Téma: Sean Bean

frenchbullie 2013 júl. 07. - 12:07:54
(311/431)
Próbálkoztam, de kiírták, hogy ilyen meg olyan formátumú képfájlokat tartalmazó bigyókat nem küldhetek. Na mindegy, majd másképp... Úgy találtam rá a cikkre, hogy találomra beütöttem a keresõbe: Sean Bean, Tesco bag, és már elsõre azt adta ki, hogy: Sean Bean's not looking so Sharpe/The Sun/News.
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 11:20:16 10/10
(310/431)
Elküldenéd nekem a cikk linkjét? Ahol ezeket a Sun-os képeket fejtegetik, meg a koszos kötést magyarázzák.
:) Nem láttam a cikket, érdekelne.
frenchbullie 2013 júl. 07. - 10:59:56
(309/431)
Utánanéztem ezeknek a The Sun-os képeknek, és sör van a Tesco-s zacsiban:-) Beleolvasgattam a hozzászólásokba, a zöme pozitív; emberbõl van õ is, ha sörözni akar, nosza..., kinek mi köze hozzá. Így éli meg élete egy nehéz szakaszát. (Gondolom ezzel a magánéleti zûrökre utaltak.) Ezzel az image-val különben is valódi Celtic drukker. A koszos, bebandázsolt kezét is megmagyarázták, némi kis kerti munkával:-) Bár ezzel úgy vagyok, ha már kimozdul otthonról, nem árt, ha kezet mos elõtte.
frenchbullie 2013 júl. 07. - 10:31:53
(308/431)
Behalok a fülbevalójától:-)
frenchbullie 2013 júl. 07. - 10:28:11
(307/431)
Nekem kicsit olyan Bonjovi-s Bean ezzel a stílusú séróval:-)

Igen, Sanseverina mindenképp említésre méltó. Ez a Dongócska elég irritáló figura a filmben, a képet annak illusztrálására szántam, hogy hiába ilyen nyálasan jóképû fickó, attól még "nemszeretem"-kategória. Én inkább Mosca gróffal szimpatizáltam, pedig nem egy szívtipró alkat. Amíg Te Pármai-t nézel majd, addig én rákeresek a Királylány a feleségem-re, jó?

Tegnap a férjem választott esti mesét, (Indy Jones után), így a Törvénytisztelõ polgár-nál kötöttünk ki. Én a film közepe táján elaludtam, de amennyit láttam, az alapján most találtam összefüggést Bean és Gerald Butler között. Butler is elég jól alakította az õrült karaktert. Még drukkolni is tudtam neki, a motivációi miatt. Persze, ha olyan tökéletes lett volna, mint Bean, talán nem alszom el, de ez már más kérdés:-)
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 09:25:43 10/10
(306/431)
Visszatérve a Pármai kolostorra, megpróbálom megnézni ezzel a Rodrigo Guirao Díaz-zal, a te kedvedért, hogy meg tudjuk vitatni. De már most látom, hogy nem lesz könnyû. A történetre nagyon vágyom, de jobb lett volna Gerard Philippel, ebben egészen biztos vagyok. Olyan kedves, szép, természetes, mély érzésû arca van azon a képen, amit alant már betettem. Hatalmas, tiszta, õszinte szemek. Ha láttad volna a Királylány a feleségemben, mit össze hülyéskedett, annyira aranyos volt. :)

Ebbõl a Díaz gyerekbõl minden hiányzik, amit szeretek és keresek. Tudom, én nem vagyok elég korszerû, valószínûleg maradi vagyok és korlátolt gondolkodású, de mit tehetnék?
Szeretem, ha egy színésznek õszinte érzéseket fejez ki az arca, ha tiszta és kedves a mosoly, vagy fájdalmas és éles a gyûlölet az arcán, szeretem látni, hogy a tekintete nyílt és természetes, és nincs benne távolságtartás. Ha úgy néz rám a képrõl, mintha én is emberi lény lennék, és nem egy pondró, aki tele van hibákkal.

Díaz nem ilyen. Nem elég egy bájos arc, ha nincs mögötte személyiség.
Megnéztem róla néhány képet, hogy lássam a megnyilvánulásait, és azt látom, hogy egy kigyúrt, pózolós, megjátszott mimikájú, beképzelt kis alak, aki még a nézésével is kritizál.

De ettõl a film még lehet jó, kíváncsi is vagyok rá, majd az általad is nagyra tartott Sanseverinára koncentrálok, hátha megmenti nekem a filmet. Amint sikerül, letöltöm. Jó lenne megnézni a Vörös és feketét is.

