10/10
kessy6 2010 jún. 23. - 10:41:35 10/10
(180/240)
Köszike! Megnézem majd õket...

SZoktál msn-en lenni? Csak mert úg y könnyebb lenne....
Egyébként az imádat is el fog múlni egy idõ után, a családodnak csak ki kell várnia... :) ÉS tiszteletté, szeretetté alakul át...azért mondom, mert (ahogy az angol mondá) I've been there.
10/10
Csics95 2010 jún. 23. - 00:11:45 10/10 Előzmény Kockacukor
(179/240)
Egyetértek veled Kinga a Hósütis dologban!!! ;) ^^ Színészileg tényleg az a legjobb alakítása! (L)
Ejnye! De ugye vigyéznak a könyvedre! Az egy kincs! Jah... én is elvolvastam ata már mégegyszer! ;) :D (L)
Igen jól olvastad a Alien 5 rõl! Azokról fog szólni elvileg, akiket az elsõ részben találnak az idegen ûrhajón Dallasék! Szóval Ripleynek nem lesz hozzá semmi köze!!! :'(:'(:'(
Hehe :D én is miatta néztem meg az Avatart! ;) :D És én is szerintem miatta lettem "Avatar fan" xD :D:D ! hehe ^^ (L)(L)(L)(L)

Kessy: Szerintem ne onnan töltsd le! Nekem az az oldal nagyon szarakodott és nem biztonságos szerintem, mondjuk semmi sem az, de az ... hááát... :/ elég gázos! Én innen szoktam ( Kinga mutatta ;) ) :

