DeathAdder 2023 szept. 14. - 17:36:12
(122/122)
Kellemes suttyó trashsorozat volt, amíg el nem jutottak napjainkig, 2021-re hirtelen fehérnek lenni bűn lett, az egész évad erről szólt, és hogy mekkora shame hogy a városba csak fehér keresztények vannnak.
Hiirtelen minden gazdag egy utolsó rohadék lett akiket gyűlölni lehetett, és hirtelen mindenkire aki nem fehér keresztény hetero férfi azokra rákerült a woke shield, azokra is akiket utolsó suttyóként mutattak be tíz éven keresztül.

Sokat elmond korunk beteg világáról, hogy a sorozat kezdetében 2010-ben senkit nem érdekelt hogy az egyik karakter meleg, tudámosul vettük, aztán a 2020-21-es epizódokra már eljutottunk oda hogy lmbt aktivista lett, a sorozatban meg hirtelen óriási patriarchátus tört ki, hozni kellett a rasszita szomszédokat akiket szabadon lehetett gyűlölni, a 8 éves feka gyerek jogokat követelt, mert el van nyomva, részenként 5x elmondják hogy elrángatták őket afrikából, a hetero lányból meleget csináltak, a 4 éves kislányából transzot, a két hetero 60-as kocsmatöltelék, akik barátok voltak 10 évad után hirtelen melegek lettek :D mintha ez így menne, aljas propaganda.
Lerasszistázzák még a szomszéd KUTYÁT is :D érted.. egy másik faj, egy primitív állat rasszista, emberi fajokkal szemben :DDDD
10/10
fhgd 2023 aug. 27. - 14:42:18 10/10
(121/122)
11/10 <3
8/10
nikato 2023 máj. 14. - 11:51:00 8/10
(120/122)
A 8. évadtól már nem túl jó. Az 1-2 évad űberelhetetlen. Sheila karaktere is zseniális volt, főleg, hogy Vándor Éva hangját kapta. (Az Addams Family 2. óta nekem csak azzal a hanggal elképzelhető Joan Cusack.) William H. Macy-ben kellemesen csalótam, hogy mennyire jó színész, az ebben a sorozatban viselt külseje, hosszabb haj, szakáll, vagy bajusz, jobban áll neki, mint a sima snassz. Harsányi Gábor hangja telitalálat volt számára.
SPOILER: A végére sajnáltam, hogy a jó tanuló, kedves kis Debbie-ből is egy ellenszenves csajt csináltak, mindenáron szűzesség elvesztése, fiú erőszakolás, 14 évesen direkt teherbeesés, abszolút egyetértettem Derek családjával, hogy nem voltak rá kíváncsiak. Később muszáj leszbikust csinálni ebből a karakterből is. Fiona is mindent elrontott, nála még az örökös káromkodás, baszki egymás után 1000x elmondva idegesítő volt, de nagy űrt hagyott maga után a karakter. A covid miatt később már 1 részre sem tudott visszatérni a szereplő, de még csak meg sem említették, még Ian-ék esküvőjén se, az azért durva. Mintha nem is létezett volna egy 9 évig szereplő karakter.
Nyilván egy rossz környéken élő családot mutattak be, akiket elhanyagoltak a szüleik, ivászat, drogok, de akkor is durva volt, hogy akármilyenek is voltak a szüleik; de Monica halála egyik gyereket se rázta meg, Fiona röhögött rajta konkrétan mikor a koporsóban látta (annál a jelenetnél hányingert kaptam Fionától), Terry "temetésén" annyit mondott Mickey, hogy "ba**d meg". Fiona feláldozta a fiatalkorát úgymond a tesóiért, de semmi hálát nem kapott érte. Lip-ből lehetett volna valami/valaki, de az egyetemet Ő is elbaltázta. Ian is rendes volt, józan gondolkodású, mikor nem jött elő a bipolaritás. Amúgy olyan nincs, hogy 2 fehér embernek fekete gyereke legyen, akkor se, ha a felmenők között volt negro. Nekem az is fura volt, hogy Veronica anyja Kev-től szült fiút, akit teljesen semmibe vettek. És miért kellett lefeküdnie vele ehhez? A mesterséges megtermékenyítésről még nem hallottak?! Jeffrey Dean Morgan játszotta 1 részben a lokál tulaját ahova Fiona került a börtön után, a következő évad első részében ezt lecserélték egy pitézőre, Morgan-t pedig Delmot Mulroney-ra, mert Morgan volt megfelelő a szerepre, bár szerintem Mulroney se! Abszolút unalmas karakter volt akihez Fiona nem is illett. Majd Ford-hoz sem.
