Téma: Seherezádé

Járgány 2011 szept. 26. - 13:04:47
(1208/1288)
Nem tudja valaki, hogy azok a gyönyörû idézetek, amiket Onur mondott az éjszakai lovaglások alatt, honnan valók?
beryl 2011 szept. 22. - 21:57:25 Előzmény Steffl
(1207/1288)
Bocsi, nem voltam egyértelmû. Én nem Onurra gondoltam, hanem az "öregekre". Különösen Sehere anyós-apósára. Belesz.rtak sok mindenki életébe, mert õk úgy gondolták, hogy azt nem úgy kell csinálni, majd õk megmondják (volt azért igazuk is idõnként) Ráadásul ezt úgy csinálták, hogy közben jól mellébeszéltek, nem voltak õszinték, amibõl aztán megint galiba lett. A végén, meg "én jót akarok, ezért szólok Seherének" az orromat beleütöm mindenbe dologtól meg inkább nem mondok semmit...
Az, hogy Onur kihasználta a helyzetet, és ilyen feltételeket szabott, hát nincs csodálkozni való. Szerintem más is hasonló ajánlatott tett volna :) Sehere elfogadta? Lelke rajta. De valóban ne rinyáljon akkor. Fõleg, ha közben alaposan szerelmes is lett az illetõbe. A hisztijérõl meg annyit, hogy ha õszínték lettek volna egymással, akkor nem lett volna ez a besértõdök-nem hiszek neked. És ez mind a 2 emberre vonatkozik. Bár ha ez nincs, akkor mi történt volna a sorozatban?
Szerinted Onur a pénze nélkül sehol nem lett volna? Azért annyira nem gáz a pali. Ha másba nem, én a kezébe beleszerettem volna :D Nagyon tetszik a keze, olyan szép :)
The Nanny 2011 szept. 22. - 00:12:34
(1206/1288)
Kimutatta a foga fehérjét, a pénzéhességét, Málé Kemal rájött, hogy bakot lõtt a csajjal, és nagy nehezen elvált tõle. Ahuból közben luxusprosti lett.
dalmi18 2011 szept. 21. - 22:51:43
(1205/1288)
Füszon bosszúból megcsalta Ali Kemalt a nagyobbik lánya rajztanárával. Nadide rájött erre és hazaküldte Füszont az anyjához. Késõbb visszajött,kibékült a férjével,de a pasi zaklatta a nõt. Egx nap betört a házába és meg akarta erõszakolni Füszont, õ pedig hátba szúrta egy ollóval. A bíróság végül felmentette,mert megállapították,hogy önvédelem volt.
Steffl 2011 szept. 20. - 21:39:38 Előzmény beryl
(1204/1288)
Sajnos igen. Akinek pénze van az mindent megtehet és nem csak a filmeken, hanem a való életben is, de ezt most hagyjuk, hiszen ebben nem tért el nagyon a valóságtól a film. Mellesleg jegyezném meg, hogy nem Onur ment oda Seherezádéhoz, hogy te figyelj adok x összeget ha lefekszel velem, hanem Seherezádé kért segítséget Onurtól, és az, hogy a segítség önzetlen nagyon ritkán van, valamit mindig kérnek cserébe. Igaz azért, mert nem volt más választása, de Seherezádé elfogadta Onur feltételeit, akkor utána kár ezen sopánkodnia már akkor is mikor már férj és feleség. Ha ezt nem tudom megemészteni akkor már az elején közlöm, hogy bocsi, de leírtad magad elõttem, mint férfi. Tévedés ne essék én nem azt mondom, hogy Onur helyesen tette amit tett, de pont azért mert úgy nõtt fel ahogy, meg azért, mert volt pénze és már fiatal korától észrevette, hogy igenis a pénzéért bármit megkaphat ezt a feltételt szabta. Én nem ítéltem el ezért sem, mert ugyan hiba volt (szemétség), de mibõl induljon ki? Csak azokból a nõkbõl tudott, akik addig körülvették, akik tényleg -tisztelet a kivételnek- minden "kívánságát teljesítették" csak azért mert az volt aki és ebbõl anyagi vagy erkölcsi hasznot reméltek. Igen, valószínûleg ezeknek a nõknek a többsége rá se nézett volna, ha mondjuk nem építési vállalkozó, hanem mondjuk az építkezésen segédmunkás. Vajon ez kinek a hibája? Na de elkalandoztam...
