1/10
kol3 2008 aug. 30. - 22:02:16 1/10
(43/63)
Na ez már tulzás az rtl már megit leadja!!Ilyen NINCS
Rika sz***r egy film!! Én végignésztem a legutobb mikor adták és elég rossz!Aki megakarja nézni az semikép se tegye!!
10/10
Gabriella54 2008 aug. 30. - 20:07:48 10/10
(42/63)
El sem hiszem, hogy a retek-klub ilyen filmet ad le! Szuper! Csak ne tömjék tele reklámokkal :(
popov 2008 aug. 30. - 18:47:42 Előzmény Sz23
(41/63)
már pár ezer ftért tudsz venni tv tuner kártyát...
10/10
Sz23 2008 aug. 30. - 10:34:48 10/10
(40/63)
Ó. Az Odeonnál is csak vhs-en van meg...
10/10
Sz23 2008 aug. 29. - 22:41:00 10/10 Előzmény BySoft
(39/63)
Megnézem az Odeonnál, de biztos, ami biztos, nem veszi fel valaki?:) A múltkor is ilyen késõn adták, és nem bírtam fennmaradni:(
8/10
offtopic
Ezüstliliom 2008 aug. 03. - 01:23:18 8/10 Előzmény szoszó_k
(38/63)
"hiába a százoldalas kommentek, nekem egyedül az jön le, hogy mortensenre jobban izgul a többség..."

És ez így is igaz. Én már csak ilyen gyarló vagyok.:P
BladesOrsi 2008 aug. 03. - 00:36:35
(37/63)
Nagyon jó film, 1ik kedvencem lett!
Remek színészi alakítások, és egy igazi családi dráma. Nagyon jó!
BySoft 2008 júl. 25. - 22:21:29 Előzmény julia-p
(36/63)
Az Odeonnál kikölcsönözhetõ: http://www.odeon.hu/kat.phtml?id=3999
julia-p 2008 júl. 15. - 15:41:51
(35/63)
Sziasztok!


Fel akartam venni a filmet, de csõdöt mondott a videó. Nincs meg valakinek végig a film? Vagy esetleg nem tud egy klcsönzõt, ahol hozzájuhatnék? Nagyon fontos lenne.
Köszönöm!
syncopi 2008 júl. 15. - 12:52:56
(34/63)
Valaki írja meg legyen kedves a végét!Felvettem,de a legvége lemaradt.Odáig megvan,hogy a mikroszkóppal a kezében belép..
Köszi!
Vikke 2008 júl. 15. - 12:22:06
(33/63)
Háát, nem tudom.., azért aranyosnak nem nevezném. Nem egy "ÉLJEN A MINDENT ELSÖRÕ SZENVEDÉLYES SZERELEM" jelmondatú film.
Végig látni, hogy a fõszereplõ hogyan õrlõdik: a szívére hallgasson vagy az eszére.
Igazából egy jó film volt, tetszett, hogy a történetet milyen korba helyezték el éss a cím is nagyon ötletes.
A végét én sem így képzeltem el, DE nem VIGGO MORTENSEN miatt.
szbs 2008 júl. 15. - 02:34:56
(32/63)
Szenzációs film...talán érdemes átértékelni a dolgokat,persze fontos,hogy akivel együtt élsz õ is ilyen értékítéletet képviseljen.

Sztem a blúzos azért is hívta -amellett,hogy megfogta a nõben vmi - mert abban az idõben az volt a divat,hogy beültek és mentek ez ilyen hippis f....ság lehetett,lásd Forest Gump.A lényeg,hogy tökéletes a film.
szoszó_k 2008 júl. 14. - 12:51:59
(31/63)
egyszerûen röhejes, hogy egyesek azért állnak az "érzelmek követése" vagyis viggo mortensen mellé, mert liev schrieber unszimpatikus nekik. itt bukik az egész "alaposan felépített" érv rendszer. hiába a százoldalas kommentek, nekem egyedül az jön le, hogy mortensenre jobban izgul a többség...
Crazy Horse 2008 jún. 04. - 08:06:07 Előzmény Ezüstliliom
(30/63)
Én meg örülök, hogy olvashatlak titeket. Szinte mindent kielemeztetek, ami kérdés bennem is felmerült :)

2 hónapig itt állt a gépemen felvéve a film, és csak most néztem meg. Nem is tudtam, mit hagytam ki. Nagyon tetszett.

Arról pedig, hogy a blúzos elfogadná-e a nem saját gyerekeket, nem is érdemes gondolkodni, mert õ a nõvel kettesben akart elutazni valahova messze.
8/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 25. - 19:08:14 8/10 Előzmény gaby8174
(29/63)
Én nem láttam ilyennek.
gaby8174 2008 ápr. 24. - 16:10:28
(28/63)
Hát én is utálom a nagyon komoly emebrereket én úgy nevezem hogy ÁVÓS típus.
Nem válaszoltál,van egy pici pici csalós irányzat a nõben vagy nincs,vagy egy kicsit gyenge?
8/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 24. - 15:48:45 8/10
(27/63)
Én is örülök, hogy ilyen jót beszélgethetek végre valakivel.:)

Nem az a bajom a férjjel, hogy dolgos és rendes, vagyis sokak szerint "unalmas", hanem úgy az egész lénye taszít. Hasonlít valakire ugyanis. De az is igaz, hogy akivel nem lehet egy kicsit bolondozni, "kirúgni a hámból", az nem túl vonzó ember. Nekem fontos, hogy legyen valakinek humora, és ne görcsöljön túlságosan rá a munkájára - bár az is fontos.
gaby8174 2008 ápr. 24. - 15:37:23
(26/63)
Hát veled igazán konstruktívan jót beszélgetek,ritka a netten akivel így logikusan,sorban lehet érvelni és ellenérvelni anélkül hogy átcsapnánk másba.