Mikor a 11. évadban maszkot hordtak miért nem vettek fel a szinkronszínészek is maszkot a hatás kedvéért? A kis Frannynek milyen rossz szinkronhangja volt már. A másik, hogy amikor felsorolják a szinkronhangokat a 10. évadtól akkor is a régieket mondják be, olyan szereplőkét akik már nem is szerepelnek. Meg van egy beszédstílus amiből látszik, hogy egy fordító volt. Úgy beszél mindenki, hogy: "be kell lásd", "meg kell értsd", "magaddal is kell törődj" stb. nagyon idegesítő. Az utolsó részeket már szenvedés volt nézni. Nem a covid tett be ennek a sorozatnak, elfáradt. Kész. Már mindent kiaknáztak amit lehetett. SPOILER VÉGE
Cirifischio 2023 ápr. 29. - 13:13:51 Előzmény petriluca07
(119/122)
Mert folyamatosan fullosan kefélnek és drogoznak benne felnőttek és GYEREKEK, jópár részben melleket és faszokat lóbálnak a kamera előtt és a legválogatottabb ordenáré bűntényeket követik el benne részben szintén gyerekek. Mi kellene még hogy 18-as legyen, levágott fejek spriccelő vérrel??
10/10
Anna Dé 2023 márc. 13. - 09:30:14 10/10
(118/122)
Update:
Olyan szomorkás vége lett. Ez a baj a sorozatokkal, amiket örökre lezárnak. Sose zárul hepienddel. Bírtam ezt a sorozatot. Minden bújával-bánatával, örömével együtt. Szóval ilyen lett volna felnőni egy lepukkant közegben, egy zseniális de végletekig kizsigerelő alkesz apával, akinek kb. annyit jelentett a család hogy deliriumos állapotban volt hol álomra hajtania a fejét. Érdekes megvilágitasa volt a masik oldalnak. Amerikat mindenki úgy kepzeli hogy a végtelen lehetőségek tárháza, ahol minden szép és jó, közben meg vannak akik napról napra tengődnek, mások vagy a saját hibájuk miatt. Tündérország csak a fejekben létezik. Nekem/nekünk meg itt voltak helyette Gallagherék. Hiányozni fogtok! :(
10/10
Anna Dé 2023 febr. 17. - 22:36:24 10/10
(117/122)
Hát én meg kész vagyok tőle. :D A fater a legjobb. Ekkora simlis pacákot. :D 2 évad nem tudom hanyadik rész, amikor kihívja a saját anyjára a rend őreit. :D Jó ez a sorozat, nem is tudom miért csak most kezdtem el nézni. De legalabb van mit nezni, mert ez tenyleg jó. Vicces, szellemes, néhol megdöbbentő. Haláli. :) 10 pont. (Mert keresve se találni eddig benne hibát.)
3/10
gm262 2022 aug. 13. - 07:17:47 3/10
(116/122)
Az összes rész felkerült az HBO MAX-ra, de én csak két részt bírtam végig nézni. Az "apa" undotító és szánalmas alak. A gyerekei sem estek messze a fától, lopnak, csalnak, hazudnak. Számomra cseppet sem szórakoztató a film, így feladtam.