http://www.kickasstorrents.com/search/prayers%20for%20bobby/

http://www.kickasstorrents.com/search/crazy%20on%20the%20outside/

legalábbis nekem ez mûkösik! ;) ^^ :D:D:D:D
10/10
Csics95 2010 jún. 22. - 23:56:44 10/10 Előzmény kessy6
(178/240)
Hát igen!!! ^^ Enyhe kifejezéssel!... xD :D Nem tudnék meglenni nélküle!!! ^^ egyesek azt mondják, hogy õ olyan nekem mint valami drog! ^^ nem bírnám ki nélküle! Abba belepusztulnék! Így is itthon már nagyon elegük van belõlem! :S El akartak már tiltani mindentõl aminek köze van ozzá! NEm bírtam! Ki akadtam! Aztán látták rajtam, hogy életképtelen lettem, úgyhogy visszavonták a dolgokat szerencsére! Szóval tapasztaltam, hogy milyen lenne nélküle... Maga a kínszemvedés! :S:S :( de nem is akarok elszakadni tõle!!! ^^ Õ a tökéltes minta... ^^ IMÁDOM ! (L)(L)(L)(L) <3<3<3<3<3 hehe ^^ :D:D:D:D
10/10
kessy6 2010 jún. 22. - 16:59:56 10/10
(177/240)
Jó kép ám!!!!
Senki nem tudja nekem letölteni a Crazy on the outside -ot meg a Prayers for Bobby-t.... :S
Megnéznétek,hogy nektek megy-e errõl az oldalról:
http://thepiratebay.org/search/prayers%20for%20bobby/0/99/202
10/10
Kockacukor 2010 jún. 22. - 12:50:31 10/10
(176/240)
hát ez majd a YouAgain-be lesz :P
10/10
kessy6 2010 jún. 22. - 11:14:01 10/10 Előzmény Kockacukor
(175/240)
EZ a kép miben van???
10/10
Kockacukor 2010 jún. 21. - 17:35:26 10/10
(174/240)
A Tadpole-ban nekem az a kedvenc jelenetem amikor elmennek vacsorázni, meg mikor lesmárolja ;):)
A Heartbreakers az nekem nagy favorit, bár a szinkrontól kicsit rosszul vagyok, de most azért nem akartam kihagyni, úgyis olyan hülye filmeket néztünk XDXD
A Hósüti szerintem színészileg a legjobb filmje. Ebben mutatkozik meg igazán, hogy mennyire jó színész..
A Copycat az nekem is kedvencem :D Imádom a krimit, én azon nõttem föl, és nem bánom :D:D Haza kéne hoznom a könyvemet mert kölcsön adtam, úgy elolvasnám még egyszer, annyira jó volt, bár lehet estére inkább megnézem :P
Megdumáltam bátyámmal az Alien-maratont, meg másik bátyámmal is megbeszéltem, hogy tarthatjuk-e az õ házába, ott még is csak rohadtnagy tévé van :P:):D
Én olyasmit olvastam az Alien 5-rõl, hogy a Ripley elõtti idõben fog játszódni, dehogy mit hoznak ki belõle arról fogalmam sincs. Szerintem ha Alien akkor Ripley és nem szörnyikék (legalább is nekem :P)(na jó szörnyikék is, de nekem elõször Ripley jut eszembe :P)
Én is várom már nagyonagyon a You Again-t, ha lesz moziba azt elõször tuti ott akarom megnézni ^^
Az az igazság, hogy a Halál és a lánykához most nincs hangulatom. Túl 'felvagyok dobva' de nem tudom miért, lehet a nyári szünet meg minden XD Meg, hogy ilyen 'szép' idõ van XD (esõ<3)
Én az Avatar-ba imádtam, végülis miatta néztem meg. XD <3<3<3 Az már más tészta, hogy utána tiszta 'avatar-fan' lettem, dehát ennek inkább volt köze Sig-hez mint akármi másnak :D:D ^^
Kessy: Julianne Moore-t én is szereteeeem O_O(L)
10/10
kessy6 2010 jún. 21. - 14:05:00 10/10
(173/240)
Hehe, te tényleg nagyon oda vagy érte... :D
De ez tök jó...jó példaképet választottál... ;)
Én mostmár a Map of the World-re lennék nagyon kíváncsi...fõleg hogy egy másik kedvencemmel játszik benne...Julianne Moore :)
De sajnos most Angliában is out of stock...remélem elõbb vagy utóbb lesz.
És ígérem végre rászánom magam,hogy megnézzem az Alien-eket... :)
10/10
Csics95 2010 jún. 21. - 13:38:42 10/10 Előzmény kessy6
(172/240)
A Halàl ès a lànyka tènxleg nagyon dùrva, de nekem nagyon tetszett hogy ilyen könyörtelem volt! Iszonyù jò alakìtàsa! A fiben is nagyon jò à sztorija, meg a zenèje is gyönyörû! ^^ Nekem abszolùt tetszett a fim! Benne van a legjobbak között!!! ^^
A Herartbreakers az nekem is best! Azt én is már milliószor láttam és még most is minden alkalommal sírok a röhögéstõl és fogom a fejel!!! xD ^^
Aaaaaaaa... Nekem is a Copycat a ásodik kedvencem az Alienek után!!! ^^ Tényleg az egyik legjobb szerepe! Én amùgy is bírom ezt a tèmàt ezeket a sorozatgyilkosokat! Sokat tudok róluk és érdekel a téma! El tudnàm képzelni azt a munkát amit Õ ott csinàl! ^^ :D Meg bírom az ilyen brutális dolgokat! :)
