krisz-1990 2009 dec. 19. - 01:52:52
(11/71)
Az túlzás, hogy gyönyörû. Inkább csak helyes, de az alakja mint egy NDK úszónõé :) Fiatalabban, még a Star Trek Voyagerben sokkal szebb volt. A sorozat pedig szerintem egyáltalán nem erõltetett, sõt én már nagyon régen találkoztam ilyen meghökkentõen egyedi, és fantáziadús komédiával. Csak a felirat néha alig látszik. Miért nem lehet mögé tenni fekete hátteret?
John A. Kárki 2009 dec. 18. - 20:39:55 Előzmény Kakukk76
(10/71)
Nekem is. Amúgy a nõvérte, az valójában is a nõvére. van egy 3. is. az Israelben él mint nõi(valszeg reform) rabbi.
részemrõl, szeretem a sorozatot, néha kicsit eröltetett, de azért jó. A nõi Borat-ként tekintek Sarahra. nekem egyébként õ nagyon bejön, szerintem gyönyörû csaj. És zsidó, igazán külsõleg is.
Kakukk76 2009 dec. 13. - 20:07:29
(9/71)
De azt el kell ismerni, hogy van fantáziája a csajnak. (Az meg teljesen egyéni, de nagyon tetszik a filmbeli nõvére...)
Kakukk76 2009 dec. 13. - 20:05:47
(8/71)
Bár én is jókat rötyögök a sorozaton, és néha berzenkedek mennyire cinkes a csaj és feláll a szõr a hátamon tõle. Bár vannak jó poénok, túl sok olyan lány mászkál Budapesten, akire ráismerek erre a fajta infantiliskodásra... és úgy már nem olyan önfeledten nevetek a sorozaton sem, hogy állandóan konkrét emberek jutnak eszembe, akiket ismerek. (Ahogy egykor a Jóbarátokban Monica kényszerességei... jujj...)
10/10
Novalis 2009 dec. 11. - 02:14:38 10/10 Előzmény JonathanSeagull
(7/71)
Tök igazad van. A Dokikat én sem bírom. Van pár sorozat a Comedy-n, amit levehetnének.

Sarah-t elõször a Monkban láttam, és ott nem volt szimpi, nagyon idegesített valami miatt, aminek nem tudom az okát, pedig a Monkot imádom, de még ez sem tudta megkedveltetni õt velem. Aztán láttam azt a Pamela Anderson szívatós mûsort, ott sem tetszett.

Nemrég egyik este épp a Comedy-re kapcsoltam, és láttam, hogy ez a sorozat következik. Nem voltam elragadtatva, el akartam kapcsolni, de aztán gondoltam egyet, és mondom, már csak megnézek egy részt, nem fogok úgy ítéletet mondani róla, hogy semmit sem láttam belõle, megnézem még akkor is, ha nem bírom a csajt.
Most mit mondjak? Egy epizód elég volt, hogy megváltozzon a véleményem. Azóta többet is láttam, és mindegyik nagyon tetszett. Már Sarah-t sem látom olyannak, mint elõtte, kifejezetten tetszik az a stílus, ami korábban idegesített. Pedig elõször úgy ültem le a tv elé, hogy biztos egy unalmas, elvont, erõltetett, idegesítõ sorozat, aztán be kellett látnom, hogy nagyon rosszul gondoltam.

Lány létemre osztom azt a véleményt, hogy nincsenek jó nõi humoristák, ez valóban tény. Ez a csaj kivétel, nagyon jó adottságai vannak ehhez a mûfajhoz, és ezeket jól használja is.
9/10
JonathanSeagull 2009 dec. 10. - 17:15:24 9/10
(6/71)
Nekem tetszik. Õszinte, bátor, önironikus, van humora. Az a sok sótlan, poéntalan, idegesítõ sorozat (mint mondjuk a Dokik, amit én a televíziózás legidegesítõbb sorozatának tartok) eltûnhetne már a délutáni és az esti mûsorrendbõl, és jöhetnének az igazi humort képviselõ filmek, mint pl. ez is. Jó, ne adják nyolctól, de tíztõl miért ne? Bár nekem mindegy, úgyis felveszem.

Hogy Sarah Silverman zsidó? Na és? A zsidóknak van a legjobb humora! Woody Allen, Joseph Heller, sorolhatnám még. Jóbarátok, Csupasz pisztoly, sorolhatnám még.

Én elõször Sarah Silverman-t az "I'm fucking Matt Damon" videóban láttam, lenyûgözött! Aztán jó volt abban a mûsorban is, amelyikben Pamela Anderson-t szívatták (nem tudom mi volt a címe).

És még valami: nõben nagyon ritka, ha valakinek ilyen humora van. Ez nem szexista megjegyzés, hanem tény.

Én biztosan felveszem a sorozat minden leadott részét.

Szinkronizálni meg egyenesen bûn lenne! Ahogy a Monty Python-t és az "A bit of Fry and Laury"-t sem szabad szinkronizálni, úgy ezt sem. Meg lehet nézni mi lett a "Waczak szálló"-val szinkronizálás után, egy rakás "shit", eredeti hanggal viszont frenetikus.
Aglaser 2009 dec. 06. - 12:40:32
(5/71)
Mik azok a zs*dók?
Õk azok akikrõl nem beszélünk? :)
offtopic
vidraember 2009 dec. 04. - 22:33:33
(4/71)
Miért lenne cionista? Mert a fõszereplõ zs*dó? Neked semmi humorérzéked? Tele van öniróniával... nem?
Szerintem üdítõen egyedi sorozat - igen, kissé polgárpukkasztó. De azért nem kell kígyót-békát kiabálni rá. Mondom ezt úgy, hogy szerintem azonos oldalon állunk politikailag. De a legnagyobb hiánya a konzervatív politikusoknak / szavazóknak(=nekünk), hogy a humorérzék nem túl sûrûn van. Pedig anélkül nem megy.
Ha ilyen sótlanul-dühösen gratulálsz a C(omedy)C(entral)-nek, miért nézed ezt a humorcsatornát? Szórakoztatni van, nem arra, hogy minden frusztrált összeesküvés-elméletet rázúdíts.

Maradok tisztelettel,
vidra
offtopic
krisz-1990 2009 dec. 04. - 20:58:46
(3/71)
A sorozat nem a zs*dó állam megalakításáról szól:)
Azon gondolkoztam töröltessem-e az antiszemita hozzászólásodat, de nem éri meg az idõt és a fáradtságot. >:#
krisz-1990 2009 dec. 04. - 11:24:38
(2/71)
Most látom csak hogy azt írják magyarul beszélõ. Hát nem az. De talán jobb is így.
krisz-1990 2009 dec. 04. - 11:22:17
(1/71)
Teljesen egyedi humorú sorozat. Csak nagyon késõn adják!:(