Téma: Sliders

Torolt Felhasználo 2016 jan. 23. - 20:40:51
(413/433)
Btw, valaki tudja mi a gányért nem felejtettük el megérdemelten ezt a céltalan sorozatot?
Wynter 2015 dec. 31. - 08:01:47 Előzmény Torolt Felhasználo
(412/433)
Slidersnél 3 évad lesz az nem 1...
8/10
nikato 2015 dec. 08. - 15:11:48 8/10 Előzmény Torolt Felhasználo
(411/433)
Mindjárt megnézem. Az igaz, hogy a Gyilkos számokat is otthagyta. Nagyon sajnáltam.
Torolt Felhasználo 2015 dec. 07. - 19:42:14
(410/433)
Lloyd kisasszonynál érdemes megnézni az imdb-s adatlapját, rögtön ki fog derülni valami: szereti otthagyni a projectjeit.

A Slidersben kibírt 1 évadot, az Ed-ben 1 évadot, a Gyilkos Számokban 1 évadot - aztán mindenhonnan lelépett, pedig mindenhol népszerû volt a közönségnél, és a stáb se fújt rá.
Egyéb megjelenései (sajtófotók, címlapfotók, alsónemûs fotók) sincsenek.
Valami nagyon nem stimmel nála szerintem.
cellasto 2015 dec. 07. - 17:18:54
(409/433)
anno láttam nagyon sokat tv-ben
tervezem,hogy végignézem az összes részt valamikor

két rész ami nagyon megmaradt bennem

-valami álommesterek voltak benne,akik álmukban tudtak gyilkolni
-valami olyan világba estek,ahol teljesen ingyen tudtak pénzt kivenni az automatából,de cserébe kisorsolták õket kivégzésre

azt tudom,hogy a végefele már nagyon nem jött be a sori
8/10
nikato 2015 dec. 07. - 16:58:42 8/10
(408/433)
SPOILER: Wikipedia szerint a John-Rhys Davis-t kirúgták, hogy Wuhrer-nek útat engedjenek, hogy a fiatal fiúkat vonzza. Sabrina Lloyd-ról találgatások vannak, egyes hírek szerint féltékeny volt Wuhrer-re (Meggie), másrészt nem bírta Wuhrer ego-ját elviselni, harmadrészt eljegyezte az egyik stáb tag. A késõbbi évadokban vissza akarták csábítani pár részre, bemutatni, hogy mi is történt a karakterével, de túl sok pénzt kért, így hangalámondással oldották meg, és más szereplõvel. (Egy részre emlékszem amikor megtalálták a fejét vízben, undorító volt, hogy így elbántak vele.)
8/10
nikato 2015 dec. 07. - 16:39:37 8/10
(407/433)
Ez addig volt jó, amíg az eredeti csapat volt. SPOILER SPOILER SPOILER: Maggie-t utáltam mindig is, bár a szimbiontás rész tényleg jó volt. Az meg, hogy késõbbi részekben kitalálták a kromagokat, meg, hogy máshonnan származtak a Mallory testvérek, valami más bolygóról, az nagyon nagy butaság volt!! Az volt jó ami az elején volt, hogy egy egyszerû, de mégis zseni srác a pincében felfedez valamit és megismerhetnek mindenféle párhuzamos világot. A legrosszabb pedig az volt, amikor végre hazatért Qinn, de Meggie az õ világában nem kapott levegõt, így tovább ugrott vele. Miért nem dobta bele az idõzítõt a kezébe adva a slider lyukba, õ pedig maradt volna otthon??!! Ez szép befejezés lett volna a sorozatnak. De amit a sorozattal a késõbbi évadokban csináltak, az csúnya volt. A végén haza kellett volna érnie mindannyiuknak. SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE
kofak 2015 febr. 28. - 20:50:36 Előzmény Meklód fia
(406/433)
Nekem az volt durva, ahogy kiírták. Valami tenyésztelepen végezte ha jól emlékszem? A szívem szakadt meg, mikor ezt meghallottam...:( Megérdemelt volna valami értelmes befejezést õ is.
robicsek2 2014 jún. 18. - 23:11:47
(405/433)
Én Meggie fan vagyok :)) Csak addig nem jött be igazán, mig játszotta a fejét, hogy ö a kommandós lady :)