Az Avatarban olyan szerepe van mint a Gorillas in the Mist ben! Hasonló karakter! Ugynùgy tanulmànxoz rhy fajt, védi õket meg ilyenek! :D Jah tényleg egy kemény egyénisèget jàtszik! Eléggé hasonlíthat valódi önmagàra! Szerintem legalábbis!
A Hósüti az tényrg elképesztõ ahogy Lindát játsza! Szerintem egyik legnehezebb szerepe lehetett! ^^ de annyira megfogja az embert, hogy egy autista mennyire màshogy fogja fel a dolgokat, de mégis teljesen ott van és érti meg minde, csak màs a nyelvük és màshogy gondolkodnak! Nekem az a negyedik kedvencem! ^^ <3
10/10
Csics95 2010 jún. 21. - 12:54:47 10/10
(171/240)
xD xD De nem olyan könnyû az mint te azt gondolod!!! xD Ahoz most tùlságosan imádom!!! ^^ Jó megnézem már a Tadpolet! Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok rá! :D Jah kéne tényleg csinálni Alien maratont!!! Azt bírnám!!! xD Jaj a Szívtiprókat én képtelen vagyok szinkronosan nézni! :S Borzasztóan idegesítõ! Õszinte részvétem! :S Hát szerintem is lesz Alien 5, de tényleg nagyon szar lesz nèlküle! Nemlesz semmi èrtekme! :'( Nem fogom rögtön premierben megnèzni ha lesz egyáltalán moziban, de azèrt tuti megnènèm!!! De mire az egyáltalàn elkèszül! :S Én már a novemnert várom nagyon!!! You again!!! ^^
10/10
kessy6 2010 jún. 20. - 22:46:50 10/10
(170/240)
Nos a Tadpole isteni.... Az a rész,mikor megérkezik a laborból, belép az ajtón, és meglátja Oscar...azt hittem bepisilek,mikor megszólalt a zene.... :D
MEg hát a többi poén is...szerintem nagyon jó!!!
A Heartbreaker...nos az igen...az esküvû utáni jelenettõl még mindig fetrengeni tudok...
A Halál és a lánykát meg kell néznem még párszor..hihetetlen,ahogy az áldozat és a woman in charge kettõs személyiséget hozza a szerepben....eleinte retteg, aztán õ irányít...majd pedig végig ez a kettõsség...nagyon jó...
A gOrillák nagyon jó,de utána mindig fáj a szívem....
A Hósütim kölcsönben van...pedig meg kéne nézni még egyszer...
Nálam az abszolút kedvenc a Copycat...szerintem a legjobb alakítása. No meg az Avatar..iszonyatosan jó karaktere van - a mindent irányító rettegett tudós, aki jobban szereti a növényeket,mint az embereket, és a végén mégis szinte a fiaként szereti Jake-et...
10/10
Kockacukor 2010 jún. 20. - 11:26:56 10/10 Előzmény Csics95
(169/240)
Hm.. Drágágm, most már állj le az alien 3-mal, mert bajok lesznek XD (azt nem tudom mi, de lesz XDXD)
A Tadpole neked tuti tetszene, szóval erõltesd magadra XD
Én az éjszaka a Szívtiprókat néztem barátnõmmel, de csak szinkronosan, mert nem szereti a feliratos filmeket.. Hááát a magyar szinkron nagyon gáááz.. van mikor még dob is a filmen a szinkron, de ez most nem az az eset. Én közbe mondogattam magamba angolul, és jól el voltam XD
Hm.. most, hogy annyit emlegetitek a Halál és a lánykát, lehet megnézem ma, vagy holnap XD
Alien-maratont kéne csinálni, megnézni egymás után a négy részt XD de egyedül nincs kedvem, bátyámat nem úgy se bírnám rávenni :S:S
Egyébként szerintem, ha lesz Alien 5 (és szerintem lesz) Ripley nélkül nem fog érni semmit.. Õ volt benne a lényeg <3<3(L) XD
10/10
Csics95 2010 jún. 20. - 02:19:01 10/10
(168/240)
Aaaa.... Én nagyon szeretem a Halál és a lánykét!!! ^^ Tényleg nagyon dúrõva belegondolni, hogy miket mûveltek Vele, és, hogy ilyen volt! Ez tényleg elképesztíõ, és borzalmas belegondolni, hogy tényleg hányan eshettek áldozatául ezeknek a szemetekne, és ha esetleg túl is élték, mint Paulina, akkor tényleg az egész életüket fájdalimban és rettegédben töltik! :'( Elég tanulságos szerintem ez a film, mondjuk én amúgy is nagyon félek az ilyen helyzetektõl, de így lehet, hogy sok ember elõvigyázatosabb lett, vagy valami! na mind 1! Nekem nagyon tetszett! Már nagyon sokszor láttam, csak el van csószva a DVD-n is, meg a letöltöttön is a kép, a hang és a felirat is! Nézhetetlen, csak magyarul! :( Úgy meg borzalmas!!! :S:S:S:S Jah, tényleg megkavar, hoyg akkor végülis most Õ tette-e vagy sem! Én is tipródtam, mikor elõször néztem!!! :D Meg jól játsza igen Ben Kingsley!

