobb,mint a Bereczki.Verának tényleg van hangja,de azon az elõadáson nem volt valami király.persze lehet hogy csak azért mert kicsit beteg volt.Zsuzsi ezerszer jobb,mint Betti és a Rudolfban is és biztos vagyok benne hogy az Abigélben is sokkal jobb lesz.amikor Bettit elõször láttam Rómeóban,nem fogott meg a hangja,és a játéka.Máriaként egész jó,Mozartban is,videót már láttam az Elisabethbõl,amin õ énekelt,az is gyönyörû volt,de a Rómeóban szerintem nem az.másodszor már jobb volt,de akkor sem volt tökéletes.szerintem egyébként Zsuzsinak szebb hangja van,mint Bettinek,és nem tudom hogy a Betti milyen,de a Zsuzsi nagyon kedves.és a castingban is õ a legjobb,mint mindenben.nekem mondjuk õ a kedvencem,már szinte a barátnõm is,színházba is mentem volna vele,és lehet hogy ezért kisit elfogult vagyok,de Betti akkor sem olyan jó.bár a Bûbájban gyönyörûen énekelt.
Pinky90 2008 febr. 10. - 19:27:55
(9/71)
Baranyai Anna is jó volt...én Szabó Dávidot nem szeretem :S Janza Katával még nem láttam, viszont Niki nagyon szupi :D:D Verocska sem a szivem csöcske de el kell ismerni azért van hangja! Zsuzsival csak egyszer láttam a Romit de nekem nem tetszett...nagyon aranyos Júlia, de valahogy hozzám Betti játéka közelebb áll...Én Dolhával kapcs elfogult vagyok, mert a kedvenc színészem, 7bõl 5ször vele láttm a darabot :):)

DvD-n még nem sikerült megnézni de azt hiszem én már csak így fogok meghalni... ;)
10/10
panni013 2008 febr. 06. - 12:30:49 10/10 Előzmény Pinky90
(8/71)
te nem vagy normális,ha szerinted jó volt.a nádasi veronikának nem csak egy rossz pillanata volt,és kerényi miklós mátéról inkább ne beszéljünk.és a dolhai sem teljesített valami jól.és képzeld el lenne tökéletes elõadás az alábbi színészekkel:Dolhai Attila,VÁGÓ ZSUZSI,Szabó P.Szilveszter,Németh Attila,Janza Kata,Csengeri Ottília,Náray Erika,Földes Tamás,SZABÓ DÁVID!!!!,Árpi,Homonnay.amúgy az elõadást magát én se nagyon szeretem,és ez meg különösen rossz volt,úgyhogy nem értek veled egyet.akik NAGYON JÓK voltak:Dávid,Dzsoni,Szilveszter,és kb.ennyi.kisebb szerepekben pedig Siménfalvy,Homonnay
Pinky90 2008 jan. 31. - 15:08:50
(7/71)
Panni! Én ott voltam azon a Rómeón...én mondjuk nem Árpi miatt mentem, de ugy gondolom h nagyon jo elõadás volt...én nem szeretem a darabot és mégis élveztem, pedig láttam már egyszer-kétszer élõben...a DVD-vel pedig nem lehet összehasonlítani, mert élõben mindig más, és a színészek is emberbõl vannak, nem kell azonnal fikázni (nyilvánosan meg pláne) ha esetleg nem tetszett, mert xy nem ugyanoda lépett...vagy legalábbis nem ilyen földigdöngölõs módszerrel...elismerem h voltak gyenge pontjai az elõadásnak de nekem tetszett :) Sosem lesz "tökéletes"...
10/10
panni013 2007 dec. 28. - 12:34:27 10/10 Előzmény angellany
(6/71)
ki tudja.reménykedj.illetve nem tudom,ugyanis tegnap este voltam,úgy volt hogy árpi lesz a benvolio,de a kerényi volt.NAGYON SZAR VOLT ÉS NEM CSAK A KERÉNYI HANEM AZ EGÉSZ.akik jók voltak:dolhai,szabó p.,szabó dávid,földes,kisebb szerepekben:siménfalvy ágota,homonnay.nádasi veronika volt a dada,kurva rossz volt,imre sebastian a herceg,baranyai annamária a montague-né,vágó betti a júlia.õk mind nagyon rosszak voltak,a betti nem annyira mint a többiek,de õ meg nem figyelt a ritmusra csak énekelt össze-vissza,amúgy egész szép volt.ha zsuzsi lett volna a júlia,a náray a dada és árpi a benvolio,akkor ezerszer jobb lett volna az elõadás.ha csak egyikõjük van a háromból,akkor még nem.és ebbõl kiderül hogy tényleg NAGYON rossz volt.eddig ez volt a legsz*rabb rómeó és júlia amit láttam,pedig már túl vagyok úgy 8-10 darabon a színházban,háromszor-négyszer néztem dvd-n,de hát az ugye nem változik.reménykedj benne,hogy amikor te fogsz menni,ha mész,nem õk lesznek,akiket felsoroltam a nádasi veronikától a vágó bettiig.
angellany 2007 dec. 18. - 19:16:10 Előzmény panni013
(5/71)
Köszi de szerintem úgyse lesz belõle semmi.Túl szép volna.1 éve probálkozok már..)))De hátha!Vagy bögök megint 1 sort vagy nem!Aztán helyettem is!érzed jól magad,legalább te láttod õt!
10/10
panni013 2007 dec. 15. - 16:04:04 10/10
(4/71)
drukkolok.
amúgy én is meghalnék érte.a rómeóban a kerényi nagyon szar,de amúgy én õt is szeretem.
angellany 2007 dec. 14. - 20:28:12 Előzmény panni013
(3/71)
Aha!Én meg most szerveszkedek,hogy a Rómeo és Júliát megtudjam nézni,természetesen Árpis elõadásban!Léci szurkolj!Neked meg jó szórakozást.
óh Rudolf megtudnék halni érted!
10/10
panni013 2007 dec. 14. - 16:19:55 10/10 Előzmény angellany
(2/71)
én már mindkettõjükkel láttam,ráadásul egymás után .dolhait 21-én,árpit 22-én,és árpi a jobb meg persze zsuzsi,nem a betti.amúgy én is imádom,ez a kedvencem.képzeld megyek jan.19-én du.elsõ sor közepe,bal oldal 14-es szék,ráadásul az én véleményem szerint a legjobb szereposztás.csak sajnos nem a kerényi lesz az andrássy.de árpi,zsuzsi,földes,janza,jantyik,baranyai,szabó p.
angellany 2007 szept. 30. - 16:14:01
(1/71)
Ehhez a témához hogyhogy nem írt még senki!!!Imádom a Rudolfot.Mészáros Árpival láttam dvd-n!!De kíváncsi lennék Dolhaira is!Hétköznapi hõs..))))