Téma: Simple Plan

offtopic
Chily 2009 márc. 18. - 21:14:11 Előzmény monnci
(360/480)
ügyi vagy.:)
hát tudok...
az megvan, h ki hányadik lett, de onnan ugye esnek ki még emberek, és április 20-án tudjuk meg a végleges eredményt. van ahol 260. lettem, van ahol 92. szal kicsit fosok ettõl az egész szarságtól, de az megnyugtat, h a bnõmnek kevesebb pontszáma lett, és õ is azokat jelölte meg, mint én. am azt mondták a suliba(ofö, iga bá)h szerintük a szakiskolába felvesznek...:/(yn) rem így lesz. a lényag h vegyenek fel vhova. bármilyen fos szakra, de a keribe. mivel csak azt jelöltem meg. bazz, bazz, bazz...[:[
offtopic
monnci 2009 márc. 17. - 19:57:18 Előzmény Chily
(359/480)
:D még megvagyok.xP
msn-en kb 2 percet voltam fenn, azt is relytve. Mert ki vagyok készülve a szóbeliktõl, úgyhogy inkább alkonyatot olvasok...xD
Amúgy tudsz már vmit?:o tudom, hogy mindig +kérdezem, csak kíváncsi vagyok.:D
Amúgy engem felvettek oda, ahova 2.-nak akartam menni.:D
Az elsõbe nem vettek fel.. hát ez van, kapják be.:S de oda amúgy sem akartam annyira menni. Sz*r suli.-.-"
offtopic
Chily 2009 márc. 16. - 18:23:14
(358/480)
szereted az MCR-t? nm tom, de én vhogy nm bírom õket.x)
monncival mi van? msn-n se láttam. de lehet h csak nm vettem észre.x)
Chily 2009 márc. 15. - 19:46:51
(357/480)
jóvanna.xDD
unatkoztam.X)))
Chily 2009 márc. 15. - 19:46:26
(356/480)
a shake it-et?:DD
ha akarod küldök tõlük zenéket.
Chily 2009 márc. 15. - 11:54:20
(355/480)
vagy ez egy filmbe volt benne?
elvok ám így magammal.xD
Chily 2009 márc. 15. - 11:53:32
(354/480)
http://www.ladygaga.com/player/default.aspx?mid=3065
de mi ezz? 2 verzió van? v mi?:(
offtopic
Chily 2009 márc. 15. - 11:51:15
(353/480)
http://www.ladygaga.com/player/default.aspx?mid=3133
ezt se láttam még. hallottam, de a klippet nm láttam. nm tudja vki, h ez új-e?
Chily 2009 márc. 15. - 11:44:42
(352/480)
erre nm emléxem: http://www.ladygaga.com/player/default.aspx?mid=4396
de nm hiszem h új.
offtopic
Chily 2009 márc. 15. - 11:43:14
(351/480)
Chily 2009 márc. 15. - 11:39:19
(350/480)
azé változott egy csöppet...o_O o_O o_O
Chily 2009 márc. 15. - 11:38:51
(349/480)
o_O
Chily 2009 márc. 15. - 11:38:27
(348/480)
bazz ez egy régi képe. marha sokat változott. szerencsére.
Chily 2009 márc. 15. - 11:35:36
(347/480)
Lady GaGa:
születési név: Stefani Joanne Angelina Germanotte
becenév: GaGa
születési idõ: 1986. 3. 20.
születési hely:Yonkers, New York, USA
névnap: december 26.
csillagjegy: halak
foglalkozás: énekesnõ
magasság:164 cm( de picixD majdnem 10 cm-rel magasabb vok xD)
szemszín:barna
hajszín:barna
Joanne Stefani Germanotta (1986. március 20.) mûvésznevén Lady GaGa egy amerikai énekesnõ és dalszövegíró. 2008. április 8-án jelent meg elsõ dala amely a Just Dance címet kapta. A Miss Universe 2008 vietnámi döntõjében meghívott elõadó volt.

