mihenike 2019 nov. 27. - 19:01:47
(1487/1547)
Jó estét!!!!!

1. Ma este 8-kor esküvö!
Zeynep elöadja, hogy megbocsátott...
Efsun „olyan magas, beütötte a fejét“
„belefulladunk a vattacukros felhöbe“

2. Ganimet: „egy hete Zeynep eljegyzésére mentünk, ma pedig Arda&Efsun esküvöjére mész“ Zeynep „menj csak anyám“ Ganimet „én ezt már nem tudom követni“

3. Asim papa, a maffiòzó találkozóra hívja Efsunt... közben Efsun ùszik a boldogságban ès Zeynep ezzel párhuzamosan ellopja Ganimet pénzét...

4. csùcstaliiii-Arda&Efsun&Asim&Kenanék...
ez meg fényesnappal elökapja a fegyvert... mi vaaaaan?????? hogy biztos mindenki lássa! ezt nem értem! ez vmi csapda???? vagy álom?????

folytköv
mihenike 2019 nov. 27. - 18:43:57 Előzmény libra26
(1486/1547)
Folytköv, 399

1. Az idilli család elindul piknikelni és közben hallhatjuk, ahogy Kenan átkozódik! jaj ezt a jelenetet kb 20x láttam a youtubeon és sosem értettem, hogy ezek hogy a fenébe mennek így ötösben kiràndulni?!? és igazából most sem értem, hogyan bocsátottak meg mindent Efsunnak. Nuràn is olyan, mint Zeynep, neki is két anyja van!

2. Ganimet még csak most adta be a válókeresetet???? wow! Szegény Volkán börtönben???? azért ebben a sorozatban mindenki sokkal több bünt követett el mint Ö és pont Ö került börtönbe?!?!? én öszintén sajnálom!

3. Zeynep itt síránkozik, de azt a kétanyám még mindig nem tudja, hogy Zeynep&Arda nem is feküdtek le egymással... Ganimet pedig azt sem tudja, hogy mi volt a dvd-n, amivel Zeynep cirkuszolt! (ennyi elvarratlan szálat!) Ganimet életében elöször vmi értelmeset mondott, hogy költözzenek el Isztambulbòl :) persze ez volt a legjobb: „amïg Isztambulban élsz, addig Isztambulban szenvedsz“ Persze Zeynep maradni akar, Sultán is menne. Zeynepet teljesen megörjítették az elmùlt évek eseményei..., pedig ha emlékeztek ö rá sem nézett Ardára a fitness teremben, amíg Arda nem kezdett rá nyomulni! Aszta, felhívta Orkunt, pedig én azt hittem, hogy meghalt :D!

4. idill a pikniken! Efsun affektálása a sütésröl és a müanyag papucsròl :) haha
Ates kézbe veszi az írányítàst mert ha Ardán mùlik, akkor éhen halnak :)

5. Asim ugrik Kenanom hívására és egy ùjabb játék: Efsun vs Mügéért!
SPOILER
(azt a jelenetet is láttam pàrszor a youtube-on, amikor Asim lelövi Efsunt, de mindig azt hittem, hogy azt csak képzelte vki)
SPOILER

6. Efsun ùjra teherbe szeretne esni és lám a szentlèlek meg is termékenyítette :) Este pedig a savanyùubit is megkívánja :)!
Az tényleg hatalmas, ahogy Arda és Ates együtt sütögetnek!

7. Figen&Mehmet romantikázásába Hülya ismét bele okoskodik! Asim pedig megint nem mond semmit...
Hülya: „nagyon jó ötlet, hogy itthon tartsuk az esküvöt, mert mindenkinek elege van az Atahan család esküvöiböl és senki sem tudna elviselni még egy ceremóniát“
hahaha

8. Tehát Orkun él és virul! ez is az egyik részben rossz fiù, a másikban meg jó fiù!

9. Ates&Bahar romantikus jelenetein elolvadtam!

10. Hülya, aki nagyon ismeri a férjét, tudja, hogy itt vmi nem stimmel. közben Efsun is leszambázik a lépcsön (... és felvette az utolsó ruháját)

11. Figen&Nuran elindultak valahova... közben Figen is titkolózik... csak nem Kenanhoz viszi Nurant?!?

12. ma este lennének az esküvök?! vagy mi?! gondolom nem nagyon lesz itt már esküvö...!

