9/10
PocokPanna 2023 jan. 02. - 17:26:27 9/10 Előzmény lidoda
(3/3)
Nagyon ritkán jutok el színházba, úgyhogy nem szeretek ilyenkor "egynek elmegy" előadásokat látni. A te véleményed alapján választottam ezt a darabot, és remek döntésnek bizonyult! Pont azt kaptam tőle, amit vártam: szórakoztató volt, de nem szüntelenül idétlenkedő, elgondolkodtató volt, de nem nyomasztó, vagy gyomron vágó. Szóval köszönöm szépen az ajánlást! 🙂
9/10
Nagy Gargantua 2019 máj. 12. - 21:55:24 9/10 Előzmény lidoda
(2/3)
Igen, remek volt.
Az hogy végül is mi volt igaz, mi volt kicsit színezve, rejtély marad. A történet folyása, a monológok, a világunkra adott reflexiók, az alakítások azt az élményt hozzák, amiért érdemes színházba menni.

9/10
lidoda 2019 febr. 21. - 21:25:02 9/10
(1/3)
Azért regisztráltam, hogy leírhassam, mennyire tetszett az előadás - azt hiszem, ez mindent elmond. Remek volt. Valami habkönnyűre számítottam, de egyáltalán nem volt az. Bár egyik pillanatban még nevetsz a poénokon, a következőben torkon ragad a történet, és lehengerel. A színészek zseniálisak, és annyira hitelesek, őszinték, hogy talán akkor is elvinnék a hátukon a darabot, ha az nem volna nagyszerűen megírva. Nem ismertem eddig Mészáros Mátét, most megtudtam hogy zseniális, ahogyan a többiek is nagyon jók. Bátran ajánlom, én is meg fogom nézni újra.