Ú... a gorillákban tényleg az az egyik legrosszabb rész!!! :'(:'(
Én egyszerûen nem tudom rávenni magam, hogy megnézzem a Tadpolet! Nem tudom, miért! :O Pedig nagyon érdekel, csak nehezen veszem rá magam általában, hogy új filmeket nézzek! Na mind 1... ezért a héten megpróbálom már ráerõltetni magamra!!! xDxD

Én már megint Alien 3 at nézek!!! xDxDxDxD Úgy látszik, most rákattantam!!! xDxDxDxDn hehe ^^ <3<3<3<3<3 (L)(L)
10/10
Csics95 2010 jún. 20. - 01:59:28 10/10 Előzmény Kockacukor
(167/240)
Azt nem mondtam, hogy nem szeretem! Szerintem ez is jó film persze, csak nincs olyan szinten, mint a többi! Ebben nagyon szarul lettek megcsinálva az alienek! Tiszta számítógépes az egész! 30 évvel ezelõtt, amikor a gépes technológia a maihoz képest sehol nem volt, akkor Ridley felfogta ezt, hogy sokkal jobb ha inkább kihagyják a gépet a dolgokból, és inkább eljátszatják emberrel, úgysem mutatják sokat! És milyen jó volt!!! Erre jön Jean-Pierre és van mersze elbaszni az egészet, és az akkori gépes technológiához képest ( szerintem pénzmegtakarítás céljából ) egy kb az elsõ résznek megfelelõ programmal csinálhatták meg az egészet! Szerintem!!! És így kb úgy nézett volna ki az egész, mint az elsõ részben nézett volna, ha Ridleynek nincs esze! De ez a barom meg képes és mindent elcsesz! Eredetileg Geiger úgy álmodta meg az aieneket tudtommal, hogy a színük szürke, enyhén ezüstös! Ebben megt úgy gondolták,hogy õk végülis okosabbak Geigernél és õk csak azért is máshogy csinálják meg, és képesek és sötétbarnára, szinte már feketére csinálják meg!!! Ez pofátlanság!!! Elvileg az alienek nyála ilyen nyálkás, ragadós cucc! Ugye? Itt meg ugyanúgy szerintem spórolásból, meg, hogy ne kelljen ezzel vacakolni, meg végülid ki figyeli ( én ) , szerintem szimpla vizet használtak!!! :O :@Hát hogy néz már ki??? Meg elvileg nem tudnak „ vért „ köpködni, mert ugye amit köpnek, az a koncentrált sav, ami ugye a vérük és nem a nyáluk, tehát magyrázza már meg nekem valaki, hogy ezek mióta is tudják köpködni a saját vérüket??!!! :@ Idióták!!! Meg amikor Perez felrobbantja azt a kis menekülõ kompot, amiben benne van egy alien, az akkor úgy néz ki kb, mint egy régi nintendó játék!!! :S:S:S:S Meg szerintem már szánalmasan ronda a végén Ripley „bébije „ ! Nem kellett volna az már oda, vagy akkor nem ilyen nyomorék kinézetben! :O :/ Egyépkén könyvben is ez a leggyengébb! Teljesen más a stílusa! Jó mondjuk ezt más is írta, mint az elsõ 3at, de legalább akkor stílusban egy kicsit hasonlóvá írná! De nem! :S Nem tetszett! Folyton felidegesítettem rajta magam, amikor a Newt et folyamatosan Nyuszinak írta!!! :@ Milyen baromság már ez! Jó tudom, hogy az elsõ magyar szinkronban úgy hívják, de eredetileg nem!!! Szóval nagyon kiakadtam rajta! Átfirkáltam a könyvben a dolgokat, és kijavítottam :D ! DE!!! Ezektõl függetlenül nagyon jó a sztori, jól válogatták meg a színészeket, nagyon jó a színészi játék is, iszonyú jól megcsinálták belülrõl magát a hajót, meg király ötlet volt az „ 1-7” rész ^^ :D ! És persze ami alegjobb benne: Õ !!!! <3 <3 (L)(L) ^^ (ezért is lesz rossz az 5. rész, ha egyáltalán lesz! ) Szóval igen, Õ tökéletes benne! ^^ Tényleg nagyon jó a haja! Jó a szerkója is! ÉS hihetetlenül jól játsza az állati ösztöneit, hogy nem ember!!! Meg nagyon tetszik a szövege : „ Szóval! Kivel kell dugnom, hogy elkerülhessek errõl a hajóról? „ xDxDxDxD állati :D:D Meg jó a szuper ereje is, meg a savas vére! Jó ötlet! :D Szóval hogy nem szapuljam annyit! Nekem alapjába véve tetszik az a film! Csak nem OLYAN jó, mint a többi!!! ^^ :D:D:D:D
10/10
Kockacukor 2010 jún. 19. - 18:15:22 10/10
(166/240)
Jajj hát a Halál és lányka, az nem a legvidámabb film. Én már rég láttam, nem emlékszem mindenre, denagyonduurvaaa O_O

