mihenike 2019 nov. 20. - 15:56:26 Előzmény libra26
(1427/1547)
szia, nagyon jó látni, hogy kiböl mit vált ki 1–1 jelenet :) téged teljesen megihletett „Ganimet a fürdöszoba“ angyala, én pedig, amilyen gyorsan csak lehetett el is felejtettem :) haha
Engem Efsun&Arda jelenetei ihlettek meg és persze Virágszálam tálca dobálása :D
Hogy mi lett Figen papírjaival azt csak Allah tudja, de Hasret óta ö az egyetlen szimpatikus szereplö a többi pszichopata mellett.
Szerintem Sultán másik dvd-t adott Efsunnak, hogy életében elöször a lánya mellett álljon ki... és, hogy ismét beköltözhessen a villába Arda anyósaként :D
7/10
libra26 2019 nov. 20. - 13:42:38 7/10 Előzmény mihenike
(1426/1547)
Sziaa!!!

Jaj de jól kiírtad Efsun szövegeit!!! ;) :) imádtam, miket beszélt megint összevissza :D szerethetővé teszi az Ardaval közös párosukat, mert visz bele életet... Mikor megszólal "jajj te hogy milyen szexi vagy te" :D Arda ilyenkor is leginkább egy rongybabára vagy bábra emlékeztet, na de nem baj ha Efsunnal van jelenetben, nem számít!
És olyan jó mikor Efsun mondja neki, drága férjem egyelek meg de okos vagy!!! Ezeken jót nevetek, mert csak Efsun beszél és ötletel :)

1. Na de pár szót muszáj a konkrét cselekményről... Mi volt ez a majomkodás Ganimet anyám háza előtt!!! :D asszonyok, urak ki az utcára, jött egy rendőrautó!! A jó Kamil úr alakítása!!! Megőrülök... "Mire várnak??? Nem hallják, kiordítja a lelkét?" - világi, zseniális, nincsenek is szavaim... Ganimet zuhanyzói dúdolását halálhörgésnek minősítik :)

2. Ganimet majdnem elviszi a szívroham, mikor a szegénynegyed rányit! Az a visítás... :) azok a fejek... :) Kamil barátunk meg szerelmesen átszellemülve néz, mint aki csodálja a willendorfi vénusz kidolgozottságát :D ezek nagyon betegek

3. Orkun is megjött a "villanegyedbe" - őszintén nem tudtam kinek kell még ebbe az utcába tévedni :D

4. Efsun ugrál a széken, mint egy bolha :D nem szólt volna ki Ardának, hogy cseréljünk már, magasabb vagy vedd le a dobozt - kár is lett volna, hiszen Zeynep pár fülbevalón meg hajcsaton kívül nem őriz benne mást :)

5. Zeynepeket Orkun tartja fel!!! Így legalább volt értelme a látogatásának... Az akció egyébként színvonalas volt, mint a többi jelenet :D

6. Eközben a villában Asim továbbra se veszi le a kezét Hülyáról!!! Ezeknek az első házasságuk szerintem fele ennyire nem volt meghitt :D "nagyon szeretlek téged" - és másnap reggel is ölelkeznek, mert Müge jól van... Amit Mehmetem derít ki, de jó nagy levegőt vesz mielőtt gondterhelt arccal közli a hírt, hátha Hülya még nem izgul eléggé!

7. Ugyanezt néztem, hogy Baharék kaptak egy jelenetet, azért hogy megint másokról beszéljenek!!!

8. Beyza miféle szövegeket nyom?!! :D Virágszálam meg ott tart, ahol elkezdte régen, piros ruha, elegancia, tartás és egy jó adag modortalanság :D őrület, neki Mehmet menyasszonya csak a cseléd és bizony üdvözölni kell őt meg ajtót nyitni!!! Csodálom hogy a jól bevált proli szóval nem dobálózik megint :) meg az a tálca dobálás :) Beyza készülhet feltakarítani, gondolom azt nem az úrnő akarja csinálni :D

Apropó ezek a piros ruhák: azt se fogom soha elfelejteni, mikor ezer éve Hülya lejött a lépcsőn egy piros ruhában és Efsun ráordított "ez az anyuka ez a te színed!!!" :D

9. Szegény Figen arcán látszott egy pillanatra, még csak most futott az agyán kikkel fog együtt élni :D na de mi van az iratokkal? Mégiscsak sántít valami?