13. Efsun mit össze nem magyaráz megint a nögyógyásznak?! :) Ez hihetetlen! „Ardának sikerült leküzdenie minden akadályt“ oh yeah :) „sok kis mininyurgát fogok szülni“és ölelget mindenkit!!!!!

14. Kamill ùr&Salih;a két hösszerelmes megjelennek kétanyámnál! Salih befogadta Zuhált, aki elötte pár napja meglopta...

15. Efsun meglátogatja Sultán nénémet... a kezdeti ellenségeskedés után jön a nagy békülés! komolyan mondom, hogy minden gonoszságuk ellenére meghatódtam...
„ö a te unokád“ Sultán Efsunnak „egy anya nem hagyhatja magára a lányàt“
Szegény Zeynep ezt is végig hallgatja... nem csoda, hogy végleg bekattan...!!!!


folytköv
7/10
evabloch 2019 nov. 27. - 18:40:56 7/10 Előzmény mihenike
(1485/1547)
Efsunnak - amíg Nyurga felesége volt - semmi pénze nem volt. Most, hogy elváltak, egyszerre annyi pénze lett, hogy csak úgy vett egy teljesen felesleges, vadonatúj Cabriót az ex-férjének, amihez - valószínűleg - egy jogosítvány volt a "bónusz"!?
mihenike 2019 nov. 27. - 17:51:44 Előzmény libra26
(1484/1547)
Szia!!!!! 398!!!!hétfö

1. a màr jól összeszokott tàrsaság várja Ardát a rendörség elött :) Mivel Hülya elött semmi sem maradhat titokban, így Efsun elmondja, hogy Zeynep megzsarolta öket... de az a „pisszegés“, ahogy Hülya megszólítja Efsunt :)

2. Asim&a titkos üzleti ügyei...
„Asim drágám, Ardát annyi mindennel vádolják, tùl bonyolult“ :)!!!!! haha és Asim vissza sem kérdez!

3. Sakál Zuhál ellátta Zeynepet az isten háta mögött, egész profi módon, majd közli szegény Volkánnal, hogy adja fel magát... :D

4. Senki sem kérdezi meg, hogy ugyan miért szùrta volna meg a legùjabb menyasszonyát és miért pattog ott a volt felesége?!

5. Efsun és a „legendás“ intelligenciája együtt rájönnek, hogy Volkánhoz vezetnek a szálak!!!! gyorsan le is támadja Volkánt! gondoljatok bele Volkitolki milyen fontos szereplö! Ö buktatta le Efsunt a Nuran-ügyben is és most is ö tüntette el Zeynepet :)

6. Két anyám is megérkezik összetörve a nyomortelepre, akiket Zuhál vigasztal!

7. Bahar és Ates szépen kételkednek Arda ártatlanságában!!!!

8. Volkán csinálja a reggelit Zeynepnek :) itt mindenki örült :)! „elfelejtek mindent Volkán és senkinek sem szólok“ :) Volkán ùgy gondolta, hogy majd az idök végezetèig itt tartja Zeynepet? ;) na persze! Zeynep leszùrja és leüti szegény fiùt!!!!! Ez a leszùrás itt már hagyomány kérem :D!!!!!

9. Hülya itt jajveszékel, hogy senki semmit sem csinál... Asim: „drágám mit is csinálhatnánk?“ Hülya: „a fiam soha nem tenne ilyet, én neveltem“-oh igen nagyon jó példát mutatott neki!

