mihenike 2019 febr. 28. - 21:11:49 Előzmény Alberia
(487/1547)
Szia! uramatyám :)!!!!! a mai részt még nem láttam :D
ez meg hogy jött össze megint a forgatókönyvírónak?! Zeynep anyja Szultàn?! :) ez volt az a nagy titok ami miatt elment Mucella?! Erre az ùtvesztöre nagyon kíváncsi vagyok! eddig azt hittem, hogy Ganime, Ilyas meg a harmadik öregasszony megölték Csevria férjét
:) haha :D
Mondjuk már többször felmerült bennem, hogy hol van Zeynep apja?!? de ezek szerint tényleg a gólya hozta :D


A youtubeon láttam hogy Zeynep és Szultán nagyon jóban lesznek, de erre nem gondoltam... szóval Zeynep és Efsun unokatestvérek és így lesz a modellje és egyre jobban megörül majd Ardáért és ki is cserélik a színésznöt menetközben mert a finálét többen bemásolták már ide és láttam, hogy Zeynep megöli Ardát meg önmagát is! így mostmár értem, hogy miért változik meg ennyire, Szultán hatására!


1/10
Alberia 2019 febr. 28. - 19:45:56 1/10 Előzmény mihenike
(486/1547)
Szia mihenike!
Vannak dolgok, amik a "némafilmként nézett változatban" nem jönnek át. Ilyen pl. hogy Zeynep anyja Szultán! Most komolyan..... itt a nők nem tudják, hogy mikor szültek? Szerintem Efsun jó pár évvel idősebb mint Zeynep. Efsun már egyetemre is jjárt az Ates óráira, Zeynep meg kislány volt és még egyedül a buszra sem ülhetett, csak ha Ganime elkisérte. Egyébként az első jelentkezésemkor elírtam a 80. bölümöt néztem meg. Új emberek (rosszak), tragédia, és bennem ŐSKÁOSZ!!!!
mihenike 2019 febr. 28. - 14:56:01 Előzmény Alberia
(485/1547)
A tegnapi rész megint tùl volt zsùfolva információval.

Hirtelen honnan tudta meg mindenki, hogy Fülya hallotta a nagy titkot?!?

Igen :) pont ezt mondtam én is, hogy hoppá, de, hiszen férjnél van már :)

Igen szürreális volt ahogy Ayhan anyja letámadta Salit... a nagy semmiböl.
gyorsan biztosan elment Ismailhoz és feljelentette az „egyetlen“ autószerelöt Isztambulban.

Efsun és Szultán megmentik Fülyát, aki tudja róluk az igazat-ebben igaza van Salinak-és feljelentheti öket...

Számomra érthetetlen, hogy Mehmet és Fülya még mindig egy hálószobában alszanak... most meg a kórházban Hasret végig nézte, ahogy puszilgatja... szegény...

Arzu is bekattan lassan. Ö itt örömködik a házasságnak, Ates meg Baharhoz rohan a szállodába... meg sem szólalnak, csak nézik egymàst... aztán Bahar hiphop ismét Isztambulban terem, a kórházban.

Szalinak igaza van, hogy szövetkezni akar Hülyával, hiszen a két boszorka mindig csak leakasztják a kabát tartóról :)

Fülya gyorsan iziben elkottyantja az igazat Mehmetnek! Arda meg az üvegfal mögött meresztgeti a szemeit :) ez óriási!
Mehmet pedig összeesik mint egy zsák :D

imádom ezt a sorozatot, mindig meg tudnak lepni :D
9/10
dioon 2019 febr. 27. - 21:00:07 9/10 Előzmény mihenike
(484/1547)
Szia! Uhh,de rég voltam erre...ez igaz! :D
Nem,nem...követem,ahogy eddig! :D
1/10
Alberia 2019 febr. 27. - 20:53:20 1/10
(483/1547)
Nos a török szöveg számomra is enyhén szólva érdekes, de ilyenkor mindig megállapítom, hogy milyen jó a magyar hang. Szerintem a szinkron szuper. Azok a mimikai mozdulatok, nézések, egy-egy levegő vétel, vagy éppen visszatartás mind olyan színészi eszköz, ami szerintem ütős.
A mai részben tetszett amikor Efsun kifakadt, hogy miért nem lehet olyan mint más, mire Szultán megnyugtatta, hogy " te is férjhez mész majd, neked is lesznek gyerekeid".. de hisz már férjnél van :)
mihenike 2019 febr. 27. - 20:03:56 Előzmény Alberia
(482/1547)
a youtube-on én is próbálkoztam nézni, de nem bírom hallgatni a török hablatyot... ùgyhogy maradok a dunán... ez tényleg egy igazi ùtvesztö... pl ahogy megjelent Ganime és családja, az tényleg olyan volt, mintha két perc alatt találta volna ki a rendezö...
és ugyanilyen értelmetlen Zeynep és Arda szerelme... mikor is szerettek egymásba?!? :D Arda miért is nem jelentette fel Cemált a késelés után ?!?
és így tovább :D
1/10
Alberia 2019 febr. 27. - 19:46:57 1/10
(481/1547)
Én csak a forgatókönyv íróját nem értem. Számomra olyan, mintha napról napra találná ki a történetet. Már a 70. bölüm-nél tartok, igaz nem értem, de a gesztusokból lehet következtetni. Tragédia az még lesz .... Hogy hogyan fog ebből az "útvesztőből" a szerző kijönni, !? elképzelésem sincs.
mihenike 2019 febr. 27. - 15:53:28
(480/1547)
Sziasztok!

