Téma: Séfek séfe

1/10
SZOTYl 2022 márc. 31. - 19:24:22 1/10
(86/106)
Ma belefutottam a műsorba. Több szöveg volt kisípolva, mint ami nem.
Elég ócska színvonal.
Bodzsár Rózsa 2022 márc. 30. - 22:01:59
(85/106)
Nálam ma kiverte a biztosítékot hogy az a hektikus, nagyképű- nem is tudom hogy hívják, visszajutott egy más által készített piskótàval, amit még el is b@szott.
A cukrász oktató meg elvérzett egy desszerttel.... Hàààt...
10/10
Horvath Zoltan Téhás 2022 márc. 02. - 17:45:32 10/10
(84/106)
Frigyes kicsit arisztokrata, Krausz Gábor séf a kedvencem, Wolf András nagyon visszafogott
10/10
Horvath Zoltan Téhás 2022 márc. 02. - 17:41:14 10/10
(83/106)
a hanggal nincs gond, csak a reklámokkal!
pgabi 2022 febr. 11. - 14:57:53
(82/106)
Nézem a válogatást. Érdekel(ne)! De nem tudom, a hangmérnök mit csinál, mennyire szakmabeli?? Olyan hangos a zene, hogy legtöbbször elnyomja a beszélgetést! Élvezhetetlen! Ezt senki nem vette észre???
Magenta99 2021 okt. 23. - 18:48:52
(81/106)
Ahogy néztem a döntőt, egyre inkább az az érzésem, hogy a "segítőnek" hívott volt csapattársak inkább direkt hátráltatják és szivatják a döntősöket.
Amit a kék csapatos Edina művelt - hát az kész, ezt a szerencsétlen idiótát örökre kitiltanám az összes konyhából. Nem csak a saját csapatának döntősét, hanem a többieket is hátráltatta.
Magenta99 2021 okt. 23. - 18:41:02 Előzmény ccaty
(80/106)
Dehogynem, Veibl Viki cukrász, nézz utána. Ja és nem olvastam, láttam. Az egyetemi hallgatót Hargitai Eszternek hívják.
Abban igazad van, hogy Takó-Mészáros Rebeka (a pufi csaj) is egy végtelenül ellenszenves, kavarógép.
1/10
ccaty 2021 okt. 21. - 17:00:09 1/10
(79/106)
rosszul olvastad. Nem ez a leányzó volt a cukrász. ő egyetemi hallgató. Nekem a pufi csaj volt unszi. Ebben benne van az is, hogy érthetetlen, miért favorizálták őt annyira, hogy egy csomó kedvezménnyel szórták meg az előző főzés alkalmával. De, sebaj a többiek sem voltak a helyzet magaslatán.
Kutyaütő volt mindegyik, Bármelyiket hozzák ki győztesen, az már nem lehet rosszabb a második sorozat nyertesénél., aki bár már kiesett a játékból , addig csűrték csavarták, míg hogy-hogy nem, a sunyi vigyorával csak ott állhatott a dobogó legfelsőbb fokán.
Magenta99 2021 okt. 21. - 14:17:49
(78/106)
Sajnos, ez a Krausz Gábor egyáltalán nincsen egy szinten a másik két séffel.
Nem tud se versenyzőket kiválogatni, se irányítani, se értelmezhető kaját kitalálni - szerintem ő maga sem lehet egy nagy durranás.
Magenta99 2021 okt. 21. - 14:15:53 Előzmény temi3
(77/106)
Igazad van. Egyrészt, már Esztert egyszer átrakták a kékből a feketébe, most vissza kellett volna rakni, hogy András ne legyen egyedül, mert ez így nem fair. 60 perc alatt 7 tányért elkészíteni egy embernek, az merő képtelenség.
Szerintem is hülyeség, hogy civilek ítélkeznek. Egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek olyan kifinomult az ízlése.
A 2 nappal ezelőtti adásban volt épp egy olyan rész, hogy a kóstolók nyersnek vélték a kékek husiját, miközben Wolf András is és a versenyzők is pont azon keseregtek, hogy hajszál híján túlment a hús.
temi3 2021 okt. 21. - 07:57:34
(76/106)
Nagyon igazságtalannak tartom, hogy egyformán ítélkeznek egy 3 fős csapat és egy egyedül teljesítő versenyző között.! Neki is ugyanannyi tányért kell előállítania, mint ahol 6 kéz dolgozik össze. Változtassanak a szabályzaton!
Helytelenítem továbbá a nem szakmabeli külső bírálókat, mivel az ízlés egyéni. Van aki sósabban, fűszeresen szereti az ételeket, van, aki nem. És a húsok átsültsége is egyéni. Nem mérvadó a véleményük. Csak szakember értékeljen, ha a műsor a főzéstudásról szól. Vagy nem ez a fontos????? Csak a show?
Magenta99 2021 okt. 20. - 09:33:00
(75/106)
Örültem, hogy kiesett az a nagyképű, utálatos Viki. Isteni igazságszolgáltatás, hogy cukrász létére éppen egy torta készítésénél esett pofára.
Magenta99 2021 okt. 15. - 18:16:51 Előzmény temi3
(74/106)
"Egy fokkal csendesebb ez a műsor a Konyhafőnöknél, ott folyton kiabálnak és kapkodnak" - hát én nem tudom, milyen műsort nézel, de itt éppen hogy folyton rohangálnak, ordítoznak, a séfek minősíthetetlen stílusban káromkodnak. Vannak részek, ahol mást se lehet hallani, csak a kisípolt káromkodásokat.
Vikivel kapcsolatban egyetértek.
Azon már én is többször elcsodálkoztam, hogy mennyire tudatlanok a profi szakácsok. Az amatőröktől még elnézi az ember - bár megjegyezném, ha valaki egy ilyen vetélkedőbe jelentkezik, nem ártana alapvető dolgoknak utána néznie. Na de, hogy egy profinak gőze se legyen arról, mi az a vesepcsenye, vagy mi az a töltött káposzta vagy ő még életében nem látott disznófejet, stb....
Én pl. ott biztosan nem szeretnék enni, ahol a Gepárd a szakács...
temi3 2021 okt. 15. - 12:58:06
(73/106)
Én Vikit ejteném már ki, ő azt hiszi magáról, hogy magabiztos, szerintem pedig öntelt és beképzelt. Nagyon ki akarja tetetni Esztert, hogy ő maradjon az utolsó nő.