Igen, az igaz, hogy az elején is ilyen volt Onur és Seherezádé kapcsolata, csak tudod egy idõ után marha unalmas ezt látni, hát még megélni. Ezért is mondtam, hogy egy normális férfi -aki az én szememben is az- az nem tûrné el egy ilyen hisztis khm állandó hisztijeit. Mindenkinek lehet rossz napja, mindenki lehet sértõdékenyebb mint az átlag, de a vége felé Seherezádé már nagyon túlzásba vitte szerintem. Én nem hiszek ebben a "megadás" dologban. Ha két ember tényleg egymásnak lett teremtve és tényleg szeretik egymást szerintem egyiknek sem kell "megadnia" magát. Persze, természetes, hogy idomulniuk és csiszolódniuk kell egymáshoz, de én nem hiszek abban, hogy a kettõbõl az egyiknek feltétlenül meg kell adnia magát, a másiknak pedig "uralkodnia" kell a másikon és most kérlek ne az uralkodás szón kezdj el lovagolni, csak gondold át amit írtam. Az is igaz, hogy, ha szeretünk valakit azt a jó és rossz tulajdonságaival együtt szeretjük, de ennek is vice versának kéne lennie, természetesen megint csak szerintem.
És lehet, hogy én vagyok a hülyén gondolkodó, de ahogy írtam is a végére Seherezádéban mint anyában is csalódtam, azért ahogy a fiával bánt a végén, most nem írnám le újra, csak hozzá tartozott a tárgyhoz.
beryl 2011 szept. 20. - 11:28:14 Előzmény Steffl
(1203/1288)
Nekem kicsit más a véleményem errõl a sorozatról. Elsõ gondolatom az, hogy akinek pénze van, az már mindent megtehet? Belerondíthat mások életébe, mert a pénztõl õ az okos és bölcs??
Kerem az elején nem volt szimpi, de a végére sem lett az. Az õ kibékülésük, huzavonájuk nekem nagyon nem jött át, pedig drukkoltam nekik.
Onur-Seherérõl pedig annyit, hogy a sorozat elején is ugyan ilyenek voltak. Onur "csajozott", és mellébeszélt, Sehere pedig felkapta a vizet, és haragszom rád volt, csak ahogy telt az sorozat, egyre több idõ kellett a kibékülésükhöz.
Onur papucsságához pedig csak annyit, hogy én hiszek abban, hogy 2 ember egymásnak van teremtve, és az ilyen szerelem is sokmindent kihoz az emberbõl. Adott esetben a "megadást" is vállalja, mivel tudja, hogy a másik félre hiába vár, az ilyen téren makacs. De ha szeretünk valakit, akkor a jó és rossz tulajdonságaival együtt szeretjük :)
A vége mese érdekes, fõleg, hogy ezt már 1x elsütötték, igaz, hogy akkor Onur mesélte.
10/10
kockasdoboz 2011 szept. 20. - 07:36:29 10/10
(1202/1288)
Teljesen igazad van. Miért pont az utolsó részt kellett átteni más idõpontra? Ráadásul még az ismétléssel is eljátszották . Nem mindenki tudja interneten megnézni a részeket.
Bluejeans 2011 szept. 19. - 22:20:31
(1201/1288)
Komolyan naponta 15x kéne ellenõrizni mindenhol (tv újság, internet, teletex), hogy mikor kezdõdik egy mûsor?
TV újságban a megszokott idõpontra írták az ismétlést, sõt állítóm még pénteken itt a port.hu-n is 14.30ra volt írva a sorozat.
Erre ma 14.30kor a tévé elõtt a teletexen kellett szembesülnöm azzal, hogy átrakták más idõpontra.
Miért nem az EZO.tv-t rakták korábbra???? Ja mert hát butitani kell a népet, mert különben elkezdenének gondolkozni és akkor esetleg nem itt tartana ez az ország.
Renata001 2011 szept. 19. - 18:37:04 Előzmény Nagyi48
(1200/1288)
Vagy új IP címet kérni, internetkapcsolta megszakítása = csatlakozás és tovább lehet nézni várakozás nélkül, de csak annak akinek nem fix IPje van ;)
7/10
Roxer 2011 szept. 19. - 18:01:11 7/10
(1199/1288)
Jajj,de rossz,hogy vége,már egészen megszoktam,hogy meló után jön Onur :)
Katalin Anna 2011 szept. 19. - 14:08:15 Előzmény Steffl
(1198/1288)
Teljes mértékben egyetértek!:)
Nagyi48 2011 szept. 18. - 10:21:37 Előzmény Sumomo
(1197/1288)
Az interneten nagyon sok sorozat megnézhetõ az online-sorozatok.hu oldalon pl. a teljes 24 1-8-ik évadig, a helyszínelõk (Miami, New Yorki ..., de Seherezádé is, lehet csemegézni. Az a hátránya csak, hogy be határolna, hogy naponta mennyi ideig nézheted, de akkor válaszd a felkínált videó lejátszók közül a másikat és onnan folytasd a film nézését. Általában 2-3 lejátszó közül lehet választani. Így ha van idõm 4 filmet is meg tudok nézni.
Nagyi48 2011 szept. 18. - 10:14:09 Előzmény Roxer
(1196/1288)
Sajnos a TV-k 1-2 kivételével (pld. AXN) soha nem pontosan kezdik a mûsorokat. Én is lemaradtam az elejérõl ezért az on-line sorozatoknál tudtam megnézni, de még hétfõn pótolhatod, mivel megismétlik a befejezõ részt.