10. Most mi volt ez a Zeynep&Arda műsor??? Zeynep most csak azt akarta elérni, hogy Arda írja alá? Aztán hogy Efsun majd otthon aláírja és minden oké? "én megöllek Arda!"
De eközben nagy volt Efsunkám!!! :D megint ugrándozik a széken, mintha tegnap óta nőtt volna... Sultan meg lehet csak a szemetet vitte ki, pedig Efsun már azt gondolhatta elment a piacra zellert venni :) mert aki abban a házban él, mindig zellert vesz a piacon...
De ezzel semmi sincs megoldva, biztos, hogy megvan még az a felvétel...
mihenike 2019 nov. 20. - 09:20:16 Előzmény libra26
(1425/1547)
Szia!

1. Hol a fenében van a felvétel Zeynepröl?!? vagy az csak egy élö közvetítés lett volna?!? bár mostmár teljesen mindegy, mert Efsun&Arda ugyanolyan nyálasan édelegnek, mintha semmi sem történt volna...

2. Efsun&Arda az étteremben:
Efsun szépen visszavezeti a most történteket arra, hogy 180 résszel ezelött átverték Ardát! Nyurga börtönbe menne, de Efsun nem mehet! Következö pillanatban már kiabálnak egymással „nem akartam elválni“ „én sem“ „akkor miért követeltél tartásdíjat?“ :)
Arda: „amikor megkéseltek csak rád gondoltam, a késszùràst meg
sem éreztem“-
ollallá, mostmár tudjuk, hogy miért gyógyult meg olyan gyorsan :)!

3. De Szultán ugye továbbra sem tudja, hogy Zeynep és Arda nem is feküdtek le egymással?!?és már soha nem is fogja megtudni? :)

4. Efsun miért lakik még mindig Orkunnál? :D

5. „EF&A“-hadmüvelet:
Ezek oda csödítették a rendörséget Ganimet házához, mekkoràt röhögtem Kamill ùr viselkedésén és a törölközös Ganimétn!!!!
„Gondolkodj Zeynep fejével...á, én nem vagyok olyan ostoba mint Ö“
„ez a csaj egy zsiráf, azt hitte, hogy más nem éri el a dobozt“
Zeynep szimatot fog és elindul haza, Arda gyorsan hívja a „pattogó“ feleségét, aki persze csak magyaráz, ahelyett, hogy haladna, de szerencséjére Orkun feltartja Zeynepet/a zsiráfot :)
(OFF Nihan hívta a Végtelen szerelemben zsiráfnak a másik csajt...OFF)

6. Mehmet felvette a kapcsolatot Mügével...-mi van?!?? eddig azt hittem, hogy ök nem tudnak róla semmit, csak Kenan!
Mehmet szervezné az esküvöt, de Figennek nincsenek meg a papírjai... ez most komoly?

7. Efsun legjobb beszólásai:
„nem vagyunk m lùzerek! nyomik vagyunk? az a szakadt csaj megbánja, hogy megszületett“
„mi életünk olyan volt mint egy romantikus vígjáték“ „most valami sùlyos betegségem lesz mint a film hösnöknek?“
„Muszáj volt feszülös nadrágot felvenned, hogy minden a kirakatban legyen?“ :)!!!!!
„Ki lakik itt Magic Johnson? vagy mi ez? az óriások földje?“ :)!!!!!

8. Figen&Beyza&Hülya
„Te meg hová mész““hozzám beszélsz? „nem, kastélyszellemét faggattam“
Erre rákontrázik a nagyasszony, hogy Figen itt csak egy szolgáló és neki teát kell fözni meg ajtót nyitni :)
Majd pedig a teàt földhöz vágja és önelégült fejjel beül a fotelba :) ez a nö kééész!!!!!!