Egy fokkal csendesebb ez a műsor a Konyhafőnöknél, ott folyton kiabálnak és kapkodnak.

Csak azt nem értem, milyen szakácsok vannak ebben a műsorban, hol tanulhattak? Én háziasszony létemre (kb. 48 éve) többet tudok sok mindenről, amiről ők még nem is hallottak. Igaz, levágom a csirkét, több disznóvágást végigcsináltam (évente egyet) pedig született budapesti lány vagyok.
Magenta99 2021 okt. 15. - 12:07:29
(72/106)
Inkább a Rebekának kellett volna kiesnie.
Ő az, aki folyton kavarja a kakit a feketéknél, beszólogat Eszternek, az a sokat emlegetett "csapategység" éppen miatta nincs meg. Folyton Esztert ekézi, de hát hogy érezheti magát valaki úgy, hogy direktben neki szegezi egy csapattársa - miért nem te estél ki?

Az idióta Krausz is nekiesett Eszternek, hogy ne hisztizzen. Pöttyet elvakult a Krausz Rebeka javára, pedig az a nő sokkal rosszabbul főz és pont ő az, aki folyton szítja a feszültséget a beszólogatásaival.
Krausz pl. a csapatfőző feladatnál is rárivallt Eszterre, hogy megmondta már, hogy több adagot kell csinálni, mire Eszter csak válaszolt - 10 kell és van 14. Erre az egész fekete csapat nekiesett, hogy felesel, pedig ő csak egy kérdésre válaszolt.
Tudom, hogy minden műsorban kel a show, de undorító, ami itt folyik.
temi3 2021 okt. 15. - 10:45:14
(71/106)
Ez a műsor nem a főzésről szól, hanem egy showműsor. Azért maradnak bent emberek, hogy a beszólásaikkal szórakoztassák a nézőket. Ha sikerül....
toths1957 2021 okt. 14. - 18:24:03
(70/106)
Szegény séfek egy ilyen forgatás után vajon hány napig fosnak?
filoszemitabélus 2021 okt. 12. - 17:36:45 Előzmény Magenta99
(69/106)
Ilyenek ezek a keresztény magyarok. Különösen a mélykeresztények. Nem is nézek ezentúl csak sekélyzsidós főzőműsort, ahol kulturált formában sütik el a töltött libanyakat.
Magenta99 2021 okt. 12. - 08:27:12 Előzmény filoszemitabélus
(68/106)
Pedig ugye a tv2 a nemzetthy-mélykeresztyén értékrendet képviseli. Teljességgel nézhetetlen, a műsoridő 90%-át kisípolják.
Ehhez képest az RTL Klub főzőműsorában mind a versenyzők, mind a séfek képesek kulturáltan viselkedni és beszélni. Ott senki nem káromkodik, rugdos és dobál konyhai eszközöket.
ujsanyi 2021 okt. 11. - 16:29:47 Előzmény demaka
(67/106)
Ezt a foss főzős sz@rt nézetnék velünk a Mintaapák helyett, ki a jó anyátok bír este 22.30-kor kezdeni filmet nézni. Nem fér bele az időbe, hogy ez előtt a foss előtt leadjátok?