Efsun és Szultán „bosszùja“, hogy Beyzát feldíszítették Karácsonyfának...:) felbecsülhetetlen :)

Hülya haját nagyon gyorsan rendbe hozták!!!!

Fülya balesete.... jaj azzal a növel csak a baj van!!!!!

Arzu Svájcban kisajátítja Ates telefonját... az az ostoba Ates rá sem néz a telefonjára?! és 2 nap után feleségül is vette? :) haha

Ahogy Efsun Ardát ugráltatja az valami félelmetes... Ardának semmi akarata nincs...

De Zeynep és Arda mikor is szerettek ennyire egymáshoz, hogy egyfolytában egymásról álmodoznak?????

Senkinek sem volt furcsa, hogy Efsun oda rángatta Ardát Zeynephez...?!? :)

Mindig jót nevetek Efsun akcióin!!!!!
ninjago 2019 febr. 27. - 12:35:28
(479/1547)
Na, itt aztán összehordanak hete-havat, emberrablás, gyilkosságok, csalás, rablás, visszatérés a halálból stb. Mégis nézem, mert itt legalább emberek szerepelnek, nem zombik meg űrlények. Azért jó lenne néha megkönnyebbülni, egy kevés boldog vég elkelne. No, de jobb nincs, a több száz csatornán, ha valaki tud jobbat szóljon.
Gödöllõ 2019 febr. 27. - 06:14:16
(478/1547)
Na ,ez a karácsonyfának beöltöztetés még Efsun szintjén is elmebeteg ötlet volt! Annyira hihetetlen és már-már mesébe illő sztorik kerülnek elő,hogy már csak azért nézem,hogy hátha kiderül,hogy mennyire lehet fokozni a hülyeséget?!
mihenike 2019 febr. 25. - 16:00:37 Előzmény dioon
(477/1547)
szia dioon!!!! elhagytál minket és az Atahánokat?
mihenike 2019 febr. 25. - 15:57:47
(476/1547)
Sziasztok!

ez a pénteki rész gyerekek... :) azt hittem, hogy a tüzvészröl fog szólni az egész epizód, erre 3 perc alatt letudták :)

Azt nem értem, hogy Efsun és Bahar bebùjtak a sarokba és meg sem mozdultak, Hasret pedig mint egy szuperhös átmegy a tüzön és megmenti mindkét lányt :)

ennyi percet fordítani Zeynep és Cemal esküvöjére... illetve Ganimére... na mindegy ök is szereplök... el kell öket viselni

Viszont Efsun és Szultán akcióján nagyon jót röhögtem! Hülya és a gyönyörü haja... :)

De az senkinek nem tünik fel a villában, hogy az állítólagos friss házaspár, Szultán és Hülya mennyire utáljàk egymást?!?!?

A végére Ates megint belénk rùgott egyet! borzalmas egy figura! szegény Bahar
mihenike 2019 febr. 22. - 14:25:49
(475/1547)
Sziasztok! én nem tudom, hogy mi történt a forgatókönyvíróval, de egy ideje jól felpörögtek az események, mintha egy másik sorozat lenne! nem is baj, jót tett neki!

Efsun hablatyolása a megtalált fülbevalóról, meg, hogy Ö megmutatja Beyzânak a nagy világot, mert Beyza ostoba... illetve, hogy Arda zselézgesse a haját, mert máshoz ùgysem ért :) ilyen dolgokat mondani a rendöröknek :) készen vagyok :)

Muzzaffer „megkérte“ Ilyas „kezét“! ez óriási...

Mehmet is jól beszólt Hülyának meg Szultánnak, akik a „büdös pacalról“ vitáztak..., hogy mindig megbánja, hogy hazajöttek :D tényleg, én nem is értem, hogy bírnak ùjra együtt élni Efsunnal...

Hülya: „Ez olyan, mint egy horrorrfilm“ :)

Efsun kiderítette, hogy Hülya verette meg a börtönben, kíváncsi leszek a bosszúra...

Zeynep és Cemal esküvöjét jó gyorsan megszervezték! hogy volt rá pénzük?!

