Téma: Sasszem

pacica 2008 dec. 14. - 20:19:01
(54/174)
Tegnap megnéztem. Jól átvágtak. Szemetek! Másra számítottam. Most pedig megyek sírni.
Funika 2008 dec. 12. - 04:56:13
(53/174)
"A hálózat csapdájában" 2008, kábé ebben benne is van a sztori lényege. Lopkodtak még innen onnan, pontosabban csak azt tették a készítõk, mert semmi új nincs benne.
Aki viszont szereti a mozgalmas akciófilmeket az élvezni fogja, ha nem agyal az egyes jeleneteken, hogy: "na ez mekkora marhaság..." kikapcsolódásosdinak elmegy.
9/10
ultio 2008 dec. 11. - 14:32:21 9/10
(52/174)
nekem bejött
9

bár azt nem értem, hogy a feszítõvasat miért csak a végén lehetett belevágni aria-ba
7/10
Zotyipotyi 2008 dec. 11. - 11:25:04 7/10
(51/174)
Pörgõs akciófilm a biometrikai azonosítási módszerek bemutatásával:D:D:D
Viszont elég kiszámítható, és a színészek között nincsen kiemelkedõ alkotás
Meg már láttunk ilyet: nekem párhuzamként az Én,a robot ugrott be, de nagyon durván!:)

***SPOILER***
Amikor "megölik" a számítógépet, az a jelenet egyértelmûen koppintás az Én, a robot-ból, csak még gagyibb!
***SPOILER***
hErO 2008 dec. 10. - 21:23:17
(50/174)
**SpoileR**

Örülök h nem vmi nyáladzó csókkal zárták, nincs is rá szükség h minden filmben a bajtársak szerelmesek legyenek a film végére.:)
Nekem összességében tetszett.
pacica 2008 dec. 07. - 21:35:19
(49/174)
Bírom ezt a gyereket. De még mindig nem láttam ezt a filmjét...Sajnos. Bemutató alapján, szerintem jó lehet. Tényleg inkább akciósnak tûnt, mint thrillernek.
Gabi'91 2008 dec. 06. - 19:26:43
(48/174)
Pár napja néztem meg. Nem igazán értem a dráma megnevezést, sem azt, hogy ez thrillernek lett kikiáltva... Ez egy igazi akciómozi. Nem igazán új a sztori, láttam én ilyet már egy mesében is, amikor egy Chad nevû számítógép irányított mindent... De én mégis élveztem, nem volt egy unalmas perc, nem várták meg míg eluntam magam egy-egy párbeszéden (pedig angolul láttam, felirat nélkül, és nem értettem mindent tisztán).
Visszaolvasgattam, voltak akik a kameramozgásra panaszkodtak... Engem nem zavart, bár nem láttuk át a komplett helyzetet, de egy kicsit a nézõ is a kocsiban érezhette magát, ami nekem tetszett.
A casting jól sikerült, Shia Labeouf-ot látjuk még nem is kevés filmben (ha máshol nem a Transformers további részeiben + az Indy V-ben). Bár tényleg sokszor ismételgeti a 'No' szócskát, ahogy tette már a Transformersben is, de ez megbocsátható. A fiáért aggódó anya is hihetõ volt, talán még jobban mint a másolófiú...
SPOILER
Ettõl függetlenül voltak benne kicsit poénos dolgok. Ki éli túl a folyékony nitrogénbe való fürdõzést, meg azt a rengeteg zuhanást amit fõhõsünk már a film elején elszenvedett???
SPOILER
Ezektõl eltekintve nem unatkoztam, a székbe szegezett és azért megfordult a fejemben az is, hogy bizony tényleg a számítástechnikától és az elektromos kütyüktõl függünk... bár nem fogok paranoiddá válni és menekülni a számítógépem mellõl :D
paganus 2008 dec. 04. - 16:21:09 Előzmény jjr008
(47/174)
A Shia LaBeouf színésziskola legfõbb eszköze, a rövid morfémák gyors, egymás utáni ismétlése. Pl. "Go, go, go, go, go!" vagy "No, no, no, no, no!" Tényleg zseniális. Egy Steven Seagalba oltott Woody Allen.
10/10
Cullangka 2008 nov. 27. - 15:56:44 10/10 Előzmény jjr008
(46/174)
hogy jönnek ide a színészek? meg ha itt vunk minek ismerjek minden színészt? elég ha a jókat ismerem...
jjr008 2008 nov. 26. - 15:01:21 Előzmény Cullangka
(45/174)
üdv
nem sok szinészt ismerhetsz
Radikal 2008 nov. 24. - 18:06:42
(44/174)
Nagyon jó film de hozzá kell tenni hogy nagyon sok klisé van benne. A fõszereplõ és az "elvileg" nem digitális jelenetek ennek ellenére elviszik a hátukon a filmet.
10/10
Cullangka 2008 nov. 19. - 16:44:12 10/10
(43/174)
állat film véleményem szerint! 10/9 valóban olyan mint egy akció film de mostmár látom miért filmdráma! és mégjobban az lenne és sztem akkor lenne 10/10-es film ha:

SPOILER
amikor a végén jerry feláll az asztalra és látja nincs más választása, hogy megállítsa a zenekart és a levegõbe lõ néhányat és aztán hátbalövik 4x egy lassított felvétellel elhanyatlik és meghal! akk télleg nagyon drámai lett volna, hogy az életét adta a nõért és a fiáért meg mindenkiért! mégtovább menve azt is el tudnám képzelni hogy Jerry temetésén az anya mit sem tudva a robbanó kristályokról megkéri a fiát trombitáljon a temetésen és felrobban... én bírtam volna

SPOILER VÉGE

Van pár kissebb olyan dolog benne sztem amivel kicsit melélöttek de így frissen nézetten angyon nagy film! bármikor meg tudnám nézni még1x:))
10/10
Cullangka 2008 nov. 18. - 16:55:29 10/10
(42/174)
én most mek megnézni:) rem jó lessz! nálunk most játszák utoljára 8kor szal ez az uccsó esélyem mert nem tom letölteni:)) shia labeouf a legjobb színész akit ismerek:) és sztem rossz nem lehet az alapján amiket olvastam róla:)
ZackDieBohne 2008 nov. 18. - 13:32:30
(41/174)
Nekem nem tetszett.
Vártam, hogy vége legyen.
bamboo 2008 nov. 12. - 21:14:13
(40/174)
Jó film volt. De egyvalamibe bele kell kötnöm. Szerintem ez nem dráma volt, hanem akciofilm, akárhogyis nézem.
csokismuffin 2008 nov. 02. - 19:14:31
(39/174)
Szerintem maga a film nagyon jó izgalmas az elejétõl a végéig, nem lehet rajta unatkozni. Shia LaBeouf pedig ebben a filmjében is zseniális nagy tehetség már ilyen fiatalon. (Nem csoda, hogy Spielberg filmjeiben szerepel)
10/10
Bogyó xD 2008 okt. 29. - 16:01:51 10/10
(38/174)
Sztem qrva nagy film :D Nekem nagyon tetszett :D A fõszereplõ pasi meg hatalmasat alakít :D Télleg izgalmas volt, mindenkinek ajánlom, h nézzem meg. Kár kihagyni :D
5/10
sava-zoo 2008 okt. 17. - 15:46:01 5/10
(37/174)
Elõre megjegyezném, hogy ennél a filmnél xarabbakat is nézhetõnek minõsítettem már idén.
Aki még nem látta de szeretné megnézni, az ne olvasson tovább, kivéve ha épp azon
filózik, hogy megnézze-e.
Ez egy tipijusan amerikai akció-látványalkotás, amikbõl kiderül, hogy ha kicsit is
mögénézel a bemutatott dolgoknak, lehet hogy azt érzed, hüylére veszik a közönséget.
Viccesre fordítva a szót, a következõ dolgokat tudhatjuk meg amerikáról mi, csóró kelet-európaiak:
A nagyon veszélyesnek minõsített terrorista egyéneket a kihallgatásuk után az egyszeri engedélyezett
telefonhívásuk lebonyolítására nem egy erre kialakított helységbe, vagy zárdafolyosóra viszik szigorú
õrizet mellett, hanem beengedik egy szépen bútorozott fõnöki szobába, ahol még tök egyedül is maradhat.
A metrókocsiban mindenkinél megszólaló mobiltelefon közlésére, miszerint az ajtónál egy terrorista áll,
nem kezdenek el az emberek sikoltozva kiugrálni az ablakon, hanem csúnyán néznek, és a mérgesarcú
nagydarab néger fickó még rá is mozdul a célszemélyre.
Amerikában a szupercomputer eltudja intézni, hogy a magasfeszültség alatt rohangáló személy felett úgy
szakadjon le a vezeték, hogy az pont õrá essen, mindezt egyetlen mechanikai mozgó tárgy, berendezés, vagy
alkatrész segítsége nélkül...
A teherszállító repülõgép rakterében halálos hideg van, oxigén egy szál sem, de a suttogást is lehet
hallani repülés közben. (persze ez egy olyan mobillal ellátott dobozban egyértelmû, amit elõtte a
szupercomputer tett oda...)
Végezetül rájöttem a film üzenetére, mondanivalójára:
Nehogy má' egy computer kérje számon az amerikait, ha ártatlan törülközõsapkás falusiakat mészárol le...
Jövõ7en a tükröket nézem meg, még jelentkezem.
10/10
Kendy 2008 okt. 14. - 23:34:33 10/10
(36/174)
Most néztem meg moziban és nekem nagyon nagyon tetszett!
Szuper film mindenkinek ajánlani tudom!
Pörgõs,akciódús,igazán izgalmas és leköti az embert!
Nekem bejött!
8/10
buboka 2008 okt. 13. - 19:52:14 8/10 Előzmény viktor1983
(35/174)
Nagyon jó film volt, akciódús, nem lehet unatkozni!
És a legdurvább, hogy tényleg így meg tudnak figyelni bárkit a világon. puszi anyunak is