10. Bahar leadja az ùj infót a bizonyítékokról és beindul a ravasz és legendás Efsun-féle intelligencia :D haha

11. két anyám jajveszékelésétöl rosszul vagyok! ezek ketten mekkora barátnök lettek!!!! borzasztóak! külön-külön is, együtt pedig dupladinamit

12. Zuhàl indul az uzsonnával Zeynephez és a mi Efsununk követi, itt talán a taxis volt a legjobb, aki egész életében egy ilyen filmes üldözösre vágyott! :) Közben Bahar felhívja Efsunt, hogy a rendörség, Mehmet és Ates ùton vannak Zeynep felé :) láttátok, hogy megint milyen balfék volt szegény Bahar?!? :( Efsun az álcázás nagymestere, követi a Sakált, de Zeynep és a lemez eltüntek...

13. Figen: kiég az agyam, az utolsó elötti bölümben akar elvágni az amùgy is halott férjétöl?!? :) a férj helyett pedig Kenan várja, még jó, hogy nem törte ki a bokàjàt a tüsarokban ijedtében :D ki a fene ez a Fatih? feltámadt vagy ez egy màsodik férj?!
Utolsó elötti bölümben Kenanom még Figent is megzsarolja :D

14. Efsun&Zeynep az erdöben fogócskáznak, közben a rendörség is megérkezik erre a lehetetlen helyre... amit ismét hogy a fenében találtak meg?!
Zeynep mindjárt „kimùl“, de a lemezt még mindig szorongatja!!!!! „Game over“ Zeynep fekszik a földön a mocsokban és Efsun ùjra megalàzza és azt mondja, hogy öket csak a halál választhatja el...
Hirtelen vágàs-ugràs és örömködés a rendörség elött... itt nem maradt ki valami jelent véletlenül?!?!
és mi van Zeynep mobiltelefonjával?!? hiszen egyszer felvette azzal is a videot!!!!

15. „Dupla esküvö“ ötlete, erre Hülya: „jó lesz egyesével is :) haha

16. Hajnalban befut Efsun a Cabriójával és felébreszti a lusta Atahánokat! felkukorékolja a villát! Hülya mindjárt beleörül, hogy Efsun ùjra a menye lesz! Efsun felsorolja fél Hoollywoodot, mert ùgy érzi magát, mint egy mozifilmben és indulás piknikelni :)
(ennek a nönek mióta van jogosítványa és milyen pénzböl vette az autót????) haha
7/10
libra26 2019 nov. 27. - 13:29:12 7/10 Előzmény mihenike
(1483/1547)
Szia! Itt hagyok neked néhány gondolatot az Atahan család idilljéről és Kenan agymenéséről, aztán várlak ha sikerült pótolni! :D én pont a legutolsó résszel fogok jól lemaradni...

1. Efsun&Arda&Bahar&Ates... Közös piknik bébikémmel kiegészülve! :) aztamindenit... Ebben a sorozatban valóban mindent meg lehetett bocsátani és félre lehet tenni! Miközben Ates és Arda nevetgélve húst grilleztek, az én fejemben bevillantak a képek, mikor a gyerek mizéria miatt Ates félholtra verte Ardát a villa előtt az utcán! :D ha így nézem, sokkal szórakoztatóbbak ezek a szép jelenetek :)

2. Baharban legalább akkor lehetne egy kis élet, ha Nuranhoz beszél! Ugyanakkor a romantikus Ates&Bahar jeleneteken én is elérzékenyültem, mert már nosztalgia hangulatban nézem a részeket és visszagondoltam, hogy az elejétől kezdve mennyire szeretik egymást :) ők tényleg kitartottak, akármi is volt

3. Kenanom :D igazából még nagyon szeretheti Virágszálamat, vagy ezt hogy találta ki, hogy épp Efsun életét Müge életéért?! :D szeretett exfeleségének ennél enyhébb csapást nem szánhatna, de igaz, Ardát akarja büntetni ezzel legjobban... Asim megzuhan a teher alatt!