Amúgy a DR Morro adaptáció, az Óriás Kukac, a Járványos, Mikor csak a sötétben tudnak mozogni, mert fény érzékenyek lettek, na meg a Szinbiontás részek nagyon jók. :)
Meklód fia 2014 jún. 18. - 07:58:33 Előzmény robicsek2
(404/433)
nekem nem volt bajom Wade-el, igaz néhány részben már tényleg csak azt leste, hogy melyik péniszre tudná felhúzni magát, és ha ez nem sikerült, akkor elõjött a hisztije. De még így is kedvelhetõbb volt mint Maggie.
robicsek2 2014 jún. 17. - 20:31:41
(403/433)
Wade-et nem sajnáltam, nagyon idegesítõ volt a rinyálása. Na meg az a vámpíros rész. Igazából az egész sorozat olyan vegyes felvágott. Voltak jobb részek, és rosszabbak is.
Meklód fia 2014 jún. 17. - 19:13:38
(402/433)
pont ott tartok, hogy kiderült a szüleik Sliderek voltak. Ez jó nagy marhaság, ez olyan szappanopera eset, mint amikor kiderül, hogy Esmeraldát adoptálták, vagy valami hasonló drámai hülyeség. Viszont a kromagok visszatérése jó ötlet volt, még mondák is elõtte egy évaddal kb. hogy úgyis rájuk találnak a világukban, mert valakibe beültettek vmi chipet.
Meklód fia 2014 jún. 17. - 19:07:07
(401/433)
ahogy most visszanéztem a halála elõtti részeket még egyszer, arra következtetek, hogy Wade-el nem jöhettek ki. Már a szerepüket is úgy írták, hogy jóformán egymáshoz se szóltak meg rá se néztek a másikra. De hogy Wade miért szállt ki az már jó kérdés.
robicsek2 2014 jún. 17. - 18:05:45
(400/433)
Úgy látszik neki kellet annyira a stex hogy maradjon. Gondolom ö kapta a legtöbbet, mert elvégre a kezdetek óta ott van.
robicsek2 2014 jún. 17. - 18:02:50 Előzmény Meklód fia
(399/433)
SPOILERES !!!!!!

Az is lehet hogy valahol máshol szerepeltek már együtt. Amúgy, szerintem is rosszabb lett a sorozat, mikor meghalt orrtúró prof :), de igazából akkor jöttek el a vég, mikor bevették Charlie O'Connell-t, Nekem valahogy nagyon unszimpatikus volt mindig, Nem azért mert tanyasi fiút játszott, csak úgy. ( JA meg vicces volt hogy már elõtte is szerepelt a sorozatban, úgy emlékszem valami rossz fiúnak volt a verõ embere. (Le is ütötték :) Ha tudta volna hogy az öccse :)Amúgy igazából a családból Jerry O'Connell a tehetségesebb, de gondolom a szülök szóltak, hogy próbáljon meg elintézni valamit az öcsikének.) Meg már az is kicsit erõltetett volt, hogy Kiderült hogy a szüleik Sliderek voltak, és direkt rakták le õket más világan. A Kromagokat viszont elég jól megcsinálták :)
Meklód fia 2014 jún. 15. - 16:20:55
(398/433)
"A prof. halála tényleg odatett a sorozatnak, de állítólag a színész maga kérte a távozását, ezt még anno valahol olvastam, mert nem jöttek ki a Maggiet alakító színésznõvel."

ezt valószínûtlennek tartom hogy miatta szállt ki, mert meggivel abban a dupla részben találkoztak elõször, ahol a professzor meghal. A történeket meg gondolom nem az utolsó pillanatokban a forgatás elõtt írják meg, hanem már jóval elõtte, szóval akkor Meggie még ott sem volt.
Razze 2014 jún. 15. - 12:45:42
(397/433)
Az elsõ évad egész jó volt, a második is nagyjából elment, bár volt pár elég bugyuta rész (dinoszauruszok, varázslók stb..) valami borzalmas cgi-vel, komolyan elröhögtem magam párszor, nem bírtam õket végignézni..A harmadik évad volt a legalja, kb a fele nézhetetlen annyira bugyuta volt. A negyedik évad nagyon jó volt, Maggie egészen feldobta, meg Quinn öccsét is jó ötlet volt beletenni, látszik rajta hogy igyekeztek, bugyutaságok sem voltak benne. (Egyébként ez a Kari Wuhrer nem értem hogy süllyedhetett idáig, egész jó színész, többre vihette volna a Sharknado, meg Alien tornádónál...) Most vagyok az ötödik évad elején, ez megint olyan amilyen..Quinnéket nagy kár volt belõle kiszedni, az új Quinn idegesítõ, a doktornõ meg olyan semmilyen...
boom47 2014 jún. 10. - 11:34:41
(396/433)
Szerintem az elsõ évad mára jelentõsen elavult, plusz az utolsó évad valójában jó volt.

Talán az az évad volt a mélypont ahol végre kinyírták a professzort.
Meklód fia 2014 jún. 10. - 08:36:13
(395/433)
azt hiszem az, de felvetõdött bennem, hogy lehet hogy csak azért nem tetszett pár rész, mert nem volt hangulatom hozzá és mégis néztem :)

Sajnos már ott tartok, hogy ***Spoiler*** meghalt a professzor és jött ez a Meggie helyette, aki végül is nem rossz, mert jók az idomai, de én ragaszkodok az alapkarakterekhez és már így nem ugyanaz. A 4. évadba már Wade sincs, úgyhogy már csak azt a pár részt nézem meg, ami még van a 3.-ból.
cellasto 2014 jún. 08. - 22:33:57 Előzmény Meklód fia
(394/433)
pedig az az álomjárós rész elég jó sztem
azaz,amikor álmukban tudja kinyirni õket a fõgonosz?