Téma: Senki

Dallasbird jún. 18. 16:24:29 Előzmény yaka
(16/36)
Kemény hogy az Univerzum 3 legszarabb filmjét dicséred,föleg hogy ez a PARODIJÁUK .)
Dallasbird jún. 18. 16:22:46
(15/36)
Nem a film brutális ,hanem az hogy nem eset le itt eddig senkinek, hogy a komoly akciófilmnek szánt,ezért rendkivül xar Dzson Wickwaporup filmek PARÓDIÁJÁNAK szánták, ezért egész jó lett, mint Charli Sheen-el anno a nagy Durranás 1-2 xD
7/10
pihes jún. 18. 14:54:35 7/10
(14/36)
Igazból engem szórakoztatott, egyébként is jobb ha mindenki fél egy csendes ember haragjától.
Jó volt, néhol picit eltúlozva!

7/10
sawyerx jún. 11. 12:33:03
(13/36)
Az első fele nagyon el lett találva, ez a cinikus, szarkasztikus stílus nagyon bejött. Más film fél órát alapozott volna, hogy görcsösen bemutassa a családjával való viszonyt, itt meg zseniális vágásokkal 1 perc alatt megoldották. A buszos bunyó nálam felkerült a top 10 filmes akciójelenet közé, érezni, hogy az ütéseknek, csapásoknak van súlya, hatása, loccsanós eredménye. És emiatt nálam sokkal előkelőbb helyen áll a John Wicknél, itt nincs annyi hiteltelen, előre begyakorolt koreográfia.
A főgonosz első megjelenése hatalmas azzal a táncikálással, de az utána lévő diszkós bedurvulása kiszámítható és felesleges.
És hát az utolsó körülbelül 20 perc megy a lecsóba, hiába az addig jól felépített sztori, az autós meneküléstől nagyot esik a színvonal. A végső leszámolás röhejesen szar, és persze jó volt látni az öreg Christopher Lloydot, de ebből a filmből ő is meredeken kilóg, meg Saul titokzatos segítője, akinek inkább a háttérben kellett volna maradnia.
Ettől függetlenül még fél éven belül újranézem, csak kár a végéért.

7/10
statham jún. 10. 19:57:28
(12/36)
Egy kis ajánló a filmről:
http://www.shockmagazin.hu/kulturshock/senki
mérvadó jún. 04. 18:13:02
(11/36)
Nagyon tetszett! Igazi akciófilm! Bob Odenkirknek jól áll ez a szerep! A vége nekem egy picit már túlzás, de így is megér egy kilencest! 10/9
Anna Dé máj. 04. 21:16:11
(10/36)
A BKV járatain ilyen miért nem történik sose? :D Egyszer élnék át egy ilyet, többet se szállnék buszra az hótziher :D
Anna Dé máj. 04. 21:13:22
(9/36)
Agyatlan egy film volt. :D Főleg az a buszos jelenet. :D Még pislogni is elfelejtettem. :D 6/10
10/10
UncleSam ápr. 24. 16:35:28 10/10
(8/36)
10/10.
David Leitch (John Wick) az egyik producere.
Nekem jobban tetszett, mint a JW.
Emberibb.
Brierley ápr. 22. 20:47:40
(7/36)
Huh, hát megy a hentelés, „Saul”adja. Christopher Lloyd-nak ez jutalomjáték volt.
Igazi nem gondolkodós, golyózáporos bambulda; sok vérrel.
Általában nem szeretem az ilyen mozikat, de ez most jólesett.
Sz. Péter ápr. 21. 22:48:30 Előzmény nonus77
(6/36)
"egy kertvárosi átlagember, egy "senki" húz kesztyűt bűnöző bandákkal szemben"

Az aztán roppant hiteles lett volna. Akkor meg azért menne a sírás, hogy azért hülyeség a sztori.
4/10
nonus77 ápr. 21. 08:05:35 4/10
(5/36)
Pontosan, én átverve érzem magam! A trailer azt sugallta, hogy egy kertvárosi átlagember, egy "senki" húz kesztyűt bűnöző bandákkal szemben stb. De már az elején kiderül hogy annyira nem senki, hogy egy veterán valaki. Na innentől kezdve láttunk már vagy 20 ilyet, a vége felé csökkenő szinvonalról már nem is beszélve. A befejező jelenetek a kezdeti hiperrealizmust teljesen mellőzve, B kategóriás akciófilmek szintjére süllyesztették a sztorit. Az összevissza lövöldöző orosz maffia és a "trailerszerintegysenkideátvagyba**vatenézőhahamertkurv*ranagyonisvalaki" főhös, a nyugdíjas papával és "ikertesójával" vállvetve, a golyózápor kellős közepén sértetlenül kissé megzavartak, hogy ez most valamiféle groteszk vígjáték, mert nem akcióthriller, ahogy beharangozták az biztos. Lassan meg kell szokni, hogy ha mostanában elő is kerül Hálivúdban egy jó ötlet, azt is elrontják.
5/10
bontottcsirke ápr. 19. 13:45:07 5/10
(4/36)
Ha nem lenne John Wick, akkor ez lenne az eredeti 'szergejbácsifivérétkinyírtazexfbiosamerikaiöljükmeg' film, de mivel már van John Wick, ezért inkább egy fantáziadús koppintás. Viszont az, hogy paralel filmet kell koppintani, azt jelzi, hogy nagy bajok lehetnek már Hollywoodban, mert a fantázia kábé a béka segge alatt 5 kilométerrel lehet. Nemrég néztem orosz filmeket, ahol a kpvilág és a cselekmény együtt kezdi lelépni az amerikaiakat, tized annyi költségvetésből.
7/10
danek87 ápr. 17. 08:32:55 7/10
(3/36)
Saul Goodman Bryan Mills üzemmódba kapcsol.A filmre a legjobb szó:stílusos.A John Wick óta várta az ember hogy mikor születik egy tökös akciófilm,nos íme.Nézése közben eszembe jutott az Elrabolva,a John Wick és a Védelmező. Sztorivezetésében leginkább utolsóra hasonlít,mivel a film nem egy másfél órás non-stop akcióórgia.Van talán 4 akciójelenet,az utolsót leszámítva egyik sem több pár percnél.A film végi akciózásnál a Védelmező raktáros leszámolását ötvözték egy kis John Wick stílussal.Vannak benne marhajó ötletek brutális halálok és az ütéseknek tényleg érzi az ember a súlyát,szinte képernyőn keresztül is fáj egy-egy megagyalás.Tetszett még a sok melankólikus aláfestő zene,erre is jellemző hogy stílusos volt és mindig passzolt az adott jelenethez.Az is pozitívum hogy már a legelső buszos bunyónál is megagyalják a főhőst,talán ennek az ellenpórusa az utolsó leszámolós jelenet ahol egy zs kategóriás Van Damme-ot csináltak belőle,jobban szerettem volna ha ott is egy sebezhető hősként ábrázolják,de igazából ez legyen a legnagyobb baj az összes akciófilmmel.Még így is bőven kiemelkedik a felhozatalból és beillik a felsorolt jobb darabok sorába.Nekem 10/7
10/10
yaka ápr. 16. 19:33:01 10/10
(2/36)
Tartom a 10-et, sőt emelném, ha lehetne... John Wick színvonal. Nem számítottam rá, hogy ekkorát fog ütni (a szó minden értelmében), remélem, lesznek még hasonló meglepetések idén. Kötelező darab.
10/10
cruz4 jan. 27. 01:26:03 10/10
(1/36)
Induljunk 10-ről...