Úgy látom, Bean volt Romeo is annak idején... :)
frenchbullie 2013 júl. 07. - 07:46:50
(305/431)
Milyen képet vág szegény. Látszik, hogy utálja a felhajtást. Igen, a híresemberségnek is akad hátránya. Egyébként én sosem értettem ezt a lesifotós dolgot, meg az emberek bulváréhségét. Én, ha megpillantok valaki ismert embert vásárlás közben, inkább másfele nézek. Magam miatt is, meg miatta is. Küldök egy privátot.
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 07:20:23 10/10
(304/431)
Na végre, csak itt lesz már valahol az a nyomorult bejárat, és azon el lehet tûnni, és láthatatlanná lehet válni.....
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 07:18:51 10/10
(303/431)
Most nézd meg, ezek a vérszívó lesifotósok képesek mikroszkopizálni, hogy mit vásárolt. Akkor sem látszik, ha meggebednek sem.... :)
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 07:12:00 10/10
(302/431)
Behalok. Látod, milyen szatyor van a kiskezében? Alkalmasint leruccan vásárolgatni a Tescoba? Vajon ilyenkor milyen gyorsan szabadul a vásárlásból? :D

Érdekes, azt gondoltam bejárónéni vásárolgat neki....
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 07:05:38 10/10
(301/431)
Lehetséges, hogy volt idõ, amikor még Vámpírnak készült?

Kellemes kis vérszívó fogrendszer.... ezzel akár az erdõben is lehet táplálkozni... :D
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 07:02:46 10/10
(300/431)
Vajon mire készül ily elhanyagolt állapotban, ott a falnál... :)
Láthatóan nincs ott a bejárat....
Még korai lyukat vágni a tûzfalon, így szatyorral a kis kezében....
Vagy a disznó lesifotóstól rettenhetett meg így szegény? Lehet, hogy a falhoz szorították egy fénykép erejéig, pedig roppantul nincs olyan hangulatban. Szegényke még nem talált rá a menekülési útvonalra...:)
10/10
gladiolus 2013 júl. 07. - 06:59:47 10/10
(299/431)
Jó hajnalt.
Én már bepakoltam a mosogatógépbe, és elkezdtem a fõzést. Valahogy kidobott az ágy. A Szívem csücske még alszik. Volt egy kis lyukas idõm, ezért találtam néhány képet.

Szóval kiskölykök is voltunk? De aranyos. :D
10/10
gladiolus 2013 júl. 06. - 22:15:38 10/10
(298/431)
Azért egy filmet találtam Philipe-tõl, a Királylány a feleségem címût. Ez egy tüneményes vígjáték volt, olyan stílusú, mint a Tenkes kapitánya, és kiderült, hogy a férjem kedvence volt régen, ezért megnézte velem, mert szép nõk is vannak benne. Leszámítva a filmkészítés ósdi kellékeit, hogy pl. felgyorsították idõnként a mozgást vívás közben, hogy groteszkebb legyen, meg mindent mögé vetítettek, azért egy nagyon aranyos, napfényes életérzésû film volt, és röhögni is lehetett. G. P.-nek jobban állt, hogy komédiázik, mint ezek a kemény drámák.

A Caravaggiót lehet, hogy érdemes végignézni, nekem nem sikerült, mert iszonyúan nem vágyott rá a lelkem. A nyomasztó mûvészfilmekre nagyon nehezen vagyok kapható, csakis Bean miatt néztem bele. De az akrobatás részre én is felfigyeltem, érdekes volt.

Reggel kicsit belenéztem a Viharos hétfõbe, a magyar hang megint durvább karakterré teszi, mint amilyen valójában, de azért jó film.
frenchbullie 2013 júl. 06. - 21:51:00
(297/431)
Délután, míg a dekoros melómmal voltam elfoglalva, gondoltam, mehet közben a Caravaggio. De megint félbehagytam, mert arra jutottam, hogy megérdemli a teljes figyelmemet ez a film. Mert tetszik. Érdekelt volna alaposabban az a jelenet is, mikor a figura akrobatizál a festmény elõtt, mert olyan mûvészinek találtam, de nem így, hogy közben fél szemmel a munkára kellett koncentrálnom. És Bean - vagyis most Ranuccio -, megint milyen kis gonosz volt, hogy oldalba bökte Caravaggio-t azzal a haleffel:-) Tuti, végignézem egyszer!!!

