7/10
libra26 2019 nov. 19. - 00:45:56 7/10 Előzmény mihenike
(1407/1547)
Amit a 3-as pontban megfogalmaztam Hülyáról vagyis a megformálójáról, az számomra Sultannal kapcsolatban is teljesen igaz!!! Csak ezt ott lehagytam... :D imádom ezeket az alakításokat
Így a végén bátran kijelenthetem, Efsun, Hülya és Sultan nálam vittek mindent, ami mozdítható volt :) szeretem őket, mert erős karaktereket hoztak a képernyőre ütős kisugárzással és ők nem úgy álltak ezekhez a szerepekhez, hogy más is hozzáférjen! :D
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 00:26:51 7/10 Előzmény mihenike
(1406/1547)
Sziaa!!!

Keresem a rész értelmét, de nem találom azon kívül, hogy nevettem, mikor Sultan kétszer is belerúgott Salih-ba a dombon, erre "Sultan, nagyon fáj hogy megrúgtál, szerintem ideget találtál el" :D :D :D

1. Zeynep zsarolása rémesen untat - és ennek már vége se lesz, csak amikor az egésznek vége
Egyáltalán ki gondolhatta, hogy a nézőt még izgatni fogja ilyenkor, hogy Arda megölt egy embert???! (Amit szintén Kenanom sikált el akkor, de itt mindenki hálátlan :D) - annyi, hogy oké, Zeynep szembesült azzal, miért döntött régen Arda Efsun mellett...
2. A rész pozitívuma, hogy Sultan elkezdett hinni Efsunnak és hazaérve egy hatalmas pofont levágott Zeynepnek!!! Ma ez az agresszív Sultan anyánk érte a legtöbbet :)

3. Hülya&Beyza :D amikor látszik, hogy a cseléd honnan sajátította el az aljasságot és az áskálódás mesterfokát... Virágszálam arckifejezései fáradhatatlanul a helyükön vannak legalább :D DE: szenzációs, hogy mennyire nem gondol bele, hogy a villa amúgy is egy fertő - Figennel az ott élő gyilkosok/bűnözők száma csak nagyobb lett eggyel! :) "mi rád bíztuk a kislányt!" Mondja ezt a világ legjobb "nagymamája", aki azt a kislányt már egyszer utcára tette meg amúgy is tesz rá :D "megölted a férjedet, gyilkos vagy" mondja ezt virágszál, aki brutális módon akart végezni az exférjével :D Hülya rezzenéstelen arccal aláz, miközben ő sem különb a deákné vásznánál!

Ebben a nőben komolyan az a fantasztikus, hogy elhiteti a nézővel, az a valóság, amiket kimond és hiába tudod, hogy rá kéne szakadjon a plafon, mert dől belőle a mocsok és az álszentség, mégis azt nézed miért ilyen meggyőző :D legalább is én mindig csodálom, hogy átgázol a másikon, mindegy kivel van jelenetben

4. "Beyza, megint valami hülyeséget fog mondani, amitől én nagyon ideges leszek..." "mondtam már, tudja hol a helye" ezeken azért mosolyogtam :) meg "Adile asszony!!!!" - klasszikus:)

5. Volkan mindenhova követi Zeynepet és nagyszerűen rejtőzködik! :) :) most már ő is kihallgatta, milyen mocskos ügyekről van szó... Azért az jó volt, mikor egy könyv mögé próbált bújni... Ha én nem látom őket, ők sem engem...

6. Efsun a néző fejével gondolkodott hangosan Zeynepről! "Mivé változtál" "Itt vált szörnyeteggé előttünk és mi észre sem vettük" valami ilyesmit mondott :D

7. Arda hogy lehet ekkora tehetetlen senkiházi? Elnézést de minden nap felmerül bennem ez a kérdés - megérdemli a sorsát

8. Figen csomagol, Beyza belerúg még egyet

9. Na ez személyes kedvencem volt! Top formában az Atahan család, azok után, hogy mindenki retteg Kenantól, sötétben várják haza Baharékat a meglepetéssel!!! Bahar az ajtón belépve máris halálra remul, hogy miért van itt annyira sötét? "Apa, van nálad telefon, azon van zseblámpa világíts azzal" kérdem én mindenféle okoskodás nélkül: villanykapcsoló nincs az előszobában??? meg végül is a felkötött lufik sem árulkodóak, én is arra gondolnék, hogy Kenanom legyilkolt mindenkit és megkérte az embereit, hogy díszítsék fel a házat lufikkal :) :)
Nem volt ott akkora sötétség a házban, mint az apa-lánya páros fejében :D