A new yorki Yonkersben született, olasz szülõk gyermekeként. A katolikus Convent of the Sacred Heart School-ra járt, melyen Nicky és Paris Hilton is megfordult. Kislányként Cyndi Lauper és Michael Jackson volt a kedvence. 4 éves korára már tudott zongorázni. Húsz évesen megnyerte a Tisch School of the Arts Clive Davis programját. A Geelong Side clubban kezdett el énekelni. 2006-tól Rob Fusari producerrel kezdett dolgozni, tõle kapta mûvésznevét is, mely a Queen Radio Gaga c. slágerén alapszik. 2007 elején az Interscope szerzõdtette, mint dalszövegíró. Akonnel társult. Ezután Lower East Side DJ-vel dolgozott együtt, aki segített kialakítani a stílusát. 2007 augusztusában megjelent a Lollapalozzában.
2008. április 8-án adták ki elsõ maxiját Just Dance címmel, NO5 lett a Hot 100-ban. 2008. október 28-án kiadta a The Fame c. albumát. 2008 decemberében bekerült a BBC Sound of 2009-be. 2009 májusáig a Pussycat Dolls-szal turnézik. 2009. január 12-én jewlentette be, hogy saját turnét fog kezdeni The Fame Ball Tour névvel, amit Dylan George Jeans szponzorál. 2009. február 8-án Grammy díjra jelölték a legjobb dance zeneszám kategóriában, de végül a Daft Punk nyert. 2009. márciusában várható következõ albuma, a The Cherrytree Sessions.
Chily 2009 márc. 15. - 11:17:36
(346/480)
Pierre a "Simple Plan" nevû punk-rock zenekar énekese.
Van 4 kutyája: Micha, Zoe, Sunny, Zack, és 1 hala: Fishy
Saját ruházati vállalata a Role Model Clothing, ezt a vállalatot õ, Chuck Comeau és Patrick Langlois képviselik, illetve az övék. 2002-ben alapították közösen.
Kedvencei:
- szín: fekete és kék
- banda: Good Charlotte, The Beach Boys, Blink-182, New Found Glory
- kaja: sushi
- film: Back to the Future (Vissza a jövõbe), American Beauty (Amerikai szépség), The Matrix (Mátrix)
- sorozat: Friends (Jóbarátok)
- videojáték: Tony Hawks Pro Skter II
- könyv: George Orwell: 1984, és J.K. Rowling: Harry Potter 1. kötettõl a 4.-ig
- koncert: NOFX, Face To Face, Ten Foot Pole, Trigger Happy - Montreal 1994 Edge Fest II toronto: Blink-182, New Found Glory, Sum 41, Good Charlotte, Jimmy Eat World
- magazin: Victoria Secret Catalogue
- színész/színésznõ: Jim Carrey/Julia Roberts
- szuperhõs: Wolverine (Farkas /X-men/)