10/10
macska78 2022 febr. 15. - 18:56:09 10/10 Előzmény vbernus@gmail.com
(115/122)
Szia!ncore-ról szedtem le.
vbernus@gmail.com 2021 dec. 29. - 22:27:07 Előzmény macska78
(114/122)
Szia, honnan tudtad megszerezni az osszes evadot? Nekem csak az elso 5-ot sikerult.. :(
10/10
macska78 2021 febr. 19. - 16:51:50 10/10
(113/122)
ja és felirattal kell nézni nem szinkronosan.Ég és föld
10/10
macska78 2021 febr. 19. - 16:49:56 10/10
(112/122)
Egyik legütősebb sorozat.Már a 11. évadnál tart de még mindig szórakoztató sőt tulajdonképp évadról évadra egyre szórakoztatóbb lett.Nincs egy uncsi,döcögős évad,a 11 is klassz első résszel indult.
8/10
petriluca07 2020 okt. 13. - 16:35:12 8/10
(111/122)
Miért 18+-os?
6/10
kbalazs211 2020 máj. 28. - 20:23:20 6/10
(110/122)
Kb. semmi szórakoztató nincs benne. Elvileg "vígjátéksorozat", de igazán szórakozni se lehet rajta, üres, tartalomnélküli sorozat. Már az 5. részt is csak a remény nézette meg velem, de ennyi volt. Időpazarlás.
visormail 2020 ápr. 05. - 15:50:23
(109/122)
Mit nem értesz rajta? Nem vagyunk rá kíváncsiak. Erőszak, hogy mindenbe belerakják ezeket.
9/10
midnightsong17 2019 nov. 18. - 00:03:32 9/10
(108/122)
Nem értem ezt a sok homofób megjegyzést a hozzászólasokban...
gladiolus 2018 jan. 21. - 18:09:59
(107/122)
William Macy valóban nagyot alakít a filmben, így miatta még elnézegettem volna egy darabig, Nem én választottam, ezért kellett belenéznem. De sajnos nem igazán nyûgöz le, hogy mindent a WC perspektívájából személnek, és emellett túl sok az ilyen olyan szexjelenet is, nem az én világom.
uzi9mm 2018 jan. 08. - 22:40:36
(106/122)
9. évad megy amcsiknál nálunk még mindig az 5. szérián rágódik a TV ideje lenne továbblépni.
jacek81 2017 febr. 05. - 19:05:39
(105/122)
Sziasztok nem tudja valaki mikor adják a 6. évadot ! köszönöm!!A legjobb sorozat !
Meril 2016 szept. 19. - 21:22:15
(104/122)
Ez nekem baromira nem jött be. Nem tetszettek a szövegek a karakterek. Nem tudott lekötni. Frankón be van lazulva az összes szereplõ, a barna csaj valamiféle anyaszerepet tölt be a családban, hát mit mondjak. Engem nem fogott meg semmilyen téren. Hány részt kellene túlélni, hogy azt érezzem van valami mondanivalója a végtelen nagy lazuláson, szanaszét esésen kívül. De lehet az élet tényleg pont ilyen, fõleg a nyugati nagy városokban. Biztos de nekem ez olyan erõltetett és mû.
9/10
Vrízea 2016 aug. 11. - 19:44:14 9/10
(103/122)
Egy-két dolgot leszámítva,ez egy igazán szuper sorozat.Ha ilyeneket gyártanának,folyton a tévé elõtt ülnék,pedig én nagyon ritkán tévézek.Vannak benne durva dolgok,de a lényeg,hogy szórakoztató,és igazán jókat lehet rajta hahotázni.:-) A legjobban az tetszik benne,hogy õszinte hangulatú,és nagyon nagyon eltér a megszokott, nulla,sablon sorozatoktól.Király,és a magyar szinkron is megint megmutatta,hogy milyen jó munkát végeznek!