Torolt Felhasználo 2016 jan. 31. - 15:28:51
(37/77)
Hát tudod azt a KELLÉKES dolga, nem a színészé!
nikato 2016 jan. 31. - 15:24:32
(36/77)
A fõszereplõ csaj egy rendes könnycseppet nem tud kierõszakolni magából! Pl.!
Torolt Felhasználo 2016 jan. 31. - 10:07:10
(35/77)
Mégis, mi?

Én részemrõl csak a pilótát láttam, abban az zavart csak, hogy másfél óra alatt szinte kizárólag elfeket láttam.

Vki mondjon vmi spoilereset a cselekményrõl is halehet kérni!

PS: megomondtam hogyhagyjátok a LotR-ot. A Dühös Kardot emlegessük. Btw, a LotR 1. és 2-3 filmjei közt is már látszott hogy vmit nagyon elb*sztak, szóval ott sincs kolbászból a kerítés. A Babó-trológiából nem is szólva. A szilmarillok meg már könyvben is pocsékságos.
nikato 2016 jan. 31. - 09:38:15
(34/77)
A színészi alakításokkal tényleg vannak gondok!
1/10
HarleyQuinn 2016 jan. 31. - 00:07:57 1/10
(33/77)
Könyvben bizonyára jobb, bár sok kreativitás nem kell ahhoz, hogy a szokásos csúnya gonoszok vs. szép jók fantasyt megírja valaki. Elfek, gnómok, kardok, szellemek... ez már a 70-es években is jó párszor végigjárt ösvény volt. Ettõl függetlenül lehet ugyanabból az alapból sok fantasztikus és érdekes történetet írni. Hát ez pont nem lett az. A színészek borzalmasak, sablon arcú tucat lányok, borostás szépfiúk, meg elmaszkírozott trollok. Játszani meg egyik sem tud. A szinkronnal azért még rátettek egy lapáttal. A helyszínek unalmasak, erdõk, várak, semmi kiemelkedõ vagy érdekes. Az alap történet szintén, néha próbálták durva jelenetekkel feldobni, de alapvetõen borzasztóan ostoba, semmitmondó, kiszámítható, de mégis logikátlan, tizenkettõegytucat, divatos hülyeségekkel kiegészített szemét. Helyenként annyira idétlen, hogy fáj nézni. Nagyon kíváncsian ültem neki, mert állítólag az eredeti író sok ihletet merített a Gyûrûk urából. Hát, az egy dolog, hogy középkori tájakon kardokkal harcolnak az "elfek", az emberek meg az ork-utánzatok, plusz belekerült 1-2 démoni erejû sötét fõgonosz is, dehát na... ettõl még meg sem közelíti a Gyûrûk urát. Olyannyira nem, hogy egy mondatban sem szabadna említeni a kettõt. De ebbõl a kategóriából is nagyon sok jó film van, mint már írtam, nem baj, ha "koppintás" kicsit, de ez... legalább ha a karakterek lennének minimálisan kidolgozva. De nem, még erre is képtelenek voltak. Ez a vicc kategória. Amatõr színészek, amatõr rendezés, ócska díszlet. Inkább rajzolták volna meg egy korhatáros mesének, akkor legalább kinézetre lehetne igényes, ha már a történet nem jött össze.
Torolt Felhasználo 2016 jan. 24. - 14:35:28
(32/77)
Érdekes hogy MTV-produkció. Náluk nem dúskálnak a közepesnél jobb színészek - de szvsz itt sem rosszak mint a Dühös Kard Legendájában. Vagy a mostansági filmtermés 80%-ában, pl. Éhezõk Viadala.

Jobban aggaszt az AGYAR alcím, ami "krónikák" helyett a "jövõ krónikái" lett, ezzel a sorozaton keresztül szexista-rasszista jövõképet fest.

A sorozat maga jó választás indítva egy Éhezõk Viadala képpel, és a látványvilág teljesen okés.
Az egyetlen amibe bele lehet kötni hogy egy "klasszikus", LotR korábanírodott mû feldolgozása megint, abbóla korból ahol dúlt a rasszizmus és a fajelmélet, így mindenki elkülönülve él a másiktól, csúnyán néz a másikra, és az elfek a Tökéletes Árja Faj. Nem mintha ez alapbangond lenne, de mi lenne ha kivételesen az orkok lennének a tuti csávók, vagy legalább az elfek begyöpösödött arisztokraták lennének akiket letaszít a Demokráciát elhozó rok/troll sereg/csapat/hõs?