Egyébként tényleg azzal kezdõdött, hogy taxival hazajönnek Ali Kemálék.
Nagyi48 2011 szept. 18. - 10:09:31 Előzmény Pugilla
(1195/1288)
Melek és Burak kibékült, de sak barátok maradtak.
Nagyi48 2011 szept. 18. - 10:07:21 Előzmény Steffl
(1194/1288)
Ali Kemálékat kiengedték a börtönbõl, taxival hazamentek, de a taxi költségét a feleségének kellett kifizetni, mivel nem volt pénzük. Otthon hûvös fogadtatás várta Õket, a többit gondolom már láttad (el kellett költözniük, dolgozni kell Ali Kemálnak, s a fizetésbõl kell megélniük, mert édesapja nem támogatja csak az unokákat....)
Steffl 2011 szept. 17. - 14:03:55
(1193/1288)
Régen írtam és nem is sokat, de gondoltam így a végére leírom a véleményem:

Szerintem ha elõbb abba hagyták volna sokkal jobban jártak volna, a végére olyan érzése volt az embernek, hogy agyon húzzák-nyúzzák a részeket és szerintem tök unalmassá vált.
Seherezádé amilyen szimpatikus volt az elején olyan unszimpatikussá vált a végén. Õszintén én azt gondolom róla, hogy egy akaratos, elkényeztetett, hisztis p...a aki nagyon jól tudja, hogy mit tehet meg és mit nem és minél jobb dolga van annál szemtelenebbé válik. A végén kiakadtam azon, hogy akár mennyire is nem tetszett Khannak õ akkor is közölte vele, hogy fogadja el, hogy hozzá megy Engimhez. Egybõl eszembe jutott, hogy anno Onurt elõször azért nem akarta elfogadni, mert Khan nem szerette õt és Onurnak elõször Khan bizalmát kellett elnyernie ahhoz, hogy Seherezád egyáltalán elgondolkodjon azon, hogy szóba áll-e vele mint potenciális férj jelölttel. Hol marad a következetesség, vagy a sztori végére eljutottunk oda, hogy már nem is annyira sõt egyáltalán nem lényeges, hogy mit akar Khan?
Onur szimpatikus volt az elején -hiába szeretem az ilyen "dögöket"- szimpatikus maradt a végére, csak nem maradt meg az a varázsa ami az elején volt. Õszintén? Papucs! Nekem ez jutott az eszembe róla! Ha egy nõ ennyiszer megaláz, ennyiszer elhagy stb én annak nem lestem volna a kegyét és nem fogadtam volna vissza ilyen egyszerûen, mert talán pont ezért nem becsüli meg amit megkaphat. Biztos, hogy kotortattam volna, hiszen mivel többször is túl könnyen az ölébe hullott minden és mindig megbocsájtottak neki talán pont ezért nem is becsülte meg a dolgokat.
Kerem kellemes csalódás, bár elõször nem kedveltem, a végére sikerült megkedveltetnie magát, hiszen akár milyen is (tipikus pasi) a vég csak mindent -a maga módján mindent- megtett Bennuért és végülis nem hagyta csak ugy elmenni.
Bennu, kicsit dilu lett a végére, bár megértem a pia sok mindent kihoz az emberbõl amit nem kéne. Viszont nagyon szép volt az amikor elõszedi az üres üvegeket a rejtekhelyükrõl és közli Keremmel, hogy õ a neten utána nézett volna hogy ilyenkor hol rejtegetik a dolgokat stb. Viszont túl elfogult volt vagy nem akarta észre venni, hogy Kerem tényleg szereti, de õ igy tud szeretni, csodákat ne várjon el tõle.

Az utolsó rész elejérõl lemaradtam, mi lett végül is Ali Kemálékkal? Valaki megírná?
7/10
Sumomo 2011 szept. 17. - 11:51:01 7/10 Előzmény gigigelem
(1192/1288)
Az egész sorozatból ez ért legtöbbet, az utolsó 5 perc.
alexa12 2011 szept. 17. - 08:13:40
(1191/1288)
szyasztok en nagyon sajnáom hogy vegetert eza török film mert nagyon meg kedveltem az egesz film szereplöt kulönösen keremet es onurt meg szeretem meg a teven keresztulis es nagyon nagyon sajnálom hogy má veget ert eza film de remelem meg lesz es agyák majd cupp onur es kerem
The Nanny 2011 szept. 17. - 00:04:22 Előzmény Zsolti01
(1190/1288)
Most is leadták a teljes részt, szóval a hétfõi ismétlés lesz, a mostanihoz képest újat nem tartalmaz. :)
Zsolti01 2011 szept. 16. - 23:06:20
(1189/1288)
Most akkor hétfõn leadják a teljes részt? mert megszeretném nézni