vino-et-veritas 2018 dec. 17. - 15:51:12
(11/11)
OFF

Sajnos nincs ötletem.
Marad a "rendszergazda" megkeresése...
offtopic
napraforgó 2018 dec. 17. - 15:32:36
(10/11)

OFF
Mit lehet itt a port.-on rosszul beállítani?
Nem szoktam semmit sem állítgatni, még az Off funkciót se nagyon használom.
vino-et-veritas 2018 dec. 17. - 15:10:07 Előzmény napraforgó
(9/11)
OFF

Nem lehet, hogy valami nincs jól beállítva?
Mert az utóbbi pár napban is úgy válaszoltak a fórumtársak, hogy közben kaptam egy üzenetet az e-mail-címemre (nem "privát"-ot):

Tárgy XY válaszolt egy kommentedre a(z) XXX topikban.
Feladó PORT.hu Fórum értesítő

Kedves vino-et-veritas, ezt az üzenetet azért kapod, mert válaszoltak egy kommentedre a PORT.hu "XXX" topikjában.


Valóban, "napraforgó"-tól ilyen üzenet nem jött....
napraforgó 2018 dec. 17. - 14:47:50
(8/11)
Nem, nem, én nem a privát üzenetre gondolok, e-mail címmel, meg minden, arról már rég letettem. Végül is semmi olyasmit nem írok, amit ne láthatna bárki.
Nekem az a problámám, hogy itt, nyilvánosan szeretnék reagálni egy-egy hsz-re - mint most a tiédre vino-et-veritás, de hiába nyomogatom a válasz gombot, nem jelenít meg téged előzményként.
Nem tudom, mit tehetnék.
vino-et-veritas 2018 dec. 17. - 13:36:58 Előzmény napraforgó
(7/11)
OFF

Mondjuk az a része működik, hogy, ha valaki üzenetet ír, akkor a regisztrált e-mailre jön egy levél. Csak ehhez kell a levelezést is figyelni kell állandóan - én sem teszem sűrűn "hivatali időn" kívül. Pedig lehetne ezen a felületen is megoldani valahogy, hamár annyi dolgot sikerült idevarázsolni (lásd jobbfelé eső felület)... Elég lenne, ha mondjuk a fenn a "személyes" piktogramm más színű lenne vagy mellé kerülne valami másik jel, stb.
Hogy valakinek régebbi hozzászólásait is meg lehessen nézni a névre kattintással (valahogy így volt korábban) nem került a "fejlesztésbe". Pedig nagy segítség lenne a parttalan polemizálás, meg céltalan irogatás elkerülése miatt (ismétlések, trollkodások, meggyőzhetetlenek, stb. esetében).
napraforgó 2018 dec. 17. - 12:47:46
(6/11)
Vino-et-veritasnak:
Mivel a "megújult port" eltörölte azt a funkciót, hogy a fórumozó értesült arról, hogy válaszoltak egy hsz-ére, így időben tudott reagálni, csak most tévedtem újra a Sobri Jóska c. filmhez.
Teljesen egyetértek veled, engem sem érdekel a port többi funkciója, csak a fórumot használtam és használom, de egyre kevesebb lelkesedéssel.
Sajnos, hiába van a hsz alá írva a "válasz" lehetősége, mert ez sem működik, így nyilván senki sem értesül arról, hogy írtak neki, ha soha többé nem megy pont arra a topikra.
Rémes ez a "fejlesztés", egyre több dolgot vettek el tőlünk és halovány remény sincs rá, hogy visszaállítják a korábban jól működő és kedvelt funkciókat.
kissmekate 2018 márc. 17. - 15:02:17
(5/11)
Off.
Nem kicsit átalakult itt a felület, hogy Demjén Ferenc dalszövegével éljek:
"Nekem úgy tűnik, egyszer a szél megkavart mindent,
Ezért létezünk is olyan rendezetlenül,
Egyszer belöktek minket egy ajtón, s majd kilöknek,
S közben mi tűrünk mindent olyan rendületlenül"

Rendezetlen, érthetetlen, kialakulatlan! A profik is kezdők voltak egykor...
vino-et-veritas 2018 márc. 17. - 14:18:36 Előzmény napraforgó
(4/11)
Nekem úgy tűnik, mint korábban is, a film címére kattintva látható a "csillagos" blokk is...

OFF

Ceterum censeo...
Láthatóan ez az új fórum így senkinek sem tetszik.
"Szegény" pzoltan2 (az avatárja alapján, korábban valamelyik F1-es fórumon is "előfordult") , mint "fejlesztő" próbálja védeni a védhetetlent, de be kellene látniuk, hogy borzasztó amatőr módon, kellő átgondoltság nélkül nyúltak bele, semmi teszt, semmi "hatásvizsgálat". Ráadásul a fórumozók véleménye nélkül ("majd megszokják-alapon"?).
Csak egy cél volt, hogy valahogy "összetolják" az összes port-os elérést egy felületre (ahogy nagyjából nekem is írta), amit láthatóan saját, de nem túl "életszerű" ötleteik alapján csinálták. Biztos egyéni "probléma", de én gyakorlatilag csak a fórumot látogattam, a többi általában nemigen érdekel, így nem tartozom a közös "portozó-fórumozó halmazhoz", akik elméletileg "megújulás" célközönsége lenne....
Miért nem lett volna elég a fórumos elérést (ami valóban szinte "titkosítva" volt a port.hu-n) megfelelően integrálni a port-os felületre, meghagyva a legtöbb korábbi, beváltan működő funkciót (levelezés, keresések, stb.), legfeljebb valamelyest modernizálva (pl. "kitiltás", stb.). Annál is inkább, mert maga a port.hu nemigen "újult meg"...
Na, egyelőre ennyi a duzzogásból...
napraforgó 2018 márc. 17. - 12:58:53
(3/11)
Most hol lehet pontozni, csillagokat osztogatni?
vino-et-veritas 2018 márc. 16. - 22:21:41 Előzmény hódpapa
(2/11)
Hm, pedig úgy emlékeztem, hogy valahol hozzászóltam ehhez a filmhez (voltak jobbak ebben a "műfajban"...). Akkor az valószínűleg máshol volt.
Viszont pontozni nem szoktam semmit sem...
hódpapa 2018 márc. 16. - 16:34:49
(1/11)
Hogy lehet,az,hogy egy filmet 13év elteltével még senki sem látott,mégis kapott 10 pontot egy embertől,aki viszont nem alkot róla véleményt?