10. Mindenki örömködik, de csak fél percig!!! Megjelenik Figen a csomagjával... Mehmet nem érti, Hülya büszkén vállalja hogy ő dobta ki!!! :D oh yeah, újra egy balhé :D Mehmet végső csapást mér testvérére, előkapja a gyűrűt és felteszi a nagy kérdést... Mindenkit átjár a boldogság, de Virágszálam mintha kétségbeesett volna :D

11. Itt átkapcsoltak Ardára tök indokolatlanul, most se tudott érdemit mondani

12. Back to the villa... Hülya kiborul és tovább műveli a gyalázatos viselkedést... Az nagyon tetszett, ahogy Figen kinézett Hülyára mielőtt igent mondott :D meg a válaszfej is tetszett Hülyától :D
Ja és még mindig itt ez az Asim... Aki azt érezhette, hogy na régi szép idők... "Hülya, kérlek" "Asim, te ebbe ne szólj bele!" :))

13. Bahar ugye leveszi azt a iskolai egyenruhát? Meg a kabátot

14. El ne felejtsem, Kenanomat mennyire színvonalas akcióval hozták ki megint az emberei a kórházból!!! Ez már rutin :D

15. És ma is megvolt a tetőfok: kis virágokkal hintett úton a villa előtt, Kenan ott hagyta a repjegyet, jelezvén virágszálának, hogy Müge után készül Görögországba!!!

16. Thorosz nyomozónk is inkább dísznek van :) Hülya könnyei potyognak, hangszínt is váltott a rész végére... Allah nem ver bottal! :D

Kitartást, én nem tudom ebből a mai adagból hogy írtam össze ennyi sületlenséget...
mihenike 2019 nov. 18. - 15:50:01 Előzmény libra26
(1405/1547)
Sziaaaaaaa :) nagyon jó! nagyon jó!!!!! :)
reggel fogom megnézni a mai részt! kíváncsian várom, hogy hova lehet ezt még fokozni?! :D!
7/10
libra26 2019 nov. 18. - 10:37:36 7/10 Előzmény mihenike
(1404/1547)
Nemsokára olvasom, reagálok!! :)
7/10
libra26 2019 nov. 18. - 10:31:06 7/10 Előzmény mihenike
(1403/1547)
Jó reggelt!!! :)

Teljesen igazad van, mit akadok fent ilyen apró hülyeségeken! :D (pótoltam a péntekit)

1. Ezek a rendőrök óriásiak amúgy, figyelték Kenant! Nagyon jót röhögtem azon, mikor irtad, hogy valószínűleg megkávéztak meg minden és utána indultak el a villába!!! :D hatalmas...
Ráadásul figyeltem Virágszálam oldalra sandítását, mikor Thorosz nyomozó kiejtette a száján, hogy "figyeltük Kenant" - abban a nézésben ott volt a mi reakciónk!!! "Tényleg? Mióta? Hol voltak mikor elrabolt" :D meg ez nagyon tetszik, hogy Bahart le kellett csukni azonnal régen, de Asim és Hülya a létező legváltozatosabb módszerekkel is megpróbálhatja kinyírni Kenanomat :)

2. Mehmet még ott az elején milyen bunyót meg leszerelést nyomott!!! Bruce barátunkat is megszégyeníti "apuka"

3. A halvérű Asim :) aki csak halvérű, de nem hidegvérű, hiszen mikor (most már tudjuk) élete szerelme megkéri, hogy ne legyen gyilkos, CSAK miatta nem lő újra... "Megvédelek drágám, nyugodj meg drágám" vagy fogalmam sincs miket mond neki, mindig csak a fülsértő "drágám"-at hallom ki belőle :D

4. Ganimet anyánk: "Sultan, lánykérésre jöttünk, de meg is halhattunk volna" :) azon amúgy már csütörtökön jól szórakoztam Ganimet hogy be volt ijedve milyen arcokat vágott, de közben nem értettem, Virágom miért nem kéri, hogy Sultan legyen az első áldozat :D :D ők tényleg egy nagy család haha :)

5. Sultan: "jobbulást..." Hülya zokogni kezd!!! Hát én imádom ezeket a jeleneteket... :D

6. Efsun milyen aranyos volt!! Leülteti anyukát és még vizet is kér neki! +1 fő, aki Beyzát csicskáztatja, de Efsunt már biztos megszokta!
Ardát persze most sem hallgatja meg főhősnőnk...