9. Zeynep&Arda az ügyvédnél-
ilyenkor mindkét félnek ott kellene lenni.... nem igaz?!? nem is értem, hogy Zeynep, hogy vette komolyan Ardát. közben Efsun Sultán házában kommandózik, de lebukik! Vajon Szultán tényleg az eredeti cd-t adta oda Efsunnak?!? de ha igen, akkor sem ér sokat, hiszen Zeynep telefonján is rajta a felvétel, vagy erre rosszul emlékszem?!?!

10. Apropó, Volki tolki mégsem hallotta, hogy miröl volt szó Zeynep és Efsun között?!? és persze Orkunt is rettenetesen izgatja, hogy mi a helyzet a „szerelmi háromszöggel“ :D!

11. Asim a mint apa és mintaférj, aki mindenkit megvéd és ha legközelebb találkozik Kenanommal, akkor biztos megöli :D!

12. Szegény Bahar megint kapott 5 mondatnyi szerepet, abból is 3 mondatot Efsunra és Ardára pazarolt!
mihenike 2019 nov. 19. - 23:22:17 Előzmény bekka51
(1424/1547)
...Aki ellopta Beyza szívét és minden pénzét :)
mihenike 2019 nov. 19. - 23:21:03 Előzmény bekka51
(1423/1547)
A „nyomornegyed gengszterei“ címü elnevezést Hülya honosította meg, amikor is a csodálatos 3-as megzsarolta Ardát a felvétellel 180 résszel ezelött :D
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 22:56:11 7/10 Előzmény Sumomo
(1422/1547)
És kulcs sincs soha senkinél, aki ott lakik... Egyszer az életben volt Cemrénél, mikor a gyámügyes nőt nem akarták beengedni a többiek, érdekes
mihenike 2019 nov. 19. - 22:24:09 Előzmény bekka51
(1421/1547)
szia :) szerintem a 4 éves unokád és közted értelmesebb párbeszédek zajlottak le, mint Efsun és Zeynep között :)!
bekka51 2019 nov. 19. - 22:07:13
(1420/1547)
Sziasztok :)
Ünneplések, meg Unokák miatt,nem láttam a filmet , a négyéveském ott pózolt az ekrán előtt.
De arra világosan emlékszem, amikor Efsunka mondja Zeynepnek, - "mi van , te vagy a nyomornegyed gengsztere ?!"
bekka51 2019 nov. 19. - 22:02:49 Előzmény Magenta99
(1419/1547)
Valamikor,réges-rég volt egy alvó kapuőr... :D
1/10
Sumomo 2019 nov. 19. - 20:28:45 1/10 Előzmény Magenta99
(1418/1547)
minden ajtónyitásnál eszembe jut
Magenta99 2019 nov. 19. - 15:37:25
(1417/1547)
Én azt nem értem, minek a kerítés meg a kapu a villához? A kapu mindig tárva-nyitva, az megy be, aki csak akar, a bejárati ajtót is minden csengetésre azonnal sarkig tárják, nem nézik vagy kérdezik "ki az", nincs semmi biztonsági rendszer, kamera, ilyesmi - pedig hát az Atahan családnak van ellensége szép számmal.
Ennyire hülye nem lehet egy családját féltő ember (még az idióta forgatókönyvírók szerint sem).
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 12:02:56 7/10 Előzmény mihenike
(1416/1547)
Egyetértek, én is!!! Tök érdekes, itt mi lehetett a hiba??? Hogy a végére ez ide vezetett... Efsun már a sorozat első 100 részében megfosztotta a főszereptől, jogosan ezt hozzá kell tenni mert azért az alakításokban éles különbségek voltak! De hogy jutottunk oda, hogy a stáblista jóval később kiírt színészei folyamatosan átléptek Bahar szerepén??! Igen, tudom hát a forgatókönyvírók... De szerintem ez nem ennyire egyértelmű, valamiért úgy döntöttek, hogy Baharnál Efsun, Hülya és Sultan után Arda is jelentősebb szerepet érdemel, stb. Teljesen földbe döngölve... Gondolom a fizetéssel maradásra bírták, de egy színésznek rendkívül rosszat tehet mikor kb 3 évet erre a sorozatra áldoz, forgat és nem előrébb jut a karaktere, inkább csak hátrafele halad :D nagyon érdekes

