malvinkicska 2018 máj. 09. - 12:24:27
(7/1547)
Az Elifet sem a Szívhelyzetet, ezt meg 2 rész után abba hagytam, egyszer eza történet sem érdekel, a színész gárda , mintha piacon lenne, nagyon alpárian viselkednek, a Ferihat sem nézem az is nagy baromság a sok hazugság, szórakozzon aki megvette.
Gödöllõ 2018 máj. 09. - 11:06:54 Előzmény meggy100
(6/1547)
Párszor nekifutottam,de minden alkalommal csak perceket tudtam megnézni,így feladtam.
Sajnos,hogy ilyen rossz véleménnyel vannak rólunk,ha feltételezik,hogy ilyen bugyuta történet szórakoztató!Szerintem is inkább az a helyzet,hogy olcsón hozzájutottak,így ki lehet tölteni a műsoridőt,a nézők meg a véleményük meg eddig sem érdekelt senkit!
malvinkicska 2018 máj. 07. - 17:56:34
(5/1547)
Miért nem vette meg Medcezir- Áradat 77 török bölüm abból is csinálhatott volna sok részt, mert az legalább jó élvezhető, meg azért sorolni lehetne, melyek azok amelyek szórakoztatóak is.
1/10
pago33 2018 máj. 07. - 11:41:50 1/10
(4/1547)
Gyalázatos! Miért gondolják, hogy a magyar tévénéző ezen a szinten van??
3/10
meggy100 2018 máj. 05. - 13:24:50 3/10
(3/1547)
Sziasztok !!! Köszi a véleményeteket !!! Nekem is elsőre nagyon mexikói szappanoperásnak túnik sajnos !!! Engem még bosszant az a hangos zene, ami szinte egyfolytában megy.....lehet csak engem zavar....
Tényleg annyi jó török sorozat van, de ugye gondolom azok jóval drágábbak, mint az Elif meg ez a sorozat !!! Biztos olcsó volt !!! Biztos a törököknél amik olyan rétes tészta hosszuságuak mint az Elif /törököknél tartanak kb. 400.résznél...ez is nagyon hosszu náluk !! GOndolom ezeket a nagyon hosszu sorozatokat a törökök sem tudják sok pénzért eladni és ezek a sorozatok ráadásul kisebb nem országos tévéadókon mentek, mennek és náluk sem sikeresek....tehát így OLCSÓAK !!!!! Szóval nálunk a tévéadók nem a nézőkért vannak sajnos, hanem a sporoláson, minél olcsóbban usszák meg a sorozatvételt !!!
Nézem még aztán eldöntöm, hogy folytatom e a nézését, de ebből kár volt megvenni 400 részt !! Gondolom olcsón meguszták 2 évre ennek a műsorsávnak a kitöltését a dUNÁN :)
malvinkicska 2018 máj. 03. - 16:46:32
(2/1547)
A véleményem ugyan az, annyi sok jó török sorozat van amit már fordítottak , vagy nem és ilyen semmit mondó alpári emberek módjára viselkednek benne, erre nem vagyok vevő, a Szívhelyzet is egy nagy őrültség, miért nem vette meg a Tégla, vagy az Asi és még sorolhatnám.
Sok török sorozatot láttam nézek de a véleményem az nem mind jó ott sem, csak sok helyen nem lehet le írni, mert akkor nagy baj van. PL a Fekete -Fehér szerelem nagyon jól indult kitűnő színészek, most már a 22-es bölümtől nem az sokat romlott a minősége, igaz forgatókönyv író váltás volt.










3/10
meggy100 2018 máj. 02. - 17:48:07 3/10
(1/1547)
Nézi valaki ?? Hogy tetszik ???