A Gorillák a legjobb ^^ :)

Én ma a Tadpole-t néztem :)
10/10
kessy6 2010 jún. 19. - 14:13:40 10/10
(165/240)
Elképszetõ volt ez a film....a pasi,aki bántotta nagyon komoly volt, egészen a végéig én sem tudtam eldönteni,hogy igaza van,vagy téved. Bár tudjuk,hogy az ilyen áldozaottatok felismerik szuszogásról, hangról, szagról, aki bántotta õket, de annyira jó volt a pasi,hogy egyszerûen nem tudtam eldönteni....
Amit meg mesélt,hogy csináltak vele, erõsen sokkoló volt...

Most Gorillákat nézek... :D Másodjára se tudtam végignézni,amikor megölik Digit-et... :(
10/10
kessy6 2010 jún. 19. - 00:45:36 10/10
(164/240)
Most nézem a Halál és lánykát...húúúúúú....ahogy elmeséli,hogy mit csináltak vele...nagyon durva...
10/10
Kockacukor 2010 jún. 18. - 21:38:32 10/10
(163/240)
Hm.. hát szerintem igazad lesz és nem fog tetszeni az évszázad üzlete, na de hát próba szerencse XD
Írnám én, csak venni kéne dvd-t *lusta* XD
Nekem tetszett a négy.. olyan jó volt a haja ^^ meg amikor háttal bedobta a labdát a kosárba, azé' tud valamit (L)(L) <3<3
A Tadpole az tényleg zseniális, nekem nagyon tetszett. És igen, lehetett volna Eve 'lelki állapotát' jobban ismertetni, mert az ember jobban átélte volna, bár nekem nem volt vele semmi problémám :)
10/10
kessy6 2010 jún. 18. - 16:46:39 10/10
(162/240)
MEgnéztem a Tadpole-t...zseniális....kicsit jobban össze lehetett volna hozni az apukával...hogy tényleg érzõdjön,hogy a rajongásával felnyitotta az apja szemét....de így is jó...
Diane isteni...annyit lehet rajta szórakozni... :d
10/10
Csics95 2010 jún. 18. - 14:32:46 10/10 Előzmény kessy6
(161/240)
Júúúj ^^ az nagyon jóóó lenne! :) köszi kessy ^^ csak akkor majd keresni kell hozzá feliratot netrõl... mondjuk nem hiszem, hogy lesz na mind 1... majd akkor fordítunk! :S jah Kinga... kerested nekem! ^^ <3 <3
Én még most is iszonyúan elfogult vagyok, de nem tudok mit csinálni! ^^ ehh :D
Jahh az tényleg jó rész aBébi mamában! :D
Pf... szerintem Az évszázad üzlete neked meg végkép nem fog tetszeni!!! :S
Háh... xD az Alien 3 nekem elsõre nem tetszett, de mostmár imádom! ^^ nem tom én már nem tudok félni tõle...xD már kb. végigröhögöm az egészet! xD írjad írjad ! :P am szerintem kopaszon is gyönyörûûû! ^^ nekem nagyon tetszk, meg én kifejezetten bírom az ilyen brutálos, durva dolgokat, mert ez elég naturális helyenként! :) am most is azt nézem! ^^ Jah az elsõ is kurvajó! De igazából szerintem mind zseniális,és szerintem Ripley szerepe a legjobb neki! ^^ :D Bár a 4.elég gyenge, de én azt is imádom!! :) És elképesztõen alakítja az állati ösztöneit! Én mindig elképedek! :O <3<3 ^^
Ez a kép akkora!!! xDxDxD ^^ <3<3<3