A készítők is ennyivel jobbnak látták az említett karaktereket? Miért nem adtak Baharnak esélyt, miért nem történt 4 évad alatt valami jellemfejlődés? Biztos ők tudták az okokat, de ez így megalazó lehetett a Bahart alakító színésznőnek... Sajnos egyébként ott pecsételték meg a sorsát, a legelején, mikor Efsun beköltözött az Atahan villába és naponta, reggel-délben-este összetűzésbe keveredett a "nénikéjével", Hülyával, aki átlátott a szitán :) :) messze a legjobb részek, jelenetek voltak!
mihenike 2019 nov. 19. - 11:31:57 Előzmény libra26
(1415/1547)
Bahar semmit nem csinált :) Ates és Nuran készülödtek egy kicsit, hogy feldobják a vérszegény Bahart! - szegény növel jól kibabrált ez a forgatókönyvíró :(! Megnèzném ezt a színésznöt egy másik filmben/sorozatban!!!!!!
mihenike 2019 nov. 19. - 11:30:01 Előzmény libra26
(1414/1547)
Efsun&Hülya&Sultan:
Egyértelmüen ök a legjobbak, ök viszik az egész sorozatot, mármint, ami a színészi teljesítményt illeti :D
Bahar&Ates&Mehmet:
ennyi erös karakter mellett ök teljesen jelentéktelenné váltak!
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 10:22:24 7/10 Előzmény mihenike
(1413/1547)
Baharékról sokat írtunk megint :D :D... Mit is csinált benne?? Ja emlékszem, szerencsétlenül ott tapsolt, mikor az apja megkérte Figent ;)
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 10:20:54 7/10 Előzmény mihenike
(1412/1547)
Szia!!! :D

Tényleg az a kedvencem volt Salih bátyánktól, hogy "add neki, úgyis el akartál válni tőle":D

Efsunnak imádtam most (is) a szövegeit :)) és meg kell hagyni, nagyon jól néz ki az utóbbi részekben!

Különben ez egy nagyon jó meglátás, Zeynep feje minden részben tovább torzul!:D

A végén Asim és Hülya tényleg megint ilyen közel kerültek??! :D
Akkor nekem már nem csak a hallásom, a látásom is szelektív, mikor ezt a sorozatot nézem!!! :) :) mert ezt jobb nem látni
mihenike 2019 nov. 19. - 09:59:09 Előzmény libra26
(1411/1547)
Sziaaaaaa!!!!!
Aszta, látom téged nagyon megihletett a tegnapi rész :)

1. Efsun ebben a részben milyen jól nézett ki ezzel pàrhuzamban, ahogy elborul az agya, ùgy egyre csùnyább Zeynep :D! és Volkitolki az álcázás nagymestere, ahogy követi Zeynepet :D! Hülya pedig megint Oscar-dïjat érdemelne!!!!!

2. Zeynep bevonulása a L‘Efsunba igen csak nevetséges volt! „ez itt nem a kismezslizleni elmegyógyintézet, takarodj innen“ :) Orkun&Hayrietta pedig próbâlnának hallgatózni!

3. Sultan&Efsun&Salih
Efsun gyorsan beköpi Zeynepet az anyjának, irány a szomorùsâg dombja, ahol Sultan jòl megrùgdossa és leköpi Saliht, a völegényét :) haha
„Zeynep teljesen bolond, olyan mint az apja“-köszönjük Szt. Sultán :)
„Szultán te ùgy megrùgtál, szerintem eltaláltál egy ideget!“
„Efsun, mit akar Zeynep? Ardàt? akkor jó, add neki, ùgyis el akartál töle válni“ haha
Salih bátyám gyanakszik Zuhálra, de az gyorsan lerázza!
Sultán felpofozta Zeynepet, de amikor a lánya azt mondta, hogy „anyám te is nem látszódsz a felvètelen“ - ùgy láttam, hogy elgondolkozott azon, hogy Ö visszaköltözik a villába, Efsun pedig maradjon a nyomortelepen!