Btw, kár hogy a megvalóítás nem kellõen bevállalós ott ahol a történet ezt diktálná, és feltétlen törekszik a PG-only besorolásra. Mi a Zeusznyiláért nem lehetett felnyársalni a gödörbe esõ elfet, he?

Másik: felsorolnak kiscsillió emberfajzatot - nemvolt elég? Hogy gyünneka képbe a "démonok"? Minek kellenek azok nekünk?
Lannister Tyrion 2016 jan. 24. - 00:19:56
(31/77)
*jóindulattal
Lannister Tyrion 2016 jan. 24. - 00:05:24
(30/77)
Hátt belenéztem képi világ 10/8 , de...! a színészi alakítás 10/3 sajnos jobbat vártam!
A sorozat jó indulattal 10/5 az Amberlet alakító színésznõ meg amit mûvel az nagyon gáz.. :D !!
mokusho 2016 jan. 23. - 21:44:32
(29/77)
A gyûrûk ura és a Narnia krónikái jóval korábbiak
1/10
TVterror 2016 jan. 21. - 22:14:57 1/10
(28/77)
hatalmas hype, jol bedöltem. kb 2 percet birtam nézni, az elsõ párbeszédnél már kapcsoltam is el.
1/10
Torolt Felhasználo 2016 jan. 21. - 20:15:10
(27/77)
Hát ja, azért legyünk reálisak, és ha hasonlítunk akkor mondjuk a Dühös Kard sorozathoz, vagy ilyesmi.
Biryke 2016 jan. 21. - 20:06:39
(26/77)
Kicsit innen, kicsit onnan?! Melléles tényezõ, hogy a sorozat alapjául szolgáló könyvsorozat még 1977-85 között jelent meg, vagyis kb minden más származik innen, nem fordítva, azért gratulálok az intelligens hozzászólóknak, akik elõbb írnak és nem néznek utána a háttérnek, vagyis a tényeknek...A sorozat az eredeti Shannara-trilógia 3. kötete alapján készült, az pedig 1985-ben jelent meg. Martin Trónok harca elsõ kötete pedig csak 1996-ban. Igaz viszont, hogy ha az HBO vette volna meg a film jogait más minõség lenne, klasszisokkal jobb. :)
vargaszilard1989@gmail.co 2016 jan. 20. - 14:14:05
(25/77)
Ez meg mi? Volt ez az elsõ kérdésem. Ez kb. 15 évvel ezelõtti szint. Húú de gagyi. Már akkor leraktam a hajam amikor elkezdtek futni, mint az egyik Prodigy klippben. :D A történet is nagyon eredeti, kicsit innen, kicsit onnan.
robicsek2 2016 jan. 17. - 14:17:43
(24/77)
Persze van olyan aki ilyen körülmérnek mellet is képes "normális" maradni valamilyen szinten, de nem sokan.
robicsek2 2016 jan. 17. - 14:13:18 Előzmény SZOTYl
(23/77)
Úgy látom te nem vágod le ,hogy miért ilyen !
Az apja kihasználja terrorizálja. Igazából csak magára számíthat, így bele rögzült hogy csak saját maga a fontos.

Nem védem, de azért szerintem valamilyen szinten érthetõ ,hogy miért ilyen. Megkeményítette magát és a lelkét, hogy elviselje az apját.

Persze akiket te mondasz buszos tuskók, azoknál nem ritkán elõfordul, hogy inkább az anyai atyai pofon fenékberúgás hiánya a bunkóságuk oka. Persze ott is lehetnek kivételek.
mescalito 2016 jan. 15. - 20:30:33
(22/77)
Ritka gagyi,hozzé nem értõ rendezés,fényképezés,vacak színészek!
SZOTYl 2016 jan. 14. - 21:21:07
(21/77)
A romanó csaj iszonyat idegesítõ. A legszívesebben kiirtottam volna már az elsõ részben... de sajnos szükség van rá :/
Nem bírom az ilyen rüfkéket... ezek szoktak úgy utazni, hogy felteszik a lábukat az ülésre, pont nem érdekli õket, hogy más is leülne... vagy úgy hallgatnak zenét, telefonálnak, mintha egyedül lennének. Undorító neveletlen férgek.
10/10
wévajudit 2016 jan. 14. - 15:48:50 10/10
(20/77)
Köszönöm akkor láttam mind a 2 részt így :)
Mr.keszi 2016 jan. 14. - 13:22:41
(19/77)
Vagyis 80,bocsi !:D
Mr.keszi 2016 jan. 14. - 13:19:49
(18/77)
Szia !Az elsõ két részt egyben adták le,ezért volt 120 perces !:)