4. Asim arca otthon a nappaliban! Lehet arra gondol, mennyivel egyszerűbb lett volna nem feleségül venni Hülyát :)

5. Hülya lassan eggyé válik a foteljével a nappaliban, tegnap unalmában bele is süllyedt! ráadásul virágunk annyit sipákolt és beszélt kb 128 török bölümben, hogy így a végén már csak expresszív arckifejezéseket és a flegmaság magas fokon űzését várták el tőle :D jó, azért még beszólogat Mehmetnek és Figennek!

6. Ganime és Sultan anyáink menekülnének a városból minden rossz elől! Megvan a pénz, Ganime eladott mindent! És amikor azt hittem ők már tényleg nem tudnak nagyot szólni, akkor Ganime: "azt mondják, amíg Isztambulban élsz, Isztambulban szenvedsz!" :DDD sose felejtem el

7. Egy elejtett félmondatból kiderül, Volkan hősünket lecsukták!

8. Zeynepnek nem tetszik a költözés gondolata, Orkun segítségét kéri valamiben... De legalább kiderül, hogy Orkun barátunk nem halt meg :)

9. Efsun terhes!!! Csak sikerült :D és ha már beakadt a lemez, ugyanúgy eltolja az örömködést és hogy idegeneket ölelget a kórházban boldogságában! :D

10. Nem vagyok rá büszke haha, de meghatódtam Efsun és Sultan békülésén... Meg hogy elmondta, hogy terhes és az az ő (Sultan) unokája lesz... :) pedig itt is eszembe jutott, micsoda bűnbandát alkottak anno :D Efsun örök jó páros "nénémmel" együtt :D

11. Zeynep mindent hallott!!! Na azt hiszem ez volt a végső döfés, ezek után teljesen elborul a lány! és igen, bizony az szívet szaggató lehet, hogy sosem tudta elérni, hogy Sultan annyira szeresse, mint Efsunt...

12. Asim újabb sms-t kap Kenantól, Hülya némán háborodik fel (a fotelben ülve:D)

Kezd rossz érzés lenni, hogy véget érnek a regény írások!!! :D jó szórakozást!
7/10
libra26 2019 nov. 26. - 22:21:47 7/10 Előzmény Sumomo
(1482/1547)
Igen, lehetséges... Nem tudom, párszor tűnt fel csak, de lehet hogy valóban valami betegség húzódik a háttérben
1/10
Sumomo 2019 nov. 26. - 21:45:04 1/10 Előzmény bekka51
(1481/1547)
Na igen.
A rendőrök azt tudták, hogy Müge él és hol van, de nem mondják meg? Nehogy már elmenjen valaki érte és máshova vigye, az olyan melós. Mennyivel egyszerűbb a nappaliban ücsörögni.
1/10
Sumomo 2019 nov. 26. - 21:39:16 1/10 Előzmény libra26
(1480/1547)
mert amikor retteg, olyankor mutatják premier planban
bekka51 2019 nov. 26. - 21:33:47 Előzmény libra26
(1479/1547)
Szia :)

Köszönöm szépen a méltatást :) Örülök , szívesen olvasom a ti összefoglalásotokat is, remekbe van szabva részetekről.
Gondolom, az az esetlen, megtört, kisfiús óriás, csak észbekap, hogy rendŐRSÉG is van a világon, mivel gyilkosssá akarja tenni, vagy- vagy alapon.
"Lenni, vagy nem lenni "? -olyan Shakespeare -i gondolat alapján---
Melyiket a kettő közül áldozza fel?
bekka51 2019 nov. 26. - 21:16:12
(1478/1547)
Ma este :)
Tengerparti idil ,csobogó hullámok,homokos főveny... mit csak elképzel az ember, ... (nálunk november van , és nincs tenger ) :D

Sultan lebeszéli Zeynepet a további gonoszkodásról.
Ganime anyám beadta a válást , át is adta válókeresetét Camilkának... aki nem veszi jó néven,sőt Zuhál sem, ...
-eladta házát , elköltőzne e világ végére…. új életet kezdeni, van pénze most már, ezt látta Zeynep s valamit forgat a fejében. bosszúra vágyik,..
Szegény Ganime milyen naiv,azt hiszi az ők angyalkájuk,Zeynep ,velük megy, pedig rosszban sántikál....