4. Hülya&Figen&Mehmet&Beyza&Atahan család:
Hülya éppen a kórházból jön, amikor belecsöppen a villa díszítésébe, majd nagymamák gyöngye fintorog egyet, de Beyza feltartja „egy ùjabb hülyeséggel“ :)
Beyza kitálal Figenröl Hülyának, aki akkora botrányt csinál, mintha ö maga jött volna rá ezekre a rettenetesen fontos infókra és kidobja/kidobná Figent a házbòl!
Nekem is pont az jutott az eszembe, hogy ö mitöl is jobb mint Figen?! Hülya is volt már börtönben és ö is leszùrta a férjét, csak az Ö férje éppen halhatatlan :) „mi rád bíztuk Nurant“ - nagymamiiiiiiiii :)
Figen csomagol, a meglepetés elkészül, villát sötétbe borítják!
Bahar kétsègbeesett arccal vonul a villába, attól rettegve, hogy itt mindenkit megöltek ;) „meglepetés“1-lufik, meglepetés2-Figen és a börönd, meglepetés3-Mehmet&a lánykérés :)
Hülya folytatná az ámokfutását, de Asim csendre inti-„déjavue“, mint a régi szép idökben :)!!!!!!!! Ezután Hülya mèg 3x-4x elmondja ugyanazt, ha vki még nem hallotta volna, de senkit nem érdekelt :)

5. Efsun&Arda&Zeynep
Arda borzalmasan unalmas!
„családi hagyomány, hogy Ardàt zsarolással kényszerítjük házasságba“
„Vagy elváltok, vagy börtönbe kerültök, drágám :)“ Ha igazi férfi lenne, akkor inkább menne börtönbe :)!

6. Kenanom szökése:
„engem ne nevezzen betegnek! nem illik hozzám ez a jelzö“ Micsoda drámai jelenetek, az a szöktetés!!!!! neeeeeeeee

7. A nappaliban:
Thorosz telefonàl!
Ates: „Kenan megszökött“ Asim: „mit csinálunk, ha ez megint ide jön?“ Beyza: „nem, én nem nyitok ajtót“!

8. Kenanomnak még volt ideje kidíszíteni a villa bejáratát is+egy repülöjegy Kenan nevével Görögországba?!?!? nem tudják így elkapni, hogy vett egy jegyet a saját nevére?!?
Itt mindenki tagad, hogy bárki tudná, hogy mi van Görögországban :D
Ja, hogy ez csak egy csali és Erksan néven nincs is utas!!!!!

Asim&Hülya ölelése zárja a részt!!!!! neeee!!!!! ezek borzalmasak együtt!!!!!!

:) :) :)
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 08:23:46 7/10 Előzmény Sumomo
(1410/1547)
A játék a hiteles, de igazad van abban, hogy a szálak meg a történések abszurdok, logikátlanok és ilyenek valóban nincsenek :) én már eljutottam oda, hogy néha külön nézem a színészeket a sztoritól, azért hogy igazán jót is tudjak értékelni benne :D
7/10
libra26 2019 nov. 19. - 08:20:00 7/10 Előzmény Sumomo
(1409/1547)
Az biztos:DDD

Hát igen, az említett szerepek kevésbé kedvelhetők! :D de azt hiszem valahol ez is volt velük a cél, hogy kiváltsanak egy egyfajta ellenszenvet - mindig vannak azok a gonoszok, akiket simán utálok és akiket elismerek:D
Cemre pl abszolut semleges volt és nekem most pont ilyen Zeynep is, látni se szeretem
1/10
Sumomo 2019 nov. 19. - 08:09:53 1/10 Előzmény libra26
(1408/1547)
Nos igen. De amíg Efsunért rajongok, a másik két nőt utálom.
Ceren Moray, azaz Efsun, meg sem mozdul, de az arcával mindent lejátszik.
Mindig elhiszem éppen amit.
Kifejezetten idegesít, ahogy Hülya erkölcsről papol, miközben mindkét gyereke gyilkos.
A másik amit elképzelni sem tudok, hogy Sultán, akit egy "láthatatlan köldökzsinór" kötött Efsunhoz, az 180 fokos fordulatot vett. Ilyen nincs. Az ilyen kötődéseket semmi nem tépi el.
Ja de igen, az alkotói fantázia :D!
Le kellene kötözni őket és non-stop nézetni velük a sorozatot.