Téma: Sinister

pillangókisasszony 2012 dec. 01. - 02:31:25 Előzmény Ronaldo
(16/96)
***spoiler***
Egyetértek!Az ijesztõ hangok jókor voltak jó helyen,ami nálam kicsit keltette a feszkót,volt kis para de ezen kívül a film semmi többet nem tud.Nem volt csavar,valóban ki lehetett találni,hogy velük is ez lesz,habár én hepiendre számítottam.Nem tetszett a történet,elég gagyi,és nem is túl eredeti.(Gondolok itt erre a kikent képû,gyerekevõ Bagul izére)
Az év horrorja titulus szerintem "kissé" túlzás.Persze egyszer meg lehet nézni.
offtopic
Csigalány 2012 nov. 28. - 10:37:36
(15/96)
Hát ezt a filmet már bemutató alapján sem thrillernek titulálnám. :o( Ethan az egyik kedvenc színészem, de azt hiszem ezt a filmet kihagyom...
7/10
sushi 2012 nov. 27. - 19:40:40 7/10
(14/96)
misztikus horror thrillernek mondanám... Jó film volt, végig szét paráztam az agyamat rajta :D volt amikor oda se mertem nézni... nekem is sikerült már a közepétõl kitalálni hogy ki a gyilkos, de ettõl függetlenül egészen a végéig élveztem a filmet...szóval, tényleg nagyon rendben van és egyet értek az elõttem hozzászólokkal, hogy csakis kizárólag sötétben szabad megnézni:)
Johnye84 2012 nov. 25. - 01:17:49
(13/96)
Szerintem ez a film nagyon rendben van. Egyedül, sötétben, házimozin, projektorral nagyon odabasz.....olyannyira, hogy volt egy álmatlan éjszakám :) rég láttam ilyen nyomasztó, hangulatos, geci horrort :)
SniderMac 2012 nov. 24. - 13:36:05
(12/96)
Ismétlem! Az kurvára nem csavar a filmben, hogy velük is megtörténik. Mert ez EGYÉRTELMÛ! Aki ezt csavarnak hiszi, az nem látott igazán csavaros filmet... mint pl a WAR - jason Stathammel és Jet Lee-vel... És egyedül, sötétben jó kis horror. Ronaldo biztos nem így nézte, de ezért ne húzd le ezt a filmet sztem, mert nincs igazad. Másoknak meg elveszed tõle a kedvét, pedig tényleg jó! Természetesen vannak klasszikusok, amikkel nem vetekszik, ezek mellett ágálva én is azt mondanám, hogy még mindig hiányzik belõle valami - de nem teszem; rendben van ez.
ui: Nekem is magas az ingerküszöböm, de már annyira, hogy az erdõbe is kibaktatok egy ilyen film után - de városiaknak ezt nem magyarázom :D
SniderMac 2012 nov. 24. - 13:30:33 Előzmény Ronaldo
(11/96)
Poénos vagy :) azért ideírom.. hátha: SPOILER. Az egyértelmû volt, hogy õ is és a családja is bekerül a sorozatba, ezt még Spoilernek se mondanám, mivel ez egyértelmû! Nyilvánvaló, hogy velük is az történik majd... (csak reméli az ember, hogy õk megússzák): Nem errõl volt szó. A végén akkor is nagy fordulat van. Azt pedig nem lehet kitalálni, mint ahogy azt sem, "hogy Bruce Willis végig szellem a filmben!" :)
Ronaldo 2012 nov. 23. - 23:27:03 Előzmény SniderMac
(10/96)
Aha, és azt mibõl gondolod, hogy ha te nem jöttél rá, akkor nem jöhetett rá más sem.

Azt speciel már a közepétõl borítékolni lehetett

***SPOILER*** Ellison családja is belekerül a darálóba és valamelyik gyereke (nagyobb eséllyel a kislány) fog eltûnni (hiszen minden családnál ez történt). Egyedül az, hogy a megszállt gyerekek követik el a gyilkosságot, arra nem gondoltam, de ez a "csavar" valahogy érdektelen volt, számomra ez már nem volt akkora nagy durranás, csak egy gyenge pukkanás ***SPOILER VÉGE***

Szerintem aki látott már 10-20 horror annak ez a film nem lesz nagy felüdülés, gyakorlatilag tizenkettõ egy tucat, odab*szós csavar nélkül. Egynek elmegy ha unatkozol, de semmi több.

5/10
10/10
kisssmary 2012 nov. 23. - 21:56:42 10/10
(9/96)
Az igaz, hogy kb. a felénél kitaláltam a végét, és be is jött (túl sok hasonlót nézek), ettõl függetlenül nagyon jó film volt. Párszor kivert a víz :) 10/10
5/10
Ze74 2012 nov. 23. - 08:47:36 5/10
(8/96)
Nekem is csúszott a hang és így sokat rontott rajta,szinkronosan lehet hogy újra megnézem.
Nem tudom miért,akkor valahogy én éreztem rá,de én tényleg a háromnegyedénél ki találtam a végét,pedig ritkán fordul velem ilyen elõ.
7/10
Damcika 2012 nov. 23. - 03:12:28 7/10
(7/96)
Most olvasom az elõzõ hozzászólást..nekem is csúszott a hang.
7/10
Damcika 2012 nov. 23. - 03:10:28 7/10
(6/96)
Szerintem egy egész jó thriller film.. most így hajnalban,egyedül,fáradtan..aztán lehet nappal végigröhögtem volna az egészet. Nekem kiszámítható se volt,bár lehet ez meg a fáradságnak tudható be.
Mindenesetre 10/7-8
SniderMac 2012 nov. 23. - 00:07:58 Előzmény Ze74
(5/96)
Kiszámítható a vége? Ne nevettess! Ezt te sem gondolod komolyan. :)
Nagyon jó film, igaz, szar felirattal néztem, mert 10 másodperccel elõbb jött, mint a hozzátartozó beszéd, de így sem rontott a film élvezhetõségén. Egyedül nézd és sötétben, este; garantált a hatás!
Ismétlem: nagyon cool film, egyiknek se higgyétek el, amelyik az ellenkezõjét mondja.
(És nem közepes, sztem végre egy igazán izgalmas és szórakoztató horror - nem is kell több!) :)
5/10
Ze74 2012 nov. 22. - 14:54:00 5/10 Előzmény seemur
(4/96)
Igaz,nem tudom miért raknak fel kamu trailer-ket.
Láttam a filmet,szerintem egy közepes horror,ami a vége felé már kiszámítható.
Azért van benne pár hirtelen ijesztõ rész,ha valakinek e tetszik,annak ajánlom.
seemur 2012 nov. 21. - 20:12:02
(3/96)
Mielõtt becsinálnál, ez a film egyik trailere http://www.youtube.com/watch?v=pgYxydrVlDk. A korábban linkeltnek semmi köze ehhez a filmhez.
deljuve 2012 nov. 21. - 19:24:28
(2/96)
Még nem néztem meg,de így a bemutató alapján semmi nagy...a sok mende monda közben egy nagy kamu...rettegsz stb. :))
vicces...már is bele csináltam...
somersby 2012 jún. 25. - 21:52:50
(1/96)