Pierre a zenei karierrje elõtt szakácsként dolgozott Montrealban, egy étteremben.
A Simple Plan punk-rock együttes történelme a 90-es évek felében indult. Egy "Reset" nevû együttessel kezdõdött minden, a banda tagjai csupán Pierre Bouvier (énekes) és Chuck Comeau (dobos) voltak, mindössze 13 évesen. Közben gyûjtõtték az együttesbe a további embereket. 1997-ben adták ki elsõ albumukat. Viszont jövõre Chuck otthagyta az együttest, hogy jobban koncentrálhasson tanulmányaira. A dobost egyre jobban vonzotta a zene, 1999-ben elkezdett játszani az iskolában, régi barátjával, Jeff Stincoval (gitáros). Egy másik barát, Sebastian Lefebre (gitáros) is csatlakozott a bandához. De egy dolog még mindig hiányzott... az énekes. "Kerestük,... - emlékszik Chuck - ...ismerünk sok millió embert, de rájöttünk, hogy nekünk Pierre-re van szükségünk." Idõközben Pierre elégedetlen volt a "Reset"-tel, túl sok kötelezettsége, tennivalója volt vele. "Izgalmakra vágytam, de rájöttem jobb visszamenni a suliba, el kell felejtenem a zenét.... - mondta Pierre - ...De aztán találkoztam Chuck-kal egy éjszaka, egy hangversenyen. Elmesélte, hogy van egy bandája, és énekest keresnek. Láttam ahogy gyakorolnak, a dalaik annyira újak és modernek voltak.. Úgy döntöttem adok magamnak még egy esélyt." A srácok elkezdtek pop-punk dalokat kreálni, de még mindig nem volt teljes az összhang. Valami még mindig hiányzott. Ezután David Desrosiers (énekes, basszista) csatlakozott hozzájuk, aki Pierre helyét váltotta fel mikor otthagyta a "Reset"-et, de így végül õ is meglógott onnan. Így jött létre a Simple Plan. Az alakulás óta a banda kiadott két albumot, 2002-ben a "No Pads, No Helmets…Just Balls" címû, 2004-ben pedig a "Still Not Getting Any" címû albumot. A Harmadik, a "Simple Plan" címû album 2008-ban jelent meg. És már nagyon várjuk a folytatást!!! (: Pierre-nek a zene az élete, bár szerepelt 2 sorozatban is, de csak pár epizódban, viszont a banda 2004-ben szerepelt a "New York-i bújócska" (New York Minute) címû filmben, ahol önmagukat, a zenekart alakították. A Simple Plan "hatodik" tagja Patrick Langlois, aki a srácok régi barátja, videográfusa. Õ felel a banda hivatalos oldalaiért, õ árulja a ruhákat és õ készít a srácokról videófelvételeket a koncerteken.
Chily 2009 márc. 15. - 11:12:57
(345/480)
Középiskolájában középpályásként focizott. Tanulmányait a DePaul University egyetemen folytatta, ahol jogi tudományt tanult. De az elsõ szemeszter után a zene felé fordult. Csak késõbb ült vissza az iskolapadba és a North Shore Country Day iskolában szerezte meg jogi diplomáját.
A hardcore-punk stíluson nõtt fel, játszott az Arma Angelus, Extincion, and Yellow Road Priest nevû zenekarokban. A Fall Out Boy 2001-ben indult Wilmette-bõl, egy Chicago környéki kisvárosból. Patrick Stump (ének, gitár), Pete Wentz (basszusgitár, vokál), Joe Trohman (gitár) és Andrey Hurley (dobok) alkotják is a zenekart.

Az elsõ CD egy kislemez volt a Project Rocket-tel közösen, még 2002-ben. Ugyanennél a kiadónál, nevezetesen az Uprising Records-nál jött ki egy évvel késõbb a Fall Out Boy's Evening Out With Your Girlfriend, az elsõ nagylemez. Az album megjelenését követõen csatlakozott Hurley a bandához. Egy éven belül kihozták a második lemezt is Take This to Your Grave címmel, és ez már jóval nagyobb sikert ért el, ugyanis aranylamez lett, a banda pedig kitört az underground státuszból, és feltörekvõ poppunk zenekarrá avanzsált. 2004-ben a My Heart Will Always Be the B-Side to My Tongue-al örvendeztették meg a rajongótábort.

2005-ben öngyilkos akart lenni, gyógyszer-túladagolással próbált véget vetni az életének. Azt állította, hogy csak véget akart vetni mindennek. Ezek után visszaköltözött a szüleihez.
Az esetet a Rolling Stone magazin úgy írta le, hogy Pete-t lenyûgözte Elliot Smith és Ian Curtis (Joy) személyisége és halála. Errõl szól a 7 Minutes in Heaven címû dal, a From Under the Cork Tree lemezrõl. Többek közt ez a dal is hozzájárult, hogy az emo színtér is felfedezte magának a bandát. A lemez dupla platina lett, az elsõ kislemez a Billboard Hot 100-ba is bejutott, az elõkelõ 8. helyre, az MTV TRL mûsorában pedig 1. lett, legjobb felfedezettként Grammy-re is jelölték õket. Itt már az Islands Records-hoz köti õket szerzõdés. A FOB sikeres turnékat bonyolított le olyan együttesekkel, mint a Blink 182.
2007 februárjában megjelent az új nagylemez, az Infinity on High, amit a Leaked in London elõzött meg. Tavasszal a Plus 44-el turnéztak.

