offtopic
_goldie_ 2012 febr. 03. - 12:16:53 Előzmény vénasszonyok_nyara
(69/89)
Egy nõnek sosem elõnyös, ha leér az orra a szájáig (egy férfinek sem), de végül is nem is azért szeretjük õket. :D
De vitathatatlan, hogy Bette Midler vicces egyéniség, míg SJ Parker csak mutatós. :)
_goldie_ 2012 febr. 03. - 12:13:38
(68/89)
Nem a hasára vagy a potrohára gondoltam :D
Emlékeztem, hogy szép a lába. Gyere át a Bette Midler topikba, oda töltöttem fel a fotókat Bette Midler lábáról.
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=19499
offtopic
kõmacska 2012 febr. 03. - 01:19:17
(67/89)
Amúgy még Bette Midler lábát is lehet izgalmasan fényképezni, bár nem tudom, mennyi rajta a fotóbolt.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 03. - 01:06:38
(66/89)
Ezzel kapcsolatban maximum az zavar, hogy nem lesz valaki kékharisnya attól, ha kék harisnyát vesz fel. http://www.kislexikon.hu/kekharisnya.html Pláne nem, ha egy majom tartja neki még az esernyõt is.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 03. - 00:56:24
(65/89)
<- esetleg ez (Beyonce)
offtopic
kõmacska 2012 febr. 03. - 00:53:50
(64/89)
<- inkább ez hasonlít (Kim Kardashian)
offtopic
kõmacska 2012 febr. 03. - 00:53:10
(63/89)
nanehogymár....
<- erre a lábra
_goldie_ 2012 febr. 02. - 23:47:29 Előzmény kõmacska
(62/89)
Valóban, és nem csak az arca, a lába is. :)
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 01. - 22:18:49
(61/89)
Hát végül is valamennyire rokonok.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 01. - 22:06:49
(60/89)
itt kiköpött Bette Midler
offtopic
kõmacska 2012 febr. 01. - 20:37:08 Előzmény vénasszonyok_nyara
(59/89)
Furcsa, hogy nem azt írtad, azt a figurát akarják megkedveltetni a nézõkkel, amit játszik. Mert vele egy figurát adtak el: az üresfejû vásárlásfüggõ lotyót. Ha egy ilyen akaszkodna rád, hamarosan a sírban kötnél ki. Ezt a figurát mutatják be az SJP otthonában készült fotók is, természetes, teljesen élethû családi idillel, Manolo Blahnik tûsarkúkkal, Cartier órákkal, Stephen Russell gyémánt fülbevalóval etc. Legjobb az a kép, ahol a gyerek dákója anyuci ágyékára van irányozva.
Hogy a valóságban mennyire rémületesen ciki az agyhalott luxuspicsa, azt jól szemlélteti Szabó Patríciának, a Cosmopolitan fõszerkesztõjének videója, aki beleálmodta magát a sorozatba:
http://subba.blog.hu/2010/04/20/szabo_patricia_a_video_amit_latnod_kell
http://www.mommo.hu/media/Szabo_Patricia_az_uj_Kiszel_Tunde
(Asszem, kirúgták miatta).
vénasszonyok_nyara 2012 febr. 01. - 09:17:58
(58/89)
tele van a bolygó bányarémekkel, akikre eszembe sem jut megjegyzést tenni. Nem tehetnek róla, hogy bányarémek. SJP esetében, mint már írtam, az irritál, hogy jó nõnek akarják eladni a filmjeiben. (pl. "Anyám nyakán) Más szóval, meg akarják kedveltetni a nézõvel ezt a típust. Barbra Streisand sem szép és az õ esetében is érzem ezt a manipulációt, de õ legalább jó színész és zseniális énekes.

Különben valószínûleg nem olvassa SJP a port honlapját és így nem fog megbántódni tánc- és illemtani hiányosságaim miatt.
eszkimó viselet 2012 febr. 01. - 07:03:10
(57/89)
Nem is akarok rajta vitázni. Felõlem akkor nevezed lófejûnek amikor akarod. hogy, hogy jön ide a bankszámlája: rejtély. Viselkedésünket saját értékrendünk befolyásolja. Már ha hangyafasz.nyit felvilágosultak vagyunk.