Na látod pont a rendezõ ezt a hajlandóságot sugalta a rock zenére való ráhangolással a férj részérõl és már nem a lassú zenére ahogy biztos addig úgy volt (ha volt).Ez igazán jól láttad meg.
Nagyon igazad van abban is hogy egy hétvégét a férj így kellett volna hogy szórakoztassa a feleségit.
Most már kezd közeledni a véleményünk és ahogy látom a barátnõd iránti alkotott véleményedrõl, hogy hülyét csinálni bárkibõl,akármilyen is a karaktere nagyon mocskos dolog.De a filmi nõben azért ismerd el egy pici,pici ilyen is volt de azt abszolút belátom hogy az indokai,vágyai normálisak voltak.
A ilyen munka pasas persze senkinek nem jön be,nekem se,de ilyenek is vannak.
8/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 24. - 15:12:04 8/10
(25/63)
"Vannak olyanok akiknek ha a "csillagot lehozod az égrõl is nekik" akkor is vágynak más kapcsolatokra mindég arra ami éppen nincs valami érdekesre,stb.
Én csakis ezeket ítélem el, de nagyon."

Na látod! Én is így gondolom!:) Csak szerintem ez a nõ nem ebbe a kategóriába tartozik.:D Legalábbis nekem a férje, mint az elsõ hozzászólásomban írtam, nagyon unszimpatikus. Én nem mentem volna hozzá, az biztos, de ez szubjektív vélemény. Tudom, a családjáért dolgozik, rendes, stb., de engem taszít. Az én szemszögembõl adott egy "nemszeretem" férj, és egy nagyon szimpatikus (egyrészt mert Viggo játssza, másrészt mert szerepe szerint is szimpatikus) pasi, akivel úgy tölti a szabadidejét (nem csak a szexre gondolok), ahogy én is szivesen tölteném, és amire a férjet nem lehetett rávenni. Ezért tudok együttérezni a feleséggel. És ez nem azt jelenti, hogy az ember hanyagolja el a kötelezettségeit, de néha kell egy kis kikapcsolódás is. Ezért volt jó a film vége, mikor a férj végre hajlandónak mutatkozott, hogy ebben az irányban változzon.

A színésznõt nem ismerem, biztos így van.:) Nekem is van olyan ismerõsöm, aki a fenti "csapodár" kategóriába tartozik. Régen a barátnõm volt. Ma már többek közt ezért sem az. Nem jó hallgatni a beszámolóit, hogy teszi bolonddá a rendes férjét.:(
gaby8174 2008 ápr. 24. - 07:31:12 Előzmény Ezüstliliom
(24/63)
Most már kezdünk megegyezni csak egy a kivétel.
"mert valahogy képes voltam együttérezni vele"
Ezt az egyet igazán nem értem.

Valóban a házzasági eskü nem lehet egy életre felelõs eskü mert emberek vagyunk.
Abban is egyetértek hogy a gyereknek jobb ha elválnak a szülõk mint hogy marakodjanak.
Csak én most kizárok minden de minden olyan esetet ahol a házastársak nem jönek jól ki,veszekednek,stb.
Csakis arra az egy estre térek ki ahol megjelenik a harmadik és pusztán próbából,szórakozásból, vagy gyengeségbõl belemegy a táncba a fél.
Vannak olyanok akiknek ha a "csilagot lehozod az égrõl is nekik" akor is vágynak más kapcsolatokra mindég arra ami éppen nincs valami érdekesre,stb.
Én csakis ezeket ítélem el, de nagyon.
Nem azokat akiknek megromlik a házas életük (persze nem a kis hulámvölgyekre mondom hanem mikor már nagyon nem lehet semmit csínálni)
Pont ezért kavart fel ez a film mert ez a nõ ebbe a kategóriába tartozik.(Mindég gyengeséget mutatott,és vágyott a másra,de a férjet is elítélem a nemtörödömségért,és szerintem ha a férj 24 órát foglagozik is egy ilyen nõvel akor is ha lehetõsége adódik belemegy a táncba pont a fentiekben sorolt okok miatt)
Szerintem a rendezõ jól választotta Diane Lanet mert az õ magánkaraktere is ilyen.Már onnan is hogy egy Playboyos édesanyától jön, és labiris karakterü,és lásd az elõzõ házaságait és azok bomlásait.
Persze hogy nem mi ketten döntjük el hogy mi a jó és a rosz a mai világban.