7. Figyeljetek, én teljesen bekattanok attól, ami Salih&Zuhal&Zeynep jeleneteiben történt!! Nem bírom :D Salih bátyánk olyan aljas, hogy eddig a szinte fiaként szeretett Ardát újra veszélybe sodorná, semmit nem tudván arról, hogy nem is csinált semmi rosszat.... A két nyomornegyedi primadonna meg tényleg no comment!

8. Salih bátyánk nem csak aljas, buta is mint egy marék föld:D jól eldugtad azt a CD-t bátyám

9. Volkant azért imádtam!! :D "te mit keresel itt?" "ti mit műveltek itt? Én itt lakom"

10. Mehmet lánykérést szervez Baharral!!! Hülyának persze gyanús máris, biztos nem kedveli a meglepetéseket! Nyakamat rá, hogy felháborodik majd, Mehmetem összes nőjére féltékeny volt!!! :D (azt hogy "kicsi" húgaként rajong érte, megértem, én is így vagyok nekem is bátyám van - de neki van valami agybaja mellé:D)

11. Beyza mit össze szemtelenkedik Figen asszonnyal!!! Bébikém nagyon cuki,mióta elvették tőle a felnőttes megnyilvánulásokat :) Atessel meg tényleg aranyosak voltak!

12. Hülya&Kenan: az igen! :D Virágszálam belibben talpig feketében, hogy ismét hitelesen hozza a végzet asszonya stílust :) de amiket ki mert mondani... Kemény, miket adnak a szájába!! Virágunk ütős szereket tolhat idegnyugtató gyanánt! + Kenan mennyire megszállottan néz ki rá még mindig :D
offtopic
mihenike 2019 nov. 18. - 09:01:54 Előzmény libra26
(1402/1547)
Válaszoltam a Piszkos pénz topicjában
mihenike 2019 nov. 17. - 15:51:25 Előzmény libra26
(1401/1547)
Na de kérlek!!!! Szerinted ök fennakadnak ilyen apróságon?!?

1. Hülya csak ùgy megjelent az elrablása után és magyarázatot sem adott rá a családtagoknak, hogy hol volt és mi történt vele.
2. Thorosz (vagy mi a fene) nyomozó elmondása szerint figyelték Kenanomat és követték, amikor elindult a villába a kivégzö osztagával- na jól van, akkor kérdezem én, hogy Hülya eltünése utàn nem figyeltették?!? nem tudták, hogy hol tartja fogva Virágszálamat?!? de miután Hülya leszùrta és felgyùjtotta, máris tudták a rendörök, hogy hol van Kenanom.... mi van?!?!
3. Bahart lecsukták 5 évre, mert meglötte Kenanomat... wà!!!! De Asimot hazaengedik!!!! óriási!!!! azóta biztos megváltozott a török igazságszolgáltatás :)
4. Különben Kenanomról lassan kiderülhetne, hogy hallhatatlan szuperhös, mert eszmèletlenül jól bírja az ellene irányuló gyilkossági kísérleteket!
5. vajon ki fog derülni, hogy 180 résszel ezelött mivel vették rá Ardát, hogy elvegye Efsunt?!
6. Én különben sem értem, hogy amíg Efsunnak mindenki megbocsát mindent, addig Kenanomat mindenki gyülöli!
mihenike 2019 nov. 17. - 15:42:21 Előzmény Sumomo
(1400/1547)
és iiiiigeeeeen :)!
1/10
Sumomo 2019 nov. 17. - 08:11:09 1/10
(1399/1547)
heti nyertes mondat:
"ezeket lecsukni sem érdemes, pusztítják egymást :)"
:DDDD
7/10
libra26 2019 nov. 16. - 17:27:57 7/10
(1398/1547)
És a család össze se rezzent azon, hogy "Hülya amiért te elevenen felgyújtottál..." !!! :D persze biztosan megszokták már a piromániás hajlamát de akkor is!! Nem bírok ezekhez nem hozzászólni :D
7/10
libra26 2019 nov. 16. - 17:16:48 7/10
(1397/1547)
Sziasztok! :D
Még mindig nem tudtam megnézni a tegnapit, de tegnap elfelejtettem megkérdezni: Asim megússza a lövöldözést, hiszen önvédelem... Emlékeztek arra, mikor Bahar lelőtte Kenant??? A lány 5 évet kapott jogos önvédelem ellenére!!! :D Asim meg kisétál a rendőrségről??? Ez őrült jó! :D