Most menekülök, mert a nappaliban van egy olyan tévé, amin lehet 2 adót fogni, és a TV2-n az Indiana Jones akárhány megy. A férjem meg úgy döntött, hogy nézi, így én kénytelen kelletlen hallgatom laptopozás közben. De már nem sokáig:-) Szia! Szép estét!
frenchbullie 2013 júl. 06. - 21:34:30
(296/431)
Off Ráadásul azt sem láttam G.P. oldalán, hogy bármelyik filmjét kiadták volna DVD-n:-(
frenchbullie 2013 júl. 06. - 21:30:52
(295/431)
Off
Hát ez az:-( Ilyen régi filmeket nehéz megtalálni. Ilyesmikre a multikban vadászom. Például, a Jean Marais fõszereplésével készült Szép és szörnyeteg-re is így tettem szert, ráadásul pár száz forintért, mert nem ismerték, és csak hányódott az akciósok között.
frenchbullie 2013 júl. 06. - 21:11:37
(294/431)
Bizony, hogy megnézem ilyen kis nagyon õrültnek:-)

Off Mellékelek egy képet errõl az új del Dongo-ról. A lányom 10 éves, gondoltam, együtt nézzük a Pármai kolostor-t, ezért padlóztam le, mikor kiderült, hogy ez ilyen szabados feldolgozás. Szerencsére nem gusztustalan, inkább csak meglepõ a pikáns jelenetek gyakorisága. Az viszont kimondottan tetszett, hogy Sanseverina milyen elmésen oldotta meg a problémákat.

Az Elefántokra majd rámozdulok, mert még nem olvastam, köszönöm, hogy figyelmembe ajánlottad.
10/10
gladiolus 2013 júl. 06. - 20:47:47 10/10
(293/431)
OFF OFF OFF


Most remélem, nem fogsz kinevetni, de milyen kis aranyos ez a pasas, ha jobban megnézzük. És hogy meghalt. Nagyon jó kis filmjei vannak, végignéztem az oldalát, olyan kellemes,misztikus romantikus. Azt hiszem, a Királylány a feleségem egy kifejezetten vidám sztori.
Na de ennek a filmjeit honnan a sunnyogóból fogom letölteni.... :(
10/10
gladiolus 2013 júl. 06. - 19:55:37 10/10
(292/431)
Az országút fantomjában persze, hogy meg kell halnia, mert nagyon gonosz, nagyon beteg és nagyon õrült szegénykém. De annyira jól játssza.Ül szemben a rendõrrel, aki megkérdezi, hogy eddig hány embert ölt meg, és õ meg kaján, kis groteszk vigyorral megvonja a vállát, és közli, hogy fogalma sincs. És vigyorog saját magán és a tettein.
Elvetemült kis lélek.Azért remélem, majd megnézed, mert nagyon jó szerep és nagyot alakít benne.

A pármai kolostor most lehet, hogy érdekel. Csak Gerard Philip-pel láttam nagyon régen, de úgy emlékszem tetszett. Persze abban nem voltak bujálkodós jelenetek, de akkor ez most gusztustalan film lesz? Õ játszotta a Stendhal Vörös és feketét is, szerintem ez a két film eléggé hasonlít egymásra, valahogy jellegében, hangulatában, és Gerard Philip miatt is. Ó, úgy látom, õ sok jó kis klasszikust eljátszott tiszavirág élete alatt.Most látom csak, ott van neki a Test ördöge, azt ismerem, nagyon klassz.

Ma beleolvastam A.C. Az elefántok nem felejtenek c. mûvébe, és rájöttem, hogy ez a legnagyobb kedvencem, megkönnyeztem. Mégpedig azért, mert megdöbbentem azon, hogy az egyik testvér olyan, mint egy angyal, a másik meg mint az ördög. Megkönnyeztem az angyalt. Ráadásul ikrek, az meg nagyon különleges kapcsolat. A vége is olyan szép, Ariadné mondja Poirotnak:

"Az elefántok nem felejtenek-szólt Mrs. Oliver.-De szerencsére mi emberek vagyunk, és az emberek tudnak felejteni."

Ha ismered, talán megérted, miért szeretem annyira, ha nem, csak ajánlani tudom, olyan szépséges történet.

Dalton munkássága nem nagyon hiszem, hogy hiányokat okoz egy ember életében, ha kimarad. :)

Akkor most már tudom, hány éves vagy, hihi. :D Lebuktál. :)
A kislányod milyen idõs, ovis még, vagy már iskolás?

Berakom ide Kiskoszos képét, most a piszok a ruhácskája. :)