Folyik a piknik a zölderdőben a fiatal Atahanék körében .. sütőgetnek,tervezgetnek…ide érződik a birka hús, illata, a parázs füstje…
Offf- (nagyon jó a fűszerezésük ,az ételük,csak sörhöz nagyon nehéz hozzájutni)

AtahanVilla …Asim halálsápadtan érkezik "üzleti útról", mindenki érzi a feszültsget, a bajt, a tragédia előszelét. …..
-Kenan zsarolja Assimot : Müge vagy Efsun ?- ez itt a kérdés.

Baharek egy kicsivel több szerepet kaptak ebben a részben. Valóban a jóságot nem nagyon lehet részletezni,az nem hír !! … a gonoszság ezerarcú, többféle …főleg amikor fennáll a Gresham-törvény,ami arról szól, a gonosz győz,győzedelmeskedik.

Sikeres teherbeesés volt, háát ezt mondom, brávóóóó
-s kérdem én is, hogyan ?.... válunk nem válunk, haragszomrád volt :)) és mégis, a rendező bepotytantotta ezt is :DD
Micsoda Efsunmonolog csapong at ürelmetlenségtől a háláig, az el nem hiszem efektusig a rendelőben :DDD
Majd Sultananyámnál folytatja és mindezt ,Zeynep végéighallgatja Efsun boldogságát…. legyünk őszinték, Zeynepet sajnáltam, bennem is felforrna a dűh, vulkánszerűen .... mégsem győz a szerelem, valahol,valamikor kisiklott Arda részéről.
7/10
libra26 2019 nov. 26. - 21:09:36 7/10 Előzmény bekka51
(1477/1547)
Szia!:)

Ezt a többnyire idilli tegnapi részt tökéletesen összefoglaltad! :D szinte nehéz volt mit írni, annyira nagy most a pillanatnyi boldogság:)

De igen az valóban jó volt, hogy "lehetne duplaesküvő" "hé, jó lesz az egyesével is!" :D

Asim szerencsétlenkedése és hogy meg sem próbál rendőrökhöz fordulni, végtelenül bosszant... Ezt az embert egyáltalán nem lett volna szabad visszaengedni ebbe a történetbe!
7/10
libra26 2019 nov. 26. - 21:04:51 7/10 Előzmény Sumomo
(1476/1547)
Jelen, nekem is feltűnt már ez - fogalmam sincs, hogy betegségről van-e szó... De én azt figyeltem meg, hogy általában akkor remeg így, ha olyan jelenet van, ahol félnie kell, félelmet kell mutatni vagy nem?? Bennem felmerült, hogy ennyire rossz ebben... :D (de ha nem tehet erről és esetleg betegség nála, akkor nem szóltam :)
7/10
libra26 2019 nov. 26. - 21:02:20 7/10 Előzmény mihenike
(1475/1547)
Szia!!! :) igen, az utolsó bölüm már javában...
Kérdésedre a válasz: deee Efsun elmondta Hülyának a Zeynep-féle sztorit, mikor még kint idegeskedtek késő este a rendőrség előtt :) tudod, megszokott jelenet, ahogy Ardát várva a rendőrség előtt diskurálnak:D Hülya addig kérdezősködött, míg Efsun kiborult "nem igaz, hogy előled semmit sem lehet eltitkolni!!!" és elmondta neki:D de a többiek azt hiszem nem tudják... És már nem is fontos nekik! :D
mihenike 2019 nov. 26. - 20:57:36 Előzmény libra26
(1474/1547)
sziaaaaa!!!!! sajnos sem tegnap, sem ma nem volt alkalmam megnézni... talán holnap... de ha holnap se, akkor majd hétvégén egészben :(
A nagy örömködésben senki nem kérdezte meg Ardát, hogy miért vàlt el Efsuntól és miért akarta elvenni hirtelen Zeynepet?!?
Illetve a dvd tartalmára sem fog soha fény derülni?! Ha jól számolom ez az egész hét már az eredeti változatban az utolsó bölüm, igaz?
bekka51 2019 nov. 26. - 09:24:59
(1473/1547)
Helló, jó reggelt :)

