Téma: Seherezádé

ilim 2011 ápr. 05. - 21:26:35
(8/1288)
Én horvát adón láttam, a végét már tényleg húzzák, mint a rétestésztát...
De a zenéje az mindent visz :)
Ez romantikus, az Ezel meg izgalmas.
Gata Salvaje 2011 ápr. 04. - 11:06:30
(7/1288)
Már láttam a sorozatot. Az eleje sokkal jobban tetszett, mint a második fele. 90 darab 90 perces részbõl áll. Kiváncsi vagyok, a tv2 mekkorákba darabolja szét.
Valaki emlitette a Mi pecadot meg a Triumfo del amort: az elsõt láttam, a másodikat most nézem, de elhihetitek, egyik se nagy durranás.Az utóbbiban óriásit csalódtam, és nem vagyok vele egyedül, sok hasonló véleményt olvastam. Ez a török sokkal jobb mindkettõnél, vagy mondjuk úgy, hogy olyan jó, mint a két emlitett együttvéve. Ami nem tetszett a Seherezádéban( aminek az eredeti cime Binbir gece, azaz Ezeregy éjszaka) az a fõhõsnõ karaktere. Nekem túl hisztis. Talán ismét bele fogok kukkantani.
Ja, és a Seherezádét és Onurt alakitó két szinész a valóságban házasok. Épp a sorozat alatt jöttek össze, és már egy fiacskájuk is van. Az õ történetük jobban végzõdött, mint a Perroni-Levy párosé.
gyuriykass 2011 ápr. 03. - 13:59:55
(6/1288)
Rebelde & Mariana de la noche
gyuriykass 2011 ápr. 03. - 13:56:25
(5/1288)
Vag jó lenne vagy a Rebelde vagy a
ariana de la noche !!
gyuriykass 2011 ápr. 03. - 13:50:13 Előzmény Hencegõ Lepedõ Hercegnõ
(4/1288)
Meg mindenki azt mondja hogy ez tök szar megy hogy mért nem játszám ezt meg ezt a mexikói sorozatot. monjuk jó lenne , de nem csak mexikói sorozatok léteznek. én ez a sorozatot nem ismerem de én igazából vagy a Mi pecado-t, vagy az El Triunfo del amor címû telenovellát tettem volna be az Árva angyal helyett !!Nekem ez a véleményem igazából az egészrõl. és ha már itttartunk A Marina heylett jó lenn e a Mi pecado vagy az El Triunfo del amor.
Mariska77 2011 ápr. 03. - 11:42:31 Előzmény ildimix
(3/1288)
Sziasztok!

Én szlovákul most nézem a sorozatot. Szerintem nagyon jó sorozat, én nagyon szeretem. Már alig várom magyarul is.
Hencegõ Lepedõ Hercegnõ 2011 ápr. 02. - 09:38:57
(2/1288)
Hát ez 90 részen keresztül valóban roppant érdekes lehet:)))
offtopic
ildimix 2011 ápr. 02. - 09:13:29
(1/1288)
Sziasztok!

Kíváncsian várom ezt a sorozatot. Sajnálom, hogy az rtl is ugyanebben az idõpontban vetíti a török sorozatot. Vajon a seherezádé részeit le lehet majd valahonnan tölteni? Valaki látta már külföldön ezt a sorozatot? Ez is sok részbõl áll, mint a már megszokott mexikói filmek? Vagy nem húzzák el ennyire a sorozatot? Kellemes napot mindenkinek! Üdv: Mixi