Cordelia 2010 okt. 09. - 17:33:18 Előzmény peti2006
(10/30)
Meséljetek errõl a filmrõl. 4 évessel meg lehet nézni?
Mi a baj a Bogyó és Babócával?
Dius 2010 okt. 02. - 13:39:54
(9/30)
Érthetõnek érthetõ,persze, csak kicsit komoly a sztori, és azért vannak benne elég ijesztõ jelenetek is (pl. a kutyás üldözés).
Mikor mi néztük, a legtöbb gyerek kiment elég hamar, mi bírtuk kb. a legtovább....Szerintem 10 éves kortól kellene nézetni a kicsikkel.
A Sammy-re nagyon kíváncsiak vagyunk, de megvárjuk, hátha vetítik majd "sima-nem 3D-s" elõadásban is.
peti2006 2010 okt. 02. - 10:30:55 Előzmény Dius
(8/30)
Nem nagyon értem miért támadják ennyien a Fel!-t. Szerintem tökéletesen érthetõ egy gyerek számára is.
Meg ha nem is érti meg, mi van akkor?
Aranyos, szépen animált szereplõk, kedves történet. Inkább ez, mint a Bogyó és babóca...
Dius 2010 okt. 01. - 16:05:58 Előzmény gubasanyi
(7/30)
Igazad van, az Up tényleg nem gyerekeknek való film, amit sajnos csak akkor tudtam meg, mikor már ott ültünk benn rajta, ugyanis Korhatárra való tekintet nélkül-kategória volt feltüntetve. Mérges is voltam magamra rendesen.
Ez a film nagyon cukikának tûnik, de a szemüveg miatt nem tudjuk megnézni. :(
manoX19 2010 szept. 30. - 14:26:00
(6/30)
nekem nagyon tetszett 3D-s verzióban ez a film...még 21 éves fejjel is :)
szerintem ez egy 4-5 éves kisgyereknek tetszeni fog, feltéve ha el tudja viselni a 3D-s szemüveget másfél órán keresztül..
gubasanyi 2010 szept. 29. - 15:56:14 Előzmény Dius
(5/30)
...bocs, nem piszkálódás, de az Up szerinted biztos, hogy egy 4 éves gyereknek való?!, mert szerintem az felnõttfilm...
...ez viszont remélem valóban gyerekek számára is érthetõ, átélhetõ élmény lesz...
Dius 2010 szept. 28. - 14:40:24
(4/30)
Eldogadom a 3D utánozhatatlan hatását és elõnyét.
Viszont: ez egy gyerekfilm! Márpedig egy 4 éves -aki már nagyon várja ezt a mesét - nem fogja tûrni magán a 3D-s szemüveget. Legalábbis az én kislányom nem bírja. 1x kipróbáltuk már, és az egész 3D-s vetítést szemüveg nélkül nézte végig (Up c. filmnél), mondanom sem kell, milyen élvezetet nyújt úgy...

Miért nem megy legalább egyszer-egyszer hagyományos vetítéssel????????? Tiszta hülyeség. :((((((((
h@mi 2010 szept. 23. - 20:12:42
(3/30)
Csak ajánlani tudom mindenkinek! Amikor mi voltunk moziban, szinte csak felnõttek voltak, gyerek alig. Kicsit a Táncoló talpakhoz hasonlítanám, az is egy fajra hívta fel a figyelmet, s egyben (vmilyen szinten)"tanmese" is volt. Kerek az egész!
ecce 2010 szept. 15. - 16:21:32 Előzmény vadooc
(2/30)
Én is láttam 3D-ben a bemutatót. Iszonyat jó volt. Utoljára a EuroDisney-ben láttam ennyire jó 3D-t. Azóta itthon sehol nem adtak ennyire hiteleset, kezedet "kinyújtani kényszerítõ" filmet. :)) Talán iMax adott 1-2 jót, de azoktól sem vagyok mindig elájulva. Persze aki életében elõször lát ilyet az örül neki, de ha egyszer lát egy igazi 3D-s filmet akkor érteni fogja mirõl beszélek! :))
vadooc 2010 aug. 20. - 18:31:59
(1/30)
Már nagyon várom. Tuti hogy a bemutató napján fogjuk megnézni a párommal. Tegnap láttam moziban a trailer-ét és hát... meg kell hogy mondjam ennyi 3D-s effektet még nem láttam 1 bemutatóban sem. Remélem azért az egész rajzfilm alatt ezt a szintet fogja hozni.