2006. februárjában kiadott egy könyvet, amely kiskori félelmeirõl szól, vagyis egy kisfiúról, aki retteg a sötéttõl, és folyton rémálmok gyötrik. A könyvrõl ennyit mondott: „Mikor még kicsit voltam, nagyon féltem esténként a sötét dolgoktól, nem tudtam soha elaludni. Emlékszem, mindig nyitott szemmel bámultam a plafont.” A könyv eredeti címe: „The Boy With The Thorn In His Side”. A könyv 2006. február 14.-én jelent meg. 2006-ban meztelen fotók kerültek fel az internetre. Akkor még megbánta, de ma már csak nevet ezen. Ezt bizonyítja a "This ain't a scene It's an arms race" címû klipjük is. A banda egyik „legnagyobb” botránya az volt, amikor 15 ezer dollárt kellett fizetniük egy csendháborítási ügy miatt. Március elején, egy texasi koncerten az engedélyezett idõt fél órával túllépték. Nem bánták meg a történteket, sõt a buli és a rajongók kedvéért bármikor bevállalnának egy ilyen akciót. Pete szerint az ottaniak túlságosan földhöz ragadtak, és akik panaszt tettek nagy valószínûséggel még nem is hallottak a Fall Out Boy-ról.

Egy 2007. márciusi Blender interjúban Pete arra utalt, hogy biszexuális volt és elmondta, hogy azelõtt pasikkal csókolózott, de az egész csak játék volt. Pete-t és Ashlee Simpson-t az Angels &Kings egy párként címkézte aminek az lett a vége, hogy végül elismerték a kapcsolatot. 2007 közepén az InTouch magazinnak beszélt a kapcsolatukról, de a pletykákat tagadta, miszerint eljegyezték egymást. A pletykák alapjául szolgált például az is, hogy Ashlee-t egy nagy gyûrûvel az ujján fotózták le. 2008 áprilisában aztán bejelentették, hogy eljegyezték egymást. Néhányan azt állítják azért történt meg ilyen hamar a leánykérés, mert Ashlee gyermeket vár. Állítólag a People magazinnak ezt el is ismerték...
Aztán május 17.-én, "szûk" 150 fõs násznép elõtt, összeházasodtak. A People magazinban már meg is jelentek az esküvõi képek. Állítólag 500.000 dollárt költöttek a röptében megtervezett esküvõre. ( Kb.100.000.000 Ft.)

Érdekességek Pete-rõl:
-Zongorán játszik.
-Patrick-al közösen szerzik a dalok nagy részét, ezenkívül õ a dalszövegíró.
-Saját divatruházati cége van, a Clandestine Industries.
-Van 2 kiadója, a Fueled by Ramen és a Decaydance Records, ahol olyan csapatok lemezeit adta ki, mint pl. a Panic! at the Disco, a Gym Class Heroes vagy az October Fall.
-Filmes cégének neve Bartskull Films, itt jelentette meg Release the Bats nevû DVD-jüket is.
-Pete-nek van egy öccse és egy húga.
-3 kutyája van: Pandora, Marley és Hemingway. Ezek közül Hemingway áll a legközelebb a szívéhez, õt mindenhová magával viszi, amikor csak teheti.
-A turnékon internet nélkül nem tud meglenni.
-Imádja a Karácsonyi Lidércnyomás (Nightmare Before Christmas) címû filmet, annyira, hogy még magára is tetováltatta a szereplõket.
-Rengeteg tetoválása van, egyik legnépszerûbb a hasán látható Clandestine logó és a nyakán lévõ szögesdrót.
-Rengeteg beceneve van.
-Pete nagyon szégyenlõs és félénk, eddig kétszer került összetûzésbe a biztonsági õrökkel.
-Imádja az anyukája fõztjét és a sárga virágokat.
-Dalszövegei nem kitalációk, hanem a saját tapasztalatait, élményeit tükrözik vissza.
-Pete nem iszik, nem cigizik, és nem drogozik.
-Ashlee Simpson a barátnõje.
Chily 2009 márc. 15. - 11:06:52
(344/480)
Trace Cyrus(ének, gitár) Miley Cyrus bátyja, és Mason Musso(ének, gitár)Mitchel Musso( tudjátok a Hannah Montanaból. mindjá rakok be róla képet)bátyja.
<------õ Mitchel Musso
Chily 2009 márc. 15. - 10:53:13
(343/480)
a metro station-t?
róluk van érdekességem.xD
Chily 2009 márc. 15. - 10:52:18
(342/480)
van egy érdekességem róluk, majd leírom.:)
Chily 2009 márc. 15. - 10:51:37
(341/480)
lol ilyenem nekem is van.xD a mézengúzhoz kaptuk a moziba.xD