Vagy ez a nyomozó már úgy van vele, hogy ezeket lecsukni sem érdemes, pusztítják egymást :)

Baharra egyébként én a kezdetek kezdetén se bírtam főszereplőként nézni, talán az első 2 hónapot leszámítva, de amit a végére csináltak belőle az kritikán aluli!!! Mások sokkal több jelenetet kapnak, néha még a totális mellékszereplők is :)
mihenike 2019 nov. 16. - 17:03:10 Előzmény bekka51
(1396/1547)
Szia :) ezt kommentálás nélkül nem lehet már kibírni :) én is nagy élvezettel olvasom a bejegyzéseket :) az e heti „adag“ már tényleg kegyetlen volt! és ahogy minden àtvezetés és logika nélkül dobálja egymás után a jeleneteket a forgatókönyvíró, az már egyenesen félelmetes :D! Ha minden igaz, az „o hayat benim“ magyarul azt jelenti, hogy „ez az én életem“ (valami ilyesmit olvastam egyszer).... de a magyarok rettenetesen jó címet adtak neki! A Sorsok ùtvesztöje sokkal inkább passzol rá, hiszen már kit érdekel, hogy Bahar helyébe lépett Efsun?!? lassan már arra sem emlékszünk, hogy van olyan szereplö, akit Baharnak hívnak, nem, hogy föszereplöként kezeljük.... á, dehogy :D
Efsun a totális föszereplö!
bekka51 2019 nov. 15. - 23:05:59 Előzmény libra26
(1395/1547)
Sziasztok :))

Az igazság az,hogy amint egyre jobban elborul a szereplők beteges hajlamai, itt a topikon egyre élvezetesebb és humorosabb bejegyzések látnak napvilágot. :))

Mindenkinek Kellemes hétvégét kívánok , napsütéses szép napot !
7/10
libra26 2019 nov. 15. - 22:25:41 7/10 Előzmény mihenike
(1394/1547)
Szia! Sziasztok! :) Mindenkinek szép estét! sajnos a mai csodákat még nem láttam, pedig úgy olvasom van bőven! :D Lehetett szemezgetni!:)

Fantasztikus összefoglalók születtek ma is!!! :D köszi mindenkinek!! :D

mihenike, az a csütörtöki rész összegzés :DDDD hát minden betűje megérte!!!! Minden mondaton remekül szórakoztam!!!:)...

Egyébként nagyon beteg a sztori, minden eddiginél betegebb és úgy látom kezd benne mindenki alaposan elborulni - minden eddiginél jobban :) De nem tudok nem nevetni Efsunon, Hülyán, Sultanon és Kenanon :D óriási + 1-2 mellékszereplő megnyilvánulásai...

Kellemes hétvégét, holnap megnézem magamnak a mai remekművet aztán hozzáteszek valamit, ha tudok ezek után! :D
offtopic
mihenike 2019 nov. 15. - 21:52:52 Előzmény libra26
(1393/1547)
Elolvastam és máris jön a válasz!!!!
mihenike 2019 nov. 15. - 20:44:33 Előzmény bekka51
(1392/1547)
örülök, hogy tetszett. megihletett rendesen a tegnapi és mai rész :D

ezek után ránk fér a hétvégi pihenés :D
1/10
Alberia 2019 nov. 15. - 20:43:04 1/10 Előzmény mihenike
(1391/1547)
Én is azt nevettem, hogy Kenant hasba szúrta Hulya, hasba lőtte Asim, majd ezek után megműtötték, de az orvos szerint 2 nap múlva meggyógyul. Bezzeg az arcán az a ragtapasz napokig fenn van. Úgy látszik a hasi sebek gyorsabban gyógyulnak. Hulya beszólásait és arckifejezéseit imádom. Efsun egyre szebb, és az ízlése 180 fokos fordulatot vett. Hát aki egy butik tulajdonosa................. :))
bekka51 2019 nov. 15. - 20:23:11 Előzmény mihenike
(1390/1547)
Szia :)

