Rainwalker 2017 máj. 02. - 13:15:38
(12/32)
Véletlenül odakapcsoltam és ledöbbentem, mennyire amatõr. Teljesen egyetértek Bodrogi Gyulával. http://propeller.hu/szorakozas/3263101-bodrogi-gyula-kiakadt-amator-sorozatszineszeken
Babinyul 2017 jan. 18. - 21:07:47
(11/32)
Egy másik epiz`odban az háborított fel, hogy a \"fiatal\" pár, 31 és 32 évesek, (a mi idõnkben már kisikolás gyerekeket neveltünk szigorúan saját keresetbõl) buliznak, utaznak, nem dolgoznak túl sokat, mert élni is kell. Az egész életformát a nõ idõs szülei szponzorálják, amíg a mama meg nem unja, hogy link éketüket finanszírozzák, ultimátumot ad, megvonja a támogatást, ha nem nevelnek gyereket. A filmen zsarolásnak nevezik, az ellenszenves võ nyiltan utálja az anyósát, csak a pénzét fogadja el, sõt megköveteli, hogy adjon, teljesen kiborul, hogy nem tud fizetni a kártyával, mert az anyósa nem utalt. Végül a fiatalasszony dönt úgy, hogy férjét becsapva teherbe esik, mert már maga is vágyik gyermekre. A férj elhagyja, még közös munkájukban sem vesz részt, a terhes felesége csináljon amit akar. A film úgy v`egzõdik, hogy a gonosz mama megbûnhõdik, mindenki elhagyja, még a papa is. Pedig egy vet`elés után minden jóra fordul, a férj visszatér, hajlandó annyit dolgozni, hogy megéljenek, gyereket is vállalnak, a mamát kizárják a családból, még a terhes lánya sem tartja vele a kapcsolatot. Nyomasztó. Vérlázító.
Babinyul 2017 jan. 18. - 21:04:55
(10/32)
Nekem tetszik ez a sorozat, pedig ritkán nézek tv-t. Szerintem jó hogy civilek játszák, életszerû. Én inkább a tartalmához szólnék hozzá. Nem is egtis egy epizódban láttam, hogy olyan gorombán leordít kis teneagger olyan szülõt, nevelõszulõt, nagyszülõt, aki õket szeretetben felnevelte,de mindig az õ érdekükben olyan döntést hoztak, hogy bizonyos dolgot csak 18 éves korában mondanak el neki. Igaz, hogy sokkoló lehet megtudni az igazságot börtönben ülõ, vagy csavargó link anyár`ol, de a filmeken is úgy van beállítva, hogy jogos az ordítozás a felnevelõ szülõvel, akik megszeppenten állnak az õrjöngõ teneagger elõtt, aki el is költözik egy másik család nyakára, és a felnevelõk bocsánatért esedeznek, megígérik, többé nem tesznek ilyet.
Egy másik epiz`odban az háborított fel, hogy a \"fiatal\" pár, 31 és 32 évesek, (a mi idõnkben már kisikolás gyerekeket neveltünk szigorúan saját keresetbõl) buliznak, utaznak, nem dolgoznak túl sokat, mert élni is kell. Az egész életformát a nõ idõs szülei szponzorálják, amíg a mama meg nem unja, hogy link éketüket finanszírozzák, ultimátumot ad, megvonja a támogatást, ha nem nevelnek gyereket. A filmen zsarolásnak nevezik, az ellenszenves võ nyiltan utálja az anyósát, csak a pénzét fogadja el, sõt megköveteli, hogy adjon, teljesen kiborul, hogy nem tud fizetni a kártyával, mert az anyósa nem utalt. Végül a fiatalasszony dönt úgy, hogy férjét becsapva teherbe esik, mert már maga is vágyik gyermekre. A férj elhagyja, még közös munkájukban sem vesz részt, a terhes felesége csináljon amit akar. A film úgy v`egzõdik, hogy a gonosz mama megbûnhõdik, mindenki elhagyja, még a papa is. Pedig egy vet`elés után minden jóra fordul, a férj visszatér, hajlandó annyit dolgozni, hogy megéljenek, gyereket is vállalnak, a mamát kizárják a családból, még a terhes lánya sem tartja vele a kapcsolatot. Nyomasztó. Vérlázító.
10/10
Angyal Anikó 2016 máj. 18. - 12:30:46 10/10
(9/32)
Kár hogy nem forgatják tovább.Szerettem nézni...
E-gon 2016 ápr. 17. - 14:31:39
(8/32)
Ebben a részben már rég lepofoztam volna ezt a nõt a hisztije miatt.:)

Nem értem mi a zavaró abban, hogy civilek játszanak a sorozatban? Az éjjel-nappal Budapest az rendben van?
A sorozatnak egyébként sem ez a mondanivalója, hanem (szerintem) az, hogy bizonyos élethelyzetekben tanácsokat, egy kapaszkodót adjon a nézõknek.
1/10
Értetlenke 2015 máj. 17. - 13:48:18 1/10
(7/32)
Vasárnap délután tényleg ezt az ordítozós moslékot kell adni?
napraforgó 2015 febr. 27. - 11:17:12
(6/32)
Na és? Hová van az írva, hogy csak kitalált történeteket játszhatnak színészek? Valós személyeket is megszemélyesíthetnek hivatásos színészek, akkor legalább nem lenne olyan borzasztó gyenge az általad "reál"-nak titulált "dokumentum" mûsor.
Egyébként meg a legtöbb megfilmesített, színpadra állított történetnek van valami valós alapja.
Csakhát a színészeket meg kell fizetni, az amatõrök meg felmondják a szövegüket stítszta gázsiért.
napraforgó 2014 dec. 15. - 08:46:37
(5/32)
Én nagyon gyengének találom a mûkedvelõ "színészekkel" megcsinált jeleneteket. Némelyek úgy szavalnak, mintha egy iskolai ünnepélyen lépnének föl. A történetek még akár érdekesek is lehetnének, már ha igazi színészekkel játszatnák el. Gondolom a gázsijuk a probléma, nekik fizetni is kellene, míg ezeknek az utcáról fogdosott... egyéneknek nem, õk örülnek, ha képernyõre kerülhetnek.
idõjós1010 2014 okt. 28. - 17:10:35
(4/32)
A vér szerinti apukának nincs joga újszülött gyermekének láthatásához, csak mert annak fogantatásának, és születésének idõszakában, az anyuka férjén volt ? Ez egy olyan nagy marhaság, hogy az hihetetlen !
talpfaszamlalo 2014 okt. 14. - 16:26:39 Előzmény mamcsek
(3/32)
De néha a magát szakértõnek mondó is mond akkora marhaságokat, hogy csak na.
norvég cica 2014 máj. 25. - 20:48:42
(2/32)
Már majdnem írtam, hogy nézhetetlen idõpontba van... :D 16:50-kor adják, ez a 4:35 csak az elõzõ ismétlése. Asszem régebben a Prizmán/RTL+-on ment hajnalban 5-6 epizód egymás után hetente talán, egyszer néztem végig hajnalban. :D
10/10
mamcsek 2014 máj. 23. - 13:24:15 10/10
(1/32)
Ez egy nagyon jó kis sorozat. Jó ötlet, hogy egy-egy témához értõ szakértõ elmagyarázza, a meghozott döntés helyese-e, vagy nem ütközik-e törvénybe. Mindenkinek ajánlom.