Itt most annyi minden történt, nem voltak idegtépő, lassított jelenetek.
Efsun rájött valamire, leesett a tantusz, úgy hogy még hallani is lehetett a gondolatát, az egetrengető mentőötletét…. és az a brilliáns feltételezésével….Volcant emlegeti.
Engem is megcsapott Efsun "legendás intelligenciájának " szövege… s aztán elindul magánakcióba nyomozni, akárcsak Columbo...
ohh Allah,segíts !!

Efsun kérdőre vonja Volcant, de ő tagad, eljátsza " a nyet znájut "

Ez a lemez nagyon vándorútra tévedt, egyik kézből a másikba …:))... amit végül Zeynep kezéből kitép ,
tökéletes állapotban, az erdőbeli kavarodásban is sértetlenül... " Egyedül a mocsokban" ?- kérdés után Efsunn összetöri, ....s következő pillanatban, Arda szabad.

Efsun diadalittasan a rendőrség udvarán,...
Mehmet Emir : Dupla esküvőt javasol...
Hülya : Jó lesz egyesével…
1/10
Sumomo 2019 nov. 26. - 07:39:50 1/10
(1472/1547)
Sosem rajongtam Figenért. Iletve a börtönben még igen, ott még volt "vér a pucájában". :)
Most kifejezetten irritál, ahogy a 12 cm magas tűsarkokon parádézik a Villában. A többi már csak hab a tortán.
Viszont , nekem úgy tűnik a színésznőnek finoman, de folyamatosan remeg a feje. Rosszul látom?
Katharine Hepburnnek volt ilyen betegsége.
1/10
Sumomo 2019 nov. 26. - 07:28:07 1/10 Előzmény Alberia
(1471/1547)
:D
7/10
libra26 2019 nov. 25. - 23:02:55 7/10 Előzmény mihenike
(1470/1547)
Én megmondom őszintén, a mairól túl hosszan nem írnék, mert azt hiszem, most láthattuk a boldog "zárását" a történetnek :) megoldódik a Zeynep-dráma, annyi a lemeznek, Ardát kiengedik... Ott az egész Atahan-klán! :D

Mindenki rendkívül boldog és még egyszer utoljára nosztalgia céljából kapunk valamit újra a jól megszokott Efsun&Hülya páros jópofa marakodásából :) imàdom őket... Tartom magam ahhoz, hogy a sorozat két mozgatórugója voltak végig!!! Remélem valamikor mindkét színésznőhöz lesz még szerencsém, engem megvettek :D

Efsun idilli piknikre készül Nyurgával és Baharékkal! Haha túl szép, hogy igaz legyen:D

Ott van még Kenanom, akinek immáron Figenünk is a beépített embere;) és Zeynep is él...

(Tetszett ez a boldog finálé hangulat - kár, hogy nem marad így... Amikor Arda az anyját és Efsunt "ölelgette" egyszerre, számomra a csúcs jelenet volt! :D)
7/10
libra26 2019 nov. 25. - 22:55:20 7/10 Előzmény mihenike
(1469/1547)
Szia!:)
Köszi szépen, adok a véleményedre, szóval jegyzek mindent, amit bátran tudsz ajánlani!:D nem tudom a következő 1-2 hónapban mennyire kezdek újakba, de lehet hogy egy nyugisabb időszakban belevágok ezekbe is :)
7/10
libra26 2019 nov. 25. - 22:53:29 7/10 Előzmény Alberia
(1468/1547)
:DDDD erős megszólalás volt tőle megint:D