Mi ez az ùj infó, hogy a ház alatt pénz van elásva?!

Hanife még mindig kavarja a dolgokat és nyomul ezerrel Ardàra :) haha! „én még szingli vagyok“

Szegény kis Baharom
nagyon maga alatt van... ez az Ates borzalmas egy figura, a fia meg Arzu is, az elsö pillanattól kezdve idegesítettek!

Meggyulladtak a fényképek, Bahar elaludt, megjelenik Efsun a mentöangyal....

mihenike 2019 febr. 21. - 14:18:37
(474/1547)
Fülyànak végre volt egy értelmes mondata!
„mindenki eltùlozta ezt a Bahar vs Yusuf dolgot“! Bahar jól beolvasott Hülyànak! én is pont erre gondoltam, hogy ugyanezt csináltâk Edibével...
Hülya össze-vissza beszél, hogy „Efsun megint itt van a villában“. elfelejtette, hogy Ö vitte vissza?!? :)
Ganime sipitozása katasztrófa! mi köze hozzá, hogy Muzzaffer hova megy?!
Efsun, Szultán és Szali komolyan félelmetesek már :)
mihenike 2019 febr. 18. - 19:47:36
(473/1547)
Sultannak és Ilyasnak van valami titka, meg Ilyasnak-Ganimének és egy harmadik öregasszonynak... amiatt ment el Mucella is... ezt már nem fogjuk meg tudni ebben az életben?! Gondolom Sultan lánya lehet Efsun, csak ö „örömlány“ volt, ahogy már Mucella is mondta... és örökbe akarta adni... de mi köze ehhez Ganimének?!? :D
mihenike 2019 febr. 18. - 19:35:30
(472/1547)
A mai részben megint jó sok mindent bele sürítettek... Müge és Efsun balesete...
jól meg volt csinálni, de nagyon gyorsan tùllendültek rajta...

Efsun mit össze hablatyolt Mügének otthon, hogy mekkora baràtnök :D

Efsun mondja Szultánnak „olyan vagy mint egy sorozatgyilkos“

meg ahogy Efsun bemocskolta Bahart...
persze, igaz, hogy Bahar tudta, de nem az elejétöl... szóval jól el lett torzítva a történet...

Hülya és Mehmet is pont ugyanígy védték anno az anyjukat, mint akkoriban Bahar védte/fedezte a szüleit (Nurant és Ilyast)...
és végül Bahar bele rùgott még egyet Ilyasba is...

Mehmet és Hasret most csalódtak Baharban...

A tárgyaláson kellett volna felszólalnia, ezt már akkor sem értettem, hogy miért hallgatott... érdekes azzal nem foglalkozik senki, hogy Sali es Szultán elrabolták Bahart és Efsun is tudott ròla...
mihenike 2019 febr. 18. - 18:06:26
(471/1547)
:) oké!!!!

Efsun és Arda „My baby shut me down“ :)
Magduska 2019 febr. 16. - 23:47:44
(470/1547)
Ez az Efsun meg a Sultan páros mit össze nem hazudnak már néha dühbe gurulók a sok hazugság meg ajaság miatt még hogy őket illeti meg a villa jó duma
És ezeknek minden sikerül de jó lenne ha a pólók tűzben égnének a sok hazugság miatt

mihenike 2019 febr. 16. - 18:00:44
(469/1547)
szia! közben tùl vagyok a tegnapi részen is ;)

Hülyának végre leesett, hogy a kamerákat Szultánék rejtették el... :D

Hülya és Arda végre elmondhatták volna a családnak, hogy Efsunék mivel zsarolják öket... helyette Müge elszökik otthonról...

Bahar is csak meresztgeti a nagy özike szemeit... a vezérigazgató asszony :) de legalább ö járt föiskolára... igaz be nem fejezte, mert tùl sok a dráma az életében... :D

mihenike 2019 febr. 15. - 22:39:02
(468/1547)
Sziasztok :)

ùgy látom egyedül maradtam az Ùtvesztö-örületben :) de ha valaki mégis elolvasná .... :)

Atesnek amnéziája van?! vagy miért kérte meg ùjra Bahar kezét? :) hiszen már volt egy nagyobb eljegyzési party, ahol még Nuran is ott volt!!!!

Tegnap Arzu igen csak tùltolta a szerepét... ki mondta, hogy el akarják töle venni Dorukot?!? ez totàl kattant!
... persze Bahar felàldozza magát és háttérbe vonul... na ne!

Nem értem Hülya mit akar ezzel, hogy a gyerekeit külföldre küldi?! Ha Efsunék bárkinek is megmutatják a videót, akkor Ardát keresni fogja a rendörség... nem?!?

Zeynep eljegyzése csodálatos volt :) a késelös Cemal nagyon jó party lesz :)

Muzzafer szerelmes Ilyasba?!? :)