Köszönöm az útbaigazítást. :)
Valahogy így működhetett Beyza infója :) - Összedolgozik a titkosügynökökkel.
Apropó...Nem szólt a leányzó, megkapta a pénzt a Bors magazintól ? :D

Nagyon élveztem írásodat,bejegyzésedet. Kitűnően idézed a színészek szövegeit :)

Mindenkinek jó hétvégét ,pihenést !!
mihenike 2019 nov. 15. - 20:10:13 Előzmény bekka51
(1389/1547)
hahaha :) szia!
szerintem Figen ùgy ölte meg a férjét, hogy leszúrta :) Beyza biztos felhívta az ismerösét az FBI-nál és tölük tudta meg :)
bekka51 2019 nov. 15. - 20:04:53
(1388/1547)
Én is megkönnyezem Volki szenvedését, italba fojtja bánatát, majd jön apája, feleleveníti neki a történteket, ...vigasztalja,
(Csak egy nőcske a Gelincikről...)

Kenan hordágyon,fél hulla már, ...nem tud legénykedni a fegyverével.

Hülya megkönnyezi Asim hősies tettét

Ganime , aki nem érti a háttér cselekményt , halvány lila gőze sincs, nem baj, eljegyzés elhalasztva , majd máskor lányom…. Zeynep poker arccal hallgatja, tudja, hogy nincs második esély, sohase jön el az alkalom.
Sultan mentené a menthetetlent , vajon Zeynep bevallja mi volt a szobában, a kamera kereszttűzében?

Ganime és a volt férj összekapnak verbálisan...

Zuhal megtudja a kőkemény igazságot: nem lesz eljegyzés !!

Salih hófehér tuxedo -ban , mintha az is már bepiszkolodott volna :)
Asim meg Mehmet vallnak a rendőrségen, …. röviden.

Zuhál szerint : "majd Arda szeretni fog… "
(kényszerből ??? …., -az embert szeretik, vagy nem ! - (a szerkesztő megyjegyzése :D .)

Zuhal megtalált egy lemezt, Salih műhelyében, kioktatja friss tanitványát,aztán jün Volki és megsejti a rosszat,a gonoszat.

A Vöröss Sipákoló : "idejön ez az alak s erőszakról fenyeget? "

Efsun nem hazudtolja meg magát,rikácsolásával elüldőzi férjét. ...hát igen, mindenki sorsának kovácsa, úgy rontja el életét, ahogy az esze viszi :)))
(Salih megsemmisíthette volna azt a lemezt,felvételt, épp eleget kicsikartak Ardaból.)
( ez is a szerk.megjegy. :D

Mehmet és Bahar, vidáman beszélgetnek apja új szerelmi kisérletéről, este majd megkéri a kezét, Bahar segítsen a lánykérésnél.
Micsoda brill gyűrű !!! szép, szép ,....nekem is kell !!! :D
Nooran bölcs kérdése, : csak szülinapon lehet meglepi?

Beyza de féltékeny !! Kés kellene és én mindig megrémülök, elgondolkodom, elég éles-e a kés ?
Beyza Figennek:
A késekhez jobban értesz… ? (volt valami késes sztory,amit nem tudok ??? Figen asszony is késelt valaha?)

Kórházban:
Hulya a rendőrnek: nincs olyan állapotban,hogy veszélyes legyen !
Eljöttél ?- kérdi Rómeó? :D
Török Júliánk : Mindennek vége, nem tudtalak megölni, nem tudtalak felgyújtani, megpróbáltad a fiamat elvenni.
Szerettél e engem ? ....ami fontos egy Rómeónak
Hülya : - "én jobban szerettelek bárki másnál !!"

Game over….