Na nekem SJP-ben, ennyi volt.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 01. - 06:39:46
(56/89)
Azt felejted el, hogy Amerikában nem színészek vannak, hanem sztárok, és ez óriási különbség.
Ezek az emberek nem szerepeket játszanak, hanem A Szerepet játsszák. A Szerepben az egész lényük, az egész életük benne van, a filmekben és a vásznon kívül is A Szerep az övék.
SJP-é a görbeorrú görbelábú zsnõ szerepe, ami mellett tökmindegy, hogy egyébként milyen színésznõ, mert aki utálja a "görbeorrú görbelábú zsnõt", az utálni fogja SJP-t, ez ellen nincs mit tenni. Itt csakis sztereotípiák vannak, de hát Hollywood épp ezekre épít, épp ezeket gyártja, épp ezekbõl él meg (marha jól).
SJP bankszámlája nem fog csökkenni attól, hogy lónak nevezik satöbbi. Szerintem tökfölösleges rajta vitázni, mert ha az általam linkelt képeket megnézed, akkor láthatod - köszöni szépen, remekül él. Pénz beszél, kutya ugat, a vélemény pedig (még) szabad.
eszkimó viselet 2012 febr. 01. - 05:54:29
(55/89)
Hát nem tudom szerintem meg nem rossz nõ. Pont az az elõnye ami néhányaknál a hátránya, hogy teljesen hétköznapi. Olyan, amilyen sok nõ aki rohangál az utcán. Egy hétköznapi nõ, aki csinált egy lendületes karriert a szépségkultuszos Amerikában, figyelemreméltó.
egyébként én se jó se rossz színésznõnek nem tartom. Vígjátékokban aranyos, kicsit semmilyen. A Smart people-ban kis szerepe volt és kellõen visszafogott. a Kõkemény családban pedig jól kontrasztozta a Szex és New York liberális, felszabadult városi hisztérikáját, egy zárt, introvertált, görcsös nõként.
Persze, hogy nem lesz vki jó színésznõ rögtön, mert nem szexbomba..és persze, hogy vki meg lesz tök jó színésznõ dacára mert szexbomba.
Csak arról ejtettem szót, hogy valamit is magára adó ember nem piszkálja a másikat a külsejéért. Tánc és illemtankönyv, alapfok.:)
vénasszonyok_nyara 2012 jan. 31. - 21:50:37 Előzmény eszkimó viselet
(54/89)
Nem kötelezõ, de az sem avat valakit tehetséges színésszé, hogy bûnronda. Avagy érdekesen csúnya.
Az a legirritálóbb benne, hogy jó nõnek akarják a filmekben eladni. Anjelica Huston sem szép, viszont jó színésznõ.
eszkimó viselet 2012 jan. 31. - 09:47:38
(53/89)
A kispolgári suttyósság és a szervilis bugrisság 'intellektuális' tartalmához kötelezõen hozzátartozik a hit, miszerint egy színésznõnek alapvetõ kompetenciája a szépség és bombanõ formátum.
vénasszonyoknyara 2011 szept. 28. - 18:35:01
(52/89)
"Szerintem nem az a tipikus szépség," Hát az egyszer biztos. Ami a kisugárzást illeti, ha izotópot nyelne le, minden bizonnyal sugározna. Így egyszerûen csak bûnranda.
Ami pedig a színészi teljesítményét és a szerepeit illeti, azok alapján ne várjál magasabb röptû hozzászólásokat ebben a topicban.
10/10
gyurker 2011 szept. 28. - 13:57:15 10/10 Előzmény velorexescsavo
(51/89)
Most komolyan arról beszélünk hogy SJP milyen ronda nõ? Biztos akik ezeket írják nagyon jó külsejû, szexis férfiak illetve nõk!:)
Szerintem nem az a tipikus szépség, de van benne valami, amit kisugárzásnak hívnak! Nekem tetszik ha valakinek karakteres az arca!
Errõl ennyit! Bízom benne hogy itt jövõben magasabb röptû hozzászólások fognak leíródni!
velorexescsavo 2011 febr. 07. - 08:37:01
(50/89)
Azért nekem a ló sokkal jobban tetszik. Egy ló legyen olyan, mint egy ló, egy nõ pedig legyen olyan, mint egy nõ. ("A krumplileves legyen krumplileves"
Kádár János)